Воскова епіляція, шугаринг

Воскова епіляція, шугаринг - фото
Відгуків 9
+38 (066) 453-77-73 (Майстер шугарингу Марія)
+38 (068) 002-40-87 (Майстер шугарингу Марія)

Інформація

Позбудьтеся зайвого волосся легко та надовго! Тим більше, що вам готові запропонувати альтернативні способи епіляції. Шугаринг чи воскова епіляція — вирішувати вам. Наш майстер допоможе підібрати оптимальний варіант, який буде найбільш комфортним та ефективним саме для вас. Тим більше, що обидва цих способи є безпечним і дозволяють видалити волосся з волосяним коренем без руйнування  волосяних цибулин. Ці послуги настільки безпечні, що майстер надає їх, навіть, вагітним жінкам. Також, працює з коротким волоссям (вам не доведеться «запускати волосся» перед кожною процедурою, відчуваючи при цьому дискомфорт).
 
Чим відрізняється шугаринг від видалення волосся воском?
 
Перший вид епіляції полягає в застосуванні спеціальної цукрової пасти. Під час шугарингу волоски видаляють за ростом волосся, а не проти. Через такий особливий спосіб епіляції мінімізується ризик вростання волосся. Крім того, шугаринг виконує роль щадного цукрового пілінгу. Ваше тіло буде неймовірно гладеньким! Посилити ефект від процедури допоможуть спеціальні засоби для сповільнення росту волосся.
 
Воскова епіляціє також має ряд своїх, беззаперечних переваг. Найвагомішим плюсом є мінімальний час проведення процедури — один спритний рух майстра і ви чарівні! Також воскова епіляція належить до одного за найпоширеніших, дешевих та ефективних способів боротьби із зайвим волоссям.
 
Хочете дізнатися більше про кожну із процедур? Бажаєте опанувати професію майстра шугарингу або навчитися робити воскову епіляцію? Тоді запрошуємо вас на наші курси.

Відгуки