Visa Service 911

Відгуків 39
Хмельницький
вулиця Проскурівського підпілля, 61
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Допомога при відкритті віз. Навчання за кордоном. Страхування. Туристичні послуги за кордоном.

Відгуки

Вадим Тимошенко (Гурман)
Не сподобалось
Не сподобалась жадібні люди в своїй роботі не розбираються дають неправдиву інформацію про роботу вот систра поїхала в польщу від них то даже половини суми нема тої що обіцяють вони , вони так взяли гроші з вас і вітправили вас на роботу а там самі розбирайтися( люди можете написати мені в лічку скину записі розговора їхнього з клієнтами будете в щоці!!! Кидалово
Переглянути всі відповіді ()
Maks Mykhalkhyshyn (Ревізор)
Не сподобалось
Нерекомендую. Вони кидають людей на великі гроші . І ще потім погрожують що я незаїду в Україну.

Maks Mykhalkhyshyn, Доброго дня! Ви є группа з 6 молодих людей, яких наша компанія відправляла на роботу, не доїхавши до роботи не вийшли на роботу, не засилившись на проживання, ще не приїхавши Вам вже щось не подобалось, крім тієї вакансії на яку ви їхали, Вам було запропонованно, 45 інших хороших вакансій, і ні одна Вам не підійшла, даже ви не дивились на них. Тому що ви в дорозі вирішили їхати кудась інакше, це вже ваші особисті справи, ви підставили роботодавця, який змужений був найти терміново 6 людей на ваше місце, бо у Вас змінились плани, переписки всі є приложу їх сюди.всі записи зберігаються а писати що хтось Вас обманув це вже зовсім не правдива інформація, ні одного негативного відгука в інтернеті про нашу компанію не існує окрім Вас 6-тьох людей, які кожний тягнув в свою сторону і не знали взагалі виїзжати чи ні, в офісі сиділи годинами, один їде, другий не їде між собою не могла найти спільну мову, не дивно що у Вас в дорозі змінились плани. І ви підставивши нашу компанію і роботодавця поїхали куда Вам захотілось, і потім почали поливати грязью нашу компанію ось тут. Не спробувавши нашу роботу, не заселившись, і даже не вийдя хочаб один день на роботу, почали хамити роботодавцю. Фамілії цих людей :Процюк Максим ,Процюк ОльгаМихальчишин Максим ,Михальчишина ДіанаГорбанчук Віктория ,и Мороз Андрійтакож доклала ці дані, в чорні списки клієнтів, де роботодавці перевіряють працівників. Всього найкращого!
майже 4 місяці тому

Maks Mykhalkhyshyn: (Ревізор)
Леночка Гавинская, доброго дня. Ви знов пишите неправду
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Саня Королевський (Ревізор)
Сподобалось
Компания Visaservise911 ,на рынке уже очень много, и я уверен что эти отзывы оставили люди которые сами виновны в том что к ним так отнеслись ,я много лет работаю с этой компанией и отправляю многих людей на работу через них, все менеджеры очень компетентны в своём деле, я доволен их работой и лично директор Елена , во многом помогла не только по трудоустройствах ,но и в получение виз в США 🇺🇸 что не очень легко получить в наше время ! Я рекомендую эту компанию !
Переглянути всі відповіді ()
Панасюк Валентин (Ревізор)
Не сподобалось
Здрастуйте . (Що на вас чекатиме в Німеччині) .Насправді я міг багато чого написати,але смислу немає тому що "visaservise911" всерівно скоро закрють:за підробку фальшивих документів (I'd карт) інших країн,які необхідні щоб працювати за кордоном,особливо в Німеччині,також за неправдиву взагалі інформацію про роботу та хостел.Якщо вам дадуть номер вашого куратора "Дмитрий" (+380979686616) який вас повинен буде зустріти по приїзду і допомогти у всіх ваших питаннях то такого ніколи небуде,максимум що він допоможе це дасть адресу хостела якщо буде мати час,і взагалі коли ви тільки заїдете за кордон з вами вони вже будуть розмовляти більш реалістично .
Хостел: (250/300€) проживатиме близько 40-50 осіб,які постійно міняються,нові приїжджають ті хто поняв що незаробе нічого,їдуть...В кімнаті 6-8 осіб, 1-душ, 2- туалета постійні черги.
Вакансії:(реальність)
1.Текстиль. 2.овочі та фрукти (qreenyard) 3.склади(розгрузка контейнерів) 4.готелі та ресторани. 5.Склади супермаркетів. Максимум що ви тут заробити це 1000€ з яких : -300€ хостел, -25€ сім карта(постійно вам буде потрібен інтернет) -70€ проїздний (необхідний щоб добиратись на роботу,метро/автобус) харчування мінімальне 200/250€В кінцевому ви отримаєте чистими 350/400€ за весь робочий місяць.Також я знаю близько 30 осіб яких visaservise911 обдурив з вакансією в Німеччині. Фото присутні. Відео хостелів, та іншу інформацію можу скинути у viber / WhatsApp.
visaservise911: вакансія (у Німеччину)250/300€+200€( фальшива id)
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Горбанчук (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось: звернулась у центр за допомогою, а отримала тільки проблеми. Отримала інформацію яка не відповідала дійсності та була ще й обманута працівниками,які потім відмовлялись від своїх слів, удаляли повідомлення у діалозі, та не хотіли допомагати. Та ще й відмовляються повертати кошти, які були витрачені.
Загальне враження: не рекомендую.

Вікторія Горбанчук, Доброго дня! Ви є группа з 6 молодих людей, яких наша компанія відправляла на роботу, не доїхавши до роботи не вийшли на роботу, не засилившись на проживання, ще не приїхавши Вам вже щось не подобалось, крім тієї вакансії на яку ви їхали, Вам було запропонованно, 45 інших хороших вакансій, і ні одна Вам не підійшла, даже ви не дивились на них. Тому що ви в дорозі вирішили їхати кудась інакше, це вже ваші особисті справи, ви підставили роботодавця, який змужений був найти терміново 6 людей на ваше місце, бо у Вас змінились плани, переписки всі є приложу їх сюди.всі записи зберігаються а писати що хтось Вас обманув це вже зовсім не правдива інформація, ні одного негативного відгука в інтернеті про нашу компанію не існує окрім Вас 6-тьох людей, які кожний тягнув в свою сторону і не знали взагалі виїзжати чи ні, в офісі сиділи годинами, один їде, другий не їде між собою не могла найти спільну мову, не дивно що у Вас в дорозі змінились плани. І ви підставивши нашу компанію і роботодавця поїхали куда Вам захотілось, і потім почали поливати грязью нашу компанію ось тут. Не спробувавши нашу роботу, не заселившись, і даже не вийдя хочаб один день на роботу, почали хамити роботодавцю. Фамілії цих людей :Процюк Максим ,Процюк ОльгаМихальчишин Максим ,Михальчишина ДіанаГорбанчук Віктория ,и Мороз Андрійтакож доклала ці дані, в чорні списки клієнтів, де роботодавці перевіряють працівників. Всього найкращого!
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Андрей Мороз (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось: ПРАЦІВНИКИ агенства дають не правдиву інформацію, яка не відповідає дійсності!!! А директорка потім викручується!
Видаляють повідомлення, в яких вони нададуть неправдиву інформацію!
Просто жах! Тільки викинули гроші, і самі знайшли роботу!
Доповнено майже 4 місяці тому
Ви Циркачі, за один день стільки позитивних відгуків з’явилось, дуже дивно!
Доповнено майже 4 місяці тому
Для чого ви тоді виправдовуєтесь, якщо ви впевнена у собі «компанія»
не зрозуміло!

Андрей Мороз, Доброго дня! Ви є группа з 6 молодих людей, яких наша компанія відправляла на роботу, не доїхавши до роботи не вийшли на роботу, не засилившись на проживання, ще не приїхавши Вам вже щось не подобалось, крім тієї вакансії на яку ви їхали, Вам було запропонованно, 45 інших хороших вакансій, і ні одна Вам не підійшла, даже ви не дивились на них. Тому що ви в дорозі вирішили їхати кудась інакше, це вже ваші особисті справи, ви підставили роботодавця, який змужений був найти терміново 6 людей на ваше місце, бо у Вас змінились плани, переписки всі є приложу їх сюди.всі записи зберігаються а писати що хтось Вас обманув це вже зовсім не правдива інформація, ні одного негативного відгука в інтернеті про нашу компанію не існує окрім Вас 6-тьох людей, які кожний тягнув в свою сторону і не знали взагалі виїзжати чи ні, в офісі сиділи годинами, один їде, другий не їде між собою не могла найти спільну мову, не дивно що у Вас в дорозі змінились плани. І ви підставивши нашу компанію і роботодавця поїхали куда Вам захотілось, і потім почали поливати грязью нашу компанію ось тут. Не спробувавши нашу роботу, не заселившись, і даже не вийдя хочаб один день на роботу, почали хамити роботодавцю. Фамілії цих людей :Процюк Максим ,Процюк ОльгаМихальчишин Максим ,Михальчишина ДіанаГорбанчук Віктория ,и Мороз Андрійтакож доклала ці дані, в чорні списки клієнтів, де роботодавці перевіряють працівників. Всього найкращого!
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Natali Denysiuk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: зверталася неодноразово за консультацію по певних віза.
Працівники надають дуже корисну інформацію під час консультації (консультація безкоштовна), швидко та доступно відповідають на запитання.
Телефонні дзвінки приймають швидко.)
Комфортна атмосфера в офісі, в світлих тонах.
Загальне враження: сподобалося.
Переглянути всі відповіді ()
Оля Процюк (Критик)
Не сподобалось
Не сподобалось: дають неправдиву інформацію, обіцяють одне а на ділі зовсім інше, гроші не повертають, ніколи не звертайтесь !!!!!

Оля Процюк, Доброго дня! Ви є группа з 6 молодих людей, яких наша компанія відправляла на роботу, не доїхавши до роботи не вийшли на роботу, не засилившись на проживання, ще не приїхавши Вам вже щось не подобалось, крім тієї вакансії на яку ви їхали, Вам було запропонованно, 45 інших хороших вакансій, і ні одна Вам не підійшла, даже ви не дивились на них. Тому що ви в дорозі вирішили їхати кудась інакше, це вже ваші особисті справи, ви підставили роботодавця, який змужений був найти терміново 6 людей на ваше місце, бо у Вас змінились плани, переписки всі є приложу їх сюди.всі записи зберігаються а писати що хтось Вас обманув це вже зовсім не правдива інформація, ні одного негативного відгука в інтернеті про нашу компанію не існує окрім Вас 6-тьох людей, які кожний тягнув в свою сторону і не знали взагалі виїзжати чи ні, в офісі сиділи годинами, один їде, другий не їде між собою не могла найти спільну мову, не дивно що у Вас в дорозі змінились плани. І ви підставивши нашу компанію і роботодавця поїхали куда Вам захотілось, і потім почали поливати грязью нашу компанію ось тут. Не спробувавши нашу роботу, не заселившись, і даже не вийдя хочаб один день на роботу, почали хамити роботодавцю. Фамілії цих людей :Процюк Максим ,Процюк ОльгаМихальчишин Максим ,Михальчишина ДіанаГорбанчук Віктория ,и Мороз Андрійтакож доклала ці дані, в чорні списки клієнтів, де роботодавці перевіряють працівників. Всього найкращого!
майже 4 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Antoniuk Mykola (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Рекомендую, вперше їхав в Польщу на роботу по візі 180/180 , не розумів мови тому сильно переживав щоб добратись до місце роботи, але був дуже здивований коли мене зустріли. Відпрацював 2 місяці і підписав договір ще на 3 роки, так як був задоволений роботою і умовами житла. Дякую вам за допомогу і за швидкий вибір праці ..

Загальне враження: Приємний офіс , атмосфера і люди які там працюють.
Переглянути всі відповіді ()
Katarina Shevchenko (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже задоволена послугами віза сервіс 911! Неодноразово відкривала візи для виїзду за кордон, отримувала повний пакет документів і все було без жодних проблем! У компанії працює комунікабелька і комуніфікаційна команда людей з якими можна знайти вирішення усіх питань! Завдяки їм я маю хорошу роботу, великі можливості та хороших роботодавців!!! Велике дякую за чудову співпрацю👍👍👍
Переглянути всі відповіді ()
Иваночка Лисюк (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Дякую за співпрацю і висококваліфікаційну роботу! Сервіс який якісно обслуговує і порадить підібрати роботу до смаку! Швидко та якісно допоможе із пакетом документів для отримання візи! Усім рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Kate Martson (Критик)
Не сподобалось
Рівень непрофесіоналізму всієї компанії і Олени особисто переріс всі найгірші очікування. Мені потрібно було лише проставити апостиль і зробити страховку – рештою я займалась сама. Дати як раз випали на Різдвяні свята. Я завбачливо принесла документи 20 грудня. Олени не було в офісі, на що мені колеги люб’язно повідомили, що Олена зі мною зв’яжеться «в понеділок». Ніхто зі мною не зв’язався, я мусила сама їй дзвонити ще за кілька днів, після 25 грудня, на що вона мені почала розказувати щось про партнерів і про міністерство юстиції. Так як я знаю, що апостиль моїх документів проставляється в міністерстві закордонних справ, а не в мін’юсті, випливає, що вона документами ще навіть не займалась і їх не бачила. Домовились зустрітись наступного дня. Я прийшла в офіс, її знову не було. Я наполягла на тому, щоб її почекати. Тому колеги вирішили їй подзвонити і дати мені трубку. Я кілька разів зазначила, що в мене термінова справа, так як в кінці січня мені вже потрібно бути за кордоном. Олена мені сказала, що «давайте вже цим займемось після свят». Я уточнила чи після Різдва, чи після Нового Року. Олена попросила подзвонити їй 3го числа, а після того як поклала трубку, її колега сміючись сказав «та 5-го подзвоніть, її 3-го не буде, ми їдемо за кордон». Так і сталось, 3-го я не змогла до неї додзвонитись, зв’язалась я із ними аж 8 січня. Тобто, людина відверто мені брехала. Такий сервіс створив мені купу незручностей і я мусила сама терміново їхати в Київ і робити апостиль, мої документи пролежали понад 2 тижні без сенсу. Компанія веде політику заперечення і виправдовування. В офісі Олена не дала мені висловитись, і говорила, що це вона мені дзвонила і на будь-що в неї були неправдиві аргументи. Дуже не раджу з ними зв’язуватись, безвідповідальний і нікчемний сервіс. Пані Олена – власник компанії відмовила надати мені книгу скарг та пропозицій. Я бачила її відповідь на скаргу іншого незадоволеного клієнта, і нічого іншого не очікую у відповідь на мій коментар. Але, пані Олено, перед тим як нахамити у мережі подумайте чи захоче з вами зв’язуватись потенційний клієнт, якщо побачить як ви вирішуєте проблеми.
Переглянути всі відповіді ()
Татьяна Дмитриева (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: обращалась неоднократно в эту фирму за консультациями по поводу получения визы и работы. Сотрудники этой фирмы дают полезную информацию во время бесплатной консультации. быстро и доступно отвечают на все вопросы. Все очень просто: приехала, встретили, устроили на место жительства, дали работу. Условия работы меня устроили, хочу продлить контракт на несколько лет. Рекомендую.
Загальне враження: Приятные, общительные люди.
Переглянути всі відповіді ()
Анастасия Трифонова (Критик)
Сподобалось
Производила оформление документов через данную фирму. Форма произведения процесса достаточно современная и была новая для меня - все происходило дистанционно, честно говоря, мало верилось, что все получится, поскольку уже есть опыт с другими фирмами. Но, к счастью, все оказалось гораздо проще и успешнее. Документы были оформлены в указанный строк. Сейчас уже собираюсь выезжать. Спасибо за качественный и ответственный результат!
Переглянути всі відповіді ()
Олечка Ковтун (Критик)
Сподобалось
Оформляла документы в компании виза-сервис. Сначала очень переживала, так как документы оформляла дистанционно. Но менеджер внушила мне доверие (очень приятная девушка). И я рада, что решилась на это. Документы сделали по срокам. И не обманули). Сейчас работаю в Польше в супермаркете (Работа классная), и я более чем довольна. Спасибо! Рекомендую!:
Переглянути всі відповіді ()
Микола Гнилицький (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже вдячний компанії Віза Сервіс. Багато разів звертався до різних компаній подібного типу, але завжди потрапляв на якусь лажу. Постійно чув тільки обіцянки. А грошики заплати... Але ця компанія вразила своєю турботою, та відповідальністю. Дуже вдячний! Так тримати!
Переглянути всі відповіді ()
Олег Олег (Критик)
Сподобалось
Спасибо компании Visa Service 911. Помогли найти и устроится на работу. Быстро оформили визу, поддерживали и сопровождали в телефонном режиме до самого места работы. Спасибо большое. Одним словом - профессионалы профессионалы.
Переглянути всі відповіді ()
Мирослав Король (Критик)
Сподобалось
Рекомендую даний візовий центр, так як там працюють професійно підготовлені спеціалісти і просто приємні люди. Вас і проконсультують, і нададуть кваліфіковану якісну допомогу. Дякую за гарну працю.
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Руденко (Гурман)
Не сподобалось
В офісі все красиво розповідають і дуже багато обіцяють ,а коли приїжаєш на місце зовсім інше пропонують і кажуть ...Жахлива фірма з сумнівною репутацією.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Доповнено майже 2 місяці тому
Дуже дивно коли з'являється негативний відгук тут зразу з'являється 2-3 позитивних

Ірина Руденко, дивно) та вас у нас в офісі не було, послуги особисто ніякі не замовляли, а ось відгуки не правдиві пишите, та і в підписках ваших зрозуміло хто вас попросив це написати, якщо Вам і вашим 6- друзям від цього краще стало, будь -ласка😊
майже 2 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Назим Али (Гурман)
Сподобалось
Добрый вечер! Лично я два раза имел дело с этой фирмой, раз через них ездил в Чехию, второй в Польшу, и претензий нет, наоборот блогодарен! В офисе встретили рассказали показали объяснили договорились! На месте в двух случаях меня встретили поселили дали что удивительно сразу аванс! Одним словом я остался доволен!!!
Переглянути всі відповіді ()
Виктория Певнева (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Пів року вже працюю на роботі в Польщі від цієї фірми! Хороша вакансія, хороша робота, хороше місце проживання. Завжди на зв’язку і допомагають вирішити будь яку проблему. Дуже вдячна! Своїм друзям рекомендую лише їх, бо точно впевнена, що ця агенція їм допоможе.

Загальне враження: Все чудово! Приємне обслуговування і завжди надають повноцінну консультації з приводу усіх питань, які можуть виникнути!
Переглянути всі відповіді ()
Иннеса Мигунова (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Найкраща компанія, високий сервіс та кваліфіковані робітники!
Завжди швидко та обґрунтовано відповідають, підготовлюють всі необхідні документи для виїзду закордон, постійно на зв’язку та контролюють весь процес виїзду дуже відповідально від підготовки та подачі документів до самого виїзду та працевлаштування.
Дуже задоволена цією компанією!
Також на відпочинок закордон компанія теж надає послуги якісно та професійно!
Переглянути всі відповіді ()
Geny Lesnik (Гурман)
Сподобалось
Хочу подякувати Visa-service за професіоналізм і відмінну роботу! Швидко оформили візу, підібрали вакансію і працевлаштували !) Все швидко , чітко і якісно ! Я залишився дуже задоволена, всім рекомендую !
Переглянути всі відповіді ()
Наталия Натали (Гурман)
Сподобалось
Мені дуже подобаться обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму!
Дякую Вам
Переглянути всі відповіді ()
Ирина Сытникова (Гурман)
Сподобалось
Рекомендую услуги Агентства Виза Сервис911, отдыхали с детьми по путевке в Турции, очень понравилось!!! Сервис в агентстве отличный, работают профессионалы своего дела, все быстро и четко!!! Рекомендую! Спасибо за хорошее обслуживание и отдых!
Переглянути всі відповіді ()
Валера Пташка (Гурман)
Сподобалось
Мне очень подобаться обслуживания тур Агентства Виза Сервис911, девушка подобрала нам отличный тур в Египет, учла все наши пожелания, от отдыха получили все что ожидали. На данный момент снова планируем лететь на отдых, и именно через эту фирму! благодарю Вас
Переглянути всі відповіді ()
Олег Боровий (Гурман)
Сподобалось
Мені дуже подобаться обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму! Дякую Вам
Переглянути всі відповіді ()
Юра Злодей (Гурман)
Сподобалось
Мені дуже подобаться обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму! Дякую Вам !!!!
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Николаев (Гурман)
Сподобалось
Мені дуже гарно подобаться як обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму! Дякую Вам
Переглянути всі відповіді ()
Vyacheslav Bondar (Гурман)
Сподобалось
Мені дуже подобаться обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму! Дякую Вам
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Иванов (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Мені дуже подобаться обслуговування тур Агенції Віза Сервіс911, дівчина підібрала нам відмінний тур до Єгипту, врахувала всі наші побажання, від відпочинку отримали всі чого очікували.
На разі знову плануємо летіти на відпочинок, і саме через цю фірму! Дякую Вам
Переглянути всі відповіді ()
Елена Леночка (Гурман)
Сподобалось
Мне очень понравилось обслуживания тур Агентства Виза Сервис911, девушка подобрала нам отличный тур в Египет, учла все наши пожелания, от отдыха получили все что ожидали. На данный момент снова планируем лететь на отдых, и именно через эту фирму! благодарю Вас
Переглянути всі відповіді ()
Solomon Shavramov (Гурман)
Сподобалось
Оформлял тут визу в Германию. Процедура была немного долговатой, но оно того стоило. Ведь, когда спешишь, может что-то пойти не так. Визу оформили без трудностей, мне все нравится.
Переглянути всі відповіді ()
Rina Romanova (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Решили с сестрой уехать на работу в Чехию, так как раньше никогда не были заграницей даже как туристы, решили воспользоваться услугами специалистов, что бы все было "правильно". Собственно не прогадали с выбором компании , сделали все быстро, отвечали на все вопросы и что самое главное не "морозились" как делают это другие фирмы в которых мы узнавали информацию
Загальне враження:
Нам все понравилось, вернемся домой и будем думать что делать дальше.
Переглянути всі відповіді ()
Yaroslav Kvak (Гурман)
Сподобалось
Дуже дякую компанії Віза Сервіс 911 що відправили мене на роботу, весь час були зі мною на звязку, так як моя поїздка вперше я дуже переживав, і весь час телефонувавпроходяче кордон, і доїхавши на роботу, та навіть коли вже перші дні був на роботі, зі мною були весь час на звязку менеджери офісу, та Олена. Всім хто їде вперше, чи переживає так як я про свій виїзд, раджу звернутись саме в цю компаніїю, тому що з Вами будуть на звязку від початку до кінця, вам все пояснять, розжують, і ви будете знати всю інформацію детально.
Переглянути всі відповіді ()
Elezde Kazik (Користувач)
Не сподобалось
Тупа вірма людей кидають на великі гроші потом морозяця нічо не об'ясняють нічо незнаєм нічо невмієм

Maks Mykhalkhyshyn: (Ревізор)
Elezde Kazik, дайте свій номер телефона .
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Каплин (Користувач)
Сподобалось
Вся робота візового центру дуже організована, можна сказати на європейському рівні, незважаючи на чергу весь процес відбувається досить швидко)
Переглянути всі відповіді ()
Alla Khachatrian (Користувач)
Сподобалось
Очень крутое обслуживание, приятные сотрудники, помогли с документами на визу максимально быстро, всем рекомендую👍🏻👍🏻👍🏻

Maks Mykhalkhyshyn: (Ревізор)
Alla Khachatrian, а це нічого що ви працюєте( visa Service 911)
майже 4 місяці тому

Maks Mykhalkhyshyn, а нічого що не працює?))) є також клієнт нашої компанії, і навчається в Університеті, як ви такий розумний пане, подайте запит, де знаходиться дана особа.
майже 4 місяці тому

Maks Mykhalkhyshyn: (Ревізор)
майже 3 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Татьяна Падеева (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось,
Все дуже швидко ,без різни слів типу "почекайте ще трошки" . Персонал дуже вічливий. во всі терміни вклалися ,не прийшлось нервувати,і за це ім дяку.,бо маю опит з іншою фірмою коли в термін не встигли ,і приходилось нервувати да сваритись з ними.Дякую цій фірмі!
Переглянути всі відповіді ()
Віза Сервіс 911   Туристичне Страхування   Медичне Страхування   Тури За Кордон   Страхування   Туристичні фірми   Навчання за кордоном   Візи, візова підтримка   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Туристична фірма   Турфірма   Туристичне агентство   Туристичне агенство   Турагенство   Турагентство   Туристичний оператор   Туристичні агентства   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Візова підтримка   Допомога в отриманні візи шенген   Допомога в отриманні робочої візи   Допомога в отриманні шенгенської візи   Допомога у відкритті віз   Знайти вуз за кордоном   Оформлення документів на відкриття візи   Поїхати на море   Страховка для візи   Хто робить страховки   Як відкрити візу   Як отримати візу шенген   Як отримати робочу візу  
Показати більше