Центр слов'янських мов та культур

Центр слов'янських мов та культур
Хмельницький
провулок Проїзний, 10, офіс 258
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Сьогодні безліч українських студентів хочуть навчатися за кордоном, в країнах Європейського союзу таких як: Польща, Чехія чи Словаччина. Ці країни викликають великий інтерес в сучасної молоді, адже надають якісну європейську освіту та безліч цікавих пропозицій для студентів.

Центр слов'янських мов та культур — це громадська організація, яка займається розвитком та підтримкою культуромовних зв'язків між країнами слов'янських народностей.

За 2 роки нашої успішної роботи до нашої команди приєдналося безліч висококваліфікованих працівників. Ми широко співпрацюємо з викладачами, перекладачами й волонтерами.

Мета нашого центру — популяризація культури, мови та традицій слов'янських країн. Основною нашою діяльністю є навчання громадян різної вікової категорії слов'янським мовам. У нас ви можете відвідати цікаві та пізнавальні заняття з вивчення мов, історії та культури слов'янських народів, географії, а також взяти участь у театральному гуртку та хорі, записатися у краєзнавчий та гурток образотворчого мистецтва.

Наш центр працює за трьома напрямками:

Сьогодні Україна набуває популярності серед країн Європи, саме тому напрямком роботи центру є активна участь у міжнародних проектах та програмах популяризації української мови та культури у світі.

Польща захоплює нас своєю історією та культурою. Навчальні заклади все частіше й частіше відчиняють свої двері для українських студентів та радо приймають їх на навчання.

Вивчення чеської мови є значно легшим для слов'ян, аніж вивчення англійської або французької. В процесі навчання вас приємно здивує той факт, скільки спільних слів є між чеською та українською мовами.

Ми співпрацюємо з безліччю українських та польських фірм, а також підтримуємо зв'язки з польськими державними спілками та організаціями.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук