Дім свят

Дім свят
Відгуків 6

Інформація

Організація дитячих свят:

Аніматори.  Ростові ляльки. Дитячі свята. Дискотека для дітей. Бульбашкове шоу.  Випускні у садочку, школах. Дитяче день народження. Проведення казок. Сценічні виступи. Ведучі дитячого свята.  Аквагрим. Піньята. Казкові персонажі. Сценічні програми- пригоди. Квести. Показові танці, виступи, флешмоби. Майстер-класи. Зустріч гостей казковими героями. Експрес привітання. Кульки, композиції з кульок. Оформлення свята.  Леді-Фуршет. Кейтеринг. Організація фуршетів, кенді бари. Ексклюзивні шоу виступи від ростових ляльок. Зустріч з пологового будинку. Музичне оформлення, мікрофони на виїздні церемонії.  Перший весільний танець Міккі Маусів. Сюрпризи.Танцювальні виступи для корпоративів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kukhar Didoshak: (Користувач)
Сподобалось
Аніматори просто супер! З ними весело і цікаво:) Дітки в захваті! 
Дякую за Вашу роботу!!!

Відповісти:

Natalya Kukhar Didoshak,
Natalya Kukhar Didoshak, 
Переглянути всі відповіді ()
Олеся Ящук: (Перехожий)
Сподобалось
Дякуємо, Вам, що приносите радість діткам та робите цей світ ще прекраснішим!
Велике дякуємо, аніматорам, та всім хто приймав участь у святкуванні рочку нашого хлопчика:) Окрема подяка, засновнику організації "Дім свят", ви робите хорошу справу, процвітання, Вам та успіху:)))

Відповісти:

Олеся Ящук,
Олеся Ящук, 
Переглянути всі відповіді ()
Оля Голуб: (Перехожий)
Сподобалось
Дякуємо Дім Свят!!! за те що ви вже другий рік робите свято нашому хлопчику!!! всі в захваті від ваших героїв а особливо від роботи аніматорів!!!! ви суперові! рекомендую

Відповісти:

Оля Голуб,
Оля Голуб, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Дремлюга: (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати організації "Дім Свят" за незабутнє свято! Клоун був неймовірно веселий та цікавий! І це приємно здивувало,бо до цього були випадки ,що ми лякались аніматорів(костюми були жахливі)Тому рекомендую всім звертатись до професійних аніматорів! "Дім Свят" це справді свято!

Відповісти:

Оксана Дремлюга,
Оксана Дремлюга, 
Переглянути всі відповіді ()
Люда Вандьошка: (Перехожий)
Сподобалось
Вдячні за проведене свято! Щастя в дитячих очах безцінне і його не купиш нічим! Аніматори знайшли підхід до кожноіі дитини і всі залишились неймовірно задоволені! Ще раз дякуємо за подаровані емоціі, обов,язково замовимо вас знову! П.с. розважальна шоу-програма піратів найкраща! Рекомендуєм всім!

Відповісти:

Люда Вандьошка,
Люда Вандьошка, 
Переглянути всі відповіді ()
Yana Melnyk: (Перехожий)
Сподобалось
Дякуємо, Вам за чудове свято!) Красиві костюми, професійні аніматори і дуже веселі і цікаві ігри! Незабутні емоціі ) Рекомендую всім)

Відповісти:

Yana Melnyk,
Yana Melnyk, 
Переглянути всі відповіді ()
Організація святкування   Весільні послуги   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Івент-агенція   Event-агентство   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Весільне агентство   Організація весілля   Організація весіль   Аніматор на свято   Аніматори   Весільні шоу   Весільне шоу   Виступ на весілля   Виступи на весілля   Експрес привітання   Замовити аніматора   Замовити весільне шоу   Замовити виступ на весілля   Зустріч гостей з пологового будинку   Організація весілля   Організація днів народжень   Організація дня народження   Організація свят   Організація фуршетів   Організувати свято   Організувати фуршет   Перший весільний танець міккі маусів   Показові танці   Ростові ляльки   Танці на свято   Фуршети   Шоу на весілля  
Показати більше