Івано-Франківське обласне телебачення "Галичина"

Відгуків 4
Івано-Франківськ
вулиця Грушевського, 21
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Трансляція програм та передач. Виготовлення рекламної продукції.

Відгуки

Мазурик Євген (Перехожий)
Сподобалось
Обласне телебачення має цікаво розповідати про події, які відбуваються навколо нас. А насправді маємо канал, ...
Переглянути всі відповіді ()
Стефанія Бибик (Перехожий)
Сподобалось
Люблю дивитися, як працює в ефірі Любомир Белей. Поява цього ведучого на обласному каналі дає надію, що не все так погано у нашому житті. Любомир дуже різностороння, чесна, відверта і талановита людина. Можливо на "Галичині" зможуть реалізувати його можливості. Хочеться в це вірити.
Переглянути всі відповіді ()
Просто вуха скручуються , як голос "за кадром" може так нервувати чи навіть бісити?!!!! Жодного репортажа без жахливої вимови, ніякої інтонації, звуки "жують", половину слів не вимовляють.... Це рівень обласного телебачення?
Переглянути всі відповіді ()
Наче такий досвід роботи в ефірі, такі можливості, а втілення ніякого. Останнім часом вмикаю "Галичину" лише аби посміятися. Монтаж і "озвучка", про які пишуть мало не в кожному коментарі, жахливі помилки в текстах і підписах відеороликів. Невже ніхто з какого багаточисельного колективу не перечитує, що наваяв?!
Не зовсім я згодна із критикою про п.Семенкович. Передачі однозначно застарілі. Проте, вона якраз таки один із найкваліфікованіших, на мою думку, працівників, представник "старої закалки", чудова дикція.

Дивує Юлія Юзьків. Як її взагалі могли взяти на таку роботу? Є лише одна професія, на яку просто не може претенувати людина з вадами мови - теле-, радіокоментатор. Не може коментувати відеоролики людина, котра не вимовляє половину алфавіту!!!!
Переглянути всі відповіді ()