Культурно-Просвітницький Центр імені Юліуша Словацько польської громади міста Хмельницького

Культурно-Просвітницький Центр імені Юліуша Словацько польської громади міста Хмельницького
Хмельницький
проспект Миру, 63
(1 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Культурно-Просвітницький Центр ім.Юліуша Словацького був заснований в серпні 2010року в м.Хмельницькому. Основна мета діяльності Центру — відродження польської культури, історії та традицій, а також вивчення польської мови.

При Центрі діють: суботньо-недільна школа польської мови, в якій мають змогу навчатися діти від 1 до 11 класу, а також молодь, якаб хотіла навчатись у сусідній державі, також ляльково-театральний гурток, де діти і молодь мають змогу власноруч виробляти ляльки, з якими потім виступають, а також готувати вистави на польській мові. Також маємо гурт «РОЗМАРИН» в якому співають 12 чоловік.

Співпрацюємо в Польщі з Шльонским воєводством. Наші діти мають можливість хоча б раз в року побувати в Польщі, подихати європейським повітрям, побачити усю красу сусідньої держави на власні очі.

Є плідна співпраця з багатьма вищими учбовими закладами Польщі, де після наших курсів молодь має всі можливості навчання у Польщі.

КПЦ- чи не єдиний центр у Хмельницькому, який пропонує спеціальнц підготовку в отриманні Карти Поляка. Ми компетентно консультуєм,заповнюємо анкету, а також кваліфіковано підготовим Вас до зустрічі з Консулом.

Також маємо курси польської мови для дорослих,готуємо до зустрічі з Консулом на розмову в справі Карти поляка.

Запрошуємо до нашого Центру всіх бажаючих — як дітей і молодь, так і дорослих!

Послуги:

  • працевлаштуванням за кордоном


 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Культурно-просвітницький центр ім. ю.словацького   Кпц ім. ю.словацького   Культурні заклади   Навчання за кордоном   Курси іноземних мов   Культурний заклад   Культура   Дім культури   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Індивідуальні заняття польської мови   Вивчити польську   Вивчити польську мову   Вступ в польські вузи   Вчитися в польщі   Говорити польською   Групові заняття з польської мови   Де навчають польської   Дитячі заняття польської мови   Дитячий табір   Карта поляка   Курси польської   Курси польської мови   Літній табір   Літня школа   Навчання польської   Освіта в польщі   Підготовка до вступу у внз   Підготовка до карти поляка   Підготовка до сертифікату   Працевлаштування за кордоном   Робота за кордоном   Розмовляти польською вільно   Умови отримання карти поляка   Як отримати карту поляка  
Показати більше