Бюро архітектури та дизайну

Бюро архітектури та дизайну - фото
Стрий
вулиця Коновальця, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Все більше українців обирають проектування інтер'єру для того, щоб їх оселя виглядала справді стильно, комфортно і так «як вони давно мріяли». І, якщо колись це вважалось нечуваною розкішшю — то зараз це не тільки «данина моді», але й правильне рішення для людей, які хочуть зекономити час, гроші та власні сили і отримати справді якісний результат.

Адже, якщо ви оберете для співпраці справжніх професіоналів, то отримаєте грамотне проектування всього приміщення, при виконанні якого будуть враховані ваші побажання та вимоги. До того ж, вам не доведеться витрачати час на поїздки до магазинів з будівельними матеріалами та годинами простоювати над фарбами, шукаючи «свій» відтінок. А що вже говорити про вибір сантехніки, плитки чи меблів?

Адже варто розуміти, що дизайнери продумають інтер’єр вашої оселі до найменших деталей: починаючи від кольору стін — і закінчуючи покривалом на вашому ліжку.
До того ж, при складанні «дизайн-проекту» можна буде розрахувати кошторис та правильно скорегувати бюджет ремонтних робіт так, щоб він «задовольняв» вас та ваш гаманець.

Наші дизайнери завжди активно практикують та намагаються бути «в темі». Завдяки цьому вони добре орієнтуються в оздоблювальних матеріалах і модних тенденціях, зможуть реалізувати ваші сміливі рішення і, дуже важливо, порекомендують хороших будівельників, з якими вже реалізовував свої роботи і яким можна довіряти. Адже наші дизайнер, як і ви, зацікавлені в тому, щоб проект був правильно реалізований.


Відгуки