Harvardmedical

Harvardmedical
Хмельницький
вулиця Ранкова, 2а

Інформація

Медичний центр «Harvardmedical» — це сучасна багатопрофільна клініка, в якій кожен пацієнт знайде підтримку і допомогу лікарів — професіоналів своєї справи, а час, проведений в центрі, запам'ятається дбайливим ставленням персоналу, відчуттям затишку та комфорту.

Успішна медична діяльність команди лікарів нашої клініки перевірена роками практики, заснована на повній довірі наших пацієнтів, збереження здоров'я яких є наша найвища цінність.

Ми постійно вдосконалюємось і працюємо над собою, щоб бути постійно на гребені хвилі професіоналізму, слідуючи науковим інноваціям, новим технологіям і високим стандартам у світовій медицині, щоб кожна проблема зі здоров'ям знаходила оптимальне рішення та ваша довіра, як пацієнта, до нас завжди залишалася бездоганною!

Під час лікування ви можете зателефонувати лікарю або адміністратору, який вас зв'яже з лікарем, і задати будь-які запитання, що стосуються вашого здоров'я. Не соромтесь! Запитуйте!

Головне для нас — вирішити ваші проблеми максимально швидко і ефективно. У цьому полягає професіоналізм лікаря. Тому ми залучаємо до співпраці висококваліфікованих лікарів.

Послуги:

 • Лікування аденом передміхурової залози, доброякісних пухлин, кіст ітд.
 • Лікування аденом, кіст, доброякісних пухлин, захворювань щитовидної залози.
 • Лікування доброякісних пухлин, кіст, міом, конкрементів яєчників матки, молочних залоз.
 • Лікування каменів у жовчному міхурі (холестиринових, білірубінових, паразитарних)
 • Лікування каменів у нирках, сечовому міхурі.
 • Лікування остеопорозу, артрозу, спондило-артрозів насиченням кальцієм на гомогенизаторах внутрішніх органів.
 • Лікування псоріазу, вітіліго.
 • Методологія
 • Лікування заїкання, енурезу
 • Лікування після інсульту
 • Лікування варикозу вен, тромбофлебіту
   

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Гарвардмедікал   Гарвард медікал   Harvard medical   Клініко-діагностичні центри   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Вилікувати аденому   Вилікувати псоріаз   Діагностика хвороб   Доброякісні пухлини   Каміння в жовчному   Каміння в нирках   Лікар дерматолог   Лікування аденом   Лікування захворювань   Лікування кісти   Лікування каміння в жовчному   Лікування каміння в нирках   Лікування каміння в ниркх   Лікування нирок   Лікування підшлункової залози   Лікування печінки   Лікування псоріазу   Лікування пухлин   Лікування хвороб   Лікування щитовидної залози   Лікуваня щитовидки   Лечение аденом предстательной железы,   Лечение варикоза вен, тромбофлебитов   Лечение доброкачествен-ных опухолей,   Лечение доброкачественных опухолей   Лечение заболеваний щитовидной и железы.   Лечение заикания, энуреза   Лечение камней в желчном пузыре(холестириновых,билирубиновых, паразитарных)   Лечение камней в почках, мочевом пузыре.   Лечение кисты   Лечение остеопорозов, артрозов, спондило-артрозов насыщением кальцием на гомогенизаторах внутренних органов.   Лечение после инсульта   Лечение псориаза, витилиго.   Лор   Методология   Про каміння   Профілактика   Профілактика захворювань   Терапест   Хороший дерматолог   Хороший лор   Хто лікує кісту   Хто лікує псоріаз   Щитовидка   Як вивести каміння з нирок   Як виліківати аденому   Як вилікувати кісту   Як вилікувати каміння в нирках   Як вилікувати пхлини   Як вилікувати щитовидку   Як вилікуватись від псоріазу  
Показати більше