Соляна кімната на Вільховій

Соляна кімната на Вільховій - фото
Відгуків 2
Тернопіль
вулиця Вільхова, 11, офіс 100
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Часто нам доводиться чути фразу: «Хочемо цього літа поїхати до моря, відпочити, подихати морським повітрям та оздоровитися…». І справді цілющі властивості морського повітря ми не можемо не помітити.

Але, на жаль, не завжди ми маємо змогу вибратися на морське узбережжя, а за здоров’ям потрібно слідкувати. Тож варто шукати альтернативу, не покидаючи свого міста.

Соляна кімната дозволить вам насолодитися справжнім мікрокліматом морського узбережжя. Одна з таких кімнат облаштована у нашому місті для того, щоб усі відвідувачі могли насолодитися релаксуючою дією морського повітря, насиченого корисними мікроелементами та вітамінами. а це неабиякий плюс для здоров'я та можливість для релаксу, навіть, для цілої сім'ї. 

Соляна кімната — це приміщення, в якому усі поверхні встелені кристалами солі, яка має антибактеріальні властивості. Повітря, просочене соляними іонами зменшує розвиток мікроорганізмів в дихальних шляхах та попереджує запальні процеси й хвороби. Також сольове повітря сприяє покращенню обміну речовин та загальному оздоровленню й зміцненню імунної системи.

Чому варто відвідати соляну кімнату?

  • унікальний мікроклімат;
  • відпочинок та оздоровлення;
  • лікування та профілактика захворювань;
  • досвідчений персонал;
  • цілющі дії іонів солі;
  • незабутні враження.

Відгуки