Надмогильні пам'ятники

Надмогильні пам'ятники - фото
Відгуків 1
Коломия
с. Сопів вул. Січових Стрільців, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Наша фірма займається виготовленням надмогильних пам’ятників з граніту та мармурової крихти.  Ми допоможемо визначитися з моделлю пам'ятника, стилістикою, габаритами (висота, об'єм).

Фахівець запропонує на вибір кілька рішень, допоможе вибрати текстуру каменю, який найкраще підійде для обраної моделі та вже після узгодження всіх нюансів ми займемося виготовленням пам'ятника, який максимально задовольнить ваші побажання.

Швидке виконання замовлення, використання якісних матеріалів та відповідальна робота — гарантія відмінного результату ще й за помірними цінами.

До кожного замовлення обираємо тільки індивідуальний підхід та при роботі враховуємо всі побажання та потреби замовника.

Послуги:

  • Виготовлення, монтаж, реставрація та обслуговування надмогильних пам'ятників.
  • Виготовлення виробів з граніту та мармурової крихти.

Відгуки

Сніжана Прокоп'як: (Критик)
Сподобалось
Тільки приємні враження: якісно, швидко, різна цінова політика, індивідуальний підхід. Ввічливе обслуговування та приємне спілкування. Рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Надмогильні памятники   Граніт, мармур, камінь   Пам'ятники   Сходи   Гранітні вироби   Вироби з граніту   Мармурові вироби   Вироби з мармуру   Натуральний камінь   Природній камінь   Природний камінь   Мармурова крихта   Вироби з крихти   Надмогильні пам'ятники   Памятники   Пам'ятники з граніту   Гранітні пам'ятники   Сходи   Перила   Сходи на замовлення   Лестницы   Лестница   Відремонтувати пам'ятник   Відреставрувати пам'ятник   Виготовлення пам'ятників з граніту   Виготовлення пам'ятників з мармурової крихти   Дитячий пам'ятник   Доставка пам'ятників   Замовити доставку пам’ятника   Замовити пам'ятник   Замовити пам’ятник   Зробити пам'ятник   Купити пам'ятник   Не дорого   Недорого   Підвіконня з гараніту   Парний пам'ятник   Полагодити пам'ятник   Робоча поверхня з граніту   Склеп   Спеціальний пам’ятник   Стела   Стелла   Столєшніца на кухню   Столєшня на кухню   Столешниця на кухню   Столешня на кухню   Сходи з граніту   Хто може доставити пам’ятник  
Показати більше