КП "Водотеплосервіс"

Відгуків 5
Калуш
вулиця Об'їзна, 8
+38 (03472) 6-54-37 (Приймальня)
+38 (03472) 2-71-70 (Диспетчер)
+38 (03472) 6-29-39 (Прийом показників)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 17:0012:00 - 12:45
Пт08:00 - 15:4512:00 - 12:45
Сб,НдВихідний

Інформація

Послуги з водо- і теплопостачання, водовідведення.

Відгуки

Христина Красуцька (Ревізор)
Не сподобалось
Загальне враження:
Просто жах,дуже вчасно нараховують платіжки,але до 21 листопада навіть не думали включати тепло!!!!батареї холодні! диспетчер у відповідь каже-а в мене вони теплі!,нічим вам не можу допомгти!ви знущаєтесь з людей?!
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Кравець (Ревізор)
Не сподобалось
У вересні місяці помилково подала показник лічильника об'ємом 620м3 і визнаючи помилку оплатитила рахунок. За жовтень місяць система автоматично додає мені +10м3 яких я не споживала і виставляють відповідний рахунок на оплату. Щоб якось виправити ситуацію я викликаю контролера, щоб зафіксувати реальний показник лічильника. Після огляду контролер зауважує ,що дротики на пломбі проржавіли і слід змінити пломбу. Що і здійснила у подальшому. Як з'ясувалося згодом вона паралельно склала акт пошкодження пломби споживачем згідно якого комісія не враховує мою переплату в розмірі 597грн 24к у подальшу оплату за споживання води і пояснює тим , що я зірвала пломбу і відмотала лічильник на менший показник.
Переглянути всі відповіді ()
Vitalii Capucho (Користувач)
Не сподобалось
В той час як всі інші підприємства крокуючи в ногу з часом запускають електронні кабінети та ботів в месенджерах для зручного передання показань, в Водотеплосервісі ще досі залишають записочки в дверях...
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Саборяк (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось: на проспекті Л.Українки 3 другий під'їзд у підвалі вже кілька тижнів чути як шумить вода , тобто прорвало трубу. Пару раз дзвонили, у відповідь чули що вони знають про проблему але до теперішнього часу їх не вирішено! Куди звертатись???
Переглянути всі відповіді ()
Дмитрий Климишин (Перехожий)
Не сподобалось
В.БіласаДанилишина 4 другий під'їзд. На вулиці -9. А батарея по стояку холодна!!! А за тепло ПЛаТІТЬ!!!
Переглянути всі відповіді ()