ЕкоТаксі

ЕкоТаксі - фото
Відгуків 7
Калуш
Вулиця Ринкова, 13а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Нд07:00 - 24:00Без перерви
Пт,Сб07:00 - 01:00Без перерви

Інформація

Комфортні та швидкі пасажирські перевезення пропонує служба «Еко таксі». За час роботи ми виробили оптимальні умови надання послуг нашим пасажирам, пропонуємо доступні ціни, гарантію вчасної подачі машини й доставки замовника у вказане місце.

Наші переваги:

  • пасажирів перевозимо новими й надійними машинами марки Skoda, які регулярно проходять технічний огляд;
  • строго слідкуємо за дотриманням нашими водіями корпоративного вигляду — однакові куртки, кепки, сорочки й галстуки;
  • обов’язково роздруковуємо чек з детальною інформацією про поїздку, включаючи дані про водія;
  • пропонуємо оформлення відшкодування втрат на ПДВ для юридичних осіб;
  • окрім легковиків, можемо організувати перевезення пасажирів групами до 12 осіб в пасажирських бусах.

Ми розуміємо, що організація нашої роботи впливає на пунктуальність та спокій багатьох пасажирів, тому послуги надаємо на високому рівні сервісу й професіоналізму.

Відгуки

Оксана Суслик (Ревізор)
Не сподобалось
Не сподобалось:мені відношення оператора до клієнта,незнаю,куди дивиться начальник,що тримає такий персонал. 10 вересня о 11.16 я замовила машину,мені сказали треба почекати 10-15хв.,я погодилась, в 11.31 я перезвонила,оператор сказала,що вже відправила машину, в 11.37 я ще раз перезвонила і сказала чому зразу не попередили що треба чека ти пів години,то оператор на мене "визвірилась " і не дала мені слова сказати. Це що за відношення до клієнта,як такий персонал тримають на роботі?
Загальне враження:не рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Сергей Деньгаев (Перехожий)
Не сподобалось
це жах.. не сподобало.. вигнали з такси, сказали не ваше, це ужас, написал на водія догану, а він мені такий - да ми еко таксі, але не хз куди везти, не повезу
Переглянути всі відповіді ()
Микола Гаврилюк (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Усе просто супер ціна та якість на високому рівні ввічливо водій усе просто супер
Переглянути всі відповіді ()
Kristina Jatsiv (Перехожий)
Не сподобалось
За два тижні прийшлось поїздити трошки на таксі...і кожен раз я розчаровалась все більше.....ну а сьогодні це просто жах!!!!водій не мав здачі!!!!мої проблеми щоб я мала гроші розрахуватись а його проблеми щоб була здача......Я З ДОМУ ПОЇХАЛА В ЛКАРНЮ З РІЧНОЮ ДИТИНОЮ І Я МАЮ ШУКАТИ ...БІГАТИ ПО ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ ШУКАТИ ДЕ РОЗМІНЯТИ ГРОШІ...ТО КОМУ ПРОСТІШЕ?????ПРИТОМУ ЩО В ДАНИЙ МОМЕНТ В ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ ХВОРІ З КОРОМ...ТО МЕНІ ТРЕБА ЩОБ ДИТИНА В РІК МАЛА КІР????І Я ВАГІТНА??????ВЗАГАЛІ НЕ ЗАДОВОЛЕНА!!!!!!!НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Masha Masha (Перехожий)
Сподобалось
Супер.Вчасна подача машини,ввічливі водії,низькі ціни.Часто користуюсь цим таксі і всім рекомендую,хто цінує свій час і гроші.
Переглянути всі відповіді ()
Руслан Сердюк (Перехожий)
Не сподобалось
За цей місяць що з ними їздив можу книгу про них написати ^Комедія і Трагедія^ . Доведеться ще з місяць зними кататись щоб компенсували , одні убитки)$)).... Не серйозні дитсадок!
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Бреславська (Перехожий)
Не сподобалось
Подача таксі відбулась не в очікувані 15-20 хвилин, а 35 хв. Водій таксі не знав маршруту, що також спричинило затримку нашої поїздки і призвело до того, що ми спізнились на автобус до Львова. Оператор таксі пояснила, що просто не було машин, тому подача відбулась пізніше. На моє зауваження, що про таку інформацію повідомляють клієнта, отримала відповідь, що це клієнт повинен уточняти такі деталі в оператора. Жах, а не обслуговування! Більше ніколи не скористаюсь і нікому не рекомендую. Прошу відповідальну особу сконтактувати мене у найближчі 2 робочих дні.
Переглянути всі відповіді ()