ЕкоТаксі

ЕкоТаксі
Відгуків 3
Калуш
Вулиця Ринкова, 13а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт07:00 - 24:00Без перерви
Пт,Сб,Нд07:00 - 01:00Без перерви

Інформація

Комфортні та швидкі пасажирські перевезення пропонує служба «Еко таксі». За час роботи ми виробили оптимальні умови надання послуг нашим пасажирам, пропонуємо доступні ціни, гарантію вчасної подачі машини й доставки замовника у вказане місце.

Наші переваги:

  • пасажирів перевозимо новими й надійними машинами марки Skoda, які регулярно проходять технічний огляд;
  • строго слідкуємо за дотриманням нашими водіями корпоративного вигляду — однакові куртки, кепки, сорочки й галстуки;
  • обов’язково роздруковуємо чек з детальною інформацією про поїздку, включаючи дані про водія;
  • пропонуємо оформлення відшкодування втрат на ПДВ для юридичних осіб;
  • окрім легковиків, можемо організувати перевезення пасажирів групами до 12 осіб в пасажирських бусах.

Ми розуміємо, що організація нашої роботи впливає на пунктуальність та спокій багатьох пасажирів, тому послуги надаємо на високому рівні сервісу й професіоналізму.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Masha Masha: (Користувач)
Сподобалось
Супер.Вчасна подача машини,ввічливі водії,низькі ціни.Часто користуюсь цим таксі і всім рекомендую,хто цінує свій час і гроші.

Відповісти:

Masha Masha,
Masha Masha, 
Переглянути всі відповіді ()
Руслан Сердюк: (Користувач)
Не сподобалось
За цей місяць що з ними їздив можу книгу про них написати ^Комедія  і  Трагедія^  .  Доведеться ще з місяць зними кататись  щоб компенсували , одні убитки)$)).... Не серйозні дитсадок!

Відповісти:

Руслан Сердюк,
Руслан Сердюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Бреславська: (Користувач)
Не сподобалось
Подача таксі відбулась не в очікувані 15-20 хвилин, а 35 хв. Водій таксі не знав маршруту, що також спричинило затримку нашої поїздки і призвело до того, що ми спізнились на автобус до Львова. Оператор таксі пояснила, що просто не було машин, тому подача відбулась пізніше. На моє зауваження, що про таку інформацію повідомляють клієнта, отримала відповідь, що це клієнт повинен уточняти такі деталі в оператора. Жах, а не обслуговування! Більше ніколи не скористаюсь і нікому не рекомендую. Прошу відповідальну особу сконтактувати мене у найближчі 2 робочих дні.

Відповісти:

Оксана Бреславська,
Оксана Бреславська, 
Переглянути всі відповіді ()
Еко таксі   Таксі   Такси   Автоперевезення   Безпечне таксі   Викликати таксі   Дешеве таксі   Драйвер   Другий водій   Еко   Еко таксі   Замовити машину   Замовити таксі   Зелені машини таксі   Зелене таксі   Зелененьке таксі   Калуське таксі   Караван   Мінівен   Надійне таксі   П'яний водій   Пасажирські перевезення   Пасажирські перевезення в межах міста   Пасажирські перевезення в межах області   Пасажирські перевезення під замовлення   Пасажирські перевезення по області   Перевезення людей   Перевезення пасажирів   Перевезення по місту   Перевезення по області   Подзвонити в таксі   Послуга драйвер   Послуги таксі   Пяний водій   Служба таксі   Служби таксі   Таксі   Таксі бус   Таксі еко   Таксі з чеком   Таксі за місто   Таксі міні вен   Таксі на 10 чоловік   Таксі на 11 осіб   Таксі по місту   Таксі швидко   Такса   Такси   Фірмове таксі   Чек в таксі  
Показати більше