Обласна клінічна інфекційна лікарня

Відгуків 29
Івано-Франківськ
Вулиця Гетьмана Сагайдачного, 66
+38 (0342) 56-69-28 (Приймальне відділення)
+38 (0342) 56-29-77 (Бухгалтерія)
+38 (0342) 72-07-08 (Центр СНІДу)
+38 (0342) 72-07-09 (Центр СНІДу)
+38 (0342) 52-47-50 (Центр СНІДу)
+38 (0342) 78-68-37 (Лабораторія)
Івано-Франківськ
Вулиця Максимовича, 7

Інформація

Діагностика, лікування та профілактика інфекційних захворювань.

Відгуки

Alexandra Gulchiy: (Експерт)
Не сподобалось
Одне залишаэться досi не зрозумiлим, чому звертаючись за призначенням в дану лiкарню з приводу здачi елементарних аналiзiв тебе "футболять" звiдтiлля, мотивуючи це тим, що, начебто, аналiз роблять тiльки "лежачим в стацiонарi", а iншим "не стацiонарним" попросту нiкому робити??? Ця черства байдужiсть нi до чого хорошого не приведе, адже ви залишаэте вже iтак стурбованих батькiв на одинцi з проблемою, в той час коли Ми пiдсвiдомо свято вiримо, що саме Ви врятуэте нашу дитину!!!
Будьте чуйнiшими до чужих проблем, адже кожен з Вас будь-якоi митi може опинитись на нашому мiсцi! Досить ганьбитись, бо ВИ ВСI колись давали щиру клятву Гiппократу допомагати i лiкувати людей - виконуйте ж врештi ii належним чином!
Переглянути всі відповіді ()
Елена Детский Трикотаж Обувь: (Експерт)
Не сподобалось
НЕГАТИВНІ ВРАЖЕННЯ! Розповім свою історію. Цього літа коли ходив інфекційний ентеровірус мої діти захворіли напевне чимось подібним, тому що вертали на протязі тижня щодня. Коли виникли перші симтоми викликали швидку, де нам сказали що потрібна госпіталізація і відвезли нас в цю лікарню.

Нас приймав лікар років 50 під вус, прізвища не пам"ятаю. Прийом почався з залицяння до лікарки швидкої, яка нас привезла, пропонування кави і т.д., ніби нас і не має поруч.....Потім коли побачив що та не ведеться перейшов до нас, почав розпитувати про всі симтоми, останнє запитання було чи вживали гриби. З дуру ляпнула що вживали тиждень тому, до початку симптомів. тільки він це почув, Все!!! виганяє нас, каже ви не наш пацієнт, треба обстеження у токсиколога. Кажу при чім тут гриби, якщо то було тиждень тому до появи симптомів!!!! Він в ніяку до токсиколога на Коновальця. Беру двох дітей і їду на таксі, І ТУТ ПОСЛУХАЙТЕ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ТАМ ЗРОДУ НЕ БУЛО ТАКОГО ЛІКАРЯ. Зі злості звоню на прийомну кажу як так, він до телефону не підходить підсилає медсестру, та каже йдіть до реаніматолога, а діти ледве дихають вже....шукаю реаніматолога такого там вже теж не має!!!!!!! Кінець кінців попала там до педіатра, здали той аналіз крові з вени, який звісно підтвердив що гриби не причім!! Результат був готовий тільки на наступний день!!!! таким чином ми поїхали додому і почали самолікування ніфоруксазидом, багато пиття і т.д. і за пару днів все стабілізувалося!!!!

Ось так відносяться там до хворих потребуючих госпіталізації!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталі Наталі: (Користувач)
Сподобалось
Зайшовши на сайт цієї лікарні хочу сказати величезне СПАСИБІ лікарю, ЛЮДИНІ від Бога, завідувачу реанімації Андрію Кучеру, стаю на коліна перед цією людиною, він в 2007 році врятував життя моєму синові Королику Ігорю, син отруївся ковбасою, він був на волосині від смерті, в нього пішов набряк мозку, він вже не впізнавав нікого і нічого не розумів, а ця ЛЮДИНА своїм професіоналізмом, поставивши правильний діагноз, протягом 3 год. привів сина до тями!!!!!! Бога просила і буду просити щоб дав пану Андрію доброго здоров'я, я Ваш поступок не забуду до кінця своїх днів, ви для мене врятували найцінніше що може бути у мами!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Наталя Нагорна: (Користувач)
Сподобалось
Друзі, хочу насправді, висловити подяку та велике досвідчення того, що в нас є хороші, професійні і чуйні лікарі. Нас з районної інфекційної лікарні відправили на лікування до ОДКЛ, через поганий аналіз крові спричинений "нфекційним мононуклеозом". Консультація гематолога була обов'язкова, його припущеннями був сформований діагноз "лейкоз", потрібно було робити страшні, як для мене мами, маніпуляції. Дуже добре ,що для консультації було запрошено лікаря інфекціоніста з ОКІЛ приїхав доцент Зубик (нажаль, не пам'ятаю як звати). Він сказав, що при "мононуклеозі" такі проблеми з аналізом крові бувають часто і що ми їхні пацієнти і нас перевели до ОКІЛ. На приймальному нас оформляла Наталя Богданівна: дуже хороший спеціаліст, одночосно і хороша людина. Вона мене дуже заспокоїла і дала надію на швидке одужання. Лікуючий лікар: Оксана Миколаївна призначила нам всі необхідні аналізи і також, заспокоїла, що не варто так хвилюватися. Я дуже вдячна їй за професійний підхід та методи лікування. Через тиждень нас виписали і приємно розуміти, що при таких "смішних" зарплатах є доснойні , лікарі, які добре виконують свою роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Ніконоров: (Користувач)
Не сподобалось
Сподобалось: НИЧЕГО! Так как меня обворовала кастелянша ТРЕЛЕВСКАЯ МАРИЯ СТЕПАНОВНА не ведитесь по прозьбу выйти пока она меняет белье, украла с сумочки деньги и кожаные перчатки.
Не сподобалось: кастелянша ТРЕЛЕВСКАЯ МАРИЯ СТЕПАНОВНА под придлогом поменять полотенце и постель почему то попросила нас с мужем я выйти от лежачего дедушки, через полчаса мы с мужем вернулись и обнаружили что кто то колупался в сумке. было украдено 4000грн и коданые перчатки. Вызвали полицию и глаарача Остяк Роман-Йосиф Степанович который уже смог найти и ее, но она сказала что мы сами вышли когда она начала менять белье и к сумочке не подходила! Доказать ничего невозможно но она потом кинула фразу типо не нужно думать что вы умнее всех...
Загальне враження: Вороватый коллектив и главврач скорее всего заодно, и как нам удалось узнать это не первый случай воровства при смене белья в палате.Будьте бдительны и всегода держите вещи в руках такие как ТРЕЛЕВСКАЯ МАРИЯ СТЕПАНОВНА в любой момент нарявят что то украсть. Не клиника а шарашкина контора и притон.
Переглянути всі відповіді ()
Скажіть, чому ті лікарі які відправили на той світ безневинних немовляток далі там працюють???? Я б вас всіх тут матом слав , але знаю що мій коментар видалять, тому краще змовчу!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Здала дитині аналізи на я/г в інфеційній. Написали діагноз -карликовий ціп"як.Дуже небезпечні і дуже заразні глисти.Відправили до інфекціоніста.Вона сказала , що тепер траба здати аналізи всім членам сім"ї.А це тут не дешево, а навіть дорожче чим в приватній клініці!Але чула ,що тут дуже добре роблять і вирішила здати знову сюди. .По результатах у всіх виявилися глисти і в усіх різні!Стало дуже дивно. Перездали в дитячій поліклініці, (доречі безкоштовно потрібно тільки направлення мати) . Діагноз- Я/г ні в кого НЕ ВИЯВЛЕНО !Таке враження ,що в інфекційній аналізи взагалі не роблять . а пишуть наугад . ""А ви дурачки ходіть по 100 разів перездавайте бо нам план до кінця року треба зробити." І саме образливіше в цій ситуації , що тут нічого не докажеш .Класний бізнес , правда? Гроші ж не пахнуть...
Переглянути всі відповіді ()
Дуже хороший лікар - завідувач реанімації))))))) Мене минулого літа повернули з того світу. Всі лікарі - просто супер!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
я потрапила в ОКІЛ разом з іще 45-ма людьми з тлумацького весілля і можу сказати тільки хороше про цю клініку: лікування безкоштовне, приємний персонал, заступниця головного лікаря дуже чуйна і мудра людина. А ті, хто лежав в реанімації, дуже добре відгукуються про її завідуючого.
Переглянути всі відповіді ()
може бути неподобаэться коли беруть дитину в манiполяцiйну без батькiв
Переглянути всі відповіді ()
хто головний лікар інфекційної лікарні?
Переглянути всі відповіді ()
Запитайте у завідуючого реанімації скільки невинних діток вони відправили на той світ і чому вони працюють і сьогодні?
Переглянути всі відповіді ()
В нас дуже погані відгуки за реанімацію,дуже погане ставлення завідуючого до мамочок,поганий догляд за місячними дітьми,неперевертають дітей негодують правильно ,неміняють памперси,немиють,іт.д ганьба цим медсестрам!!!
Переглянути всі відповіді ()
зміна Лесі медсестри сама тупіша у віділенні гепатиту номер 1...не миють в палаті...несублюдають гігієну...користуются перчаткми при всіх видах робіт не міняючи їх......короче кажучи видно що головний лікар свій персонал робочий взагалі не перівіряє....іменно цю зміну потрібно взагалі звільнити...
Переглянути всі відповіді ()
Лікарння ну тіпа ремонт і уют нормальні але погано приберають персоонал ніякій лиш дві зміни більш менш жахливі дві бабульки харчування ужас ми пса в дома так не годуємо !!!Завідувач віділення прекрасна чуйна людина гарно ставиться до хворих от лиш би персонал трохи !!!трішки не забув Люда і Маряна медсестри дуже дбайливо ставляться до хворих можна сказати що їхня зміна просто супер ,,,такщо якщо вже потрапили на лікування в віділення №1 то сарайтеся щоб вас вела Завідуюча віділенням.......
Переглянути всі відповіді ()
Благодійний внесок в розмірі 100 Гривень вимагають з кожного хворого. В чию кишеню ідуть гроші?
Переглянути всі відповіді ()
Гарні лікарі усі вних нема вихідних приходять і цікавляться завжди (но погано годують)
Переглянути всі відповіді ()
Доброго дня, мене звати Оксана, працююю на телеканалі НТН, чи є серед вас люди, які лікуються на лептоспіроз, чи вже вилікувалися. Ми робимо документальний фільм на медичну тематику. І хотіли би послухати історію з уст людини, яка вже вилікувалася. У нас навіть є система гонорарів за інтервю.Якщо когось зацікавить ця інформація - пишіть і будемо звязуватись.
Переглянути всі відповіді ()
погано кормлять .за такий благодійний внесок могли б кормити краще. сама краща лікар це Будеркевич а все остальне ні
Переглянути всі відповіді ()
лікарі - не хочу висловлюватись матом, бо не хочуть додати мій коментар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
я б вам тут написала!!!!!!!!!!!!!!!!!1
замість того щоб пояснити людині, що робиться аналіз за 65 грн., вимагають лягати в лікарню. Трапився лікар - х.....й.... жах, а не лікарня. треба побільше нормальних приватних клінік, які роблять аналізи.держави ніколи не буде з таким відношенням до людей!
сором і ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Завідуюча дуже хороша чуйна людина і прекрасний спеціаліст
Переглянути всі відповіді ()
дуже злагоджена робота приймального і реанімаційного відділень,якісне і швидке надання медичної допомоги,хоча і молоді,але досвідчені і практичні ЛІКАРІ,завжди з усмішкою і позитивним настроєм!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ну чо, пірікольна лікарня. Гарне відділ №1. Швидко вилікували. Приємно що регулярно заходила завідуюча.
Дуже чуйна і приємна жінка.
Переглянути всі відповіді ()
Спасибі Вам дорогі працівники відділення №1,Ви дійсно люди з великої букви.Ніколи не думала,що лікарі переживають за хворих,підтримують їх.Спасибі Вам !!!
Переглянути всі відповіді ()
Прекрасні лікарі і персонал у відділені №1,зав.відділом дуже грамотний і чуйний лікар.також інші лікарі відповідальні і живуть своєю роботою.Дуже ввічливий колектив медсестер,а Юлічка просто сонечко,яке піднімає не тільки настрій,але відганяє хвороби.Спасибі Вам!!
Переглянути всі відповіді ()
у мене там померла дитина 25.08.2010 документи не віддали до тепер ми з адвокотом чекаємо ще два місяці а потім я звернуся до прокуратури документація вже готова.
Переглянути всі відповіді ()
най жахливіша лікарня безвідповідальний завідувач реанімації
Переглянути всі відповіді ()
Яка у Вас саме хвороба7
Переглянути всі відповіді ()
періодично лікуюся в інфекційній лікарні. маю хронічну хворобу,але Бог милував не снід. я лікуюся по 2-3 рази на рік.мав противірусне лікування і тепер уже рік не маю віруса гепатиту.лікарня толкова там лікар знає то що пишуть в інтернеті про мою хворобу і призначає лікування так як увсьому світі.мене там всі знають і зустрічають як свого знайомого.лікують навіть стіни. а стіни там гарні завжди дуже чисто і навіть зелено. гарна територія якби не хвороба зійшло би за курорт.якби решту лікарень були такі то був би комунізм. а взятки там не вимагають тільки благодійний внесок на лікарню і ліки всі дають. дуже дякую тим людям які працюють у відділі. я ще прийду.
Переглянути всі відповіді ()