Інтергарант

Інтергарант - фото
Івано-Франківськ
вулиця Бельведерська, 16, офіс 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Дудаєва, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Компанія "Інтергарант" більше 15 років спеціалізується на виготовленні, встановіленні металопластикових та алюмінієвих фасадних та віконних систем, дверей, гаражних воріт, склопакетів та ролетів. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовника сприяє нашій успішній діяльності та найкращого задоволення потреб замовників на всій Західній Україні. "Компанія Інтергарант" постійно йде в ногу з часом впроваджуючи сучасні технології на всіх стадіях виробництва та пропонуючи нову продукцію, яка відповідає потребам замовників.

З початку створення компанії використовується лише німецький профіль Veka, який має досвід виробництва ПВХ-профілю вже впродовж 50 років. Компанія "Інтергарант" має статус авторизованого партнера компанії Veka. Це свідчить про те, що технології виробництва та сервісне обслуговування, яке використовує підприємство відповідають жорстким вимогам нашого німецького партнера.

Відгуки

І в мене з монтажем виявилася повна халепа. Все було супер(замовлення, заміри, поради, внесення завдатку) до моменту самого монтажу. Монтаж мені робили аж три рази. Перший раз - чернівецькі монтажники тільки занесли раму, і склопакети і зразу повідомили, що монтажа сьогодні не вийде бо забули еркерну трубу в Чернівцях (підвели наші хлопці німецького партнера з його жорсткими вимогами),хоча з офісу на Бельведерській 16 повідомили щоб був на монтажі, і я був хоча і прийшлося відпрошуватися з роботи. Другий раз вже приїхали Франківські спеціалісти-монтажники (Андрій і Діма) не зрослось і з ними, через нюанси в монтажі, на які я так просив звернути увагу, і мене запевняли, що проблем в цьому не буде, і зроблять все так, як я і хочу все закінчилось нецензурною лайкою з боку майстра-монтажника Дмитра, що мене дуже обурило і монтаж не відбувся, то напевне він щось по німецьки говорив, або в німмечині всі так розмовляють з клієнтом коли є якийсь нюанс. Ну і накінець третій, фінальний раз, після складних переговорів з директором Інтергаранту п. Юрієм (діло вже дійшло до розірвання договору), відбувся монтаж в присутності директора п. Юрія і майстрів-монтажників Діми та Андрія. До монтажу є одна невелика претезія невже німецький партнер в себе на батьківщині при монтажі вікон також підставляє дерев'яні кілки під профіль? Якщо і в Німеччині так монтують (з дерев'яними кілками) то в мене претезій до монтажу немає.
Переглянути всі відповіді ()
Не замовляйте монтаж вікон в Івано-Франківській Філії!!!!!!
Після того, як нам зробили монтаж вікна, в кімнаті стало холодніше, ніж з старими дерев"яними (температура на вулиці 1-8 гр).В монтажній піні такі шпарини, що в деяких місцях проходить палець і видно вулицю.
Відлив так змонтовано, що вода з нього майже не стікає. Вилита вода на відлив стояла там дві доби, поки не висохла.
Підвіконник замовляли такої довжини, щоб він заходив в стіну, як і старий. Монтажники вирішили,що їм скоріше буде його обрізати до ширини вікна, ніж підганяти під розміри старого (в офісі кажуть, що в них такі стандарти монтажу).
Сам монтаж робили так поспішно, ніби спішили на пожежу.
При запіненні вікон місце встановлення вікна не чистилось від пилу, дрібного сміття, яке утворилось при демонтажу старого вікна. Вікно встановили на рубероїд, який знаходився під старим вікном.А під ним бита цегла, між якою великі шпарини, з яких теж дує і проглядається вулиця .
На всі претензії в офісі кажуть, що ми повинні були стояти над монтажниками і контролювати їх .
І для чого нас вмовляли замовити енергозберігаючий склапакет?????????????
Після цього я нічого не можу сказати про якість вікон. Це неможливо визначити!
Переглянути всі відповіді ()
Де презентація дверей?
Переглянути всі відповіді ()