Sky Viscous

Sky Viscous - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Ужгородська, 1

Інформація

 Переваги натяжних стель “SKY VISCOUS”

-Низькі ціни на матеріал
– Європейська якість матеріалів
– Монтаж 3D конструкцій
– Фотодрук з високою роздільною здатністю
– Плівка витримає до 100 літрів води при затопленні зверху
– ПВХ плівка не підтримує горіння
– Непогана звукоізоляція
– Тривалий період використання матеріалів без пошкоджень
– Не збирається конденсат
– Гарантія 12 років
– Збереження початкових відтінків
– Стеля не провисає
– У ванній кімнаті, басейні та інших вологих приміщеннях зарекомендували себе бездоганно
– Ринкова ціна і хороші знижки 25% при великих обсягах і повторних замовленнях

Скільки коштує замовити натяжну стелю?

Перейдіть у “Прайс лист” щоб дізнатись
Компанія “SKY VISCOUS” вже 5-й рік здійснює свою роботу на українському ринку натяжних стель, будучи безумовним лідером галузі. В Україні успішно монтують французькі натяжні стелі “SKY VISCOUS” в західних областях України, а також і за кордоном. Компанія надає 12-річну гарантію і ви можете звернутися до нас за сервісом сьогодні, завтра, і через десять років, на відміну від багатьох інших фірм. Ви можете бути впевнені в наш бренд.
Якість і екологічність європейських плівок (Франція, Німеччина) підтверджені необхідними сертифікатами та ліцензіями. Кваліфіковані монтажники мають багаторічний досвід роботи з найскладнішими натяжними конструкціями в західній Україні.
Ціни на продукцію компанії, комплектуючі та монтаж ви знайдете знайдете в рубриці “Прайс лист“, де є і приклад розрахунку вартості. Ви зможете відправити заявку на прорахунок вартості вашого стелі з відповідної форми.
Подивіться фото деяких з наших об’єктів, тут представлені як типові варіанти монтажу, так і складні. Освітлення також грає важливу роль при підготовці приміщення. Продумати концепцію, форму гіпсокартонної конструкції, відстань між світильниками і лампами, врахувати особливості установки ви повинні заздалегідь. Про все це ви дізнаєтесь у наших фахівців.
Вибирайте нашу фірму в якості підрядника для стельових робіт і ви можете більш не турбуватися за якість плівки, терміни установки, сервісні роботи і довгострокову гарантію, яку ми здійснюємо вже 5 років.

Чекаємо ваших замовлень на натяжні стелі в спальню, ванну кімнату, коридор, санвузол, передпокій, робочий кабінет, офіс, зал, вітальню, салон-магазин, торговий центр, спорткомплекс, басейн. Замовляючи стелю в нашій компанії ви купуєте продукт хорошого бренду, який купили кращі торгові центри Києва і України.


Відгуки