Палац залізничників

Відгуків 1
Львів
Вулиця Федьковича, 54/56

Інформація

Проведення міжнародних конференцій, концертів, семінарів, виставок та презентацій. Конференц-зал на 150 осіб, глядацький зал на 500 осіб, кімнати для ділових зустрічей, зал для урочистих презентацій, ресторан на 100 осіб.

Події

Вистава "Любов без правил"
Кохання і пригоди! Саме це робить наше життя цікавим і незабутнім. На які авантюри здатна жінка, щоб знайти любов? Де шукати єдину або єдиного в сучасному вирі високих технологій і у вирі страстей?Шановні колеги по службі! На найближчому корпоративі придивіться уважно до молодого красеня з охайною борідкою. Раптом це не чоловік, і навіть не гей, а гарненька дівчина. Але що вона робить вночі в кабінеті Боса?І навіщо напиватися до бісиків? І коли врешті-решт «Ганнуся купить морозиво»? Любовні ігри для дорослих і божевільних закоханих.Романтична комедія. Велика кількість сміху і гумору з фантастичним голлівудським фіналом!Театр ВІЗАВІ завжди пропонує глядачеві ЕМОЦІЙНЕ меню. Сміх і сльози гарантовані. На сцені діють справжні «живі» люди, які палають пристрастю, відчувають розпач, по-справжньому кохаютьі серйозно ненавидятьАле водночас, вони галантні і зворушливі у своєму прагненні набути простого людського щастя! Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Вистава "Орфей і Еврідіка" від театру Маски-Шоу
Подружня пара Орфей і Еврідіка прожили багато років разом. В результаті один одного на дух не переносять. Але і одне без одного життя собі не уявляють. Лайки, сварки, смішні і безглузді з'ясування відносин. І тут вже в справу втручається містика ...Ну, послав Орфей Еврідіку під три чорти! І почули це послання в пеклі, позбавили його від дружини. Ейфорія, щастя, свобода! Чи надовго? Слідом приходить відчуття самотності, смутку і туги. Наполегливі вимоги невтішного чоловіка, повернути Еврідіку. Як то кажуть: часом і рис боїться думок, що зріють в жіночій голові! І, диво - Еврідіку повертають! А разом з нею суперечки, сварки, лайка, терки і сімейні розборки!«Орфей і Еврідіка» - це феєричне шоу, насичене гумором, музикою, піснями і танцями, справжнє свято позитиву, позитивних емоцій та гарного настрою.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.
Гола правда. Чорний квадрат
Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба бути красивим, багатим і відомим.Герої цієї історії яскраво і барвисто доводять, що це не так, що щирість часто важливіше краси, а душевна гармонія в парі набагато важливіше багатства. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?Ми копаємо вглиб чоловічої і жіночої психології. Ну, проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут-то ми і влаштовуємо фонтан найнеймовірніших і несподіваних ідей і історій. Вистава виглядає на одному диханні.У цій виставі «Чорний квадрат" у якомусь сенсі робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемогу добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні «гойдалки», контрастні переживання і океан гумору та любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво і, слава Богу, в цьому спектаклі, ми можемо це гарантувати.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Великий зручний зал з мякими сидіннями та хорошою акустикою. Була на виставі "Чи є секс після РАЦСУ" , то дуже задоволена місцем проведенням. Діє гардероб, де працівниці дуже швидко видають одяг.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()