Палац залізничників

Відгуків 1
Львів
Вулиця Федьковича, 54/56

Інформація

Проведення міжнародних конференцій, концертів, семінарів, виставок та презентацій. Конференц-зал на 150 осіб, глядацький зал на 500 осіб, кімнати для ділових зустрічей, зал для урочистих презентацій, ресторан на 100 осіб.

Події

Пригоди у країні Казок на Миколая
Сюжет казки – гострий і захоплюючий. Вічна тема боротьби добра і зла розкривається через призму реалій сьогодення… Видовищна, повчальна казка перенесе дітей у дивовижний світ улюблених казкових героїв, що діють у нашому часі та ще й у дивовижних обставинах. Космічні прибульці намагаються викрасти Святого Миколая… Попелюшка із Феєю мають об’єднати весь казковий світ, щоб завадити злим планам прибульців.. . Чи вдасться це їм ?У музичній виставі задіяні понад два десятки артистів театру танцю «Життя» під керівництвом Народної артистки України Ірини Мазур.Вистава триває одну годину з використанням фонограми.
Сексу не буде, але...
Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до нашого часу. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного мужа для надання практичної допомоги у цій делікатній справі.Місіс Дороті Кембл, до речі, вельми побожна особа, з острахом і смиренням чекала Державного мужа. Її чоловік, містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного мужа. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення на створення численних фотографій на дому. На нього чекає Барбара. Вона володіє єдиною пристрастю: любить фотографуватися.І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний муж прийшов до любительки фотографуватися, а Фотограф — до жінки, яка чекає на Державного мужа. Захоплююча ексцентрична ретро-комедія. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи…
Ліворуч від розлуки, на північ від тебе
Гостросімейна трагікомедія з одним-єдиним актом!Уявіть собі ситуацію: жінка хоче, чоловік - не дуже. Неправдоподібно? Тоді уточнимо, що вони одружені вісім років - і все стане на свої місця. Хоча ні, не все ... Тому що тепер потрібно розібратися з двома сакральними питаннями: хто винен і що тепер робити!Історія, підглянута в одній родині, що починається як побутова комедія... Втім, ніяких спойлерів.Прийдіть самі і ви дізнаєтеся:Чим звичайна сімейне життя відрізняється від «Ігри Престолів»!Чому декабристи - погані чоловіки!Як не потрібно реєструватися на сайті знайомств!Значення слова «жіголетта».Як любити так, щоб не зробити боляче ...Неймовірно смішно, до мозку кісток пронизливо і вкрай чесно!В ролях - просто вибухонебезпечна суміш акторів:Чоловік і дружина - Сергій Федорчук та Ірина Гатун;«Подруга сім'ї» Лариса - Ольга Гриценко;І карколомна Ксенія Хижняк в ролі ... яку ми не будемо розкривати...   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Natalya Kucher: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Великий зручний зал з мякими сидіннями та хорошою акустикою. Була на виставі "Чи є секс після РАЦСУ" , то дуже задоволена місцем проведенням. Діє гардероб, де працівниці дуже швидко видають одяг.

Відповісти:

Natalya Kucher,
Natalya Kucher, 
Переглянути всі відповіді ()