Візус-Кідс

Візус-Кідс - фото
Відгуків 41
Івано-Франківськ
вулиця Чорновола, 101
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Шановні батьки!

Не чекайте, доки ситуація із зором вашої дитини погіршиться. Гострий зір їй просто необхідний, адже дитина пізнає світ, вчиться, отримує інформацію завдяки зору. Подбайте про те, щоб малеча могла добре бачити, зверніться до спеціаліста.

Спеціалізований лікувально-діагностичний дитячий офтальмологічний центр «Візус-кідс» допомагає діткам різного віку відновити зір.

Ми надаємо повний спектр офтальмологічної допомоги: від діагностики системи зору до апаратного лікування. У нашому розпорядженні є сучасне обладнання, яке забезпечує точність результатів обстеження, що дозволяє здійснювати ефективне лікування.

Ми розуміємо, хто є наші пацієнти. Тому в центрі створили затишну, ігрову атмосферу, щоб дітки не відчували страху перед лікарями.

Досягаємо позитивного результату у лікуванні патологій завдяки комплексному підходу, що включає різні методики для покращення гостроти зору, мікроциркуляції внутрішньоочних структур і живлення тканин. А результатом нашої роботи є тисячі дітей зі здоровими оченятами.

«Візус Кідс» — офтальмологічний центр з блискучою професійною репутацією, великим досвідом роботи та провідними фахівцями.

Відгуки

Anna Trymbaliuk (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати лікарю Сухарєвій Ірині Степанівній за індивідуальний підхід і надання високої якості послуг. Рада що звернулася саме до вас.Результатом я задоволена.Хороша клініка, приємний персонал.Рекомендую звертатися до кваліфікованого лікаря Ірини Степанівної.
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Haborec (Перехожий)
Сподобалось
Хочемо щиро подякувати Сухарєвій Ірині Степанівній за наше вдале лікування , за терпіння, розуміння і компетентність. Звернулись до Ірини Степанівни , коли малій було 8 місяців , було, як в народі називають - косина ока. Завдяки правильному лікуванню Ірини Степанівнів протягом року у нас все добре. Надзвичайно щира, розумна , знає, як поводитись з дітками ( а для нас це дуже важливо). Ірина Степанівна приділяла нам уваги завжди , навіть, коли виникали питання , консультувала в телефонному режимі. Дуже дякуємо Вам. А батькам, які бояться йти з манюсінькими дітьми - не бійтесь, нічого страшного тут немає, ми носили окуляри із задоволенням від 8 місяців до 1.8. З свого досвіду рекомендуємо тільки Ірину Степанівну.
Переглянути всі відповіді ()
Sunny Girl (Перехожий)
Сподобалось
Хочу висловити велику та щиру подяку квафікованому лікарю Грижак Наталіі Петрівній!!! Завдяки іі вдало підібраному лікуванню ми досягли досить швидкого позитивного результату... Все швидко, грамотно і кваліфіковано. Наталію Петрівну буду радити усім своім знайомим і самі звернемось ще нераз. Дякуємо!!!

Sunny Girl, коментар не відповідає дійсності
1 рік тому
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Pasichnyak (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Класний лікувальний заклад. Лікар Грижак Наталя Петрівна справжній професіонал. Чайна і відповідальна людина.
Переглянути всі відповіді ()
Маряна Федорків (Перехожий)
Не сподобалось
Прийом призначено на 18:30
В кабінет зайшли о 18:55, де прочекали лікаря ще 15 хв - не дочекалися ... в дитини закінчилось бажання (
Втратили 1.5 години часу - з дорогою в обидві сторони і повепнулися ні з чим
Чудова робота приватної клініки !!!
Переглянути всі відповіді ()
Tetyana Mannyk - Tykhovetska (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось: Вчора записались на консультацію, але вона не відбулась . Коли приїхали до клініки, з'ясувалося, що лікар вже пішла додому, але ніхто нас про це не попередив. При цьому адміністратор спокійно повідомила, що лікаря немає, і все. Ще "сподобалося "те, що запис ведуть в кількох зошитах, і прізвище моєї дитини знайшлось в якомусь покресленому зошиті.
Переглянути всі відповіді ()
Tanyushka Tarahkalyuk (Перехожий)
Сподобалось
Щира подяка лікарю від Бога -Волощук Тетяні Іванівній. Низький Вам уклін!!!!Тетяна Іванівна завжди налаштовує на хориший результат ,якого дійсно за допомогою їй ми досягнули,Професіонал своє справи з великою букви!
Переглянути всі відповіді ()
Olya Bondarenko Melnychuk (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Були в клініці на консультації з малою дитиною, професіоналізмом лікаря задоволена, працює попередній запис, зручно дістатися міським транспортом. Рекомендую!

Переглянути всі відповіді ()
Юля Федорів (Перехожий)
Сподобалось
І ми дуже вдячні Грижак Наталії Петрівні за те,що лікує нашу дитину.Ми дуже раді,що прийшли саме до вас.Ви суперовий спеціаліст і добра,чуйна людина.Моя дитина дуже боялася лікарів і саме ви переконали його,що не треба боятися.Бодя дуже полюбив вас,не може дочикатися зустрічі з вами.Безмежно дякую вам Наталія Петрівна за те,що ви є.Рекомендую всім хорошого лікаря Грижак Наталію Петрівну!!!
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Марценюк (Перехожий)
Сподобалось
Відвідали клініку за порадою знайомих. Загальне враження про Візус хороше, привітні працівники, сучасне обладнання.Лікар, що нас обстежував , Грижак Наталія, має особливий підхід до дітей. Наш син виконував все, що вона казала, що дуже дивно, адже він дуже сильно боїться лікаря)))
Переглянути всі відповіді ()
Myraslava Khristan (Перехожий)
Сподобалось
Сподобалось:
Щира подяка лікарю Грижак Наталії Петрівні дуже гарна .чуйна і розумна .Ми дуже раді шо знайшли такого лікаря і будем завжди звертатися вона дуже багато нам допомогла...Рекомендую всім звертатися саме до цього лікаря👍.
Переглянути всі відповіді ()
Roman Amzn (Перехожий)
Сподобалось
Відвідуємо клініку Визус Кідс близько року. Завжди чисто, тепло і приємна атмосфера. Нас лікує Сухарева Ірина Степанівна. Дуже раді, що потрапили саме до неї. Все докладно пояснює і уважно ставиться до кожної деталі. Ми їздимо з іншого міста. Ірина Степанівна завжди виділяє нам багато часу, щоб ми все встигли зробити. Приємно, коли уважно ставляться до проблеми твоєї дитини. Дякую вам!
Переглянути всі відповіді ()
Marichka Slobodyan (Перехожий)
Сподобалось
Хочу подякувати лікарю клініки Грижак Наталії Петрівній за професіоналізм,лікування та дбайливе ставлення, завдяки рекомендаціям , ми отримали хороший результат. Раді,що знайшли такого лікаря!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Тетяна Ридван (Перехожий)
Сподобалось
Сухарєва Ірина Степанівна - дуже хороша , привітна , приємна людина. Щиро дякуємо Ірині Степанівні за професіоналізм, дбайливе ставитися до пацієнтів.
Вона лікує нашого синочка, ми задоволені результатом лікування і рекомендуємо Ірину Степанівну, як доброго офтальмолога нашим знайомим.
Переглянути всі відповіді ()
Петро Ридван (Перехожий)
Сподобалось
Майже три роки ми лікуємося у клініці Візус-кідс. Щиро вдячні Ірині Степанівні за професіоналізм. Ірина Степанівна Сухарєва зрозуміло нам пояснила про проблемну косоокість нашого сина і призначила нам вдале лікування, яке приносить покращення нашій дитині. Лікар має підхід до дітей , вміє вселити в них віру в одужання, впевнено і спокійно розмовляє з дітьми і батьками. Ми дуже раді, що лікуємося у Ірини Степанівни і впевнено радимо її, як доброго офтальмолога своїм знайомим.
Батьки Олега
Переглянути всі відповіді ()
Олег Бугай (Перехожий)
Сподобалось
Найкращий лікар в цій клініці-Сухарєва Ірина Степанівна.Завжди уважно вислухає,порадить.У нас були деякі проблеми,які вона вирішила дуже професійно.В цій клініці раджу тільки Сухарєву І.С.!
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Меда (Перехожий)
Сподобалось
Лікуємося у даному центрі. Адміністратори ввічливі, уважні до кожного. Лікар Сухарєва Ірина Степанівна надзвичайно розумна, компетентна, приємна людина, з гарним підходом і до дітей, і до дорослих. Все пояснює, підтримує і разом з батьками завжди щиро радіє хорошим результатам))) Я дуже вдячна Вам за це. Рекомендую без вагань і сумніву, Ірина Степанівна покладе усі зусилля щоб результати від лікування були якнайкращі.
Стосовно процедурного кабінету, де тітки проходять плеопто-ортоптичне лікування, помітила кілька важливих ньюансів, які потрібно усунути. Це стосується не тільки персоналу і апаратури, але й батьків. Жаль, але я побачила багато дітей 7-15 років, які не усвідомлюють важливості правильного виконання вправ, і взагалі їх виконання. А до цього дитину мають підготувати батьки, пояснити що це тільки її праця. Потік дітей такий великий, що медсестри не встигають пропильнувати всіх.
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Бунь (Перехожий)
Сподобалось
Дуже гарна клініка,лікарі компетентні у своїй справі,задоволена консультацією і результатом лікування у Наталії Петрівни та її швидким підходом до моєї дитини.Вразили сучасні методи обстеження та апаратура.
Переглянути всі відповіді ()
Безмежно вдячна Волощук Т.І за людяність і професіоналізм.
Переглянути всі відповіді ()
Велике дякую та низький уклін лікарю-офтальмологу Сухарєвій Ірині Степанівні, що врятувала нас від відшарування сітківки!!! Ми вдячні Вам довіку! Батьки , не сумнівайтеся, що лікар молодо виглядає, зато дуже розумний.
Переглянути всі відповіді ()
Дуже гарна клініка, окрема подяка Волощук Т.І. , таких лікарів, як вона дуже бракує в наших лікарнях та поліклініках. Лікарі дійсно працюють на результат, а не на здирання коштів з пацієнтів. Низькій вам уклін.
Переглянути всі відповіді ()
Шановні працівники - Візус-кідс, а саме - кабінету, де дітки роблять вправи. Виконуйте свої посадові інструкції сумлінно і чесно - не зменшуйте час дитини по тій чи іншій вправі - якщо дитина має робити вправу 5 хвилин - зробіть так, щоб це було 5 хвилин, а не 3 хвилини, а також - слідкуйте, щоб дитина робила всі вправи з картки, що написав лікар, не пропускайте жодної - батьки платять за це гроші!!!
Переглянути всі відповіді ()
Волощук Т.І. - Лікар з Великої Букви! Уважна, приємна, компетентна, професіонал, вміє заспокоїти і знайти потрібні слова. Дуже допомогла нашій дитині! Завжди будемо вдячні їй!
Загалом ВІЗУС вражає створеною приємною атмосферою і хорошим колективом. Зазвичай навіть в приватних клініках такого обслуговування не зустрінеш.
Молодці! всім раджу :)
Переглянути всі відповіді ()
дуже сподобалась Рибачук О.В. ми прийшли у 19.30, а клініка працює до 20.00, то нас все одно прийняли,хоча довелося капати очі і все затягнулося майже до 21.00. Рибачук О.В дуже гарно все пояснювала і поводила себе з дитиною
Переглянути всі відповіді ()
Клініка- просто супер. Лікарі - професійні, адміністратор - уважна, ввічлива. Особлива подяка Волощук Тетяні Іванівні, Ви дійсно лікар за покликанням. Дякуємо всім за те, що ви є! Так тримати.
Переглянути всі відповіді ()
Усім раджу тут ехобіометрію, кому треба при короткозорості. Тут це роблять з місцевою анестезією, не те що на Пасічній. У мене на це пішло десь хвилин 10, минулого року на Пасічній 2 години чекала.
Переглянути всі відповіді ()
Гарна клініка. Я лікувався два рази, успіх чудовий. Дякую.
Переглянути всі відповіді ()
величезне ДЯКУЮ Рибачук О.В. за професіоналізм і людське ставлення, а також всьому колективу
Переглянути всі відповіді ()
Велика подяка Волощук Т.І. за чудове лікування і турботу
Переглянути всі відповіді ()
дуже гарний центр, я задоволена отриманим результатом для моєї дитини.
Переглянути всі відповіді ()
Коли на запитання: "Скільки я Вам маю заплатити за успішне лікування?" чуєш у відповідь: "Найбільша плата це результат лікування вашої дитини".. то хочеться кричати на весь світ: "Є в нас хороші лікарі, є ще такі лікувальні центри, де не все вирішується грошима, де є чуйність і людяність. І я без перебільшення можу багато говорити про лікувально-діагнозтичний центр "Візус". Особлива подяка ЛІКАРЮ з Великої Букви - Волощук Тетяні Іванівні - за компетентність, професіоналізм, порядність, чуйне ставлення до наших дітей. Хай Бог дарує Вам здоров'я та всі блага!
Переглянути всі відповіді ()
Приємний колектив,реєстратор і медсестри ввічливі і приязні, відчутна різниця з держполіклінікою. Лікар Рибачук О. дуже толкова.
Переглянути всі відповіді ()
Лікуюся у Візусі 3 роки. до того часу мене водили за ніс всякі "ДОХТОРИ", які намагалися здерти гроші, в результаті зір падав катастрофічно. Щодо Візусу, то їм велика-велика подяка (Волощук Т.І.- особисто)за вдале лікування, турботу, приємне відношення. А гроші - повірте це папірці. ЩИРО ДЯКУЄМО ВСЬОМУ ПЕРСОНАЛУ.
Переглянути всі відповіді ()
дякую лікарям Візус, а також всьому колективові.
Переглянути всі відповіді ()
Рибачук О.В.-дуже хороший і компетентний лікар!
Переглянути всі відповіді ()
Хочу подякувати лікарям та медсестрам клініки Візус, чудове відношення до дітей віддаються роботі з відкритим серцем і щирою душею. Хай благословить їх БОГ.
Переглянути всі відповіді ()
Трошки дорогувато, але ефективно)))) радість від результату триває довше ніж від низької ціни при безрезультатності(( тому в принципі я задоволена
Переглянути всі відповіді ()
Ходив у Візус 2 тижня! підняв зір на 40%!!!
Сучасні технології творять дива!!!
Приємний колектив- теж частина успіху!!!

Переглянути всі відповіді ()
два роки ходили лікували дитину в обласній лікарні в кабінеті охорони зору - вічні черги на пів року, хамство і медсестрі зовсім всеодно якість процедур. Тепер слава богу є Візус хоча платно але воно того вартує і резустат хороший і медсестри уважні і лікарі кваліфіковані
Переглянути всі відповіді ()
дійсно індивідуальний підхід, давно шукала центр, якому можна було б довірити лікування своєї дитини і непомилилась. РЕЗУЛЬТАТ перевершив мої сподівання
Переглянути всі відповіді ()
дуже гарне обслуговування, індивідуальний підхід і, звичайно, результативне лікування
Переглянути всі відповіді ()
Візускідс   Дитяча офтальмологія   Офтальмологія   Офтальмолог   Лікар-офтальмолог   Окуліст   Eхобіометрія   Ігри на відновлення зору   Ігрова терапія   Автокераторефрактометрія   Амбліопія   Аналіз зору   Безконтактна тонометрія   Відновлення зору   Відновлення зору у дітей   Відновлення зоу   Вроджена катаракта   Глаукома   Глаукома у дитини   Дитячі захворювання   Дитячі окуляри   Дитяча косоокість   Дитячий зір   Дитячий лікар   Дитячий лікар очний   Дитячий окуліст   Дитячий офтальмолог   Домашні тренажери для очей   Захворювання сітківки   Зберегти зір   Зберегти зір у дітей   Катаракта   Катаракта у дітей   Комплексна стимуляція зору   Контакта корекція   Контактні лінзи   Корекція   Корекція зору у дітей   Короткозорість   Косина   Косоокість   Косоокість у дітей   Купити тренажери для очей   Лікувальні вправи   Лікувально діагностичні процедури   Лікування апаратом біологічно зворотнього зв’язку   Лікування глаукоми   Лікування дитини   Лікування зору   Лікування катаракти   Лікування сітківки ока   Лазеротерапія   Магнітотерапія   Макулостимуляція   Обстеження педіатричним кераторефрактометром   Оптичні товари   Ортоптика   Очний лікар   Підбір контактних лінз   Підбір контактної лінзи   Падіння зору   Перевірка зору   Перевірка зору в дитини   Перевірка зору перед садочком   Перевірка зору садочок   Периметрія   Плеопто ортоптичне лікування   Повернути зір   Проблеми з зором в дитини   Прогноз стану очей   Спазм акомодації   Стан очей   Стимуляція зору   Стимуляція фосфеном   Терапевтичний лазер   Топографія   Тренажери для очей   Тренувальні вправи з лінійками   Тренування аккомодації   Узд ока   Фосфен діагностика  
Показати більше