Кур'єрська служба "TMM express"

TMM express - фото
Відгуків 3
Івано-Франківськ
вулиця Польова, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Мережа TMM Express об'єднує групу компаній, яка використовує найкращі транспортні рішення (автомобільні та авіаційні мережі), а також свій досвід побудови економічно вигідних рішень з міжнародної доставки вантажів.

TMM Express робить все можливе для розвитку своїх сервісів і послуг, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів в успішному розвитку їх бізнесу. Індивідуальний підхід до кожного клієнта у вирішенні його завдань здійснюється шляхом розробки гнучких та оптимальних рішень щодо надійної доставки вантажів будь-яким видом транспорту по всьому світу.

TMM Express є сучасною мережею, що швидко розвивається. Основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом та надійність гарантованого результату!

Доставка по Україні у найкоротші терміни. Сервіси по Україні: доставка від дверей до дверей, від дверей до складу, від складу до складу, доставка до 9 год, до 10 год, до 12 год, до 18 год, суботня доставка та спеціальний сервіс.
 

Доставка у країни Європи, США, Канади та ін. країнах сервісом Ейр Експрес триває до 3 днів, сервісом Роад Експрес триває до 8 днів. Можлива доставка фрахтом.

Виклик кур'єра безкоштовний.

Замовити кур'єра можна за телефоном гарячої лінії - 0 800 500 575 (безкоштовно для всіх операторів).

Відгуки

Tmm Expres   Tmmexpress   Тмм Експрес   Кур'єрські служби   Курєрські послуги   Курєр   Кур'єр   Курєрска служба   Кур'єрська служба доставки   Імпорт   Відправка документів   Декларування товарів   Доставка і відправка за кордон   Доставка бандеролей   Доставка в польщу   Доставка від дверей до дверей по україні та за кордон   Доставка вантажу   Доставка документів   Доставка документів та вантажівекспорт   Доставка кореспонденції за кордон   Доставка окреспонденці   Доставка пошти за кордон   Доставка цінних паперів за кордон   Експорт імпорт   Експрес доставка по україні і за кордон   Експрес перевезення та доставка документів та вантажів   Експрес пошта   Замитнення товару   Заповнення товаросупровідних документів   Здійснення експортно імпортних операцій   Консультації з митного законодавства   Консультація брокера   Міжнародна доставка   Міжнародна кур'єрська служба   Міжнародна пошта   Надійна доставка за кордон   Оформлення вантажів   Перевезення від дверей до дверей по україні та за кордон   Послуги кур'єра   Служба доставки   Транзит   Швидка доставка за кордонн  
Показати більше