Дитячий клуб "Світлинка"

Відгуків 6
Луцьк
вулиця Караїмська, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Підготовка до школи, вивчення англійської мови, дитяча школа моделей, заняття з малювання, танців, музики та вокалу. Садок неповного та повного дня.

Відгуки

Оксана Ольхова (Друг LIST'а)
Сподобалось
Відвідуємо Світлинку протягом року. Задоволена на всі 100% Дитина щоранку із захопленням переступає поріг улюбленого закладу. У Світлинці все передбачено,і мене, як маму, це не може не тішити!!!
Вихователі працюють на найвищому рівні, з упевненістю можу сказати,що це висококваліфіковані спеціалісти!!!
У Світлинці діють гуртки на будь-який смак: кожна дитинка знайде для себе щось цікаве!!!
Групи невеликі,вихователі достатньо часу приділяють кожній дитині,харчування хороше ( особисто моя дитина додому завжди приходить сита)!!!
Ніколи б не подумала,що дитина настільки може любити ходити в садок,але ми тому підтвердження) Усім рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Лилия Павлова (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дитячий садок Світлинку відвідуємо вже місяць. За цей час важко сказати про обсяг знань які вклали в голову сину бо ще справді дуже мало ходимо сюди. Проте вже є результат занять із логопедом!!! Синові подобається його садок, він не хникає коли туди рано його з чоловіком будимо.
Тому скажу чому ми обрали цей садочок серед інших в місті: 1. у нашій групі де трирічки в основному, всього 8 діток. На двох педагогів! 2.Тут щоранку всіх діток дивиться медсестра - це вже зменшує шанс вхопити "соплі". 3.Для таких маленьких уже є майтсер-класи -ми і клеїли і малювали і англійський клуб відвідуємо. 4.все це входить у вартість садка - ми нічого додатково не доплачуємо!!! А про розвиваючі іграшки і обстановку взагалі мовчу - тут така база крута для дітей того всього добра, що можна позаздрити.
Переглянути всі відповіді ()
Julia Yakovlieva (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:
Водила старшого , воджу меншого. Особливу увагу хочу приділити підготовці до школи на високому рівні! Кваліфіковані і професійно підготовлені кадри.
Переглянути всі відповіді ()
Anyuta Kozlyuk (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
"Світлинка"це накйращий розвиваючий центр для дітей.Найкращі педагоги ,які знаходять підхід до кожної дитинки.рівень і професіоналізм педагогів дозволяє моєму синові здобувати знання і з цікавістю пізнавати все нове.Дуже щаслива від того що мій син може там займатись.Дитина щаслива, і доглянута.ставлю найвищий бал і рекомендую всім👍

Переглянути всі відповіді ()
Lena Dmytruk (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Ми з "Світлинкою" вже більше двох років і кожного дня переконуюсь, що зробила вірний вибір!!! Навчання в ігровій формі, цікаві розваги, дослідницька робота, надзвичайні екскурсії, пікніки на природі, індивідуальний підхід до кожного малюка, розвиток творчих здібностей - це просто неймовірний світ дитинства! Однозначно рекомендую!!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Соня Сонях (Користувач)
Сподобалось
Ми ходимо в модельну школу вже три роки. Мала не може дочекатися суботи, так їй подобається. І я, як мама, бачу результат.
Переглянути всі відповіді ()