Місцевий обчислювальний центр

Відгуків 3
Луцьк
вулиця Ковельська, 66
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Ср,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Вт,Чт09:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Прийом та облік комунальних платежів.

Відгуки

Liliya Tyha: (Критик)
Не сподобалось
Усі зазначені номера телефонів не активні! Для чого Ви їх тоді висвітлювали?
Не сподобалось:
Чому показники по холодному та гарячому водопостачані не приймають на поштових відділеннях? Ми пільговики, за таку халатність хто буде здійснювати перерахунок за втрачені місяці пільги?
Переглянути всі відповіді ()
Iryna Bondaruk: (Ревізор)
Не сподобалось
Мало того, що телефони ніякі! не працюють, ні на якому сайті!
За допомогою знайомих знайшла номер, стаціонарний! (в 2019 році) і сказали, що в них ще є 4 стаціонарних номери (виявляється), нуль мобільного, є стаціонарні! З мобільного дзвоню на стаціонарний - жіночка знімає трубку на стіл (як я зрозуміла) і далі говорить зі своєю знайомою про огірки, закрутки і тд.. хвилин 5, потім каже, "почекай" і бере зв'язок зі мною, починає мене вчити, як правильно чекати і дзвонити. На годиннику 9:45 було, коли я дзвонила, робочий день розпочався. Сумно, що досі є такі установи..
Переглянути всі відповіді ()
Ivan Ivanov: (Користувач)
Не сподобалось
Не сподобалось
Не зрозуміло чим вони там займаються. З департаменту соціальної політики направили в розрахунковий цент повідомлення про пільги. Вгадайте скільки потрібно часу для її опрацювання? Не намагайтеся вгадати, бо поки самі не з’явитесь туди повідомлення без реалізації пролежить до трьох місяців, в тільки у Вашій присутності його можливо знайдуть. Так було конкретно у моєму випадку. Далі вони вносять всі дані в "амбарні" книги, а в них сам чорт ногу зламає, бо одна співробітниця не може зрозуміти що зашифрувала інша, або дані які внесли туда при вас потім правляться коректором бо вони після того як ви пішли щось собі надумали і вирішили що все не так. Після того як шифрування з вирпавленнями в книгах з вашим підписом переносяться третьою співробітницею вносяться в електронну базу, або не вносяться бо вона не розуміє що писала і виправляла інша. Ще цікава є процедура зняття з нарахування комунальних на осіб, що не проживають за місцем реєстрації, бо якщо в один рік ви пройшли цей квест, то не факт, що у вас вийде це в наступному році. Не зрозуміло для чого потрібно це повторювати щорічно?
Переглянути всі відповіді ()