Карпати-Лада IF-Car

Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 433
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб08:00 - 18:0012:00 - 13:00
НдВихідний

Інформація

Продаж, ремонт легкових автомобілів та запчастин. Шиномонтаж.

Відгуки

Обслуговування жахливе, повільні дуже. Не скажуть нічого нормального по машині. Не подобається, в порівнянні з автогамою повний нуль
Переглянути всі відповіді ()
Про ціни та поганий сервіс усе правда на шкоді у івано-франківську. В них обслуговувався 4 роки. На сервісі є система знижок, але про неї ніхто клієнтам не розкаже, поки не запитаєте. Ціни встановлюють мабуть дивлячись по фінансовій платоспосібності клієнта. якість запчастин та масла непогана, проте накручуюють на них утридорога. Саме цікаве, що в документах на наряди та в актах про виконані роботи не зазначено хто ж саме виконував ці роботи- невідоммий підприємець. Сьогодні був у них мабуть останній раз.Буду шукати інші СТО...
Переглянути всі відповіді ()
Вже другий рік морочуся на їхньому сервісі ( автомобіль службовий, гарантія і все таке, тому приходиться їздити на шкоду ). В кількох словах про канторку:

1. Дорого. Дорого все - запчастини, кузовні роботи, замінники.

2. Довго. Знову ж таки ніхто нікуди не поспішає ( воно і зрозуміло - люди на зарплаті, працюють не від виробітку і не на себе, а як то кажуть на "дядю", відповідно особливого ентузіазму в діях як менеджерів, так і працівників боксів я не помітив....це якщо сказати мягко )... Дві гайки можуть крутити півдня....зате з надзвичайно розумними та компетентними обличчями

3. Якість... Щодо якості мальовки скажу одне: Халява, у газди такі мальовщики замітають плац. І це не просто слова, з рихтовкою і мальовкою автомобілів маю справу років 10, бачив, знаю людей по Франківську, котрі рихтують-малюють, є з чим порівняти...Решта робіт, впевнений, на приблизно ж тому рівні.

4. Вайфай запаролений. це в третьому тисячолітті - взагалі повний маразм! Особливо, коли доводиться протратити пів робочого дня на заміну якихось дрібничок і навіть не мати доступу до своєї почти, інтернету і тд...!!!!

5. Інтерактивна система - мабуть вмерла в куточку павільйона ще до того, як лиха доля звела мене з цим чудовим сервісом.

...П.С. Свій власний автомобіль ні на шкоді ні на будь-якому іншому "офіційному" сервісі ніколи і ні за які гроші обслуговувати не буду...
Переглянути всі відповіді ()
В Франику це роблять погано, дуже добре це роблять в м.Хмельницьку на Шкода сервісі.Начальника кузовного ремонту звати Діма ( він працює на тайтоті і шкоді) сервіси там спільні. ВіН дуже толковий і я дуже радий результату ( повірте машина була після сильного ДТП)
Переглянути всі відповіді ()
скажіть хтось будьласка, як за якісно проводять кузовні роботи а саме витяжку після ДТП на автосервісі -ЛАДА???
Переглянути всі відповіді ()
На даний момент це найкраща СТО у Франківську. Як по цінам на з/ч , так і по якості робіт. Я там обслуговую свої дві шкоди вже 6 років, сервісом повністью задоволений. Окрема подяка менеджерам Юрію та Андрію. Без них все так би гарно не було.
Переглянути всі відповіді ()
На мою думку найкрща "фірмова" СТО в м. Івано-Франківську. Довгий час їздив на японських авто, але відвідування їхніх СТО(SUZUKI- САГА-Авто, Mitsubishi) без валідолу було неможливе.Що немало важно цінова політика-ціни доступні.Менеджери Юрій та Андрій професіонали своєї справи.
Переглянути всі відповіді ()
Не знаю...обслуговування хороше, особливо відділ продажу. Спілкувався з молодими людьми, надали повну інформацію про автомобіль і навіть порекомендували підходящий варіант по ціні та моїм потребам. Можливо і є погрішності якісь, але я їх принаймні не помітив.
Переглянути всі відповіді ()
Таке у всіх автосалонах - будьте уважні.
Переглянути всі відповіді ()
Будьте уважнi при покупцi машини можуть продати нову биту машину!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Карпати-лада іф-кар   Розвал-сходження   Автомобільне рихтування   Автозварка   Запчастини для легкових автомобілів   Продаж легкових автомобілів   Продаж транспорту   Автомобільне фарбування   Автозапчастини   Сто   Шиномонтаж   Купити транспорт   Фарбування автомобілів   Фарбування авто   Покраска автомобілів   Автомалярка   Автомобільні запчастини   Запчастини до авто   Запчастини для авто   Запчастини до автотранспорту   Запчастини до транспорту   Запчастини для автотранспорту   Запчастини до автомобілів   Запчастини для автомобілів   Запчастини для транспорту   Запчастини   Запчасті   Запчасти   Станція технічного обслуговування   Станції технічного обслуговування   Сервісно-технічне обслуговування автомобілів   Сервіс автомобілів   Ремонт автомобілів   Автосервіс   Ремонт авто   Шини монтаж   Автошини монтаж   Заміна шин   Вулканізація   Ремонт шин   Заміна автошин   Byd   Seat   Skoda   Ваз   Демонтаж шин   Купити авто   Купити ладу   Купити шкоду   Монтаж шин   Ремонт легкових авто  
Показати більше