Фітнес-клуб "Endorfine"

Відгуків 4
Тернопіль
Вулиця Гетьмана Мазепи, 26/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:10 - 21:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Заняття з фітнесу.

Відгуки

Любов Кушнір: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Класний фітнес центер.привітні працівники,позитивні заняття.зручне місце розташування.
Переглянути всі відповіді ()
Olya Stramyk: (Ревізор)
Сподобалось
Гарний фітнес клуб ,заняття тільки після обіду,ціни середні,приємні тренери
Переглянути всі відповіді ()
Natalja Stetsyuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Фітнес центр знаходиться у гарному місці розташування, на масиві Дружба поблизу зупинки. Вивіска велика, її легко помітити. Зал зажди чистий та охайний, є гарний ремонт. Роздівалка вмістима, є шкафчики для одягу. При купівлі абонементу вибираєш дні та години коли ти плануєш ходити, а коли плани помінялись потрібно їх попередити і записатись в іншу групу. Є декілька тренерів, які є гарними професіоналами своєї справи. Кожне заняття має свою тематику, і завжди попереджують яке воно буде. Це дуже добре, бо бувають заняття, які не душі і тоді можна піти в інший день на заняття, яке тобі подобається. Бувають заняття на яких дуже важко, а є з елементами танцю на які не потребують великих зусиль. Періодично вони повторяються. Також тренери можуть підказати про правильне харчування і навіть за додаткову плату скласти його з урахуванням на твою улюблену корисну їжу.
Не сподобалось: Була на одному занятті коли тренер кожну вправу шукала в своїх нотатках і затрачала на це час. І заняття не мало ніякого логічного порядку.Потрібно краще готуватись за заняття або можливо вона хвилювлась.
Загальне враження: Заняття дуже цікаві, і якшо дотримуватись правильного харчування і регулярно їх відвідувати дають результат. Фітнес-центром я дуже задоволена. Особливо подобається коли кожне заняття не схоже на попереднє.
Переглянути всі відповіді ()
Margarita Bilchuk: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: Гарне приміщення, професійні інсструктори, позитивна атмосфера занять.

Загальне враження: Дуже хороший клуб для підтримання здорового й активного стану організму.
Переглянути всі відповіді ()