Ювелірна арт-майстерня "Buga-Gold"

Buga-Gold - фото
Тернопіль
вулиця Анатолія Живова, 9

Інформація

Ікона — гарна опора для думок та молитов, роздумів та відновлення душевних сил. Інколи, заплутавшись у життєвих негараздах, зіткнувшись із складними ситуаціями, саме щира молитва допомагає знайти вихід. Та й подякувати за певні здобутки й досягнення ми теж спішимо до улюбленої ікони.

У ювелірній арт-майстерні «Buga-Gold» ви зможете замовити особливу річ для себе чи близької людини, поповнити свою колекцію ексклюзивних речей новими виробами й впустити у своє життя трохи краси. «Родзинкою» нашої майстерні є виробництво дерев’яних ікон. Вони не тільки стануть чудовим декором інтер’єру, а даруватимуть вам спокій, затишок і духовну енергію.

Дерев’яні ікони є особливим витвором церковного мистецтва. У кожен виріб наш майстер вкладає душу, щиру віру, тепло, цим і цінні такі речі.

Сьогодні чудова давня традиція мати в домі гарну ікону з дерева відроджується і ми готові потурбуватися про те, щоб у вашій оселі з’явилося це диво.

Арт-майстерня «Buga-Gold» пропонує такі товари й послуги:

  • виготовлення, продаж та ремонт ювелірних виробів;
  • реставрацію церковної атрибутики.

Чому ми? Наші переваги:

  • Завдяки досвідченості й високому професіоналізму персоналу, використання інноваційного обладнання ми виконуємо роботи різного рівня складності.
  • Виконуємо замовлення максимально швидко, в чітко обумовлений із замовником час.
  • В нашій майстерні ви можете скористатися послугою «терміновий ремонт», який наші спеціалісти виконають практично «блискавично».
  • Ціни у нас прийнятні, а сервіс бездоганний.

Відгуки