Школа дизайну "CREATIVE"

CREATIVE - фото
Львів
Вулиця Погулянка, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Спеціалізована школа дизайну CREATIVE є першою в Україні школою, яка створена за кращими світовими аналогами приватних дизайнерських шкіл. Основне кредо нашої команди - це навчати молодь у спеціалізованих напрямках дизайну, забезпечити стабільний професійний рівень розвитку особистості у найбільш запотребованих галузях дизайну, з можливістю подальшого навчання за кордом та бажанням розпочати кар’єру дизайнера у бізнес-індустрії.

Школа дизайну CREATIVE пропонує навчання по наступним спеціалізованим напрямкам дизайну:

- Для дорослих:

 • Дизайн інтер’єрів,
 • Дизайн та рестайлінг власного помешкання,
 • Декораторство,
 • Садово-парковий дизайн,
 • Візуальний мерчандайзинг,
 • Графічний дизайн
 • Фешн ілюстрації
 • Скетчинг
 • Рисунок

- Для дітей:

 • Школа дизайну для підлітків
 • Художня школа (вікові групи 9-12 та 13-16 років)
 • Дизайн одягу (fashion-люстрація)
 • Стиль та імідж для підлітків
 • Дизайн інтер'єру (робота з онлайн сервісом)
 • Графічний дизайн (використання графічних редакторів)
 • Дизайн та акторська майстерність для дітей

 

Час роботи – з 09.00 по 19.00 год

 

Події

Курс "Інтер’єрний скетчинг для дизайнерів"
Курс інтер’єрного скетчингу буде цікавий і дизайнерам, і тим, хто просто цікавиться рисунком. Курс навчить створювати ефектні та креативні зарисовки «з нуля». На курсі інтер’єрного скетчингу Ви ознайомитесь з базою побудови геометричних фігур, яка є основою в візуалізації всіх меблів та інтер’єрів.Програма:- Скетч меблів (крісло, шафа, диван).- Знайомство з аквареллю, маркерами і графічними засобами.- Фактури в інтер’єрі.- Побудова овалів (замальовки предметів в основі яких є овал).- Скетч куточка, сюжету в інтер’єрі.- Ескіз власного сюжету.Даний курс є ідеальним рішенням для тих, хто хоче не лише вміти креативно візуалізовувати свої ідеї, але й вміти ефектно їх подати. Вміти презентувати свої ідеї, формувати власне порт фоліо стане у нагоді дизайнерам інтер`єру, ілюстраторам та просто тим, чия професія пов`язана з креативом та творчістю.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Магістерська програма дизайну автомобілів від IED
Мобільність є однією з головних тем сучасності та майбутнього. IED Torino шукає людей, які з пристрастю до автомобільної справи будуть вивчати методи дизайну.Наша мета – залучити студентів до дизайнерського світу машин та навчати сеціалістів інноваційному мисленню. Тут ви будете розробляти та вдосконалювати дизайн зовнішнього вигляду автомобіля та його інтер’єру. Турин є ідеальним містом для цього курсу, тому що це світова столиця дизайну автомобілів, місце народження найважливіших дизайнерських будинків та автокомпаній Італії. Турин пропонує всій мережі автоконцерн прийти в IED та поділитись своїми здібностями з нашими студентами, провести лекції та воркшопи і залучити у свої компанії молодих спеціалістів.Магістерська програма Istituto Europeo di Design дозволяє працювати як окремо, так і в команді. Наша мета – презентувати повноцінну модель дизайну, розроблену та вигадану лише студентами. За допомогою фахівців та під керівництвом студентів ми представляємо роботи на Женевському міжнародному автошоу, найважливішому в світі дизайну автомобілів. У цьому випадку студенти зустрінуться з найкращими дизайнерами, що відігає важливу роль у працевлаштуванніСучасний ринок праці в автомобільній галузі вимагає професійних навичок та конкретних вмінь. Наша магістерська програма дозволяє досягти таких цілей. Студент вивчає систему керування, ергономіку та взаємодію між людьми та машиною. Основна увага на курсі приділяється розробці проектів та ідей, пов’язаних з рухом, інфраструктурою та транспортним засобам.
Spring Design Brunch
Запрошуємо на Весняний дизайн бранч – поговоримо про дизайн за келихом шампанського.Зробіть перший крок до професії мрії – відвідайте Spring Design Brunch в Creative School та оберіть напрямок для себе!Кому буде цікаво:– тим, кого цікавить дизайн-освіта та мистецтво;– тим, хто давно цікавився курсами Creative School, та не міг обрати потрібний для себе;– тим, хто хоче побачити “живий” навчальний процес у школі;– тим, хто хоче поставити запитання викладачам та кураторам напрямків перед початком навчання.Що:– керівник школи розповість про 7-річну історію Школи дизайну Creative, про нові етапи розвитку;– куратори напрямків представлять курси, на які здійснюється набір у 2019-му році;– проведемо екскурсію школою;– покажемо роботи випускників;– відповімо на всі Ваші питання.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Презентація закордонних дизайн-програм
Дизайн – професія майбутнього! Найкращий вибір для вашої дитини – навчання у провідному вузі за кордоном, який забезпечить студента необхідними знаннями для успішної кар'єри в майбутньому!Ми розповімо про:- найкращі закордонні університети у сфері дизайну;- мовні курси;- канікулярні програми;- підготовку до вступу за кордон.Дизайн-освіта за кордоном – це можливість розвивати творчий потенціал за найкращою методикою та навчатись пліч-о-пліч з професіоналами. Університети Європи гарантовано влаштовують своїх студентів на практику у агенства та компанії!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Британська школа моди університету Glasgow Caledonian у Лондоні
British School of Fashion пропонує унікальні програми – Glasgow Caledonian University одні з перших у Великобританії запустили магістерську програму International Fashion Marketing та Luxury Brand Management. Освіта у сфері Luxury – MBA і MSc Luxury Brand Marketing. В програму входить модуль професійної підготовки, де впродовж місяця викладають спікери зі сфер бізнесу, моди, управління та фінансів. Майстер-класи від успішних представників бізнесу моди – Marks and Spencer, Converse, ASOS, The Retail Trust, Arcadia, Folk, All Saints, Lyst, House of Fraser, Margaret Howell, Farfetch, Topshop. У студентів згодом є можливість проявити себе під час практики та бути конкурентноспроможними на ринку. Jo Malone є постійним гостем університету. Всі викладачі мають великий багаж досвіду в індустрії моди, кампус розташований у престижному центрі Лондона.
Підготовка До Вступу В Університети Великобританії
Вступити безпосередньо до університету Великобританії або Ірландії студенти з українським атестатом не зможуть. Причина в істотній академічній різниці. Британські школярі здобувають середню освіту протягом 13 років, з яких 2 останніх присвячені поглибленому вивченню предметів, пов’язаних з майбутньою спеціалізацією в університеті. Після такої підготовки студентам, які бажають отримати ступінь бакалавра, досить провчитися в університеті всього три роки. Якщо ж є бажання закінчити магістратуру, то на це варто виділити ще один рік.Для закриття академічної різниці абітурієнтам з українським атестатом необхідно на місці пройти підготовчу програму за обраною спеціальністю. Програма доуніверситетської підготовки в Великобританії та Ірландії називається Foundation і триває один рік. Вона може проводитися на базі університетів або міжнародних шкіл і коледжів, а успішне закінчення дозволяє продовжити навчання в цьому ж виші або інших університетах, які акредитували цю програму.В процесі навчання студенти підвищують свій рівень англійської мови, вчаться “вчитися” (на жаль, багато хто виявляються не готовими до закордонних систем і методик викладання), а також поглиблено вивчають кілька предметів за фахом. Усе це допомагає адаптуватися до життя за кордоном й успішно продовжити свій академічний шлях у вищому навчальному закладі.
Підготовка до вступу в Університет Європи
Готуємо до вступу у закордонний виш. Підбираємо для вас програму, університет, країну, перевіряємо рівень мови та навичок, пропонуємо підготовчі курси для досконалого вичення мови, допомагаємо наповнити портфоліо, мотиваційний лист та знайомимо з умовами вступу і займаємось документами.
Підготовка до вступу в Університети Сша та Канади
Готуємо до вступу у закордонний виш. Підбираємо для вас програму, університет, країну, перевіряємо рівень мови та навичок, пропонуємо підготовчі курси для досконалого вичення мови, допомагаємо наповнити портфоліо, мотиваційний лист та знайомимо з умовами вступу і займаємось документами.
Сontemporary dance foundation by CSVPA Great Britain
Курс охоплює всі аспекти сучасного танцю для тих, хто хоче побудувати кар’єру хореографа чи освоїти мистецтво танцю. Наша оптимізована навчальна програма забезпечує студентів необхідним досвідом та теоретичними знаннями, необхідними для реалізації потенціалу в майбутньому. Програма спрямова на розвиток техніки танцю, покращення продуктивності через регулярні практики та силові тренування. Навчання відбувається у різних стилях – від балету до хіп-хопу.З початку до кінця курсу студент у процесі зосереджується на підготовці до роботи в прогресивних танцювальних студіях та до навчання у вищому навчальному закладі. Ми допоможемо вам заявити про себе та вибрати місце для здобуття кваліфікації в майбутньому. Спеціалісти школи CSVPA забезпечують студентів унікальним і високоякісним методом навчання для вдосконалення творчого таланту. Ми пропонуємо п’ять днів навчання на тижнень, багато зручностей і регулярний доступ до самостійних практик та експериментів .Курс триває впродовж 1-го року в Кембриджі і спрямований на тих, хто вже досягнув успіху у сфері танцю та перфоменсу, має певний рівень танцювальних технічних навичок та має намір займатися професійним танцем. Заняття відбуваються у невеликих групах для максимального залучення кожного студента до процесу навчання.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук