Школа дизайну "CREATIVE"

CREATIVE - фото
Львів
Вулиця Погулянка, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Спеціалізована школа дизайну CREATIVE є першою в Україні школою, яка створена за кращими світовими аналогами приватних дизайнерських шкіл. Основне кредо нашої команди - це навчати молодь у спеціалізованих напрямках дизайну, забезпечити стабільний професійний рівень розвитку особистості у найбільш запотребованих галузях дизайну, з можливістю подальшого навчання за кордом та бажанням розпочати кар’єру дизайнера у бізнес-індустрії.

Школа дизайну CREATIVE пропонує навчання по наступним спеціалізованим напрямкам дизайну:

- Для дорослих:

 • Дизайн інтер’єрів,
 • Дизайн та рестайлінг власного помешкання,
 • Декораторство,
 • Садово-парковий дизайн,
 • Візуальний мерчандайзинг,
 • Графічний дизайн
 • Фешн ілюстрації
 • Скетчинг
 • Рисунок

- Для дітей:

 • Школа дизайну для підлітків
 • Художня школа (вікові групи 9-12 та 13-16 років)
 • Дизайн одягу (fashion-люстрація)
 • Стиль та імідж для підлітків
 • Дизайн інтер'єру (робота з онлайн сервісом)
 • Графічний дизайн (використання графічних редакторів)
 • Дизайн та акторська майстерність для дітей

 

Час роботи – з 09.00 по 19.00 год

 

Події

Інтенсив "Стратегічний маркетинг"
Стихійно створений бізнес так само стихійно і припинить своє існування.Для того щоб ваше підприємство приносило вам прибуток та успішно конкурувало на ринку потрібно вміти підібрати вдалу стратегію та втілити її у життя за допомогою тактики.Під час навчання ви ознайомитеся основними складовими стратегічного маркетингу! Як обрати маркетингову стратегію? Яку використовувати цінову політику? Як реагувати на конкурентів?Тривалість курсу: 2 дні по 6 год.Розклад: Пт.+Сб. 10:00-17:00. Вартість: 3200 грн / курс.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Літній табір "Я-дизайнер" 8-12 років
Подаруйте дитині незабутні літні канікули! Літній табір від Creative school – це весело, цікаво, корисно та пізнавально! Під час табору діти спробують себе в різних напрямках дизайну.В програмі: створення дизайну свого помешкання, створення ілюстрації, логотипу, моделювання одягу на манекені, створення модних образів, рисунок, живопис,композиція, виїзні пленери, майстер-класи, похід в музеї, арт-галереї.• Тривалість курсу: 15 днів (45 занять по 1,5 год)• Розклад: Пн.-Пт. 10:00-15:00• Ціна: 6000 грн./курс при реєстрації та оплаті до 5 травня - 4500 грн./курс у вартість включено всі необхідні матеріали та ланч.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Літній інтенсив "Графічний дизайн"
Для усіх, хто бажає отримати базові знання перспективної сьогодні професії графічного дизайнера та працювати фрілансером у будь-якій точці світу.Програма розроблена для початківців.Розклад - максимально адаптований для іногородніх студентів!Курс побудований таким чином, щоб надати базові комплексні знання, необхідні для професії графічного дизайнера. Основи композиції, колористика, пропедевтика, візуальна комунікація у дизайні. Власний проект по завершенню курсу.• Тривалість курсу: 2 тижні (40 занять)• Розклад: Пн.-Пт. 09:30-16:30• Вартість: 12 000 грн/за курспри реєстрації та оплаті до 15 травня - знижка 2000 грн!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Літній Business CAMP для підлітків
Створити бізнес-план власної компанії!Все “з нуля”. Придумати ідею, місію, провести аналіз ринку та конкурентів, підібрати приміщення та розробити візуальний образ бренду!2 тижні неймовірного драйву від найуспішніших бізнесменів, маркетологів, фінансистів, менеджерів! Розвиток креативного та дизайн-мислення, вивчення техніки скетчингу для візуалізації власних ідей, створення логотипу та персонажу у графічних програмах, інструменти просування на ринку – все це для тих, хто хоче перемагати!• Тривалість курсу: 10 днів (20 занять по 1,5 год)• Розклад: Пн.-Пт. 15:30-19:00• Ціна: 4500 грн./курс при реєстрації та оплаті до 5 травня - 3500 грн./курс.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Курс "Brow Master"
Візажисти знають, що доглянуті брови – це уже половина красивого образу.Наш курс навчить основних технік пофарбування та корекції брів, правил роботи з клієнтами, принципам дезинфекції інструментів і основне навчить підбирати форму та колір брів так, щоб підкреслити красу та індивідуальність кожного клієнта.   Деталі за вказаним посиланням.
Літній табір "Я-дизайнер" 13-16 років
Подаруйте дитині незабутні літні канікули! Літній табір від Creative school – це весело, цікаво, корисно та пізнавально! Під час табору діти спробують себе в різних напрямках дизайну.В програмі: створення дизайну свого помешкання, створення ілюстрації, логотипу, моделювання одягу на манекені, створення модних образів, рисунок, живопис,композиція, виїзні пленери, майстер-класи, похід в музеї, арт-галереї.• Тривалість курсу: 10 днів (30 занять по 1,5 год)• Розклад: Пн.-Пт. 10:00-15:00• Ціна: 4000 грн./курс при реєстрації та оплаті до 15 травня - 3000 грн./курс у вартість включено всі необхідні матеріали та ланч.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Літній інтенсив "Fashion-ілюстрація"
Курс розроблений для початківців!Fashion-ілюстрація – це те, з чого починається мода. Це відображення ідеї дизайнера. Хоча ескізи – це лише перший крок у створенні модного одягу, часом вони вже самі по собі є витворами мистецтва. Під час навчання Ви створюєте власне портфоліо ескізів, вчитесь усім основним технікам рисунку. Вміння візуалізовувати свої ідеї значно полегшить взаєморозуміння та комунікацію між дизайнерами та замовниками.• Тривалість курсу: 2 тижні (20 занять)• Розклад: Пн.-Пт. 18:00-21:00• Вартість: 5000 грн/за курс   при реєстрації та оплаті до 15 травня - знижка 1000 грн!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Літній інтенсив "Ландшафтний дизайн"
Курс розроблений для початківців!Впродовж 40 занять ми вивчаємо поняття ландшафту та об’єкти ландшафтного дизайну, принципи створення садово-паркової композиції та зонування території. Знайомимось з програмою SketchUp та працюємо над реальним дизайн-проектом котеджної ділянки.• Тривалість курсу: 2 тижні (40 занять)• Розклад: Пн.-Пт. 09:30-16:30• Вартість: 11 000 грн/за курспри реєстрації та оплаті до 15 травня - знижка 2000 грн!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Interior Design and Decoration Course
In this course the students will explore, analyse and interpret conceptual issues in the field of interior decoration.The students will investigate and research materials, trends, and styles and analyse methods to be applied in future interior design projects, and extend their capabilities from conceptual design thinking and processes to the visual representation and presentation to future clients.The aim of this course is for the students to be able to understand the value of ‘concept’ as a tool to develop a creative, inspirational interior decoration project. Also, to experiment with new decoration techniques, materials in trend and their environmental impact.During this course the students will be taught how to start a project and produce project management documents and also understand how the people involved in the project will function in different spaces.The students are welcome to bring a project of their own to solve during their 5 weeks course.2000 €
Літній інтенсив "Дизайн одягу"
Для тих, хто хоче зануритися у світ fashion-індустрії від ідеї створення колекції до її реалізації!Курс розроблений для початківців.Розклад - максимально адаптований для іногородніх студентів!В межах курсу ми вивчаємо історію моди, стилі в одязі, фешн-ілюстрацію, принципи створення колекції, кольрознавство та правила гармонійного поєднання кольорів. Усіма секретами фешн-індустрії діляться відомі практикуючі львівські дизайнери.• Тривалість курсу: 2 тижні (40 занять)• Розклад: Пн.-Пт. 09:30-16:30• Вартість: 12 000 грн/за курс.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.
Сontemporary dance foundation by CSVPA Great Britain
Курс охоплює всі аспекти сучасного танцю для тих, хто хоче побудувати кар’єру хореографа чи освоїти мистецтво танцю. Наша оптимізована навчальна програма забезпечує студентів необхідним досвідом та теоретичними знаннями, необхідними для реалізації потенціалу в майбутньому. Програма спрямова на розвиток техніки танцю, покращення продуктивності через регулярні практики та силові тренування. Навчання відбувається у різних стилях – від балету до хіп-хопу.З початку до кінця курсу студент у процесі зосереджується на підготовці до роботи в прогресивних танцювальних студіях та до навчання у вищому навчальному закладі. Ми допоможемо вам заявити про себе та вибрати місце для здобуття кваліфікації в майбутньому. Спеціалісти школи CSVPA забезпечують студентів унікальним і високоякісним методом навчання для вдосконалення творчого таланту. Ми пропонуємо п’ять днів навчання на тижнень, багато зручностей і регулярний доступ до самостійних практик та експериментів .Курс триває впродовж 1-го року в Кембриджі і спрямований на тих, хто вже досягнув успіху у сфері танцю та перфоменсу, має певний рівень танцювальних технічних навичок та має намір займатися професійним танцем. Заняття відбуваються у невеликих групах для максимального залучення кожного студента до процесу навчання.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук