Школа танцю живота "Асфура"

Асфура - фото
Відгуків 1
Тернопіль
бульвар Пантелеймона Куліша, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Східні танці — це особлива гармонія мелодій та плавних рухів, це грація танцювальних елементів, це невимушені та щирі емоції, що готові втішати, розважати, дарувати невимовну насолоду.

Школа танцю живота «Асфура», що в перекладі означає пташка, запрошує долучитися до гурту шанувальників східних танцювальних традицій. Ми проводимо постійний набір на «танець живота» для охочих віком від 7 років і без обмежень. Ми покажемо всю красу Сходу та навчимо виконувати зграбні, гарні, емоційні танцювальні елементи, подаруємо радість від занять та чудове оновлення вашого тіла.

Ви оціните всю  красу й шарм, яку дарують східні танці.

Діти, що займаються в школі «Асфура», є постійними учасниками, фіналістами та переможцями фестивалів східних танців як в Україні, так і за кордоном. А тренери та судді регулярно здають атестації на підтвердження свого фахового рівня.

Школа танцю живота «Асфура» регулярно бере участь у майстер-класах, що організовують провідні світові хореографи. Це дає змогу завжди бути в курсі актуальних технік, сучасних віянь танцю живота.

Щороку проводиться конкурс «Asfura cup», організатором якого є діюча суддя та танцюристка Ольга Пастух.

Наші заняття стануть оазисом музики, ритму та насолоди у вашому повсякденному житті.

А також, школа танцю живота «Асфура» пропонує продаж та прокат стильних та різноманітних танцювальних костюмів — для східних, бальних, латиноамериканських танців. Наші костюми яскраві та комфортні, в них зручно виступати і вони додають особливого шарму й настрою танцюристу.

Відгуки