Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:

Театр

Трагікомедія "Кайдашева сім'я"

Відомий твір класика української літератури Івана Нечуя-Левицького й досі не втратив своєї актуальності. Родинні суперечки у боротьбі за власність і вищість над іншими, викликають сміх крізь сльози. Соціально-побутовий жанр оповідання у новій виставі набуває трагікомедійного звучання. Старий Кайдаш намагається відшукати сенс буття дорогою з церкви до шинка. Просто на очах перетворюються характери Мелашки та Лавріна. Дрібні побутові суперечки переростають у безглузду війну рідних людей. Хто зупинить шалене коло ворожнечі? Чи врешті настане між Кайдашенками мир? Про це дізнаються глядачі, подивившись виставу.Тривалість - 2 години 10 хв.

Вистава "Енні"

Всесвітньо відома історія про маленьку дівчинку-сироту Енні вперше на українській сцені. Енні разом з іншими сиротами росте у дитячому притулку, у неї є мрія – мати справжніх маму і тата. Попри те, що батьки дівчинки загинули у автокатастрофі, вона щиро вірить у те, що вони живі і незабаром прийдуть по неї. Життя у сиротинці геть «не солодке», вихователька міс Феніган всіляко знущається над дітьми. Незважаючи ні на що, Енні вірить у диво, і воно стається… на Різдво. Вистава про родинне тепло, якого, на жаль, багатьом у цьому світі так бракує. Тож запрошуємо усією родиною подивитися виставу! Вистава успішно була представлена на декількох фестивалях, зокрема, на фестивалі «Коломийські представлення-2015» була високо відзначена головою журі Адою Роговцевою. Режисер вистави – художній керівник театру, народна артистка України Людмила Скрипка.Тривалість - 1 година 40 хв.

Комедія оманливості почуттів "Дванадцята ніч, або Як собі хочете"

Ця остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга епохи Відродження названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. Цікава інтрига сюжету: Себастьян та Віола – брат і сестра, які втратили один одного в бурхливому морі. Обидва залишилися живими, але кожен вимушений починати нове життя у незвичайній країні Іллірії – країні, де завжди панують веселощі та пустощі. Мешканці її завжди привітні та жартівливі. Окрім двох – герцога Орсіно та графині Олівії, бо Орсіно до нестями закоханий в Олівію, а вона не може полюбити його, бо в жалобі за померлими батьком і братом. Перевдягнена в чоловіка Віола, називаючи себе Цезаріо, стає на службу до герцога, який наказує добитися в Олівії побачення з ним. Але Віола сама закохується у герцога. Олівія ж, пройнявшись полум’яними речами юнака, покохала зовсім не герцога, а Цезаріо, який насправді є Віолою. І поки вони намагаються розв’язати складний любовний вузол, інші мешканці казкової країни тим часом отримують насолоду від життя. Так пан Тобіо – дядько Олівії, зі слугами Олівії – Марією, Фабіаном та Блазнем розігрують ключника Мальволіо, переконуючи, що сама графиня кохає його. Отже, хто і як знайде своє кохання, і при цьому не зійде з розуму від божевільних пустощів та жартів, – про це театр разом із Шекспіром покаже вам лише вкінці вистави.Тривалість - 2 год. 20 хв.

Вистава "Як Настуня ледь не стала марою"

Повчальна історія про нечепуру Настуню, яка сподобалась підступній Бабі Язі і та вирішила викрасти дівчинку, щоб зробити з неї мару. Аби повернути Настуню, в дорогу вирушають сестричка Оленка і Домовичок. Яким чином вдасться визволити Настуню з хатинки Баби Яги – про це Ви зможете дізнатися самі, відвідавши виставу. Яскрава музична вистава неодмінно сподобається Вам та Вашим дітям.Тривалість - 1год. 20хв.

Вистава "Різдвяна ніч"

Останній день перед Різдвом минув. Зимова ясна ніч настала. Глянули зірки. Все голосніше й голосніше лунали вулицями пісні і вигуки. Парубки жартували досхочу. Здавалося, до ранку готові веселитися. І ніч, як на те, так розкішно теплилась. Місяць велично виплив на небо сяяти добрим людям ісвіту, щоб було весело колядувати, славити Христа, бажати здоров'я господарю, господині, дітям, усій родині... Інсценізація та постановка нар. арт. України Олега Мосійчука.Тривалість 2 години.

Музична казка "Коза-Дереза"

Музичну казку «Коза-дереза» написав основоположник української класичної музики Микола Лисенко. Уперше її поставили в Києві 1888-го року. Учасниками були діти композитора та його троюрідного брата - актора та режисера Михайла Старицького, а також друзі дітей. Цікаво, що костюми та танці допомагала створювати Леся Українка. «Коза-дереза» має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом. Музика у цій виставі глибоко національна, бо у кожного персонажа є своя мелодія відомої української пісні. Тож, дітки дошкільного та шкільного віку, змалечку знайомляться із народними українськими піснями. А ще ця казочка розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими. Сценічну версію та постановку вистави здійснив режисер Сергій Кузик. Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська Хормейстер – Оксана Рошка Балетмейстер-постановник – Марія Циба Диригент, аранжування – Володимир Шнайдер Ролі виконують: заслужені артисти України - Д. Анепська, М. Гоменюк, В.Стаханов, актори - К.Зборлюкова, О. Кільчицька-Дудка, С. Винарчук, К.Андроник, Л. Надкернична, М. Піта, О.Дадус, П. Мегера, А. Топорівський, В. Глазнєв, В. Барановський, Н. Кавулич, Н. Губко У виставі беруть участь артисти оркестру та балету.Тривалість - 45 хвилин.

Містична драма "...Вір або не вір"

Наша землячка, відома сучасна українська письменниця Марія Матіос, як ніхто, розуміє народну душу. У цьому ви переконаєтеся коли побачите виставу «…ВІР АБО НЕ ВІР» за мотивами її оповідання «Не плачте за мною ніколи…». Ви впізнаєте, можливо, своїх знайомих і рідних, згадаєте дитинство, з якого уривками і досі долітають слова бабусь про життя людини на цій землі. У виставі одна з таких бабусь – Юстина. Вона найстарша в буковинському селі. І, готуючись до відходу у інший світ, розказує сусідці Вірі не лише про своє життя, а й про те як хоче зустріти цей відповідальний для людини час. Її одкровення про себе та розповіді про людей, які вже відійшли, сповнені глибиною народної мудрості, дотепного гумору і власної філософії. Останнє палке бажання Юстини, щоб на її похоронах усі дотрималися звичаїв предків, спочатку бентежить і навіть лякає сусідку Віру, в якої все життя ще попереду. Але таку бабусю як Юстину можна слухати і не переслухати, бо говорить вона про смерть не так як усі інші. Таке неординарне ставлення здивує будь-кого, та воно має у Юстини власне міцне підґрунтя. Тому й моторошні оповідки бабусі, інколи смішні та містичні, поволі змінюють свідомість Віри. Юстина зізнається їй -- «… свої останні години на цім світі хочу прожити по розумові», і вирішує передати саме Вірі оті сакральні знання предків та секрет довгого та щасливого життя. Вистава нагадує про те, що перед кожною людиною щодня постає питання вибору як прожити своє життя, «Бути чи не бути?» як у В. Шекспіра, чи «…ВІР АБО НЕ ВІР» як у М. Матіос. І в цьому театр цілком погоджується з автором, яка в інтерв'ю газеті «День» 23.03.2001р. сказала: «Я думаю, що, перш за все, треба робити акцент на тих поняттях, які ніколи не втрачають актуальності: осмислення того, як одна людина взаємопов’язана з іншою, як будувати стосунки, як робити вибір у житті (адже людина щодня стоїть перед якимось вибором, починаючи від вибору прального порошку і до вибору людини, з якою вона може чи життя пов’язати, чи на дуель стати). Проблема моральних начал. Проблема адаптації людської особистості до викликів часу у цьому планетарному селі – на Землі. Це буде актуально завжди».

Ще раз про Червону Шапочку

Бабуся запросила Червону Шапочку на пиріжки, та дорога довга, через ліс, а там вовк… І не лише він… На шляху дівчинки трапляється Баба Яга, Айболит з Бармалієм, Снігова Королева та Іван Царевич. Добра і повчальна казка про те, що поганих – не буває, неодмінно сподобається не лише діткам, але й дорослим.Тривалість - 1 год. 15 хв.

Вистава "Інцидент"

Під час відкриття нового відділення банку стався прикрий інцидент, який викликав неабиякий резонанс та інтерес, безліч пікантних ситуацій і багато сміху.... Що ж за інцидент трапився у театрі? Приходьте і дізнаєтесь самі. Ефектна, весела та видовищна вистава за п’єсою італійського драматурга Луїджі Лунарі подарує Вам хороший настрій та незабутні враження. Режисер – народна артистка України Людмила Скрипка. Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська. Балетмейстер – Неля Зберя.Тривалість - 2 год. 10 хв.

Музична казка "Білосніжка і семеро гномів"

Всесвітньо відома історія Білосніжки та гномів поведе у світ казки. І казка ця не тільки для дітей, але й для дорослих, адже основна тема, на якій наголошує режисер Андрій Романов – це дружба. У дружбі і єдності сила гномів, тільки разом вони здатні перемагати зло.Діти бачать у казці – одне, дорослі – зовсім інше, та одне буде спільним – гарний настрій і незабутні враження.Тривалість - 1 година.

Павлинка

Комедію білоруського класика Янки Купали «Павлинка» про історію дівчини, що попри волю батька сама обрала собі долю, уперше показали глядачам більш як сто років тому. Коли автор прочитав її на молодіжній вечірці, студенти швидко організували збір коштів для її постановки. Вистава мала нечуваний успіх, а автор став на довгі роки популярним. І сьогодні вистава захоплює глядачів щирим народним гумором, національним колоритом, мудрістю та душевною теплотою. Як часто буває у комедіях, – окремі репліки персонажів настільки запам’ятовуються глядачам, що їх і досі при нагоді розбирають на цитати. Тож цей веселий і дотепний твір, де, окрім співів, жартів і танців, є кохання, інтрига, і своя правда як у батьків, так і у дітей, – сподобається багатьом. Вистава йде у чудовому перекладі класика української літератури Павла Тичини. Жестом поваги до будь-якої національної культури сприймаємо рішення режисера-постановника вистави, заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського, щоб пісні актори співали білоруською. Ролі виконують: народна артистка України Тамара Артеменко-Кільчицька, заслужені артисти України Богдан Братко, Микола Гоменюк, Лариса Попенко, Наталія Гунда, Оксана Коновей, В’ячеслав Стаханов, актори Ольга Кільчицька-Дудка, Марина Піта, Дмитро Леончик, Андрій Топорівський, Ігор Андроник, Назар Кавулич, Олексій Надкерничний.

Вистава "Пригоди морського вовка"

Будь-які перешкоди, труднощі, непорозуміння подолають ті, хто вміє мріяти, любити, дружити. Адже якщо поруч вірний друг, можна подолати все. І навіть якщо трапляться труднощі, то справжня дружба ними лише загартується. Вистава «Пригоди морського вовка» саме про це. Вона буде цікава в першу чергу для дітей молодшого віку, але й будь-який дорослий отримає величезне задоволення, поринувши у світ мрій та фантазій.Тривалість - 1 година.

Комедія "Кохання у стилі бароко"

Дія відбувається у маєтку графа-бешкетника‚ витівника‚ здатного на всілякі вибрики та жарти. Його парубоцька вечірка захлинається "страшною" звісткою: їде наречена! В плани затятого холостяка одруження аж ніяк не входить. Проте існує родинний заповіт: якщо не одружиться на Оляні, з якою покійні батьки заручили його десять років тому, він позбавляється спадщини. Єдиний вихід і гроші зберегти‚ і волю парубоцьку – примусити наречену саму зректися шлюбу. Отже, граймося, хлопці! Здається, ідея шикарна: граф перевбирається на свого псаря Онисима, а той, нічого не розуміючи через велику пиятику, стає "графом". Але не так сталося, як гадалося… Нестримний потік жартів, чудові віршовані монологи. Чергова історія кохання, але у вишуканому обрамленні у стилі бароко. Тривалість - 1 година 40 хв.

КАРЛСОН, ЯКИЙ ЖИВЕ НА ДАХУ

Карлсон - добре відомий для глядачів з радянських фільму та мультика. На сцені цього кумедного персонажа, принаймні, у Чернівцях ще ніхто не бачив. Це наш Карлсон, якого не було ні в Радянському Союзі, ні в американців, ні в сучасних мультфільмах українських. Проте, характерні риси Карлсона все ж збережені: він веселий, непосидючий, багато бешкетує і, звичайно ж, як і в мультфільмі, літає.Тривалість - 1 год. 20 хв.

Вистава "Поранкова душа"

До 155-ї річниці від дня народження української письменниці Ольги Кобилянської, ім'я якої носить наш театр, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун здійснив постановку своєї п'єси  "Поранкова душа", яку написав на основі щоденників Ольги Юліанівни.   Серед персонажів, окрім Кобилянської, є її батьки, відомі письменники – Василь Стефаник, Леся Українка, Осип Маковей, Євген Озаркевич та інші. Подивившись виставу, глядачі більше дізнаються про життя і творчість нашої славетної землячки.Тривалість - 1 год. 30 хв.

ЖИЛА СОБІ СИРОЇЖКА

Цікава історія з життя лісових грибочків, які теж можуть розмовляти, сміятись і навіть плакати. Вони, як і люди, – бувають добрі і погані, у кожного свій характер, свої примхи. І от одного разу погані гриби викрадають чарівну скриню, яка дарує лісу дощ. Хто ж врятує ліс від засухи, хто наважиться на поєдинок зі злим Мухомором? Ви дізнаєтесь це, якщо завітаєте до казкового світу театру і побачите незвичайні пригоди Сироїжки та її друзів.Тривалість - 1 година.

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». У концерті задіяно 150 артистів і більше 30 тонн світлового і звукового обладнання. Тексти – Люк Пламондон.Музика – Ріккардо Коччіанте.

Концерти

Концерт "Піккардійської терції"

25 грудня вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть сольний концерт у Чернівцях. Нова програма, з якою акапельний колектив гастролює містами України, має назву «Найкраще». Місце зустрічі із гуртом у Чернівцях – Театр ім. О. Кобилянської. Початок концерту – о 19:00. «Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За понад чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу».Склад вокальної формації «Піккардійська Терція»: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин. У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Велика Британія, Австрія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур.

Квартирник Макса Наумова

26 грудня у Paul Celan Literaturzentrum / Літературний целанівський центр відбудеться квартирник Макса Наумова! Ви почуєте як старі улюблені хіти так і нові пісні Макса. Запрошуємо всіх поціновувачів акустичної музики та душевної атмосфери!  

Новорічно-різдвяна “Буковинська казка”

За участю артистів Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка Початок о 18:30. Зал Філармонії. Ціна квитка — 50 грн.

LEOBAND ORCHESTRA. WHITE CHRISTMAS

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ WHITE CHRISTMAS?1. Відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва2. Почути улюблені хіти3. Насолодитись звучанням неперевершеного Leoband Orchestra та голосами Павла Ільницького, Оксани Караїм і Ladies’ TRIOКонцерт White Christmas - музична традиція Нового року!Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.

Концерт Ірини Федишин "Велике різдвяне шоу"

Ірина Федишин - популярна співачка, автор пісень. На її рахунку понад тисячу концертів. З них понад 200 із сольною програмою у різних містах України та Європи. В її доробку 5 студійних альбомів: «Твій Ангел» (2007), «Україна колядує» (2007), «Хресна дорога для молоді» (2009), «Пароль» (2012) та «Україна колядує - Нове» (2015), що розійшлися великим тиражем.

The HARDKISS: Залізна ластівка

Якби The Hardkiss не існувало, цей гурт варто було б вигадати. Команда Юлії Саніної та її чоловіка Вала Бебко ламає шаблони вітчизняного шоу-бізнесу, влаштовуючи йому перепрошивку. The Hardkiss поєднали гітарний рок із електронікою й подали цю суміш у яскравій обгортці – із різнокольоровими перуками, хай-тек-костюмами та «хіпстерським» відеорядом.

Вечірки

Мега СТУД ТУСА

Круті студентські туси щочетверга зі спеціальним студентським меню!! Найкращі ціни на все для студентів !!! Face control 18+ Вхід для дівчат до 00:00 безкоштовний Для хлопців 40 грн.

Crazy Girl Party

Ось і настала довгоочікувана п’ятниця! Сьогодні у вас є можливість відпочити після важкого робочого тижня в РК «Сорбонна»! Дівчата, ви ж пам’ятаєте про вечірку «Crazy Girl Party»? Скоріше бронюйте столики та приводьте з собою подруг. Вхід до 00.00 безкоштовний!

Солодка п’ятниця!!!

Солодка п’ятниця щотижня в клубі “Сфера”!! Розпочинаємо вихідні правильно!Безкоштовний вхід для всіх до 23:00+для дівчат на барі необмежені free коктейлі з 00:00 до 00:30.

Formula Blues

Formula BLUES- це колектив справжніх музичних профі, яких об'єднує любов до блюзу Cправжній відпочинок в пабі RePublic разом з Formula BLUES. Збираємо друзів, пємо краще пиво та гайда насолоджуватись музикою.

"Яскрава Неділя" в клубі "Сфера"

Кожної неділі безкоштовний вхід для всіх до 23:59 в клубі "Сфера"!!

БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД на караоке!!

У нас для Вас цікава новинка. Відтепер кожної неділі - БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД на караоке!! Швидше збирай друзів, та мерщій в РК «Docle Club”. Ми чекаємо на тебе.

Monopolia band

Гурт Monopolia був створений взимку 2015 року в м. Чернівці. Впродовж цього року команда випустила міні-альбом "Шалене життя", що складається з 6-ти композицій, встигла виступити на кількох фестивалях і зіграти концерти в кількох містах Західної України. Гурт активно працює над матеріалом для свого першого лонг-плею, а також продовжує активну концертну діяльність на підтримку альбому, що вже вийшов. В гурті грають досвідчені музиканти, що вже грали у досить відомих гуртах, таких як Гуцул Каліпсо, daKooka і тд. Зустрічайте улюблений гурт міста Чернівці в пабі "RePublic" Замовлення столиків за тел. 095 88 2222 7, 098 518 11 77

Вечір акустики з Макс Наумов

Вечір акустики з Макс Наумов - це старий-добрий рокенрол під новим соусом та іншим поглядом на улюблені композиції. Згадаємо молодість та послухаємо кавери на Цоя, Сплін, Акваріум, 5Nizza, Скрябіна та багатьох інших. Всім хто виріс в 90-х присвячується. Замовлення столиків за тел. 095 882 2227,098 518 11 77

Музичний кавер гурт "Katya Band"

Музичний кавер гурт "Katya Band" - це поєднання динамічної, танцювальної музики з ліричним багатоголоссям. Katya Band вміє бачити та запалювати публіку. Зустрінемось 28.12 о 20:00 в паб RePublic. Замовлення столиків за тел.095 88 2222 7, 098 518 11 77

Андрій Рибарчук band

Харизматичний та талановитий Андрій Рибарчук завітає в Pub Republic з живою програмою нових та давно улюблених пісень, які так запам'яталися слухачеві. Бронювання столиків за тел. 095 88 2222 7, 098 518 11 77

VYO NEW YEAR NIGHT
31.12.2018

VYO NEW YEAR NIGHT Магія Новорічної Ночі VYO! На Вас чекає: - безлімітне пиво, - літри святкових коктейлів, - танці до ранку, - драйвовий виступ на сцені, - Манолій у ролі Діда Мороза, - спеціальне святкове меню, - казкова атмосфера... Швидше телефонуйте за номером +380959104734 та бронюйте хороший настрій!

НОВИЙ РІК з “Егоїст Палац”!!!

НОВИЙ РІК з “Егоїст Палац”. Красиво, ефектно, розкішно! Запрошуємо Вас на бомбезну новорічну вечірку 31 грудня. Бенгальські вогні, чарівна атмосфера та найкраща музика!! гостей розважатиме DJ MANIAK. Лише найкраща ШОУ ПРОГРАМА! Дід Мороз. PJ SHOW. NEW KARAOKE. Dj DJIZER, Dj DZHAMAN, JACK DMC, MC BOTANIQ. Бронюємо столики та до зустрічі!!

Новорічна вечірка

Новорічна ніч 31 грудня!!! ⠀ Нічний клуб "Бартка" і "Ballantines" представляють казкову ніч новорічних пригод! Цієї ночі Вас зустрінуть: Чарівна МС Настя Чернікіна (м.Київ) Магнетичний DJ Shnaps (м.Київ) Найдосвідченіший Smile Наша арт-команда з містичними фріками і звабливими PJs. ⠀ Ніч запалять вогняні коктейлі барменів, улюблені пісні в караоке і безліч приємних сюрпризів і подарунків від "Ballantines" у нічному клубі "Бартка"! ⠀ Початок о 22:00, FC&DC. Вхід 150 грн. Вхід 21+ Face control Dress code

Ігри

Вечір настільних ігор в Чернівцях!
22.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Ніколи не грали у настільні ігри, але завжди хотіли спробувати? Хочете відкрити для себе новий спосіб як гарно провести час? Друзі не поділяють Ваше хоббі, а грати хочеться весь час? Бажаєте весело провести суботній вечір у компанії приємних людей? Приходьте до нас!!! Ми все покажемо і усьому навчимо. Для новачків — знижка 50% на перші відвідини.

Фестивалі, ярмарки

Ярмарок "Новорічний фортель подарунків"

29 і 30 грудня, в останні вихідні року, на другому поверсі ТРЦ «DEPO’t» розгорнеться ярмарок «Новорічний фортель подарунків». З 10:00 до 21:00 чернівчани зможуть придбати на передноворічному ярмарку дитячі іграшки та аксесуари, предмети новорічного декору, прикраси, органічну косметику, теплі в’язані речі та вже знамените «Добре варення».Приємним бонусом для кожного покупця стане причетність до доброї справи, адже майстри фортелю підтримують Центр для бездомних людей, яким опікується ГО «Народна допомога Україна".

Гастровечори, дегустації

Тихі чаяння

22 грудня спробуємо осягнути або хоча б відчути на собі таємничість ритуалу чаювання Сходу. Провідником нашого шляху стане Illia St. Людина , яка глибоко поринула в чайні традиції Китаю і зможе дати Вам відповідь на будь-яке запитання. Можливо вона стане напівправдою? Але хіба це важливо, коли твоя увага зміщена на янтарно-золотистий колір чаю досконалої в своїй недосконалості чайсі? Істина знаходиться десь посередині - між чай і чань. Чай створить відповідну атмосферу, яка звільнить Вас від ритму повсякденних тривог і проблем виникаючих внаслідок жаги до вічності, і занурить в тихе споглядання себе та оточуючих Вас речей. Тихі чаяння - це спосіб відтворити в дійсності стриманість і мовчазність Конфуція або ж доречні промови Сітхарти Гаутами. Цієї суботи ми будемо дегустувати чай Улунь - Шуй Сянь з гір Уі - 水仙 (Нарцис, Водяний ельф з гір Уі) та чай, який стане для Вас сюрпризом. Дегустація розрахована на 4 людей включаючи Illia St, тому поспішайте зареєструватись. Кожен чай закуповувався на Далекому Сході, тому чаювання тарифіковане - 40 юань з особистості, яка хоче прийняти участь в дегустації.

Мистецькі заходи

Виставком до Новорічно-Різдвяної виставки

22 грудня (суботу) 2018 р. о 12:00 у виставковому залі «Вернісаж» по вул. І. Франка 15 відбудеться виставком до обласної Новорічно-Різдвяної виставки.

Походи, екскурсії

Week-End тур до Румунії

Запрошуємо вас відвідати чудову Румунію, а саме Сігішоару - Батьківщину Графа Дракули, неймовірної краси ущелину Біказ, "червоне озеро - Lacu Rosu", "румунський Зальцбург" - Брашов, зловісний "Замок Дракули" в Брані, та розкішний палац-резиденція румунських королів - Пелеш.

ДОДАТКОВИЙ ВИЇЗД В ЯССИ

Покупки та обновки до свят. Різдвяний ярмарок. Розваги для дітей та дорослих. Каток під відкритим небом. ⭐️⭐️⭐️Ціна: 535 грн.

Одноденний тур "Гуцульський тандем"

Чудовий варіант одноденного туру в Карпати. В програмі туру: Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка зимовими Карпатами.Вартість: 380 грн. з особи.

Казкові зимові канікули в ГРК Мигово
24.12.2018 - 29.12.2018
Організовує "Шоколаd camp" - дитячий табір

Подаруйте своїй дитині казкові новорічні канікули в Карпатах з костюмованою вечіркою, катанням на лижах та сноуборді, цікавими іграми та майстер класами!!

ШОПІНГ-ТУР ДО СУЧАВИ

Різдвяна краса поруч! Сучава сяє вогнями!! Продовжуємо набір групи на ШОПІНГ-ТУР ДО СУЧАВИ на 29.12.2018❄️❄️❄️ Ціна: 350 грн. По програмі: відвідування монастиря Івана Сучавського, шопінг у двох торгових центрах Сучави, зупинка на фото та кружку гарячого глінтвейну на РІЗДВЯНОМУ ЯРМАРКУ СУЧАВИ!

Екскурсійний тур "Винний тур на Закарпаття"

Коли говориш "Закарпаття" - то відразу асоціація вино... термальні басейни... сироваріння. Запрошуємо вас відвідати наш екскурсійний тур "Винний тур на Закарпаття". В програмі туру: відвідаємо щорічний винний фестиваль аматорського виноробства "Червене вино" в Мукачево, оздоровимось в термальних басейнах в Берегово, насолодимось справжнім мистецтвом виготовлення найкращого вина на Закарпатті - Chateu Chizay, а також відвідаємо справжню еко-ферму, де виготовляють сири за старовинними закарпатськими рецептами. Ми розкриємо для вас справжню естетику та культуру вина!

Всеукраїнський рух "Твоя країна Чернівці"
18.01.2019 - 20.01.2019
Різні локації міста

Ви прослідкували закономірність, що візити в рамках Всеукраїнського руху "Твоя країна" в Чернівцях з'являються частіше, ніж деякі студенти ходять на пари? Так? Але ви ще не були в нашому місті і не бачили славнозвісний український Хогвартс, не гуляли чарівними, затишними вуличками, які так і хочуть переповісти історії часів Австро-Угорської імперії, або ж не зустрічалися вранці з двірником, який підмітає нашу улюблену пішохідну вулицю букетом троянд? Ви ще не пили запашної кави? Не спілкувалися з милими та відкритими Чернівчанами? Як? Ви ще цього всього не зробили? Швиденько відкривайте google-forms і заповнюйте анкету на візит до Чернівців, який відбудеться у перший місяць нового року, тобто 18-20 січня. Пам'ятайте, життя - мінлива штука, тому скористайтеся можливістю побувати в столиці Буковини вже зараз!

Навчання та розвиток

Майстер-клас "Управління енергетикою Людини"
20.12.2018

Багато людей в наш час скаржаться на постійну втому та брак енергії. Але в дійсності - кожна людина володіє ВЕЛИЧЕЗНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ, тільки потрібно навчитися його активізувати і керувати цією силою !!! Якщо Ви хочете НАВЧИТИСЬ АКТИВІЗУВАТИ СВІЙ ПРИХОВАНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ та СВІДОМО КЕРУВАТИ ЕНЕРГІЄЮ, а також ПОКРАЩИТИ СТАН ЗДОРОВ'Я - запрошуємо Вас на МАЙСТЕР-КЛАС "Управління енергетикою Людини". ПРОВОДИТЬ: Поляков Генадій Миколайович – керівник Чернівецької філії Міжнародної Академії Біоенерготехнологій, практичний досвід енергокорекції - понад 30 років.КОЛИ: щочетверга, з 18:30 до 20:30 год.

Бізнес гра CashFlow - Зміни свою бізнес свідомість.
21.12.2018
Чернівці

Ти молодий і азартний? Плануєш власний бізнес але боїшся ризиків? Тоді провір свої можливості в грі «Cashflow»? “Cashflow” — це гра, яка змінить спосіб Вашого мислення, а слідом за ним і все Ваше життя. Гра, яка переконає Вас у тому, що різниця між бідними і багатими людьми полягає тільки у способі мислення. Це настільний бізнес-тренажер для тих, хто хоче зрозуміти основні правила розпорядження своїми грошима і досягти фінансової свободи через інвестування і створення пасивних джерел доходу. Все у Ваших руках! Почніть вже зараз закладати міцний фундамент для своїх досягнень!

Семінар-практикум "60 років досвіду та інновацій GERARD"
21.12.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Компанія «Будсервіс-Чернівці» разом з партнерами ТОВ «АСТ», Офіційним представництвом GERARD в країнах СНД та Організацією НСАУ в Чернівецькій обл. організовують семінар-практикум «60 років досвіду та інновацій GERARD». У 1957 році Луі Фішер винайшов першу у світі черепицю зі сталевою основою та покриттям із гранул натурального каменю. З того часу продукт постійно вдосконалюється, щоб надійно захищати будинки в будь-яких кліматичних умовах. Різноманіття кольорів і форм, невелика вага, простота монтажу, гарантійний термін 50 років, ідеальний реруфінг – це ті переваги композитної черепиці GERARD яким буде присвячений семінар. Лекторами будуть: Керівник напрямку продажів ТМ GERARD в країнах СНД – Микола Корчевський. Технічний представник ТМ GERARD в країнах СНД – Максим Серебряніков. Замісник директора ТОВ АСТ – Марина Малишенко. Даний семінар буде цікавий архітекторам, проектантам, дизайнерам а також майстрам-покрівельникам. Ви зможете ознайомитись з технічною документацією та отримати практичні знання, щодо застосування продукції ТМ GERARD в приватному та комерційному будівництві. Серед учасників дискусії буде проведений розіграш призів від компаній партнерів, а також оголосимо умови конкурсу від ТМ GERARD для архітекторів, який буде проведено протягом 2019 року. Чекаємо на зустріч з Вами!

Психологічна транс-гра “Філософія щастя”

Ви щасливі? Впевнені, що щасливі... без тіні сумнівів? А що якщо хтось поділиться з Вами рецептом щастя? На це здатна нова трансформаційна психологічна гра “Філософія щастя”. Що Ви отримаєте в результаті зігравши в “Філософію щастя”? 1. Ви зрозумієте, які саме сфери життя Вам варто розвивати для покращення якості життя. 2. Ви зрозумієте, як саме і якими методами можна розвивати свої сфери життя так, щоб вони в решті-решт Вас зробили щасливими. 3. Ви дізнаєтеся від чого залежить Ваше особисте щастя; що Ви не робите чи робите недостатньо добре для того, щоб це прекрасне почуття наповнило Вас. 4. Ви отримаєте рекомендації виключно для Вас і Вашої ситуації. 5. Ви подивитися на своє життя по-іншому, під іншим кутом і зрозумієте з чого конкретно варто почати робити зміни. Гра триває від 3 до 6 годин. Кількість гравців: від 4 до 6 людей. Передбачено один кава-брейк. Автор гри — Тіна Коновалова (підприємець, засновниця клубу Вільних людей).

Workshop "Плетіння перуанських браслетів"

«Плетіння перуанських браслетів» – легкий спосіб зробити гарні та оригінальні подарунки до свят! Медитативна техніка, яка здавна використовується південноамериканськими майстрами у ремеслах із різноманітних матеріалів. Ця техніка плетіння – незамінний навик для шанувальників хендмейду. Вам буде під силу створити все: браслети, декори, оздоби, кріплення, ювелірні вироби (із дроту). А найкращий подарунок до свят – той, який зроблений власноруч і з любов'ю. Свій виріб ви зможете забрати із собою разом із новими навичками. Тривалість - 2 години.

Ізостудія "Магія творчості"
23.12.2018

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! На це здатен кожен, хто прагне бачити не тільки очима, а й серцем. Для кого проводяться заняття в ізостудії "МАГІЯ ТВОРЧОСТІ"?- для тих, хто хоче втілити дитячу мрію – навчитися малювати;- для тих, хто завдяки живопису хоче по-іншому навчиться дивитися на світ;- для тих, хто хоче підняти свій рівень професіоналізму для роботи;- для тих, хто хоче навчиться малювати для загального розвитку;- і, нарешті, для тих, хто завдяки малюванню хоче звернутися до свого внутрішнього світу, осягнути нові можливості та відкриття.Якщо Ви впізнали себе хоча б в одному з пунктів - ЗАПРОШУЄМО ВАС навчитися Містерії роботи з фарбами.ПРОВОДИТЬ: Маркович Віктор - професійний художник із 20-річним стажем.КОЛИ: по неділях, з 11:00 до 13:00 год.

Воркшоп "Підсумки 2018 та цілі 2019"
23.12.2018
Чернівці

23 грудня, о 19:00, психолог, коуч, тренер розвиваючих програм, тренер асистент НЛП, майстер НЛП, НЛП-практик Євгенія Ландяк проведе воркшоп «Підсумки 2018 та цілі 2019». Під час воркшопу кожен охочий зможе підбити підсумки 2018 року, відзначати власні успіхи, проаналізувати невдачі, поставити цілі, помріяти та святкувати зиму. На воркшопі кожен: – проаналізує власні досягнення 2018 року, невдачі та дізнаєтеся, як уберегти себе від подібних ситуацій; – пропише план досягнення цілей на 2019 рік; – зможете дізнатися, як свою мрію зробити метою. Після воркшопу у вас буде: – прописаний план на рік; – підтримка у вигляді людей, разом з якими ви поставили цілі; – підтримка від тренера. Тривалість вебінару: 2 години.

Chernivtsi Networking: Change Makers vol.6.
06.01.2019
Українська Академія Лідерства, вул. Чарльза Дарвіна 2

Що таке Networking Change Makers? Це відкритий простір для спілкування, живого та драйвового. Це місце зустрічей та знайомств, що надихають. Це формат, де немає формату, для свободи та прояву кожного. Це місце, де можна зустріти представників державного та громадського секторів, науки, медіа, культури та бізнесу.Нетворкінг – подія, під час якої учасники знайомляться, спілкуються, обмінюються думками, ідеями та досвідом. Мета – зібрати в одному місці людей з різних середовищ. Тих, які готові бути змінотворцями (Change Makers), жити розумінням проактивності та небайдужості, творити великі та маленькі зміни в суспільстві та державі.Організатори такої події у Чернівцях: Тарас Корнійчук, Любов Марушина, Сергій Кізіма та Ігор Константинюк. 

Зимові курси "Language School"
21.01.2019 - 22.02.2019
Бібліотеки міста

Hello!!! Шукаєш можливості, як прокачати свій рівень іноземної мови, подолати мовний бар’єр, пізнати культуру одразу багатьох країн та з користю провести свою зиму? Тоді зимові курси “Language School” – cаме для тебе. Що ти отримуєш? Можливість протягом 5 тижнів інтенсивно вивчати обрану іноземну мову за спеціально створеною програмою разом з волонтерами з різних куточків світу, тренувати мовлення, долати мовні та культурні бар’єри у режимі нон-стоп та познайомитись з цікавими людьми з різних куточків світу. P.S. А також не упусти можливість вивчати іноземну мову 24/7 , ставши Host family (приймаючою родиною для волонтера)Загальна тривалість курсу - 5 тижнів.Тривалість занять - 2 години, 5 разів на тиджень.Вартість - 500 грн (за весь курс, 50 год).

Майстер-клас "Багатоярусні торти"

Майстер-клас "Багатоярусні торти" Вперше на Буковині!!! Кондитери і любителі, Ви не можете пропустити це дійство! ⠀ Коли❓ 22-23 січня Де❓ Ciabatta Roastery&Bakery Cafe вул. Героїв майдану, 150 Хто❓ Організатор: Ciabatta academy Майстер: Маргарита Ференц ⠀ Чому ми навчимось❓ Звісно, буде теорія. І вона буде присвячена бісквітам та начинкам. Розкриваємо багато секретів, які допоможуть вправно поєднувати смаки, текстури та інгредієнти. Збирання багатоярусного торта: все про конструкції та секретні секретики, 5-, 3-, 2-х ярусні торти-башні в американському стилі. Фальш-яруси - для когось звучить трохи космічно, але мова йтиме про те, коли, як, для чого їх використовувати. Декор: вафельний, аерограф, сусальне золото, робота з кольорами та акварельний розпис. Це важко, але трендово та надзвичайно цікаво.

Семінар "Цілі: як правильно ставити та досягати результату"
22.01.2019

"Тільки той, хто концентрується на цілі з належною ретельністю та самозреченням - досягає її ! " (О.К. Томулець). Ви замислювалися коли-небудь, чому одні люди впевнено йдуть по життю, ставлячи і досягаючи амбітні цілі, а інші – начебто, сповнені рішучості , ставлять перед собою цілі, але при цьому не отримують бажаних результатів? В чому секрет? І чому більшість людей так і залишаються мрійниками по життю, знаходячи потім тисячі виправдань своїм невдачам. Що ви дізнаєтесь на семінарі?- Як визначити головні цілі в житті;- Як правильно ставити цілі для їх реалізації;- Як мотивувати себе на досягнення цілей;- Як знайти в собі силу для досягнення важливих життєвих цілей.Кому буде цікаво відвідати семінар?- Тим, хто хоче досягти своєї мети- Тим, кому набридло топтатися на місці- Тим, хто готовий до позитивних змін у своєму житті.

Семінар "Фізіогноміка. Зчитування людей по обличчю»
23.01.2019

Історія фізіогноміки йде корінням в глибоку старовину. В Японії і Китаї існували спеціальні школи, де людське обличчя вивчалося буквально по міліметру. Саме слово фізіогноміка (від грец. Physis - «природа», «природні задатки» і gnomonikos - «досвідчений», «проникливий») означає мистецтво пізнавати за рисами обличчя характер людини, його долю, певний зв'язок між зовнішнім виглядом і характером.Тіло людини не вміє брехати. Читаючи інформацію тіла, Ви завжди будете знати правду. Що б свідомість людини не говорила Вам, її тіло завжди показує справжні наміри.Обличчя людини - немов карта життя, яка відображає риси характеру і темпераменту, здібності до навчання і професійного зростання, найбільш видатні здібності, стан здоров'я ... Все це можна прочитати на людському обличчі, як у відкритій книзі долі!Хочете навчитися розпізнавати риси характеру за зовнішністю -  запрошуємо Вас на курс семінарів «Фізіогноміка: Зчитування людей по обличчю» вивчити це мистецтво і розширити своє розуміння оточуючих людей і навколишнього світу в цілому!ПРОВОДИТЬ: Остапова Оксана - досвід заняття фізіогномікою більше 10 років.

Семінар "Тілесні Оздоровчі Практики"
26.01.2019

Оздоровчі системи - системи знань і практичних методик, що дозволяють забезпечити формування стійкого здоров'я людини. Оздоровчі системи формувались з моменту зародження людських цивілізацій і природним чином входять в культуру людства. Традиційні системи прийшли до нас з країн з безперервним і спадкоємним розвитком культури суспільства. Сучасні оздоровчі системи - дозволяють використати найновітніші технології. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ відчути на собі позитивну дію оздоровчих систем під час курсу практичних семінарів, де Ви зможете дізнатись про: - основну біомеханіку рухів тіла - правильну постава тіла під час паттерна кроку - можливості виявлення порушень в поставі за допомогою тестування окремих м'язів - методи усунення дисфункцій на основі оздоровчих вправ і практик- практики Північної Традиції з включенням образів спрямованих на оздоровлення всього організму- поняття системи каналів, меридіанів, по яких протікають енергії Янь та Інь- практику "5 Тібетських перлин"- теорію У-Сін та багато іншого ...

Лабораторія творчості. Час для Гри.
29.01.2019

За межами уявлень про правильні та неправильні дії є поле. Я зустріну тебе там... (Румі). Запрошуємо на деякий час відчути себе Дитиною, яка просто любить Грати. На протязі кількох годин ми будемо Творити граючись і гратись створюючи. Одночасне народження музики, співу, танцю, малювання чи інших проявів - це експеримент природної СПІВТВОРЧОСТІ. Проте можна буде дозволити собі все, чого душа бажає - створювати музику, танець чи картину; просто слухати і спостерігати, або просто БУТИ !!! У всіх бажаючих буде можливість пограти на етнічних інструментах: ХендПан, Джембе, Дарбука, Співаючі чаші, Діджіріду, Дримба, всі види флейт і сопілок, Дудук, Саксофон і багато інших... Буде ще цікавіше якщо Ви зможете принести свої інструменти, полотна та фарби або інші інструменти для спільної творчої діяльності.ОРГАНІЗОВУЄ: Достовалов Олександр ( Jan Drum) - веселий мандрівник, який досліджує цей чудовий, незбагненний світ.

Семінар "Здоровий Сон. Майстерність Снобачення"
29.01.2019

А що ви знаете про "сон" та "снобаченння"?Ось деякі науково-доведені факти:1. Жити без сну неможливо, адже він є запорукою здоров’я та сили. В середньому за життя кожна людина спить 25 років.2. Всі люди бачать сновидіння, навіть сліпі люди бачать сни. 3. Якщо ви думаєте що спите без снобачень, це означає, що ви їх просто забуваєте. В середньому люди бачать и від 4 до 7 сновидінь за ніч, але забувають до 90% снів напротязі 10 хвилин після пробудження.4. Дослідження стверджують, що від до 38% людей коли-небудь бачили віщі снобачення. 70% зазнавали явище під назвою дежавю. 5. Особливим типом сновидінь є так званий свідомий сон — тобто людина усвідомлює, що спить, і таким чином може контролювати ситуацію уві сні. Якщо хтось бажає більше дізнатись про:- важливість правильного сну;- цикли та фази сну;- підготовку до здорового сну;- причини безсоння і їх вирішення;- практики запамятовування сновидінь;- розшифрування прихованої суті ваших снів;- методи усвідомлення у сновидіннях;- ваші можливості в усвідомлених сновидіннях;- вплив усвідомлених дій у снобаченні на реальне життя ... ПРОВОДИТЬ: Остапов Григорій - практик методик усвідомлених снів з понад 30-літнім особистим досвідом.

Презентація навчання у Польщі

Коли у родині підростає абітурієнт, батьки прагнуть зробити усе можливе, щоб дати своїй дитині справді якісну освіту та допомогти влаштуватися у житті. Можливостей та університетів зараз дуже багато, а тому зробити правильний вибір набагато складніше, особливо якщо мова йде про навчання за кордоном. Саме тому для абітурієнтів та їхніх батьків ми проводимо презентацію навчання у Польщі, на якій ви дізнаєтесь: - чому з-поміж усіх країн ЄС українським абітурієнтам вигідно обирати для навчання саме Польщу; - що потрібно для того, щоб навчатися безкоштовно без карти поляка; - чим відрізняється вступ після 9 і після 11 класу; - коли і з чого варто починати підготовку до вступу; - у якому місті краще навчатися; - чим відрізняються державні і приватні університети, польськомовне та англомовне навчання; - на що варто звернути увагу при виборі університету за кордоном; - які існують міфи про вступ та навчання у Польщі; - які ризики є для тих, хто вступає самостійно та на що потрібно звернути увагу при виборі компанії-посередника; - у чому полягають послуги зі вступу UniverPL; - скільки студенти витрачають на проживання на харчування; - чи можуть студенти підробляти у вільний час тощо. На презентації буде представлено 25 престижних навчальних закладів Варшави, Кракова, Любліна, Вроцлава та Гданська.У подарунок усі зареєстровані учасники отримають знижку -15 євро на курси польської, чи освітні тури, чи вступ за допомогою UniverPL.

Семінар: Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі"
19.02.2019

Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі" - це дивовижна методика, яка на основі дати народження людини розкриває всі пласти та сфери життєдіяльності людини. Детально описує всі енергії, з якими людина приходить в цей світ і відкриває інформацію про її призначення, дає можливість пройти по особистій Матриці долі, побудованій на кодах Вашого життя, як по сходинках мудрості та усвідомленості душі і духу.Курс семінарів "Матриця Долі" по Методу Наталії Ладіні буде цікавий тим, хто бажає:- пізнати і знайти себе; - вибрати свій Шлях в житті;- знайти своє Призначення;- побудувати відносини;- знайти причини хвороб;- знайти розуміння з іншими людьми.

Авторський курс "Таємниці тілесного Я"
22.02.2019 - 24.02.2019
вул. Герцена 1а, каб.26

Запрошую Вас на авторський курс “Таємниці тілесного “Я” у форматі тематичної терапевтичної групи. Курс складається з 7 сесій ( по три кожна). Ви навчитеся опиратися на себе та інших; дізнаєтеся як будувати власні кордони, коли вступаєте в контакт з оточуючим світом; розширите свої методи роботи з клієнтами, опираючись на тілесні феномени клієнтів; отримаєте практичні навички розпізнавання власних тілесних реакцій. Для кого цей курс? 1. Практикуючих психологів, лікарів. 2. Студентів педагогічних та медичних вузів. 3. Людей, які хочуть розібратися в собі, навчитися слухати, розуміти, а також використовувати знаки та сигнали, які посилає тіло, розширити уявлення про себе, навчитися знаходити та використовувати ресурси власного тіла. Кожна сесія включає теорію, практичні заняття, отримання особистого клієнтського досвіду, практику роботи з тілесним. Тренер — Ірина Толочко.

Семінар "Куди приводять Базові Концепції"
30.03.2019

Протягом свого дитинства кожне дитя чує певний набір слів, які відкладаються в його свідомості і підсвідомості. Фрази батьків стають нашими базовими концепціями, якими ми керуємося у дорослому житті і підсвідомо рухаємося по тій траекторії, яку нам нав’язали. Часом, вони можуть бути для нас навіть убивчими! Кому буде цікаво: - людям, які хочуть відповісти собі на питання: «Чому я так живу?» - батькам і тим, хто збирається ними стати - всім бажаючим, хто хоче формувати свої особисті нові концепції життя. Про що будемо говорити: - про формування базових концепцій - про базові концепції, які нам заклали наші батьки - про небезпечні базові концепції «на смерть» - про фрази, які ми говоримо своїм дітям і їх наслідки - про зміни базових концепцій у потрібні й корисні Якщо Вас зацікавила дана інформація - ЗАПРОШУЄМО ВАС на корисний семінар "Куди приводять Базові Концепції".

Курс "Слов'янська Відична Традиція"
08.04.2019

Слов'янська відична Традиція наших Предків, зберегла в собі Віду (практичні знання) про всі сфери життя людини, життєві ситуації і завдання з якими ми стикаємося щодня. Вона розглядає наше життя цілісно і комплексно, з усіх боків: людина-людина, людина-сім'я, людина-суспільство, людина-Бог.Досвід тисячі поколінь, збережений в Відичних Знаннях та живе спілкування з кудесником Слов'янської Традиції - допоможе вам осягнути себе і той світ, в якому ви живете. Ви зможете задавати запитання і отримати відповіді - практики, стани та відання!Теми курсу:1. Сенс Життя людини. Призначення і життєвий Шлях. Чому ми страждаємо? Як зрозуміти і знайти себе. Де шукати силу для самореалізації.2. Душевний і духовний розвиток, єдність і розбіжність. Як духовно розвиватися і бути успішним в матеріальному світі.3. Божественний задум: Чоловік і Жінка. Як їм жити разом і знайти спільне щастя. Правила щасливих сімей і сімейні обов'язки з точки зору Традиції.4. Як стати успішним і знайти в собі силу досягати важливих життєвих цілей.ПРОВОДИТЬ: Yasnovid Semerga - кудесник Родового Вогнища Слов'янської відичної традиції, майстер вікових посвят, відичний психолог.

Майстер-клас "Колесо життєвого балансу"
18.05.2019

Чи доводилося Вам ловити себе на думці, що Ви біжите по життю, намагаєтеся все встигнути, самореалізуватися, досягти матеріальної незалежності і стабільності, і начебто навіть успішно, але не відчуваєте при цьому радості? Незадоволеність власними успіхами може бути пов'язана з тим, що Ви розвиваєте себе однобоко, пустивши на самоплив інші сфери життя. І саме там Вас наздоганяють невдачі. Давайте навчимося знаходити слабкі місця за допомогою "Колеса життєвого балансу", адже як показує практика, це відмінний інструмент для того, щоб розібратися в собі і налагодити своє життя. На майстр-класі, ви зрозумієте: - З яких значущих областей складається ваше життя; - Що в Вашому житті для вас по-справжньому важливо; - Зміни в якій області сприятимуть поліпшенню якості всього вашого життя; - Які кроки ви можете зробити, щоб вже протягом найближчих декількох днів реалізувати важливі зміни. В результаті зустрічі Ви: - отримаєте інструкцію і практичний досвід роботи з Колесом. - розробите індивідуальний план досягнення своїх цілей. - знайдете джерела ресурсів для роботи над собою і якістю свого життя.

Спорт, здоров’я

Святкові змагання зі спортивного орієнтування
22.12.2018
Соборна площа

Святкові змагання зі спортивного орієнтування прямо в центрі міста.Організовує Чернівецький обласний центр туризму.

Семінар “Скелет. Хребет. Великі суглоби кінцівок. Будова”

Вкрай важливо зрозуміти, які ми? Які у нас суглоби? Які функції у суглобів і які проблеми? У цьому допомагає практика йоги. Існують різні тілесні практики, крім йоги, які допомагають нам наблизитися до себе. Ладомир Лось на семінарі буде пояснювати будову скелету та великих суглобів. Дуже корисна інформація для викладачів йоги. А також для тих, хто хоче зрозуміти чому БОЛИТЬ!!! Довідка. Лось Ладомир Володимирович 1984 р.н. Освіта: курси масажу від медичного центру “Княжий” (2006 р.), курси “СКЕНАР-терапія” (2008 р.), курси кінезіотейпування від FizjoAkademia (2015 р.), ЛДУФК, магістратура напрямку "Фізична терапія. Ерготерапія" (навчаюсь). Напрямки: масаж (рефлекторно-сегментарний, сполучнотканинний, вісцеральний), ЛФК.Тривалість - 2,5 год. Між уроками - чаювання.

Новорічний урок йоги для маленьких йожиків

Запрошуємо 30 грудня о 11:00 маленьких йожиків на святковий урок дитячої йоги! Будуть ігри, розваги, конкурси, музика та весело проведений час! Свято відбудеться за адресою: вул. Садова, 6А, 3 поверх.

Salutem - школа здорового харчування
27.01.2019
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Salutem - безкоштовна школа здорового харчування для підлітків і людей які цим цікавляться! Круті спікери! Серед яких відомі блогери, лікарі, психолог.

Курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів"
13.04.2019

Слово «йога» в перекладі з санскриту означає «союз, з'єднання, зв'язок, єднання, гармонія». Йога – це союз душі з вічною істиною. Наука йоги виникла ще у сиву давнину. Відомо, що вона з’явилась в Індії і згадки про неї, її філософію, асани є у найдревніших манускриптах. Опис знань Йоги писали на санскриті, священній мові, яку могли розуміти тільки люди високоосвічені, в основному це були ті, хто відносився до привілегійованих каст жреців. Саме через мовний бар’єр йога на протязі довгого часу залишалася не доступною для більшості людей. Та зараз цікавість до неї щораз зростає, її мудрість стає все більш популярною по всьому світі. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ на курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів", на якому ви зможете дізнатись: 1. Про місце гімнастики йогів серед сучасних тренувальних систем. 2. Методи підвищення ефективності тренувального процесу. 3. Динамічні та статичні режими виконання вправ і їх специфіка. 4. Практики глибокого розслаблення як важливий елемент тренувань. ПРОВОДИТЬ: Липовський Сергій - викладач гимнастики йог!в з 8 -річним стажем

Волонтерство, благодійність

Благодійна акція "Надія на тебе"
25.12.2018 - 31.12.2018
вул. Пилипа Орлика, 9А

До акції може долучитися кожен охочий, принісши власний вживаний одяг і взуття за адресою: вулиця Пилипа Орлика, 9А.   Акція триватиме до 31 грудня.   Вживаний одяг та взуття будуть роздавати нужденним.

Дитячі заходи

Дитяче “паті” та перегляд мультфільму “Грінч
21.12.2018
Академія акторської майстерності, вул. О. Кобилянської 36

Чудовий початок канікул та свят, чи не так? Children’s Party: Грінч — викрадач Різдва та чарівні ельфи у пошуках Діда Мороза. У програмі: - перегляд (премєра) мультфільму “Грінч”, кінотеатр “Red”. Попкорн, напій кожній дитині. - програма аніматорів “Be happy!” - фотозвіт - сюрпризи - дискотека - частування від наших партнерів Яскраві емоції та спогади гарантуємо. Дресс код: святковий, за бажанням Вашої дитини — переодягнутися можна після мультика. Присутність батьків НЕ ПОТРІБНА!!! Цей час Ви можете використати на себе. ⠀

Новорічне свято для дітей

Запрошуємо всіх діток та їхніх батьків на чарівне новорічне свято Снігової Королеви! Яке відбудеться в автоцентрі Renault Чернівці! На вас чекають:* солодкі подарунки від Діда Мороза!* фотосесія зі Сніговою Королевою* паперова дискотека* чудовий настрій та багато сюрпризів!Не пропустіть, інакше Снігова Королева зачаклує Вас!

Новорічні ранки у ДРЦ "Країна Мрій"

Нехай усі мрії здійсняться!! Святкуємо Новий Рік разом! У програмі: Дід Мороз, казкові герої, майстер-класи, новорічна вистава, ігри та квести, святковий хоровод.

ЗИМОВЕ НАУКОВЕ ШОУ

Сезон майстер-класів продовжено! 23 ГРУДНЯ в Центр розвитку STEAM Club буде по-зимовому круто та весело, бо Дід Мороз організовує "ЗИМОВЕ НАУКОВЕ ШОУ" від курсу "Крута наука". Дітки зможуть: - винайти свій перший вулкан; - пограти власноруч створеним пригунцем; - зробити фонтан із Coca-Colla; -  та створити гігантських черв'яків.

English New Year в Ірисці!!

А Ви знайомі з Санта Клаусом? Бо ми вже так!!! Всім дуже сподобалося англійське свято з ірисками, правда ж?!!! І ми продовжуємо, такого Ви ще не бачили!! English New Year в Ірисці!! Знайомство з Санта Клаусом, англійською символікою та традиціями! Буде надзвичайно цікаво, адже діти не тільки будуть веселитися, а й вивчать традиції святкування Нового року в англомовних країнах. Для дітей від 4 до 6 років.

Новорічне свято в "Гарбузику"

Дорогі друзі!!! Запрошуємо Ваших діток в наш "Гарбузик" відсвяткувати Новорічне свято. За участі Діда Мороза та Снігуроньки. Буде весела програма та цікавий майстер-клас по виготовленню брелока "Новорічна свинка" з полімерної глини. Також всі дітки отримають подарунки від Діда Мороза! Кожному малюку аквагрим в подарунок! Дата: 23.12.18 Час: 17:00 Вік: 3+ Вартість участі: 200грн. Тривалість: 2 год. Кількість місць обмежена. Обов'язковий попередній запис за тел. +380662262808, +380978722295

Репертуар вистав на грудень

Запрошуємо Вас та Ваших діток на вистави!!!9 грудня - "Заздрісний Котик".16 грудня - "Троє поросят".23 грудня - "Принцеса на горошині".30 грудня - "Як Лисиця Пташкою була".

Чарівний світ можливостей. Зимовий табiр в STEM-школі Inventor Чернівці!
24.12.2018 - 28.12.2018
STEM-школа Inventor Чернівці, вул.Ентузіастів,8

Зимовий табiр в STEM-школі Inventor Чернівці! Тема змiни: "Чарiвний свiт можливостей". У нашому таборі навчання вміло поєднується з відпочинком. Ми пропонуємо цікаві майстер-класи, квести, спортивні ігри, походи на виставки і в музеї та море LEGO!!!! Кожен день неповторний!!! У кiнцi змiни кожна дитина отримае гарантований новорiчний ПОДАРУНОК. Мета нашого табору: Кожен день пiзнавати актуальнi теми сучасного свiту. Розкривати у собi новi можливостi. Здобувати безцiннi знання. Втiлюватимуть мрii. Ми гарантуємо, що дитина повернеться додому: - з великим багажем знань; - з новими друзями; - з купою емоцій; - з величезною мотивацією до саморозвитку! Запис за телефонами 066- 572-55-05

Новорiчний ранок в Мармеладi

Новорiчний ранок в Мармеладi. 25 грудня о 17.30 . Як завжди буде неймовiрно весело!!!! Попереднiй запис за тел. 0508105263, 0509396967

ПЕРЕДНОВОРІЧНА Night pijama party(Нічна піжамна вечірка)

Ще більше драйву, ще більше емоцій!! Легко! ПЕРЕДНОВОРІЧНА Night pijama party(Нічна піжамна вечірка) . 29-30 грудня: з 20:00 по 9:00; для дітей від 5 до 12 років. Вартість 360грн. (До 17.12 ЗНИЖКА - 330грн.) Весь вечір та ніч будуть призначені лише для розваг, конкурсів, незабутніх емоцій, нових знайомств та, звичайно ж, драйвової вечірки року!! Ваша дитина повинна побувати тут і зарядитись енергією на весь новий рік.

Курс-інтенсив з ілюстрації для дітей
07.01.2019 - 11.01.2019

5-ти денний курс для дітей від 10 до 15 років. Заняття відбуватимуться з 7-го по 11-те січня, по 3 години щодня. Що буде? - Модуль 1. Комікс як графічна новела. Результат- комікс на 3 сторінки. - Модуль 2. Матеріали та техніки в ілюстрації. Результат- автопортрет, виконаний 5-ма різними техніками. - Модуль 3. Як розкрити свій творчий потенціал? Результат- подамо роботу на творчий конкурс ім. Уолтера Кочацкі.

Інше

Майстер-клас із створення акварельної листівки
22.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного,

Давайте у цей передсвятковий час створимо казку і казкових новорічних героїв своїми руками, своїми пензликами, своїми мріями, намалюємо їх та втілимо у святковій листівці. Майстер-клас із створення акварельної листівки наближає Новий рік, створює святковий настрій, і у Вас буде подарунок, зроблений своїми руками. Що робить нас щасливими? Можливість творити і дарувати радість. Записуйтесь на наш майстер-клас - будемо робити світ яскравішим і щасливішим. Запрошуємо учасників від 3 до 100 років.

Автоквест "Привиди різдвяного міста"
22.12.2018

Передріздвяна ніч завжди має в собі трохи магії. Холодні зимові вечори несуть в собі таємниці, які не кожен зможе розгадати. Саме в такі моменти з'являються привиди, які приходять не для того щоб налякати, а щоб просити допомоги. Тільки найсильніші зможуть розкрити всі таємниці разом з привидами Різдва.

ВіночОК новорічних бажань

Та-да-да-дам! Всім, кому бажань і їх здійснення у новому 2019 році жовтенького поросяти! 22 грудня о 12:00 годині своєю душею та ручками робимо «ВіночОК бажань» В програмі: * Знайомимося з собою, одне з одним та своїми очікуваннями; * Живемо про потреби, бажанням і те, як наші мрії стають реальністю; * Створюємо авторський віночок СВОЇХ СПРАВЖНІХ бажань; * Ніжно плачемо) від щастя і радості! Розчулені і задоволені вирушаємо в своє оновлене життя! Ведучі: Альона Головіна – новорічний псевдонім - снігуронька – практикуючий психолог, арт-терапевт, гештальт-терапевт ВСПП ГП, член УСП. Іван Шородок – новорічний псевдонім – Майстер бажань - практикуючий психолог в напрямку гештальт-підходу, член УСП. Деталі, попередній запис:050 374 14 27; 098 3741427 - Іван050 733 37 38; 098 582 89 25 - Альона

Велопарад Дідів Морозів 2018
23.12.2018
Соборна Площа (біля пам'ятнику Шевченка)

Свято наближається!! І для створення передноворічного настрою Bukovinian Agency for Regional Development запрошує Всіх на святковий велопарад Дідів Морозів! Візьміть свій велосипед, одягніться в костюм Діда Мороза, Снігурки чи будь-якого іншого зимового героя (оленя, ельфа, гнома...фантазії немає меж) та приєднайтесь до колони «казкових» велосипедистів, котра проїде вулицями Чернівців напередодні Нового року! Коли? - 23.12 (неділя). Початок 11:30. Місце збору: Соборна Площа (біля пам'ятнику Шевченка). Зазначте цю дату в календарі та готуйте свій казковий велосипедний «лук»- створимо новорічне диво у місті разом!

Авторська майстерня "Сімейний дизайн"
23.12.2018
Чернівці

Продовжуємо зустрічі у рамках авторської майстерні "Сімейний дизайн". Цього разу у Чернівцях. У нашому суспільстві не прийнято виносити сімейні проблеми на загальний огляд. Але справлятися самотужки часто не під силу. Не страждайте мовчки! Зверніться до фахівця! Дізнайтеся, як покращити дизайн своєї сім'ї та налагодити взаємодію. Приходьте 23 грудня на авторську майстерню "Сімейний дизайн" і покращуйте своє життя!095 177 9003 - Ігор095 337 0716 - Ірина

Blueberry Workshop. Перуанська техніка виготовлення прикрас
24.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

За чисельними проханнями, ще один воркшоп у Чернівцях. Спеціальна зустріч для знайомства із давньою перуанською технікою виготовлення мандал із каменів та металу. Хто був на Blueberry Worksop, вже знає - краса в простоті. Отже, лайфхаки від перуанських друзів ! Кожен зробить кулон з натуральним каменем для себе або близької людини. Навчиться тримати в руках плоскогубці і користуватися ними з метою створення арту . Познайомиться з секретами стародавнього ремесла. Місця ще є! Реєструйтеся, будь ласка, заздалегідь. Це допоможе підготувати матеріали та інструменти для кожного учасника. (ті, у кого є улюблений "інструмент-продовженняруки", візьміть його із собою) 24 грудня, 12:00, Чернівці, затишна атмосфера у крафт-хабі Фортель (вул.Сагайдачного, 2) Вік: 12+ Вартість 400 грн.

Чернівці, зустрічайте новорічну вантажівку Coca-Cola #БудьСантою
09.01.2019
Соборна площа, біля міської Ратуші

Друзі! Запрошуємо вас на новорічне свято Coca-Cola!Ви можете долучитися до заходу:- на Соборній площі- біля міської ратушіСвяткуйте та створюйте казкові враження разом із Coca-Cola.

Благодійні Вечорниці. Клуб народного Танцю.
20.01.2019

Якщо Ви любите АКТИВНИЙ та КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК, тоді те, що написано нижче Вас ЗАЦІКАВИТЬ! Запрошуємо Вас порухатись, покружляти та погецати під запальні мотиви народних танців! Бельгійська полька, Коробочка, Ойра-ойра, Краков'як, Чардаш, Гречаники – і це далеко не весь перелік народних танців, які ви зможете вивчити.Будуть танці, буде весело, буде атмосферно. Вміти танцювати не обов'язково.

Контактна Імпровізація: Політаєм?
10.02.2019

Жизнь море ща поныряем... (Кравц)   Запрошую поринути у потік рухів та взаємодії зі світом довколо. Ми розігріємся і будемо танцювати і кривлятися, довіряти та досліджувати, відчувати та безмірно тішитися життю! А вже як енергія бурлітиме, то… хто зна шо то має бути? Імпро! Рекомендується одягнути вільну м”яку одежу, а також прийти зі своїми коханими - так краще всього проводити життя. ОРГАНІЗОВУЄ: Taras Kornichuk - скоморох, тамада, творець, живець, чоловік та айтішнік :)

Жіноча слов'янська гімнастика "Сила Берегині"
11.04.2019

Дорогі дівчата, жінки, берегині, богині! З радістю запрошуємо Вас на Слов'янську гімнастику «Сила Берегині». «Сила Берегині» - це давньослов'янська РОДова енергетична практика – занурення в своє тіло, свої почуття і відчуття для того, щоб пізнати суть своєї жіночої природи, пробудити справжні якості Жінки-богині, Берегині сімейного вогнища. Завдяки цій практиці, жінки в любові, гармонії душі і тіла, починають виконувати досить прості та витончені вправи, працюючи з потоками енергій, стихіями, слов'янськими символами, замовляннями, які плавно перетікають в ритуальний танець древніх слов'янок, а потім, увійшовши в потік, танцюють свій власний танець Сили - танець Життя. Питання, ЯКІ ВИРІШУЄ ПРАКТИКА:Як залучити в своє життя любов ?!Як мати величезну кількість енергії і завжди відчувати себе повною сил?Як реалізуватися самій і допомогти реалізуватися своєму чоловікові?Як допомогти зберегти здоров'я і силу своїм близьким?Як виглядати привабливою ?!Як забути назавжди про хронічні болячки ?!Як залучити достаток?А також елементи Жіночої побутової Магії !!!ЩО ДАЄ ГІМНАСТИКА:- Жіночність і привабливість- Силу і здоров'я- Поставу, стрункість та граціозність- Допомагає знайти своєю «половину», вдало вийтизаміж- Лад у стосунках з чоловіком- Зв'язок зі своїм РОДом- Усвідомлене управління своїм життям- Допомагає розкрити свій дар і призначення І це далеко не весь перелік того, чого можна досягти займаючись слов'янською гімнастикою.ПРОВОДИТЬ: Лада-Алла Корнейчук.МАТИ З СОБОЮ: каримат, спідниці, сукні або вільний одяг.

International Business Camp MiniBoss & BigBoss 2019 in Bulgaria
11.07.2019 - 21.07.2019

БОЛГАРІЯ 11 липня — 21 липня 2019! Для дітей та підлітків 6-19 років. А також їх батьків. Що таке MINIBOSS бізнес-табір? - навчання та відпочинок водночас; - бізнес-ігри щодня; - ЧЕМПІОНАТ підприємництва 2019! - англомовні куратори, аніматори; - професійна команда педагогів з усіх філіалів MINIBOSS; - здорове середовище з усіх країн, де є MINIBOSS; - спорт, ігри, естафети; - 4х разове харчування; - єдина фірмова уніформа; - проживання біля моря з особистим пляжем; Це чудовий варіант відпочинку для всієї сім'ї.

Пропозиції

Тур вихідного дня в Румунію "Дорогами загадок та відкриттів"

Кращий тур на вихідні! Сучава - Воронець - Сігішоара - Пояна Брашов - Бран - Сіная - Брашов. Ви побачите розписні монастирі, замок Дракули, королівський палац і багато іншого.   Займає тур 2 дні (субота-неділя), ніч в готелі в Пояна Брашов.

MTA Christmas PARTY
23.12.2018 - 24.12.2018
вул. Героїв Майдану, 1В (пл. Соборна)

MTA Christmas PARTY — це свято для всієї сім’ї: веселі танці, розвиваючі майстер-класи для дітей, технологічні презентації і багато сюрпризів. Що ми задумали? Майстер-клас з робототехніки, діти керуватимуть справжніми роботами. 3D-малювання — будемо створювати новорічні іграшки на ялинку. А поки діти танцюватимуть із Сантою, маму перенесемо в іншу реальність або країну - бо на MTA Christmas PARTY будуть VR-екскурсії. Для тата ми організуємо презентацію технологічних новинок, де він у прямому значенні порине у світ технологій. Щиро запрошуємо! Вхід вільний! Приходьте і відпочивайте всією сім’єю — буде весело і казково! Зустрічаємося 23 грудня у магазині МУЛЬТИМЕDІА, вул. Героїв Майдану, 1В (пл. Соборна). Кожен відвідувач отримає цінний подарунок — сертифікат на цифрову техніку.

Новорічний тур "Краківський вояж"

Новорічний тур "Краківський вояж".  2 ночі в готелі в центрі Кракова!!! (500 м від Ринкової площі). Екскурсія по Кракову, можливість відвідати Величку, Закопане та термальні купальні. Ціна туру - всього 165 євро Приєднуйтесь і відсвяткуйте Новий рік 2019 весело та цікаво!

Новорічна ніч в РК "Бартка"

Новорічна ніч і ресторан розважального клубу "Бартка" презентують незабутні емоції та казкові миті! Для зустрічі Нового року ми підготували для наших улюблених відвідувачів цілу програму!Ця ніч стане неперевершеною завдяки: ⠀ ❄️веселим ведучим "Positive Group" ❄️запальному гурту "Free Sound" ❄️неймовірній Вікторії Георгіян ❄️шоу-балету "Вуаля" ❄️а також вас очікує феєричне конфетті-шоу ⠀ Створюйте чарівні миті разом із нами! Працюємо Гастро-паб з 12:00 до 2:00 Ресторан з 17:00 до 2:00 Бронювання: 050 750 9999 037 250 9999

НОВОРІЧНА НІЧ в АРИСТОКРАТІ

НОВОРІЧНА НІЧ з фіналістами Ліги Сміху - “Стоянівкою”!! Свято мине, а незабутні враження залишуться!

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
26.01.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).

Кіно