Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Енні"

Буковинці побачать щемливу історію дівчинки Енні, котра жила у сиротинці. Історію Енні знають у всьому світі: хтось з кіно, хтось з бродвейського мюзиклу. На головній театральній сцені Чернівців головну роль зіграє восьмирічна дівчинка. Енні виховувалася у притулку, батьки загинули, але вона вірила, що вони живі, мріяла знайти їх. Це історія про те, як головна героїня і всі діти в світі шукають тепла родини.«Енні», вистава для всієї родини за мотивами однойменного фільмуТривалість – 2 год. 10 хв.Режисер – Людмила СкрипкаЖудожник-постановник – Петро Магратій Балетмейстр-постановник – Василь Гринюк

Комедія-водевіль "На вулиці скрипка грає"

21 жовтня у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської стартує ХІІІ фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини» . Відкриє фестиваль Народний аматорський театр будинку культури с. Драчинці Кіцманського району виставою «На вулиці скрипка грає».

Фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини"

  21 жовтня о 16:00 розпочнеться Фестиваль комедії  «Золоті оплески Буковини у Чернівецькому академічному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Відкриття пройде 21 жовтня, о 16.00. Наступного дня актори Румунського драмтеатру першими представлять свою виставу. Серед учасників-конкурсантів є Київський, Хмельницький, Одеський, Румунський та інші театри.Закінчиться фестиваль 31 жовтня.

Музична комедія "Собака на сіні"

Комедія про кохання і соціальну нерівність, написана в ХVII столітті великим іспанцем Лопе де Вега. Аристократка Діана закохана в свого секретаря Теодоро і, щоб зв'язати з ним свою долю, змушена скласти йому нову біографію. Боротьба амбіцій, ревнощі з одного боку, з іншого - пристрасне бажання шанувальників Діани прибрати. Теодоро зі свого шляху, приведуть до несподіваного фіналу.Хмельницький академічний обласний музично-драматичний театр ім. М. Старицького

Трагікомедія "Забути Герострата"

«... У той далекий час, якого я сучасник, світ буде займати багато проблем. Але і тоді на землі буде з'являтися він - людина на ім'я Герострат. Він знову проголосить: «Роби що хочеш, богів не боячись і з людьми не рахуючись!». І багато стануть розводити руками: «Звідки ця напасть, звідки?». А їй з гаком дві тисячі років! Початок її тут в Ефесі ... ». Ця історія вже стала міфом не тому, що Герострат такий великий, а тому, що в його особі посередність і безликість, зробивши лиходійство, претендує на місце поруч з богами. І при цьому звинувачувати Герострата наївно і нерозумно - винні Ми.Пройшли століття, світ змінився, але міф продовжує жити і багато про що нас попереджає. Вистава - переможець регіонального фестивалю прем'єр сезону «Січеславна-2014» в Наступний номінаціях "Краща чоловіча роль", "Краща чоловіча роль другого плану", "Краща сценографія" та "Краща драматична вистава".КЗ "Дніпровський драматичний молодіжний театр "Віримо!"Вистава йде російською.

Комедія "Незрівнянна"

П’єса сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера «Незрівнянна» (2005) як і більшість творів автора присвячена мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впливати на людей, зачаровувати, захоплювати, відкриваючи в кожному талант добра, світла, щиросердності, краси. В центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ — початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс (1868–1944 рр). "Американська піаністка та співачка (сопрано) — одна з найперших представниць «аутсайдерської музики», що стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху, почуття ритму та вокального таланту. Не дивлячись на це, вона вважала себе неперевершеною вокалісткою…" (матеріал із Вікіпедії). Чи дійсно її бажання співу було таким відчайдушним, що на власні кошти вона виступала на численних сценах Америки, чи, можливо, Флоренс були притаманні якісь незбагненні флюїди, або ж вона володіла магнетизмом, який зачаровував глядачів, примушував знов і знов вслухатися в дивні рулади її голосу, поринати в одержимість натури, що змітала канони партитур і вільно парила поміж нотами. Так чи інакше, але ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною — Актрисою. Не випадково ж за перші п’ять років п’єсу було переведено 15 мовами, її постановку здійснено у 22 країнах світу. Взявши за основу п’єсу Пітера Квілтера «Незрівнянна», Анатолій Хостікоєв як режисер і актор та Наталія Сумська як актриса вибудовують ідеальний світ, в якому не існує зла, заздрощів, горя, всіх тих бід, які супроводжують людину протягом життя. Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і неймовірне, ідеальне єднання людських душ.Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка (м. Київ)

Комедія "Ревізор"

За 180 років сценічного життя класичний твір Миколи Гоголя «Ревізор» пережив величезну кількість прочитань та інтерпретацій у різних куточках світу. В театрі імені Марії Заньковецької до п’єси звертались лише раз – у 1922 році, коли театр перебував ще у місті свого заснування Києві, поставив виставу один з корифеїв заньківчан Олександр Корольчук. Який він – Хлестаков нашого часу, що своєю появою розбурхує вади сонного містечка та демонструє різні прояви слабкості людської істоти? Діапазон можливої його яви величезний – шахрай, дурник, мудрець, мисливець, здобич, пророк і, навіть, месія… Режисер вистави Вадим Сікорський обранням на роль Хлестакова Юрія Хвостенка, актора експресивного та, одночасно, ліричного темпераменту, задає певний тон постановці. Адже Хлестаков може бути і персонажем стихійної природи, який пристрасно вживається у кожного разу нову, щойно придуману ним небилицю, заманюючи у вир гри глядача. Фантасмагорійності та гротеску виставі додасть сценічне рішення Наталії Тарасенко – персонажі постануть у «шкірі» різноманітних звірів та птахів у барвисто-розписній декорації. Отож, роздуми постановників над похмурим гоголівським «Ревізором» очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення – за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької (м. Львів)

Вистава "Станція, або розклад бажань на завтра"

Вистава "Станція, або розклад бажань на завтра" народного аматорського театру "Будинку естетики та дозвілля м. Чернівців", автор - О.Вітер. режисер - заслужений артист України Мирослав Маковійчук.

Комедія оманливості почуттів "Дванадцята ніч, або Як собі хочете"

Ця остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга епохи Відродження названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. Цікава інтрига сюжету: Себастьян та Віола – брат і сестра, які втратили один одного в бурхливому морі. Обидва залишилися живими, але кожен вимушений починати нове життя у незвичайній країні Іллірії – країні, де завжди панують веселощі та пустощі. Мешканці її завжди привітні та жартівливі. Окрім двох – герцога Орсіно та графині Олівії, бо Орсіно до нестями закоханий в Олівію, а вона не може полюбити його, бо в жалобі за померлими батьком і братом. Перевдягнена в чоловіка Віола, називаючи себе Цезаріо, стає на службу до герцога, який наказує добитися в Олівії побачення з ним. Але Віола сама закохується у герцога. Олівія ж, пройнявшись полум’яними речами юнака, покохала зовсім не герцога, а Цезаріо, який насправді є Віолою. І поки вони намагаються розв’язати складний любовний вузол, інші мешканці казкової країни тим часом отримують насолоду від життя. Так пан Тобіо – дядько Олівії, зі слугами Олівії – Марією, Фабіаном та Блазнем розігрують ключника Мальволіо, переконуючи, що сама графиня кохає його. Отже, хто і як знайде своє кохання, і при цьому не зійде з розуму від божевільних пустощів та жартів, – про це театр разом із Шекспіром покаже вам лише вкінці вистави.

Мюзикл "Оскар"

“Оскар” - це блискуча французька комедія Клода Маньє, шалений калейдоскоп подій, кумедних ситуацій,яскравих емоцій та неперевершених інтонацій. Комічні непорозуміння, які, як сніговий ком, множаться, щойно відкривається занавіс, не припиняються до самого фіналу. Розібратися у перипетіях сюжету глядачам допоможе чудова музика Марка Самойлова, майстерність артистів та неповторна легкість, з якою французи вміють ставитися до життя. Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного.

Драмеді "#IGROKI"

Ця блискуча комедія неодмінно змусить глядачів сміятися до сліз над неймовірними пригодами та ситуаціями, в яких опиниться головний герой, намагаючись заволодіти таємничою валізою. КПК "Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр"

Поетична драма "Маруся Чурай"

Інсценізація ліро-епосу «Маруся Чурай» – своєрідна відповідь українських митців на естетичний запит сучасного суспільства про єдину можливість духовного відродження нації, як порятунку, як збереження української ідентичності. Завдяки точності змалювання авторкою цілої епохи, роман «Маруся Чурай» став, по суті, художньою енциклопедією історії українського народу ХVII століття. Ліна Костенко ототожнює саму українську історію із образом жінки. Зневаженої, катованої, але не зломленої, гордої, гідної. Історії мислячої, що осмислює саму себе. В основі твору – відома балада «Ой не ходи, Грицю…», сюжет якої має чимало інтерпретацій.  Ліна Костенко розповідає живою, проникливою поетичною мовою про долю реальної української дівчини Марусі Чурай, чиї пісні та вірші надихали козацькі загони на подвиги в ім’я України.«Маруся Чурай» Ліни Костенко — твір, який зараз на часі, в ньому дуже багато рядків, які, на мій погляд, змальовують сьогодення», – вважає режисер-постановник Сергій Павлюк. Звучання вистави створене автентичним співом, піснями, музикою, які мало хто чув. Жанрова направленість постановки, за визначенням режисера, близька за образністю до поетичного театру – це поетична драма.Київський Національний театр оперети

Потяг "Одеса - мама!"

Найяскравіша одеська постанова! Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий “мамин синок”. Вона – розкішна жінка і “щира українка”. Вони зіштовхнулися у купе міжміського потяга. Чим закінчиться ця поїздка? Погодьтесь, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені неймовірно талановитими акторами – Олегом Філімоновим, Віктором Андрієнком, Яковим Гоппом та ін. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту – переможниця шоу «Голос країни. Діти», «маленька Едіт Піаф» Аня Ткач і «запрошена зірка», улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова – Ольга Волкова.

Концерти

Другий Стенд-ап концерт

Вже вдруге в цьому році, виживші після апокаліпсису який стався чотири тисячного року до нашої ери, жителі міста Чернівці, мають змогу відвідати Стенд-ап концерт. Чому варто прийти? Тому що в концертному залі …, буде відбуватися істинний діалог творця комедії з глядачем. Ніяких офіціантів, ніяких посторонніх звуків, тільки ви, комік та мікрофон. (Ну ще водичка і стілець)

Гумористичний концерт "Мамахохотала"

Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше. Так з’явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже 8-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді. Роки у телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет.

Христина Соловій

Любий друг!!Ми давно не бачились. Я ось скоро буду у твоєму місті. Давай зустрінемось?.. Хочу знати як ти. Мені стільки треба тобі розповісти. Знаєш, я нарешті записала альбом своїх пісень. Ти їх ще не чув, але вони про тебе. Про нас. Бо ти - моє натхнення. Пам'ятаєш наше літо? Воно тепер звучить у моїх піснях голосом моря... Хочу знову побачити твої очі. Хочу співати тобі. Чекаю нашої зустрічі.Твоя Х.С.

ДРУГА РІКА

Зустрічай гурт ДРУГА РІКА 26 жовтня!На Вас очікує грандіозна подія, яку неможливо пропустити! Збирайте друзів та поширюйте чудову новину! Очікуємо на Вас з нетерпінням♥️ А ще відкриємо невеличку таємницю: на Вас чекають ПОДАРУНКИ!!Живий звук!

Концерт Курган і Агрегат

Концерт відривних хлопців Кургану і Агрегату в рамках Всеукраїнського музичного туру «Пострижися». «Силяни и селючки,дядьки и тьотки, дами і господа…и малолеточкі. В город с багатим історическим прошлим,приезжаем ми «Селюкы». Читать реп. Придлагаем Вам посітить саме странне мероприятие в вашой жізні. В свою очередь, ми вам предоставим возможность матюкаться толпой,тикать факи толпой,устроить слем под «Кровавый кулак» под «Сельску драку». Покричать вместе уходыйш ну й пездуй. Встаем із своих кроваток и виходим прям блять, до нас на концерт.» – так виглядає запрошення на концерт від самого гурту.

Концерт гурту "Vivienne Mort"

Радісна новина для поціновувачів музики – Vivienne Mort оголосили другу частину концертного туру з презентацією альбому «Досвід». Кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.У березні 2017 року солістка Vivienne Mort стала переможцем в номінації «Вокалістка року» у премії «Селекція» від радіостанції «Джем ФМ». Того ж року гурт виступив у півфіналі пісенного конкурсу «Євробачення» з композицією «Іній», яка стала синглом альбому «Досвід».Чесність поезії та музики, проникливий голос та артистизм.

Концерт гурту Kazka

Kazka – музичний гурт із Києва, який грає в стилі experimental pop з елементами електро-фольку. «Відкриття року 2017» за версією музичної премії YUNA, «Дебют року 2017» за версією музичного видання Karabas Live, «Нові імена» за версією музичної премії «Золота Жар-Птиця», «Краща пісня поп-гурту» («Свята») та «Кращий дебют» за версією радіостанції Країна ФМ.Всі пісні гурт виконує виключно українською мовою.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra – унікальне явище на українській сцені. Цей проект являє собою симбіоз традицій і новаторства кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомих композицій нове життя, а глядачам можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.Історія симфонічного шоу – Світові хіти і самого Prime Orchestra, – розпочалася навесні 2014 року разом з першою програмою Світові хіти & Depeche Mode, за якої в подальшому пішли: Музика любвії, Rock Stars, Golden Collection та інші.До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, епатажні вокалісти і навіть ді-джей. На рахунку Prime Orchestra більше 300 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, тисячі кілометрів, подоланих в турах, десятки тисяч вдячних глядачів побували на концертах, мільйони переглядів в інтернеті і захоплених користувачів по всьому світу.

ДахаБраха

ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. В активі гурту налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. "Три дівчини і хлопець видають потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.  Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани та шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством", - анонсують організатори.

Лісапетний Батальйон

22 листопада у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської відбудеться концерт гурту “Лісапетний Батальйон” та Наталії Фаліон.Живий звук. Тур на підтримку нового альбому.

Kozak System

Вибухові та ліричні, запальні та драматичні водночас Kozak System їдуть до Чернівців! В рамках осіннього концертного тура, який включатиме в себе виступи в Україні та Польщі, Kozak System заграють у Чернівцях. Після вибухового літа та яскравих open-air концертів, козаки привезуть із собою не тільки чудову музичну форму, а й новий альбом «Не Моя», який із аншлагом презентували у столиці навесні.

Концерт "ONUKA"

29 листопада ONUKA презентує у Чернівцях новий альбом «MOZAІKA».Концерт відбудеться у драмтеатрі імені Ольги Кобилянської. Альбом MOZAІKA це історія про низку дивних збігів, обставин і символів. «MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA»,  – йдеться у описі до презентації альбому. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Концерт Державного ансамблю пісні і танцю Грузії KUTAISI

Учасники ансамблю є справжньою культурною перлиною Грузії і давно здобули визнання на міжнародній арені. Публіку чекає грандіозне шоу, виткане з пісень і танців багатого на культурні традиції грузинського народу. Глядач не встоїть перед емоціями і енергетикою яскравого шоу.Учасники ансамблю «Кутаїсі» молоді і талановиті. Їх життєва енергія і завзяття органічно вплітаються в кожну композицію, хвилюючи захопленого глядача. Успіх колективу продиктований грандіозним поєднанням чуттєвого вокалу і віртуозних рухів. У цій чарівній комбінації – секрет тріумфу яскравого ансамблю.Свою нову програму танцюристи «Кутаїсі» представлять більш ніж в 20 містах нашої країни. Публіку зачарують неперевершена хореографія, талановиті постановки, красиві костюми, приголомшливий музичний супровід.

MOZART L’Opera Rock Le Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад 100 артистів.

Сергій Бабкін презентує альбом «Музасфера»

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.

Вечірки

Відкритий Мікрофон (Стенд-ап Містерія)
24.10.2018

Плямисті мисливці, виходять на полювання за людськими емоціями. Ти можеш стати їхньою жертвою, віддатись на розтин безжалісним панч-лайнам які будуть звучати зі сцени пабу «Вйо».Відкритий мікрофон – це шанс для будь-кого перевірити свою комедійну майстерність, переконатись в тому що з жартів, може сміятись не тільки тітка з Італії з якою розмовляєш по скайпу а й інші, живі люди. Найсмішнішому приз – 1000 гривень з копійками.

HALLOWEEN PARTY!

Welcome to HALLOWEEN PARTY!Для початку на Вас чекає страхітливий коктейль кривава Мері, а далі багато, багато сюрпризів!!Вхід — вільний для гостей з гримом.250 грн — вхід без гриму.

Halloween Party у ДРЦ "Мармелад"

Встигни записати свого малюка на вечірку, яка відбудеться 28 жовтня о 11:30 для дітей від 3 до 5 років та о 17:00 - від 5 до 8 років! Кількість місць обмежена! На Вас чекає: - тематична ФОТОЗОНА  - святкова анімаціна ПРОГРАМА - глітерні ТАТУЮВАННЯ - ПАПЕРОВА-ДИСКОТЕКА Дрес-код: хелоуїнівський костюм.

День Студента

Спеціально для всіх студентів!!Унікальна та нереально крута вечірка!!

Мистецькі заходи

Презентація книги "Ворохтаріум"

«Ворохтаріум» — це неквапливі розмови трьох давніх друзів. Розмови настільки відверті та влучні, що хочеться сидіти поряд, слухати і долучатися — коментарем, посмішкою, мовчазним розумінням. Бо цю бесіду ведуть Юрій Андрухович, Олександр Бойченко та їх модерує Орест Друль. Про народження книжок, про критиків і літературні премії, про навчання літературному ремеслу. Про ритм і чуття мови, про добрий текст, про поезію та прозу. Про російську літературу і про переклад Біблії. Про життя — своє і чуже. Підслухати ці бесіди — значить глибше пірнути у творчість митців, зазирнути у внутрішню кухню літературного процесу і, можливо, стати його учасником. Хай і дистанційно. Вхід вільний.

Навчання та розвиток

Відеолекція Петра Рихла про Альфреда Ґонґа

Лекція професора, доктора філологічних наук, целанознавця Петра Рихла про Альфреда Ґонґа. Це буде сьомий подібний захід із дванадцяти запланованих, який реалізовуватиметься у рамках проекту «Czernowitz: єврейські цінності крізь призму культури та літератури» за підтримки Dutch Jewish Humanitarian Fund. Протягом одинадцяти місяців у Paul Celan Literaturzentrum відбудеться перегляд 12 відеолекцій відомих фахівців, які стосуватимуться життя та творчості знаних письменників Чернівців. Серед наступних лекторів – голова українсько-німецького культурного товариства м. Чернівців при Центрі Gedankendach Оксана Матійчук, український поет, прозаїк, есеїст Сергій Жадан та перекладач німецькомовної літератури Марк Бєлорусець. Вхід вільний.

Євреї України:демографія,соціологія,оргструктура та ідентичність

Захід реалізовуватиметься у рамках проекту «Czernowitz: єврейські цінності крізь призму культури та літератури» за підтримки Dutch Jewish Humanitarian Fund. У радянський період література Буковини була представлена лише частково. Видатних письменників із Чернівців тогочасна влада не визнавала. У зв’язку з цим такі всесвітньо відомі автори, як Роза Ауслендер, Пауль Целан, Іцик Мангер, Аарон Аппельфельд, Дмитро Загул та інші, залишалися на батьківщині майже незнаними. Літературний целанівський центр та його культурні заходи мають на меті компенсувати цю історичну несправедливість. Протягом одинадцяти місяців у Paul Celan Literaturzentrum відбудеться 11 лекцій відомих фахівців, які стосуватимуться різних єврейських культурно- історичних сфер життя Чернівців. Попередніми спікерами були головний Равін Чернівецького регіону Менахем Мендель Гліценштейн та доктор філологічних наук, целанознавець Петро Рихло, Михайло Крайс, відомий музикант та диригент, викладач училища мистецтв, керівник оркестру єврейської музики "Frejlachs aus Czernowitz" Лев Фельдман, Святослав Бакіс та літературознавець, кандидат філологічних наук, викладач кафедри зарубіжної літератури, теорії літератури та слов’янської філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, літературний редактор українського видання роману Агарона Аппельфельда «Катерина» Роман Дзик.

Робоквест з доповненою реальністю

Мета заходу – в інтерактивній формі познайомити чернівецьку молодь зі STEAM-предметами та видатними науковцями, які працювали над розвитком фізики, хімії, біології, науки про землю та IT у минулому та позаминулому століттях. Кожен учасник зможе: ✅ взяти участь у захопливому квесті з доповненої реальності та виграти цінні подарунки; ✅ дізнатися про видатних вчених, діячів науки та культури, які своєю працею популяризували науку та ІТ зокрема у нашому місті;✅ весело провести час та навчитися працювати в команді. Квест БЕЗКОШТОВНИЙ і спрямований на розвиток та популяризацію STEM-освіти у Чернівцях.Програма заходу:13:00 - 13:30 - збір команд та реєстрація учасників (Буковинський Медіа-центр «Belle Vue», вулиця О. Кобилянської, 2);13:30 - 15:00 - робоквест з доповненою реальністю;15:00 - 15:30 - підсумки квесту та нагородження переможців .

Конкурс молодіжних ІТ-ідей та стартапів серед учнівської молоді
20.10.2018
Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, вул. Винниченка 119

Ти - юний (а), амбіційний (а) та маєш ідею для власного бізнесу? - Тоді приєднуйся до Конкурсу молодіжних інноваційних ІТ-ідей та стартапів серед учнівської молоді Чернівецької області “Bukowebia”. Конкурс відбудеться 20 жовтня в Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей, вул. Винниченка, 119. Початок об 11.00. Захід проходить у рамках ініціативи “Meet and Code” та Тижня коду ЄС.Участь у конкурсі можуть взяти учні та студенти віком від 14 до 19 р. із навчальних закладів Чернівецької області.Як проходитиме “Bukowebia” ? Буде теоретична та практична частини. Під час лекцій досвідчених менторів, учасники дізнаються:- з чого варто почати власну справу;- як монетизувати своє юнацьке хобі;- як перевірити бізнес-проект на спроможність?;- як досягти успіху в юному віці.На практикумі юні стартапери представлять свої проекти перед журі. Найкращі отримають винагороди.

Архітектурна скетч-тусовка
21.10.2018
Центральна площа

У неділю, 21 жовтня, скетчерів та всіх охочих запрошують зустрітися на Центральній площі Чернівців, щоб разом малювати старовинну архітектуру міста.

Ізостудія "Магія творчості"
21.10.2018

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! На це здатен кожен, хто прагне бачити не тільки очима, а й серцем. Для кого проводяться заняття в ізостудії "МАГІЯ ТВОРЧОСТІ"?- для тих, хто хоче втілити дитячу мрію – навчитися малювати;- для тих, хто завдяки живопису хоче по-іншому навчиться дивитися на світ;- для тих, хто хоче підняти свій рівень професіоналізму для роботи;- для тих, хто хоче навчиться малювати для загального розвитку;- і, нарешті, для тих, хто завдяки малюванню хоче звернутися до свого внутрішнього світу, осягнути нові можливості та відкриття.Якщо Ви впізнали себе хоча б в одному з пунктів - ЗАПРОШУЄМО ВАС навчитися Містерії роботи з фарбами.ПРОВОДИТЬ: Маркович Віктор - професійний художник із 20-річним стажем.КОЛИ: по неділях, з 11:00 до 13:00 год.

Творчий простір для дітей 2-6 років за філософією Reggio Emilia

"МАМИН САД" - це простір для дітей, зроблений з любов'ю.Ми творимо його з дітками від 2-х до 6-ти років.Це дослідження, експерименти, гіпотези, ідеї, пошук відповідей на численні "Як?", "Чому?", "Навіщо? Це культурно-освітній проект! У супроводі дорослих крихітки щодня поринають у різні види діяльності, у проектну діяльність, мріють, закохуються, вигадують дивні історії)), грають, гуляють або просто іноді разом дуріємо і багато сміємося! 

Practical English Course
22.10.2018 - 27.10.2018

Practical English Course з американцями??Чудова можливість покращити свою розмовну англійську. Ви дізнаєтесь, які риси мають хороші лідери. Відчуєте американську культуру та поринете в світ англійської мови✨ Реєстрація на сайті cv.eway4ua.org

Chernivtsi Artificial Intelligence Club Meetup
22.10.2018
Буковинський Медіа-Центр "Belle Vue"

Ціль проведення: - знайомство між собою спільноти зацікавленої в питаннях машинного навчання та штучного інтелекту; - поширення знання в області штучного інтелекту. Спікери: - доповідь від Research Engineer in Facebook Олександра Максимця; - доповідь від CEO & Co-founder Datawiz.io Володимира Неп'юка; - доповідь від CTO in Datawiz.io Юрійчука Олександра; - доповідь від Data Scientist in Morebis Іванюка Петра; - нетворкінг/чай/кава. Кому буде цікаво? - Розробникам, інженерам, які цікавляться питаннями штучного інтелекту.

Бізнес-Тур MiniBoss у Францію
22.10.2018 - 28.10.2018

БІЗНЕС-ТУР У ФРАНЦІЮ22-28 жовтня, 2018 рокуУчасники: підприємці та топ-менеджери, держдіячі, депутати, Члени Бізнес-асоціацій, члени Клубу Успішних Жінок, студенти Бізнес-шкіл MINIBOSS та BIGBOSS! ЦІЛЬ БІЗНЕС-ТУРУ: вивчення європейського ділового середовища та конкретних бізнесів; участь в діловому нетворкінгу; організація знайомств та зв’язків із діловими елітами країн. ОРГАНІЗАТОР: Європейська Асоціація Розвитку Бізнесу (ЕАРБ)

Семінар-тренінг "Територія молодіжного підприємництва"
23.10.2018
Медіа-центр "Belle Vue"

Безкоштовний семінар-тренінг «Територія молодіжного підприємництва» для студентів 4-5 курсів вищих навчальних закладів III-IV р.а. На семінарі планується опрацювати модулі: 1) Психологічна мотивація до започаткування власної справи; 2) Методи і пошук бізнес-ідей для власного бізнесу; 3) Робота в команді;4) Як позитивно представити власний імідж;5) Економічний спосіб мислення допомагає краще жити;6) Як започаткувати власну справу у сфері зеленого туризму;7) Особливості оподаткування підприємницької діяльності; 8) Практичний модуль – презентація власної бізнес-ідеї.Участь у смінарі за попередньою реєстрацією.

Семінар-тренінг "Мікробізнес для внутрішньо переміщених осіб"
23.10.2018
Буковинський Медіа-Центр "Belle Vue"

З метою сприяння соціального становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб управління молоді та спорту облдержадміністрації спільно з центром громадської активності «Синергія» проводять семінар-тренінг «Мікробізнес для внутрішньо переміщених осіб»

Семінар-практикум "Наймані працівники та перевірки роботодавців"

ЗАПРОШУЄМОбухгалтерів і керівників підприємств, фізичних осіб-підприємцівузяти участь у семінарі-практикуміГоловний бухгалтер і безпека бізнесуПитання до розгляду: 1. Розрахунок середньої чисельності співробітників на підприємстві.2. Коли на підприємстві зобов’язані включити до штату особу з інвалідністю? Що робити, якщо його на підприємстві немає і які за це штрафні санкції?3. Ознайомлення із програмою «M.E.Doc Зарплата». Реалізація в програмі «M.E.Doc» змін до Звіту з ЄСВ за формою додатка 4 – вересень 2018 року.4. Перевірки роботодавців, що спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.18 р. № 649-р: роз’яснення контролюючих органів; пакет документів перевіряючого – як не потрапити на шахраїв.Запитання – відповіді.ЛЕКТОРИ:Глопіна Ірина Вікторівна, провідний фахівець з питань бухгалтерського обліку та програмування, керівник ТОВ «ОПОРА.ЮА»;Іжевський Павло Володимирович, керівник напрямку продуктів M.E.Doc, представник ПП «Гуляк С.П.» – дилера продуктів M.E.Doc, ключів, програм ІС-ПРО та інших програмних продуктів і сервісів автоматизації бізнесупредставники Головного управління ДФС у Чернівецькій областіОРГАНІЗАТОРИ:громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»;Чернівецьке представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс»спільно з ТОВ «ОПОРА.ЮА»; Головним управлінням ДФС у Чернівецькій області;ПП «Гуляк С.П.» – дилером продуктів M.E.Doc, ключів, програм ІС-ПРО та інших програмних продуктів і сервісів автоматизації бізнесу.

Базовий курс-інтенсив "Професія флорист"
23.10.2018 - 26.10.2018

Час настав!!! Цієї осені твоє життя зміниться кардинально! Реєструйся на курс флористики та отримай нову професію. Коли? З 23 по 26 жовтня. Що на тебе чекає? Основи та правила створення букетів та флавербоксів. Різні види упаковки букетів. Флористика та правило золотого січення. Можливість розкрити свої таланти та знайти власний шлях. Натхнення та сили на підкорення нових вершин!)

Java vs .Net Battle
24.10.2018
SoftServe Chernivtsi, вул. Головна 246

Не впевнені, яку мову програмування обрати? Java чи .NET? Яка з цих мов буде перспективною через 5, 10, 15 років? Наша подія буде цікавою для студентів та учнів, які лише починають свій шлях в ІТ, вагаються, який напрямок обрати, та не знають з ким можна поспілкуватися на цю тему.Ми підготували подію, щоб допомогти вас зробити вибір. Наші експерти дадуть відповіді на запитання, допоможуть розібратися в деталях, та розкажуть про свої перші кроки в програмуванні. Приємним бонусом буде екскурсія оновленим чернівецьким офісом. У вас буде чудова нагода поспілкуватися з працівниками компанії, подивитися як працюють і як відпочивають співробітники компанії SoftServe. Ми допоможемо вам зробити правильний вибір ;)

Маркетингове дослідження ринків Польщі, Італії по галузям

Таймінг: 9-30 – 10-00 реєстрація учасників 10-00 –11-45 Блок №1 11-45 – 12-30 Блок№2 12-00 – 12-20 кава-брейк 12-20 – 14-30 Блок №3, 4 14-30- 15-00 Відповіді на питання. Дискусія.Опис семінару:Блок №1 Маркетингове дослідження ринків Польщі, Італії по галузям. · Загальна структура українського експорту до обраних країн. · Товарообіг між Україною та обраними до аналізу країнами по товарним позиціям. ТОП 10 експортних товарів!Блок №2 Підготовка товару до експорту в ЄС, розрахунок витрат.Блок №3 Прорахунок ризиків в міжнародній торгівлі.Блок №4 Підготовка експортного контракту.СПІКЕР Микола Ларін / Евгенія Литвинова.Участь - безкоштовна.

Творча зустріч з Дмитром Комаровим

25 жовтня о 19:00 відбудеться творча зустріч з відомим українським мандрівником, ведучим програми “Світ навиворіт” Дмитром Комаровим. Вперше Дмитро Комаров розкриє подробиці нової експедиції до Бразилії. Не втратьте можливість дізнатися як українці працювали у найбільш небезпечних фавелах, досліджували Амазонку, ризикували життям і знімали те, що (на перший погляд) неможливо зафільмувати. Також у програмі виступ спеціальної гості — Луселії Сантош. Автограф та фотосесія. Буде цікаво.

Семінар "Освіта за кордоном. Від Канади до Китаю".

Програма семінару:- Як обрати країну навчання.- Програми доступні українським студентам.- Скільки необхідно заплатити за навчання.- Які можливості відкриває навчання за кордоном- Проживання.- Стажування та робота під час навчання.- Працевлаштування після навчання.- Презентація бакалаврських програм The University of Winnipeg.- Презентація програм післядипломної освіти університету міста Вінніпеґ.- Можливості після завершення навчання.Готуйте запитання! Ми так любимо на них відповідати.Коли? 30 жовтня 2018 року, 18:30.Де? Готель "Буковина", конференц зала 2, вул. Головна 141Вартість? Безкоштовно, за умови попередньої реєстрації.

Власний бізнес - це легко!

Якщо Ви активна прогресивна жінка, мрієте про власний бізнес або вже відкрили власну справу і хочете розвиватися та масштабуватися, чекаємо Вас на зустрічі! Участь є БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації.

Осіння Дебатна Школа в Чернівцях 2018

Дводенна дебатна школа в Чернівцях 10-11 листопада 2018 для тих, хто хоче навчитися мистецтву публічних виступів і стати непереможним у дискусіях. Дебатна Школа - це комплекс теорії та практики, нові знайомства та цікаві неочікувані теми. Найуспішніші тренери та дебатери України за вихідні навчать основам дебатів, а також ти дізнаєшся правила хорошої аргументації, як правильно аналізувати і закріпиш навички на практиці, де особисто отримаєш рекомендації та поради від тренерів Дебатної Школи.

Осіння Дебатна Школа в Чернівцях 2018
10.11.2018 - 11.11.2018
Корпус №4, Географічний факультет, вул.Коцюбинського 2

Дводенна дебатна школа в Чернівцях 10-11 листопада 2018 для тих, хто хоче навчитися мистецтву публічних виступів і стати непереможним у дискусіях. Дебатна Школа - це комплекс теорії та практики, нові знайомства та цікаві неочікувані теми. Найуспішніші тренери та дебатери України за вихідні навчать основам дебатів, а також ти дізнаєшся правила хорошої аргументації, як правильно аналізувати і закріпиш навички на практиці, де особисто отримаєш рекомендації та поради від тренерів Дебатної Школи.Оргвнесок: 80 гривень.

Спорт, здоров’я

Семінар Сергія Угрюмова
17.11.2018 - 18.11.2018

17 і 18 листопада 2018 р. Відбудеться семінар Сергія Угрюмова. Щоденна програма передбачає: 9.00 — 12.00 — Практика. 12.00 — 13.00 — Пранаяма. 17.00 — 20.00 — Практика. Важливо! Для участі в семінарі необхідно мати стаж не менше 6 місяців.

Волонтерство, благодійність

Благодійний Розпродаж Книг
28.10.2018

Книги зберігають для людства чарівний світ знань, добра і краси, вони можуть навчити великих таємниць чи окрилити мрію. Хоча сьогодні, можна дістати майже будь-яку книгу в електронному варіанті – ніщо не зрівняється із запахом друкарської фарби новенької книжки, або ж книги, жовті сторінки якої - тендітні, немов крила метелика – наче давній товариш, ділиться з вами своїми розповідями.ALATYR.LIVE влаштує БЛАГОДІЙНИЙ РОЗПРОДАЖ КНИГ, щоб поділитися своїми книгами-скарбами із тими, кому вони зможуть принести нові знання та радість. Класичні твори зарубіжних та українських письменників, фантастика, книги, для духовного розвитку та саморозвитку, дитяча література та багато іншого ви зможете знайти у нашій бібліотеці.Отримані кошти підуть на придбання якісного обладнання щоби покращити якість фото- та відеозапису живих подій, що проходять у ALATYR.LIVE

Дитячі заходи

Вистава "Вінні-Пух"

Ну хто не знає, цього веселого ведмежа?Разом зі своїми друзями — Кристофером Робіном, П'ятачком, Кроликом і Совою, Вінні-Пух влаштовує чудовий день народження для віслюка Іа.

Фіксі ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком

НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу! Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини? Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіспіванки, танці та жарти. Але і в світі Фіксиків є зло... Наприклад — комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план... Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на «Фіксі ШОУ»! Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому. Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу! Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година.

Halloween party у ДРЦ "Капризуля"

Дитячий розважально-пізнавальний центр “Капризуля” запрошує Ваших малюків на “Halloween Party”! На Вас чекає: - тематична фотозона; - святкова анімаційна програма; - малюнки піском. Дрес-код: хелоуїнівський костюм.

Вистава "Крила Дюймовочки"

Дівчинку, що народилася із квіточки, метелики назвали Дюймовочкою. Від Ластівки вона дізнається,що повинна зустріти своє щастя. Повсюди шукала його Дюймовочка: у болоті, де живуть жаби, на дереві у жуків, у темній норі польової миші, та знайшла своє щастя дівчинка лише серед ельфів. Автори – Б. Заходер, В. Климовський за казкою Г. Х. АндерсенаРежисер-постановник – Н. МарківХудожник-постановник – Т. ВиходцевськаКомпозитор – Є. Столяр

Halloween Дитячий

Дитячий Halloween!!!Буде моторошно та цікаво!!

Інше

Тижні Німеччини в Україні

Товариство австрійсько-німецької культури за підтримки Посольства ФРН в Києві вже вп'яте запрошує чернівчан та гостей міста на фестиваль німецької культури, де фольклорні німецькі колективи з усієї України та Румунії продемонструють свою творчість та яскраві німецькі костюми.

Майстер-клас «Raw халва»
20.10.2018

На майстер-класі ви дізнаєтесь про корисні та смачні рецепти Raw халви, по бажаню зможете приготувати власну Raw халву, скуштувати та взяти з собою!

Перевірки Держпраці: як вберегтися від захмарних штрафів?

Бізнес сніданок, під час якого ми обговоримо, як налаштувати роботу відділу кадрів, як підготуватися до перевірок Держпраці, як поводити себе працівникам під час їх проведення, як оскаржити результати перевірок, тощо. Інформація, яку ви отримаєте, дозволить вам зустріти прихід інспектора спокійно та з посмішкою на устах. Також у вас буде можливість за філіжанкою запашної кави отримати відповіді на питання, які хвилюють саме вас. Участь безкоштовна.

Спринт Слалом
28.10.2018
АвтоКіноПаркінг, вул. Хотинська 43

Кіно

Нове німецьке кіно у Чернівцях
15.11.2018 - 19.11.2018
Буковинський Медіа-Центр “Belle Vue”

Фестиваль «Нове німецьке кіно» проводиться Goethe-Institut Ukraine спільно з компанією Arthouse Traffic. 15-19 листопада відбудеться кінопоказ нових фільмів з Німеччини, що були відзначені багатьма кінопреміями, а також стрічок спільного українсько-німецького виробництва. Кінофестиваль відкривається 18 жовтня в Києві та показує нові досягнення кіно з Німеччини і фільми спільного німецько-українського виробництва до 24 жовтня у Києві, а потім вирушає до Маріуполя, Чернівців, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.