Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Зірка без імені"

Зворушлива комедія на 2 дії за мотивами однойменної п’єси Михаїла Себестьяна Тривалість – 2 годиниПереклад з румунської Сергія ЛучканинаРежисер-постановник – Людмила СкрипкаХудожник-постановник – Наталія ТарасенкоБалетмейстер – Яніца Шопова

Комедія оманливості почуттів "Дванадцята ніч, або Як собі хочете"

Ця остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга епохи Відродження названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. Цікава інтрига сюжету: Себастьян та Віола – брат і сестра, які втратили один одного в бурхливому морі. Обидва залишилися живими, але кожен вимушений починати нове життя у незвичайній країні Іллірії – країні, де завжди панують веселощі та пустощі. Мешканці її завжди привітні та жартівливі. Окрім двох – герцога Орсіно та графині Олівії, бо Орсіно до нестями закоханий в Олівію, а вона не може полюбити його, бо в жалобі за померлими батьком і братом. Перевдягнена в чоловіка Віола, називаючи себе Цезаріо, стає на службу до герцога, який наказує добитися в Олівії побачення з ним. Але Віола сама закохується у герцога. Олівія ж, пройнявшись полум’яними речами юнака, покохала зовсім не герцога, а Цезаріо, який насправді є Віолою. І поки вони намагаються розв’язати складний любовний вузол, інші мешканці казкової країни тим часом отримують насолоду від життя. Так пан Тобіо – дядько Олівії, зі слугами Олівії – Марією, Фабіаном та Блазнем розігрують ключника Мальволіо, переконуючи, що сама графиня кохає його. Отже, хто і як знайде своє кохання, і при цьому не зійде з розуму від божевільних пустощів та жартів, – про це театр разом із Шекспіром покаже вам лише вкінці вистави.

КОЗА-ДЕРЕЗА

Музичну казку «Коза-дереза» написав основоположник української класичної музики Микола Лисенко. Уперше її поставили в Києві 1888-го року. Учасниками були діти композитора та його троюрідного брата - актора та режисера Михайла Старицького, а також друзі дітей. Цікаво, що костюми та танці допомагала створювати Леся Українка. «Коза-дереза» має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом. Музика у цій виставі глибоко національна, бо у кожного персонажа є своя мелодія відомої української пісні. Тож, дітки дошкільного та шкільного віку, змалечку знайомляться із народними українськими піснями. А ще ця казочка розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими. Сценічну версію та постановку вистави здійснив режисер Сергій Кузик.Художник-постановник – Наталія Руденко-КраєвськаХормейстер – Оксана РошкаБалетмейстер-постановник – Марія ЦибаДиригент, аранжування – Володимир ШнайдерРолі виконують: заслужені артисти України - Д. Анепська, М. Гоменюк, В.Стаханов, актори - К.Зборлюкова, О. Кільчицька-Дудка, С. Винарчук, К.Андроник, Л. Надкернична, М. Піта, О.Дадус, П. Мегера, А. Топорівський, В. Глазнєв, В. Барановський, Н. Кавулич, Н. ГубкоУ виставі беруть участь артисти оркестру та балету.Тривалість: 45 хв.

Потяг "Одеса - мама!"

Найяскравіша одеська постанова! Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий “мамин синок”. Вона – розкішна жінка і “щира українка”. Вони зіштовхнулися у купе міжміського потяга. Чим закінчиться ця поїздка? Погодьтесь, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені неймовірно талановитими акторами – Олегом Філімоновим, Віктором Андрієнком, Яковим Гоппом та ін. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту – переможниця шоу «Голос країни. Діти», «маленька Едіт Піаф» Аня Ткач і «запрошена зірка», улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова – Ольга Волкова.

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». У концерті задіяно 150 артистів і більше 30 тонн світлового і звукового обладнання. Тексти – Люк Пламондон.Музика – Ріккардо Коччіанте.

Концерти

Концерт Академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка

Диригент — Григорій Пентелейчук (Франція). Солістка — лауреат міжнародних конкурсів Катерина Хомякова (фортепіано).

Banderas BLUES BAND

Banderas BLUES BAND- це один з найяскравіших і різнопланових блюзових бендів і не тільки в Україні..Завдяки своєму вибуховому темпераменту, він буквально з перших акордів запалює будь-який зал, виконуючи пісні на різних мовах. Його унікальний за тембром голос, буквально заворожує слухача, приковуючи всю увагу до сцени. Сам Бандерас про себе говорить так: «Колись я почув такі слова – Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Отож друзі на вас чекає блюз на всі 100%.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra – унікальне явище на українській сцені. Цей проект являє собою симбіоз традицій і новаторства кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомих композицій нове життя, а глядачам можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.Історія симфонічного шоу – Світові хіти і самого Prime Orchestra, – розпочалася навесні 2014 року разом з першою програмою Світові хіти & Depeche Mode, за якої в подальшому пішли: Музика любвії, Rock Stars, Golden Collection та інші.До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, епатажні вокалісти і навіть ді-джей. На рахунку Prime Orchestra більше 300 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, тисячі кілометрів, подоланих в турах, десятки тисяч вдячних глядачів побували на концертах, мільйони переглядів в інтернеті і захоплених користувачів по всьому світу.

Квартет баяністів ім. М.І. Різоля

Унікальний інструментальний ансамбль – Квартет баяністів Національної філармонії України носить ім’я його фундатора, патріарха баянного мистецтва Миколи Івановича Різоля.  Цей квартет був створений великим ентузіастом баянного мистецтва Миколою Різолем ще в 1939 році. До складу квартету увійшли сестри Раїса і Марія Білецькі, Микола Різоль та Іван Журомський. Почалися творчі будні: підбір репертуару, репетиції, пробні виступи. Але війна раптово перервала творчі плани музикантів. М.Різоль та І.Журомський під час війни працювали у складі концертних фронтових бригад.  Після перемоги на Міжнародному конкурсі (1999 рік) квартет багато гастролює в Україні і країнах Європи. Квартет записав і випустив декілька компакт-дисків. Фахівці і преса відзначають високий професійний рівень, яскраве творче обличчя, витончену ансамблеву гру квартету, артистизм.  Квартет баяністів Національної філармонії України – лауреат Міжнародного конкурсу „Cittadi Castelfidardo” в Італії (І премія), дипломант конкурсу „Astor Piazzolla”. Нинішній склад квартету – достойний спадкоємець і послідовник цього улюбленого в народі жанру, вірний продовжувач виконавських традицій, закладених його славними попередниками.

ДахаБраха

ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. В активі гурту налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. "Три дівчини і хлопець видають потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.  Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани та шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством", - анонсують організатори.

Концерт скрипкової музики

Лауреат міжнародних конкурсів — Даніела Паламарюк. Лауреат міжнародних конкурсів — Микола Полян.

Kozak System

Вибухові та ліричні, запальні та драматичні водночас Kozak System їдуть до Чернівців! В рамках осіннього концертного тура, який включатиме в себе виступи в Україні та Польщі, Kozak System заграють у Чернівцях. Після вибухового літа та яскравих open-air концертів, козаки привезуть із собою не тільки чудову музичну форму, а й новий альбом «Не Моя», який із аншлагом презентували у столиці навесні.

Лісапетний Батальйон

22 листопада у Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської відбудеться концерт гурту “Лісапетний Батальйон” та Наталії Фаліон.Живий звук. Тур на підтримку нового альбому.

Виступ гурту "ФІОЛЕТ"

ФІОЛЕТ вирушає у новий всеукраїнський тур — НІРВАНАБУДЕ. І цього разу ми даємо можливість нашій #фіолетfamily, за допомогою голосування, сформувати трек-лист концертів! Тому якщо ти давно мрієш почути на нашому виступі найпершу версію "Пусте", або пісні, які ми досі не грали на лайвах; то існує велика ймовірність, що ми виконаємо твоє бажання).

Виступ хору ім. Г.Г. Верьовки

Окрасою і гордістю українського мистецтва, діамантом української хорової культури є Національний заслужений хор України, що носить ім’я свого засновника — відомого українського композитора і хорового диригента Григорія Гурійовича Верьовки.Репертуар хору сягає від автентичного фольклору до класичних обробок a-capella, творів сучасних композиторів; від вокально-хореографічних сцен, композицій, народних дійств до фольк-опери. Колективові стало доступним і підвладним те, що раніше в народному хорі здавалося неможливим.

Концерт "ONUKA"

29 листопада ONUKA презентує у Чернівцях новий альбом «MOZAІKA».Концерт відбудеться у драмтеатрі імені Ольги Кобилянської. Альбом MOZAІKA це історія про низку дивних збігів, обставин і символів. «MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA»,  – йдеться у описі до презентації альбому. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Концерт Державного ансамблю пісні і танцю Грузії KUTAISI

Учасники ансамблю є справжньою культурною перлиною Грузії і давно здобули визнання на міжнародній арені. Публіку чекає грандіозне шоу, виткане з пісень і танців багатого на культурні традиції грузинського народу. Глядач не встоїть перед емоціями і енергетикою яскравого шоу.Учасники ансамблю «Кутаїсі» молоді і талановиті. Їх життєва енергія і завзяття органічно вплітаються в кожну композицію, хвилюючи захопленого глядача. Успіх колективу продиктований грандіозним поєднанням чуттєвого вокалу і віртуозних рухів. У цій чарівній комбінації – секрет тріумфу яскравого ансамблю.Свою нову програму танцюристи «Кутаїсі» представлять більш ніж в 20 містах нашої країни. Публіку зачарують неперевершена хореографія, талановиті постановки, красиві костюми, приголомшливий музичний супровід.

Виступ гурту "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ"
06.12.2018
FLORACLUB

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. БЕZ ОБМЕЖЕНЬ довго йшли до успіху, а в 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. Останнім часом гурт стрімко набирає обертів: повні зали в Києві та по всій Україні. Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ один з небагатьох українських альтернативних гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube! Всі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000 переглядів. Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Виступ Романа Скорпіона

Роман Скорпіон - співак, композитор, ведучий, автор пісень.Роман написав пісню "Поцілую", яка вже встигла сподобатися слухачам не тільки в Україні, але і в Білорусі, Азербайджані та інших країнах. І це не дивно, адже пісня – про вічну тему кохання. Запальна драйвова музика "Поцілую" робить ще унікальнішою пісню Романа, яка западає з перших слів у душу та серця людей.За роки його творчості вже знято чимало кліпів, серед яких на пісні: "Отпускаю", "Я так щастлив с тобой", "Города ", "Поцілую".

MOZART L’Opera Rock Le Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад 100 артистів.

Сергій Бабкін презентує альбом «Музасфера»

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.

LEOBAND ORCHESTRA. WHITE CHRISTMAS

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ WHITE CHRISTMAS?1. Відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва2. Почути улюблені хіти3. Насолодитись звучанням неперевершеного Leoband Orchestra та голосами Павла Ільницького, Оксани Караїм і Ladies’ TRIOКонцерт White Christmas - музична традиція Нового року!Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.

Вечірки

Friday Night

Краще за вихідні може бути лиш вечір п‘ятниці!! ⠀ Friday Night  у нас залишається незмінною вечіркою, адже ми знаємо, як важливо зняти напругу після важкого тижня. ⠀ • Кожну п’ятницю -20 % на кальяни. • Для дівчат вхід до 00:00 — безкоштовний. ⠀ Чекаємо на тебе в Dolce Club!

PRE-PARTY День студента

Ось вона, вечірка для справжніх тусовщиків -ДИСКОТЕКА 90-2000х!!! 16 листопада будемо взривати танцпол під хіти легендарних часів!!! Дрес-код — тематичний, яскравий. Фейс-контроль — спрощений. Ну Ви розумієте про що ми?! Наближається вечірка ВСЕможливого!!

The Skin Creation Show

Хто вже почав планувати вихідні?? У нас є крута ідея для дивовижного їх проведення: потрібно всього лиш 16 та 17 листопада сходити в Нічний клуб "Бартка", адже на нашій танцювальній сцені пануватимуть стім-панкові фріки з міста Дніпро - "The Skin Creation Show" за підтримки MC Kovalsky! ⠀ Приємна новина для дівчат! Адже саме в ці дні для представниць прекрасної статі вхід вільний до 00:00, далі вхід вартує 100 грн!

MC Kovalsky в РК "Бартка"

У п'ятницю та суботу почни відриватись разом з MC Kovalsky, адже він вселяє позитив словом та музикою, він впевнений, що круто відпочиває той, хто потужно працює, тому наш спеціальний гість з міста Київ готовий запалити танцювальний паркет за підтримки "The Skin Creation Show" та арт-команди Нічного клубу "Бартка"? ⠀ Приємна новина для дівчат! Адже саме в ці дні для представниць прекрасної статі вхід вільний до 00:00, далі вхід вартує 100 грн!

Crazy Girl Party

Ось і настала довгоочікувана п’ятниця! Сьогодні у вас є можливість відпочити після важкого робочого тижня в РК «Сорбонна»! Дівчата, ви ж пам’ятаєте про вечірку «Crazy Girl Party»? Скоріше бронюйте столики та приводьте з собою подруг. Вхід до 00.00 безкоштовний!

День Студента гурт "Stelsi" & Dj Steroff

Відсвяткуй День Студента в колі друзів! Ми підготували запальну вечірку, море гарного настрою та випивки! Все, щоб зробити твій день незабутнім!!! Справжній драйв емоцій створюватимуть гурт, який не омине нашої уваги!Гурт STELSI-справжній український електро фольк. Музика, яка надихає на нові зміни таемоції. Заряд позитиву на цілий день.! Після виступу на Вас чекає Night Party за участі одного з кращих DJ України !DJ Steroff - діджей який працює в стилях deep house, dance-pop з більш ніж 10-літнімстажем. Якість, актуальність та музичний смак - це основні риси, які характеризують роботу Стаса Мазурчака (DJ Steroff).Для Вас ми підготували Якісну музику Фотозону, Фотозвіт та Море Пива!

День студента
17.11.2018

На гостей чекатимуть DJ VAKARCHUK, MC NIKO.

ДЕНЬ СТУДЕНТА

Ти ніколи не будеш молодшим, ніж зараз! Твій незабутній ДЕНЬ СТУДЕНТА зовсім скоро і ти повинен затусити разом з нами!!!! 17 листопада “Егоїст” збирає усіх найпозитивніших та найкрутіших, щоб запалити та взірвти танцпол!! Для Вас у цю ніч: неймовірна DJ NASTIA ZOLOTO, NEW KARAOKE, 2 DANCE FLOORS, ALLET SHOW AND GO GO, Dj DZHAMAN, JACK DMC/DJ DJIZER MC BOTANIQ.

Андрія Рибарчук band в Паб "RePublic"

Андрій Рибарчук - супер фіналіст голосу країни, автор пісень та кавер-виконавець. Харизматичний та талановитий Андрій Рибарчук завітає в Pub Republic з живою програмою нових та давно улюблених пісень, які так запам'яталися слухачеві.

Med Vibes Party

На Вас чекають DJ Deep Noiser. Спеціальний гість @kpucmyah та приємні подарунки.Не пропустіть!!

Фестивалі, ярмарки

Speaker Fest - історії успіху нашого міста. Частина VI

22 Листопада о 18.30 в Академічном палаці відбудеться подія “ Speaker Fest - історії успіху нашого міста. Частина VI. Сміливі рішення”. Це час і місце зустрічі кращих бізнесменів міста, керівників компаній, стартаперів та молоді, які прагнуть розвитку.Speaker Fest вже став традиційним заходом, який з року в рік збирає велику аудиторію людей, які прагнуть будувати успішне майбутнє в рідному місті.Цьогорічними спікерами заходу стануть: Іван Кисилиця, Тетяна Дуткевич, Валерій Максименко, Вячеслав Сохацький і Станіслав Пуздряк.

Фестиваль айкідо

Регіональний семінар з айкідо в м.Чернівці за спільною участю інструкторів Української федерації айкідо айкікай (UAAF) та Академії бойових мистецтв "Місогі ". Запрошуємо всіх бажаючих.

Міський фестиваль української сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука

З нагоди відзначення 67-ї річниці від дня народження нашого земляка, відомого українського співака, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України Назарія Яремчука 1 грудня 2018 року об 11.00 год. відбудеться Міський фестиваль української сучасної естрадної пісні імені Назарія Яремчука.  До участі запрошуються музичні колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці, у репертуарі яких є твори сучасних українських композиторів та пісні з репертуару Назарія Яремчука. Заявки на участь у фестивалі подаються до 27 листопада 2018 року.

Гастровечори, дегустації

Дегустація Blandy's Madeira
19.11.2018

До нас приїжджає Blandy's Madeira Wine Company. Компанія з досвідом понад 200 років, яка повністю зберігає традиції виноробства Madeira. Представник компанії Joao Ghira проведе для нас дегустацію 19 листопада о 19:00. Мадера – кріплене вино, його батьківщина — це лісистий острів Мадейра. За історією це вино витримувалося при температурі 30 - 45°C в бочках на кораблі, який гойдався на хвилях. Завдяки такій витримці вино мало незвичайний виражений смак з горіхово-карамельними відтінками. Через це воно і стало популярним у всьому світі. Продегустуємо такі позиції:Blandy's Duke of Clarence Rich Sweet черв. кріпл.Blandy's Rainwater Medium Dry черв. кріпл.Blandy's 5 years old Verdelho Medium Dry біле кріпл.Blandy's 5 years old Sercial Dry біле кріпл.Blandy's 10 years old Malmsey Sweet біле кріпл.Blandy's 10 years old Sercial Dry біле кріпл.

Мистецькі заходи

Відкриття виставки "ЖИВИ. ТВОРИ. РАДІЙ"
16.11.2018
вул. О. Кобилянської 53

Студія образотворчого мистецтва «Весела палітра» об’єднала творчих дітей віком від 5 до 18 років з січня 2009 року. Протягом цих років керівник студії Марія Георгіївна Манчуленко, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім. Георгія Гараса, лауреат міської премії ім. Ю. Федьковича залучає своїх учнів до мистецтва живопису та графіки. Студія об’єднує понад 120 учнів. Палітра творчих робіт різноманітна та різнобарвна. Діти вчаться бачити в оточуючому світі красу та відтворювати її на папері. На заняттях створюються чудові малюнки, які викликають не просто захоплення, а чарують своєю красою та живописністю. Юні художники роблять перші кроки у дорослому живописі, опановують різноманітні засоби створення художніх образів. Роботи студійців неоднаразово відзначені на міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва. Випусники студії продовжують свій мистецький шлях у Львівськії Національній академії мистецтв, Чернівецькому коледжі будівництва та архітектури Львівського національного університету, Чернівецькому коледжі дизайну та економіки, кафедрах декоративного - прикладного та образотворчого мистецтва, архітектури та будівництва ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Походи, екскурсії

Всеукраїнський рух "Твоя країна Чернівці"
18.01.2019 - 20.01.2019
Різні локації міста

Ви прослідкували закономірність, що візити в рамках Всеукраїнського руху "Твоя країна" в Чернівцях з'являються частіше, ніж деякі студенти ходять на пари? Так? Але ви ще не були в нашому місті і не бачили славнозвісний український Хогвартс, не гуляли чарівними, затишними вуличками, які так і хочуть переповісти історії часів Австро-Угорської імперії, або ж не зустрічалися вранці з двірником, який підмітає нашу улюблену пішохідну вулицю букетом троянд? Ви ще не пили запашної кави? Не спілкувалися з милими та відкритими Чернівчанами? Як? Ви ще цього всього не зробили? Швиденько відкривайте google-forms і заповнюйте анкету на візит до Чернівців, який відбудеться у перший місяць нового року, тобто 18-20 січня. Пам'ятайте, життя - мінлива штука, тому скористайтеся можливістю побувати в столиці Буковини вже зараз!

Навчання та розвиток

Майстер-клас "Управління енергетикою Людини"
15.11.2018

Багато людей в наш час скаржаться на постійну втому та брак енергії. Але в дійсності - кожна людина володіє ВЕЛИЧЕЗНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ, тільки потрібно навчитися його активізувати і керувати цією силою !!! Якщо Ви хочете НАВЧИТИСЬ АКТИВІЗУВАТИ СВІЙ ПРИХОВАНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ та СВІДОМО КЕРУВАТИ ЕНЕРГІЄЮ, а також ПОКРАЩИТИ СТАН ЗДОРОВ'Я - запрошуємо Вас на МАЙСТЕР-КЛАС "Управління енергетикою Людини". ПРОВОДИТЬ: Поляков Генадій Миколайович – керівник Чернівецької філії Міжнародної Академії Біоенерготехнологій, практичний досвід енергокорекції - понад 30 років.КОЛИ: щочетверга, з 18:30 до 20:30 год.

Безкоштовний тест IELTS

Не упусти можливість безкоштовно пройти пробний тест IELTS! 17 листопада!Обов'язково потрібно заповнити форму для реєстрації!

Психологічний фінансовий тренінг “CASH FLOW”
17.11.2018 - 18.11.2018
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Вперше у Чернівцях!! Психологічний фінансовий тренінг “CASH FLOW”. Унікальність події — у взаємодії двох провідних спеціалістів у своїх галузях: бізнесмена Андрія Корольчука (Одеса) та психолога-тілесно-орієнтованого гештальт-терапевта Валентини Малової (Херсон). Кому буде цікаво? Усім, для кого важливі гроші і для тих, кому цікаво зрозуміти свої відносини з грошима.

Ізостудія "Магія творчості"
18.11.2018

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! На це здатен кожен, хто прагне бачити не тільки очима, а й серцем. Для кого проводяться заняття в ізостудії "МАГІЯ ТВОРЧОСТІ"?- для тих, хто хоче втілити дитячу мрію – навчитися малювати;- для тих, хто завдяки живопису хоче по-іншому навчиться дивитися на світ;- для тих, хто хоче підняти свій рівень професіоналізму для роботи;- для тих, хто хоче навчиться малювати для загального розвитку;- і, нарешті, для тих, хто завдяки малюванню хоче звернутися до свого внутрішнього світу, осягнути нові можливості та відкриття.Якщо Ви впізнали себе хоча б в одному з пунктів - ЗАПРОШУЄМО ВАС навчитися Містерії роботи з фарбами.ПРОВОДИТЬ: Маркович Віктор - професійний художник із 20-річним стажем.КОЛИ: по неділях, з 11:00 до 13:00 год.

НЕлеція "Інформаційна безпека України в умовах гібридної війни"
21.11.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

21 листопада, 0 19:00, у медіа-центрі «Belle Vue» (вул. О. Кобилянської, 2) відбудеться НЕлеція «Інформаційна безпека України в умовах гібридної війни». Лектором стане координатор проекту «Звільни інформпростір від окупантів – #ВимкнеРосійське» Марія Дзвінка. Як повідомляють організатори, чернівчанам розкажуть, як фільтрувати й аналізувати новини, формуючи власну думку. На зустрічі навчать відрізняти повідомлення в медіа від маніпуляцій, пропаганди й проплачених матеріалів. Також будуть розмовляти про вплив проросійських каналів на українську свідомість.

Семінар по ботулінотерапії
23.11.2018
ViCosmetics, вул. Комарова 15

Запрошуємо тебе на семінар від ЕМЕТ 23 листопада о 11:00 в Чернівцях! Темою буде: Ботулінотерапія: анатомія людських емоцій. Тренер: Резнікова Анна.

ХІI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми зовнішньої політики України"

Запрошуємо вас взяти участь у ХІI Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми зовнішньої політики України", яка відбудеться 23 листопада на базі ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Базова ФРІ Школа 2018

Привіт. Ми шукаємо саме тебе! Так, ти не помилився, саме тебе. Якщо ти цілеспрямований, активний, прагнеш дізнатися як правильно організувати успішні проекти, аби вони пройшли вдало, то мерщій заповнюй анкету. Базова ФРІ Школа тобі допоможе здобути знання про те, як поставити цілі, аби їх досягти, як говорити так, аби тебе почули та пішли за тобою. Також дізнаєшся про основи тайм-менеджменту та проектного менеджменту, познайомишся з такими ж молодими та цікавими людьми як і ти.

Бізнес-зустріч з Мариною Спариш

Бізнес-зустріч з офіційним представником міжнародної Корпорації ABA Marketing Group Inc. в Україні фінансовим радником - Мариною Спариш.

Семінар по контурній пластиці
26.11.2018
ViCosmetics, вул. Комарова 15

Запрошуємо тебе на семінар від Pluryal 26 листопада о 10:30 в Чернівцях! Темою буде: Контурна пластика. Середня третина обличчя (тематичне удосконалення по складним зонам і технікам для працюючих фахівців), постановка руки. Тренер: Колот Ніна.

Захід "Батьківські збори: Що потрібно знати про кібербезпеку школярів?"
29.11.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Віртуальний простір давно став невід'ємною частиною життя наших дітей. І у ньому, як виявляється, є чимало небезпек. Сергій Остапов (лектор, доктор фізико-математичних наук) відповість на такі запитання: 1. Як вчасно помітити інтернет-загрозу? 2. Що у світовій павутині є цілком нормальним? 3. Як розпізнати “шкідливу” програму та не встановити її на комп'ютер? 4. Як не стати жертвою інтернет-шахраїв? 5. Що таке батьківський контроль? Як його встановити?Організатори заходу — Центр Робототехніки “Boteon” та Центр розвитку “STEAM Club”.

IV Студентська науково-практична конференція “Європейський вимір відносин: Україна – Румунія – Молдова”
30.11.2018
Факультет історії, політології та міжнародних відносин, Центр румунських студій, вул. Кафедральна 2

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV студентській науково-практичній конференції румунознавців “Європейський вимір відносин: Україна – Румунія – Молдова”, яка відбудеться 30 листопада 2018 року на базі Центру румунських студій при Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ:1. Румунський досвід європейської інтеграції.2. Соціально-економічний аспект двохсторонніх відносин.3. Румунія в європейському просторі.4. Актуальні регіональні проблеми сучасності: аналіз, прогнозування регіональних явищ та процесів. 5. Транскордонна співпраця України, Румунії, Молдова.Робочі мови конференції – українська, румунська, англійська.

Chernivtsi.min.js #4
01.12.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Chernivtsi.min.js #4 - це мітап від ChernivtsiJS, який відбудеться 1 грудня у Чернівцях.Вхід вільний!

КУРС підготовки до IELTS

Друзі, нагадуємо, що КУРС підготовки до IELTS 01.12.18 ВІДКРИТО! Чекаємо на вас в мовному центрі WAY UP. Наші курси підготовки до IELTS можуть допомогти Вам набрати необхідну кількість балів завдяки ознайомленню з форматом та змістом іспиту IELTS. Також в нашому центрі Ви зможете пройти тестування.

Навчальний курс "Гештальт-терапія в приватній практиці та житті: навчання"
14.12.2018 - 16.12.2018
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

До участі в програмі запрошуються психологи, спеціалісти суміжних дисциплін (медицина, педагогіка, соціологія), можливій набір студентів із цих спеціальностей (від 21 р.). А також усі інші, хто бажає познайомитися з гештальт-напрямом та залучити його до свого життя та професії. ОСНОВНІ ТЕМИ ПРОГРАМИ: 1. Основи гештальт-терапії. 2. Контакт, кордони контакту, цикл досвіду. 3. Супротив та захисні мехханізми в гештальт-терапії. 4. Динаміка self. 5. Гештальт- і тілесно-орієнтований підхід. 6. Творчі методи гештальт-терапії. Після закінчення навчального курсу Ви отримаєте сертифікат першого ступеню. Загальна кількість навчальних годин — 180 год.

WEST BUSINESS FORUM

Думаєте, що ви знаєте все про маркетинг та продажі? WEST BUSINESS FORUM зламає усі стереотипи, про які ви тільки могли чути. Спікери форуму — автори ділових бестселерів та керівники успішних компаній готові поділитись з вами найновішою і актуальною інформацію, яку ви зможете застосувати у власному бізнесі.Найкраще закінчення 2018 року — це отримати нові знання, натхнення і мотивацію для реалізації глобальних бізнес-ідей на 2019 рік від провідних експертів!⠀Спікери WBF:▪️Дмитро Розенфельд — один з кращих маркетологів України, «ЗОЛОТИЙ СПІКЕР України та СНД» 2016 року, В2В Masters розкриє тему: «Продажі складним клієнтам».▪️Дмитро Борисов — один з найвідоміших рестораторів України, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів «Gastrofamily» з виступом «Інноваційний маркетинг = ефективний бізнес».▪️Євгеній Василенко — маркетолог, засновник бізнес-школи "Майстерня" та ТОВ "Бізнес Молодість", спеціаліст в Digital Reputation, Reputation Capital&Management розповість про «Digital трансформація бізнесу».

Семінар "Міжнародні стандарти харчової безпеки ХАССП"

Запрошуємо Вас на тренінги по стандартам харчової безпеки ХАССП (HACCP). Це спеціальна навчальна програма, розроблена для закладів ресторанного господарства. ХАССП (HACCP) - це система контролю якості в харчовій галузі. Стандарти ХАССП (HACCP) відображають необхідний рівень безпеки виробництва, зберігання, транспортування та приготування харчових продуктів в конкретному закладі.  1-й блок - теоретичний.2-й блок - шефський (практичний).3-й блок - законодавчий.4-й блок - технічний. Наша програма розроблена для: - власників, директорів і керуючих закладами ресторанного господарства; - шеф-кухарів, су-шефів, кухарів і всіх працівників кухні; - технологів і завідувачів складом в закладах ресторанного господарства;

Зимові курси "Language School"
21.01.2019 - 22.02.2019
Бібліотеки міста

Hello!!! Шукаєш можливості, як прокачати свій рівень іноземної мови, подолати мовний бар’єр, пізнати культуру одразу багатьох країн та з користю провести свою зиму? Тоді зимові курси “Language School” – cаме для тебе. Що ти отримуєш? Можливість протягом 5 тижнів інтенсивно вивчати обрану іноземну мову за спеціально створеною програмою разом з волонтерами з різних куточків світу, тренувати мовлення, долати мовні та культурні бар’єри у режимі нон-стоп та познайомитись з цікавими людьми з різних куточків світу. P.S. А також не упусти можливість вивчати іноземну мову 24/7 , ставши Host family (приймаючою родиною для волонтера)Загальна тривалість курсу - 5 тижнів.Тривалість занять - 2 години, 5 разів на тиджень.Вартість - 500 грн (за весь курс, 50 год).

Семінар "Цілі: як правильно ставити та досягати результату"
22.01.2019

"Тільки той, хто концентрується на цілі з належною ретельністю та самозреченням - досягає її ! " (О.К. Томулець). Ви замислювалися коли-небудь, чому одні люди впевнено йдуть по життю, ставлячи і досягаючи амбітні цілі, а інші – начебто, сповнені рішучості , ставлять перед собою цілі, але при цьому не отримують бажаних результатів? В чому секрет? І чому більшість людей так і залишаються мрійниками по життю, знаходячи потім тисячі виправдань своїм невдачам. Що ви дізнаєтесь на семінарі?- Як визначити головні цілі в житті;- Як правильно ставити цілі для їх реалізації;- Як мотивувати себе на досягнення цілей;- Як знайти в собі силу для досягнення важливих життєвих цілей.Кому буде цікаво відвідати семінар?- Тим, хто хоче досягти своєї мети- Тим, кому набридло топтатися на місці- Тим, хто готовий до позитивних змін у своєму житті.

Семінар "Фізіогноміка. Зчитування людей по обличчю»
23.01.2019

Історія фізіогноміки йде корінням в глибоку старовину. В Японії і Китаї існували спеціальні школи, де людське обличчя вивчалося буквально по міліметру. Саме слово фізіогноміка (від грец. Physis - «природа», «природні задатки» і gnomonikos - «досвідчений», «проникливий») означає мистецтво пізнавати за рисами обличчя характер людини, його долю, певний зв'язок між зовнішнім виглядом і характером.Тіло людини не вміє брехати. Читаючи інформацію тіла, Ви завжди будете знати правду. Що б свідомість людини не говорила Вам, її тіло завжди показує справжні наміри.Обличчя людини - немов карта життя, яка відображає риси характеру і темпераменту, здібності до навчання і професійного зростання, найбільш видатні здібності, стан здоров'я ... Все це можна прочитати на людському обличчі, як у відкритій книзі долі!Хочете навчитися розпізнавати риси характеру за зовнішністю -  запрошуємо Вас на курс семінарів «Фізіогноміка: Зчитування людей по обличчю» вивчити це мистецтво і розширити своє розуміння оточуючих людей і навколишнього світу в цілому!ПРОВОДИТЬ: Остапова Оксана - досвід заняття фізіогномікою більше 10 років.

Семінар "Тілесні Оздоровчі Практики"
26.01.2019

Оздоровчі системи - системи знань і практичних методик, що дозволяють забезпечити формування стійкого здоров'я людини. Оздоровчі системи формувались з моменту зародження людських цивілізацій і природним чином входять в культуру людства. Традиційні системи прийшли до нас з країн з безперервним і спадкоємним розвитком культури суспільства. Сучасні оздоровчі системи - дозволяють використати найновітніші технології. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ відчути на собі позитивну дію оздоровчих систем під час курсу практичних семінарів, де Ви зможете дізнатись про: - основну біомеханіку рухів тіла - правильну постава тіла під час паттерна кроку - можливості виявлення порушень в поставі за допомогою тестування окремих м'язів - методи усунення дисфункцій на основі оздоровчих вправ і практик- практики Північної Традиції з включенням образів спрямованих на оздоровлення всього організму- поняття системи каналів, меридіанів, по яких протікають енергії Янь та Інь- практику "5 Тібетських перлин"- теорію У-Сін та багато іншого ...

Семінар "Здоровий Сон. Майстерність Снобачення"
29.01.2019

А що ви знаете про "сон" та "снобаченння"?Ось деякі науково-доведені факти:1. Жити без сну неможливо, адже він є запорукою здоров’я та сили. В середньому за життя кожна людина спить 25 років.2. Всі люди бачать сновидіння, навіть сліпі люди бачать сни. 3. Якщо ви думаєте що спите без снобачень, це означає, що ви їх просто забуваєте. В середньому люди бачать и від 4 до 7 сновидінь за ніч, але забувають до 90% снів напротязі 10 хвилин після пробудження.4. Дослідження стверджують, що від до 38% людей коли-небудь бачили віщі снобачення. 70% зазнавали явище під назвою дежавю. 5. Особливим типом сновидінь є так званий свідомий сон — тобто людина усвідомлює, що спить, і таким чином може контролювати ситуацію уві сні. Якщо хтось бажає більше дізнатись про:- важливість правильного сну;- цикли та фази сну;- підготовку до здорового сну;- причини безсоння і їх вирішення;- практики запамятовування сновидінь;- розшифрування прихованої суті ваших снів;- методи усвідомлення у сновидіннях;- ваші можливості в усвідомлених сновидіннях;- вплив усвідомлених дій у снобаченні на реальне життя ... ПРОВОДИТЬ: Остапов Григорій - практик методик усвідомлених снів з понад 30-літнім особистим досвідом.

Лабораторія творчості. Час для Гри.
29.01.2019

За межами уявлень про правильні та неправильні дії є поле. Я зустріну тебе там... (Румі). Запрошуємо на деякий час відчути себе Дитиною, яка просто любить Грати. На протязі кількох годин ми будемо Творити граючись і гратись створюючи. Одночасне народження музики, співу, танцю, малювання чи інших проявів - це експеримент природної СПІВТВОРЧОСТІ. Проте можна буде дозволити собі все, чого душа бажає - створювати музику, танець чи картину; просто слухати і спостерігати, або просто БУТИ !!! У всіх бажаючих буде можливість пограти на етнічних інструментах: ХендПан, Джембе, Дарбука, Співаючі чаші, Діджіріду, Дримба, всі види флейт і сопілок, Дудук, Саксофон і багато інших... Буде ще цікавіше якщо Ви зможете принести свої інструменти, полотна та фарби або інші інструменти для спільної творчої діяльності.ОРГАНІЗОВУЄ: Достовалов Олександр ( Jan Drum) - веселий мандрівник, який досліджує цей чудовий, незбагненний світ.

Семінар: Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі"
19.02.2019

Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі" - це дивовижна методика, яка на основі дати народження людини розкриває всі пласти та сфери життєдіяльності людини. Детально описує всі енергії, з якими людина приходить в цей світ і відкриває інформацію про її призначення, дає можливість пройти по особистій Матриці долі, побудованій на кодах Вашого життя, як по сходинках мудрості та усвідомленості душі і духу.Курс семінарів "Матриця Долі" по Методу Наталії Ладіні буде цікавий тим, хто бажає:- пізнати і знайти себе; - вибрати свій Шлях в житті;- знайти своє Призначення;- побудувати відносини;- знайти причини хвороб;- знайти розуміння з іншими людьми.

Семінар "Куди приводять Базові Концепції"
30.03.2019

Протягом свого дитинства кожне дитя чує певний набір слів, які відкладаються в його свідомості і підсвідомості. Фрази батьків стають нашими базовими концепціями, якими ми керуємося у дорослому житті і підсвідомо рухаємося по тій траекторії, яку нам нав’язали. Часом, вони можуть бути для нас навіть убивчими! Кому буде цікаво: - людям, які хочуть відповісти собі на питання: «Чому я так живу?» - батькам і тим, хто збирається ними стати - всім бажаючим, хто хоче формувати свої особисті нові концепції життя. Про що будемо говорити: - про формування базових концепцій - про базові концепції, які нам заклали наші батьки - про небезпечні базові концепції «на смерть» - про фрази, які ми говоримо своїм дітям і їх наслідки - про зміни базових концепцій у потрібні й корисні Якщо Вас зацікавила дана інформація - ЗАПРОШУЄМО ВАС на корисний семінар "Куди приводять Базові Концепції".

Курс "Слов'янська Відична Традиція"
08.04.2019

Слов'янська відична Традиція наших Предків, зберегла в собі Віду (практичні знання) про всі сфери життя людини, життєві ситуації і завдання з якими ми стикаємося щодня. Вона розглядає наше життя цілісно і комплексно, з усіх боків: людина-людина, людина-сім'я, людина-суспільство, людина-Бог.Досвід тисячі поколінь, збережений в Відичних Знаннях та живе спілкування з кудесником Слов'янської Традиції - допоможе вам осягнути себе і той світ, в якому ви живете. Ви зможете задавати запитання і отримати відповіді - практики, стани та відання!Теми курсу:1. Сенс Життя людини. Призначення і життєвий Шлях. Чому ми страждаємо? Як зрозуміти і знайти себе. Де шукати силу для самореалізації.2. Душевний і духовний розвиток, єдність і розбіжність. Як духовно розвиватися і бути успішним в матеріальному світі.3. Божественний задум: Чоловік і Жінка. Як їм жити разом і знайти спільне щастя. Правила щасливих сімей і сімейні обов'язки з точки зору Традиції.4. Як стати успішним і знайти в собі силу досягати важливих життєвих цілей.ПРОВОДИТЬ: Yasnovid Semerga - кудесник Родового Вогнища Слов'янської відичної традиції, майстер вікових посвят, відичний психолог.

Майстер-клас "Колесо життєвого балансу"
18.05.2019

Чи доводилося Вам ловити себе на думці, що Ви біжите по життю, намагаєтеся все встигнути, самореалізуватися, досягти матеріальної незалежності і стабільності, і начебто навіть успішно, але не відчуваєте при цьому радості? Незадоволеність власними успіхами може бути пов'язана з тим, що Ви розвиваєте себе однобоко, пустивши на самоплив інші сфери життя. І саме там Вас наздоганяють невдачі. Давайте навчимося знаходити слабкі місця за допомогою "Колеса життєвого балансу", адже як показує практика, це відмінний інструмент для того, щоб розібратися в собі і налагодити своє життя. На майстр-класі, ви зрозумієте: - З яких значущих областей складається ваше життя; - Що в Вашому житті для вас по-справжньому важливо; - Зміни в якій області сприятимуть поліпшенню якості всього вашого життя; - Які кроки ви можете зробити, щоб вже протягом найближчих декількох днів реалізувати важливі зміни. В результаті зустрічі Ви: - отримаєте інструкцію і практичний досвід роботи з Колесом. - розробите індивідуальний план досягнення своїх цілей. - знайдете джерела ресурсів для роботи над собою і якістю свого життя.

Спорт, здоров’я

Сатсанг "Трансцендентальна медитація - заповіт Золотого віку"

Техніка Трансцендентальної медитації не займає багато часу, не потребує особливих здібностей чи підготовки, проте є найбільш ефективною серед інших технік самовдосконалення.Дізнайтеся як за допомогою техніки Трансцендентальної медитації можна:- встановити зв’язок із Атмою (Вищим духовним аспектом життя);- розкрити свій безмежний потенціал;- внести гармонію у своє оточення;- покращити здоров‘я чи розвинути здатність до комунікації.

Індивідуальні консультації з Андрієм Баєвим
16.11.2018 - 18.11.2018

Програма складається на 6 тижнів для досягнення позитивних результатів. Однак ефект від дотримання рекомендацій відчувається вже через 10-12 днів після початку їх виконання.Індивідуальні консультації передбачають попередній запис.Записатися на консультацію ви можете за телефоном 0668751721Індивідуальні консультації:16 листопада: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.0017 листопада: 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 16.0018 листопада: 10.00, 11.00, 12.00, 14.00, 15.00, 16.00

"Що таке емоційний інтелект, чи варто його розвивати"

Що першочеогово інтелект чи емоції? Що таке емоційний інтелект?Для чого розвивати емоційний інтелект у дітей? Модуль 1. Розуміння та усвідомлення емоцій та емоційних станів. Розвиток самосвідомості.Набуття навичків саморегуляції. Спікери: Альона Дідорук та Анна Барабащук. Реєстрація за телефоном 0663867076.

Семінар "Що з'їсти щоб схуднути?"
17.11.2018
"Pulse", вул. Горького 11

Семінар здорового харчуванняНЕ ПРОПУСТИ! "Схудни мене повністю!.."

Навчання трансцендентальній медитації
17.11.2018 - 18.11.2018

Техніка Трансцендентальної медитації не займає багато часу, не потребує особливих здібностей чи підготовки, проте є найбільш ефективною серед інших технік самовдосконалення. Її можуть практикувати діти з раннього віку та старші люди без вікових обмежень, люди із будь-якою освітою чи віросповіданням. Навіть скептично налаштовані люди отримають такі ж результати, адже ця техніка базується на глибокому розумінні Природи Розуму та Тіла. Це - найбільш науково обґрунтована техніка серед подібних і є визнаною в усьому світі. Знання Трансцендентальної медитації приніс у наш світ великий духовний просвітитель людства Махаріші Махеш Йогі, виходець із Індії та представник прадавньої Ведичної традицї, що походить із Золотого віку.

"Кубок Буковини 2018" (змагання зі скелелазіння та альпінізму)

З 17 листопада по 22 грудня 2018 року у Чернівцях на скелелазному тренажері Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" проходитимуть вже давно традиційні змагання зі скелелазіння серед учнівської та студентської молоді "Кубок Буковини 2018".Мета змагань — пропаганда здорового способу життя; популяризація та подальший розвиток скелелазіння на Буковині. До участі у змаганнях допускають осіб, не молодших шкільного віку та команди навчальних закладів.

Семінар Сергія Угрюмова
17.11.2018 - 18.11.2018

17 і 18 листопада 2018 р. Відбудеться семінар Сергія Угрюмова. Щоденна програма передбачає: 9.00 — 12.00 — Практика. 12.00 — 13.00 — Пранаяма. 17.00 — 20.00 — Практика. Важливо! Для участі в семінарі необхідно мати стаж не менше 6 місяців.

"Моя професійна полиця, як розпочати психологічну практику"

Хочете розпочати власну практику, але не знаєте з чого почати? Пропоную майстер- клас для психологів, які готові змінювати своє відношення до професійної діяльності. Майстер - клас складається із 2 тем. 1 " Мій професійний портрет" тобто як я себе бачу у професії, з якими клієнтськими запитами готовий чи готова працювати. Які труднощі можуть зустрічатися на професійному шляху. Де брати ресурси для розвитку власної справи. 2 " Стратегія розвитку приватної практики" Як і скільк часу потрібно для розвитку кабінету. Як економно та результативно розвивати власний бізнес. Які засоби реклами використовувати щоб про тебе знали. Фінансова частина.Реалізація - чи варта вона зусиль. Майстер клас вести буде ЛУЧИЧ МАРІАННА.

Святкування 5-ї річниці Zumba®️fitness в Чернівцях!

Запрошуємо усіх любителів Zumba і тих, хто просто любить потанцювати, відірватися на усі 100% та розділити СВЯТО разом з нами. На Вас чекає неймовірна атмосфера, фото, відео звіт, запальні треки, море драйву та хорошого настрою, Ви не можете цього пропустити, а також розіграш призів: - від салону краси? @bubble_beauty_lab  - від компанії здорового харчування @easy_meals.cv.ua  - від танцювальної школи та фітнесу @danceavenuecv  - від танцювальної школи та фітнесу @bassedance  - від @zumba_helga_smile

Семінар «Інструменти Комплексної Казкотерапії в допомогу психологу»

Запрошуємо психологів та усіх, кого цікавить казкотерапія, на одноденний семінар з Комплексної Казкотерапії (авторський метод Т.Д.Зінкевич-Євстигнєєвої). Під час навчання учасники отримають: 1) розуміння основних принципів Комплексної Казкотерапії (авторський метод Т.Д.Зінкевич-Євстигнєєвої) і їх застосування в практиці практичного психолога; 2) бачення народної казки як інструменту для роботи; 3) вміння працювати із малюнком клієнта «Мій внутрішній світ». Викладач - Олена Петрушкевич, психолог, казкотерапевт, Асистент Комплексної Казкотерапії (Міжнародний Союз Комплексної Казкотерапії). Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: Кількість учасників обмежена.

Курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів"
13.04.2019

Слово «йога» в перекладі з санскриту означає «союз, з'єднання, зв'язок, єднання, гармонія». Йога – це союз душі з вічною істиною. Наука йоги виникла ще у сиву давнину. Відомо, що вона з’явилась в Індії і згадки про неї, її філософію, асани є у найдревніших манускриптах. Опис знань Йоги писали на санскриті, священній мові, яку могли розуміти тільки люди високоосвічені, в основному це були ті, хто відносився до привілегійованих каст жреців. Саме через мовний бар’єр йога на протязі довгого часу залишалася не доступною для більшості людей. Та зараз цікавість до неї щораз зростає, її мудрість стає все більш популярною по всьому світі. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ на курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів", на якому ви зможете дізнатись: 1. Про місце гімнастики йогів серед сучасних тренувальних систем. 2. Методи підвищення ефективності тренувального процесу. 3. Динамічні та статичні режими виконання вправ і їх специфіка. 4. Практики глибокого розслаблення як важливий елемент тренувань. ПРОВОДИТЬ: Липовський Сергій - викладач гимнастики йог!в з 8 -річним стажем

Дитячі заходи

"Вундеркінд". Розвиваючі заняття для дітей 1-3 роки
14.11.2018

Громадська організація "Центр розвитку та дозвілля "Вундеркінд" відкриває групу для занять з дітками. Заняття будуть проводитись по середах та п`ятницях з 10 по 11 год.Одна група до 8 дітей з дорослими. Вік дітей 1,5-2 роки + -Мета занять - сприяння загального розвитку дітей - фізично, інтелектуально, соціально. Ми поширюємо ідеї раннього розвитку, а не раннього навчання. Створюємо умови для задоволення пізнавальних інтересів дітей, фізичних можливостей та соціальних потреб.Заняття складається з 5 етапів по 5-10 хв. кожний: 1. розминка (привітання, пальчикова гімнастика, потішки...)2. інтелектуальний (пазли, шнурівка, мозаїка, ейдетика...)3. фізичний (рухливі ігри...)4. творчий (ліплення, малювання....)5. танцювальний (ритмічні рухи під музику)Проводити заняття буде мама двох дітей, педагог за освітою - Валерія з сином Михасиком (1 рік 10 місяців). Пробне заняття безкоштовне, кількість місць обмежена.

Beyblade бої

BEYBLADE - це іграшка, яка захопила серця мільйонів дітей по всьому світу!І якщо ваша дитина також полюбляє цю гру, тоді запрошуємо її взяти участь у "BEYBLADE БОЯХ", які відбудуться 1️6 ЛИСТОПАДА о 18:00 у Дитячий розважально - пізнавальний центр "Капризуля"!У програмі:- підготовка до BEYBLADE турніру.- бої на справжніх аренах.- урочисте нагородження учасників та переможців.

Майстер-клас "Хрюшки-іграшки на чайних ложечках"
16.11.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Вірити чи не вірити у символи — звісно, справа Ваша. Однак, погодьтеся, приємно, коли цей самий символ гармонійно вписується у життя, побут. Символ прийдешнього року — миле та безтурботне поросятко, може зовсім швидко з'явитися на дуже особистій речі — чайній ложечці. Весь рік воно приноситиме вдачу, буде піднімати настрій та просто милуватиме око.

Другій півфінал турніру з Бейблейду

Не встиг прийняти участь у першому півфіналі???Реєструйся на другий, який відбудеться 17.11.18 р в Суботу о 13:00 за тел. 050-488-75-67 або за адресою вул. Головна 265 а (3-ій поверх), ДРЦ "Fantasy Town"!!!Перші ФІНАЛІСТИ чекають на Тебе!!!

Міжнародний день передчасно народжених дітей (World Prematurity Day)

Сьогодні Всесвітній День передчасно народжених дітей став популярною щорічною подією у багатьох країнах світу. Серед заходів, присвячених Дню, − телевізійні передачі та інтерв’ю, благодійні концерти та прийоми, різноманітні акції та заходи. Мета всіх заходів одна − інформування суспільства про небезпеку і наслідки передчасних пологів, а також про профілактику і необхідність збереження повного терміну вагітності.У Чернівцях таке свято проводять уже третій рік поспіль. Під час заходу відбудеться фотопрезентація, на якій продемонструють світлини передчасно народжених крихіток та теперішні фото вже дорослих діток.Також на святі покажуть фільм про ранніх пташок, знятий у Чернівцях.Окрім цього, під час заходу дітки матимуть можливість порозважатися з аніматорами, пограти в цікаві ігри та поласувати смаколиками. А батьки розкажуть свої історії – як разом зі своїми передчасно народженими дітками вони щодня росли та ставали сильнішими.

Неймовірний день народження Бешкетвілль!

18 листопада ми святкуватимемо свій перший День Народження! Саме в цей день рік назад ми відкрили для вас свої двері. Бешкетвілль - це не стіни, меблі чи місце. Бешкетвілль - це ви, наші любі гості! І ми неймовірно вдячні вам за цей рік, проведений разом. Найкращим подарунком для нас у цей день буде, звичайно, провести його разом з вами! Ми довго думали, що б такого нам влаштувати і зрозуміли, що у нас є все для відмінної вечірки! Але одним святкуванням ми не обійдемося! У цей день «Бешкетвілль» перетвориться на справжню країну чудес, де на вас очікують безліч розваг для дітей та дорослих: конкурси, розіграші, подарунки, дискотека, неймовірна шоу-програма та веееличезний торт від Бешкетвілль!

Бешкетний Hand-made

Hand-made програма на листопад-2018!!! Буде цікаво!!06.11 — Осінній букет золотистими барвами. 13.11 — Ховаємось від дощу: майструємо парасольки. 20.11 - Творимо неймовірні тортики з пластиліну. 27.11 — Hand-madeз дарів природи.

Курс "УМІННЯ КОМУНІКУВАТИ В КОМАНДІ"
20.11.2018

Вашій дитині від 11 до 14?Вона завжди в курсі всіх трендів? У неї багато друзів? Бажаєте навчити дитину ефективного спілкування? Чи допомогти реалізувати себе в колективі? Можливо у вас росте лідер, якому варто навчитися керувати колективом? Курс "УМІННЯ КОМУНІКУВАТИ В КОМАНДІ" Старт: 20 листопада 2018 Графік:. вт.18.00 сб.11.00 НЕ ПРОПУСТІТЬ ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ!

Інноваційна Школа Вихідного Дня "Різдвяна Історія"
02.12.2018

Наш перший курс -"Різдвяна історія"Дата: 02 грудня 2018 року Формат: кожної неділі 3 години занять Групи: 11.00 - 14.00 15.00-18.00

Інше

Футбольний матч "Словаччина vs Україна"

Футбольні бої на великому екрані в компанії друзів. На полі ⚽️Словаччина vs Україна.

Прес-конференція: "Мережеві медійні ініціативи на підтримку місцевих реформ" (Південь-Схід-Захід)
16.11.2018
Конференц-зал готелю «Буковина», зал №3

Учасники прес-конференції: Олександр Лавринович, керівник проекту, голова правління Центру інформаційних досліджень «Меридіан» (м. Львів); Ігор Полянський, медіаексперт проекту, редактор порталу проекту «МедіаПроРеформа», голова правління ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен», викладач факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка (м. Львів). Прес-конференція присвячена питанням залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ у Дніпропетровській, неокупованій частині Луганської, Херсонській, Львівській та Чернівецькій областях. Оголошення конкурсу на участь у журналістських обмінах та стажуваннях у регіонах дії проекту, а також участь у транскордонних фахових зустрічах (Україна-Грузія-Молдова-Білорусь-Польща-Німеччина). Цільова аудиторія: журналісти, місцеві блогери, громадські діячі та експерти, а також лідери місцевих громад. Проект реалізовуватиметься (пілотно) у Дніпропетровській, Херсонській, неокупованій частині Луганської, Львівській та Чернівецькій областях, де за попередні роки вже налагоджена співпраця з партнерами Центру інформаційних досліджень «Меридіан». Контакти: Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932 Ігор Полянський, медіаексперт проекту, тел.: (050) 9655244 Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні

Мистецькі рефлексії про пустоту
17.11.2018 - 18.11.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”

Нема нічого більш сильного та творчого, ніж пустота, яку люди прагнуть заповнити. - Лао ЦзиПустота. Що це? Відсутність будь-чого, чи навпаки - простір для наповнення нашими ідеями? Зін СВАЯ та таатр МА запрошує усіх акторів та неакторів до творчої мандрівки."Мистецькі рефлексії про пустоту" черпають натхнення у Пітера Брука, Хіджіката Татсумі, Казу Оно та інших митців з різних куточків світу. Наші майстерні створені для виведення особистості з тіла і дозволу духу захопити його. Це рефлексії розуму, тіла та відчуттів. Пустота без нашої дії перетворюється на ніщо і може бути повністю мертвою, тоді як шматочоки наших спогадів, наші очі, історії надають пустоті життєвих сил та присутності. Робота протягом майстерні будується на переплетенні методології східної школи Буто та латино-американських традицій Театру Відчуттів. Це мандрівка у дослідженні того "що наповнює нас? що спустошує?" Ми вивчатимемо концепції балансування та нейтралітету в організмі. Через дію та спостереження учасники дізнаються про те, як повніше використовувати всі свої почуття та тонкі енергії.З собою мати вільний одяг (бажано повністю чорного або повністю білого кольору).

Бранч для наречених "Wedding secrets 3"

22 листопада 2018 року у стінах затишного ресторану "Пікнік" відбудеться бранч "Wedding secrets 3": цікавий, феєричний, а головне інформативний захід для наречених, який дарує позитивні емоції, а також впевненість в тому, що до найкращого Дня у вашому житті ви, дорогі наречені, підготуєтесь якнайкраще! Зважаючи на численні позитивні відгуки від наречених-учасниць, ми впевнені, що наша інформація стане в пригоді кожному!

Ніч Рекламожерів в Чернівцях 2018

Шоу «Ніч рекламожерів» має унікальний формат і несе в собі початок культового світського заходу, на який чекають цілий рік. Вона двічі відзначена в Книзі рекордів Гіннеса як найбільша в світі колекція рекламних роликів та як найтриваліше шоу на Землі пов’язане з рекламою.Запрошуємо на 38-е шоу 2018.

Авторська майстерня "Сімейний дизайн"
23.12.2018
Чернівці

Продовжуємо зустрічі у рамках авторської майстерні "Сімейний дизайн". Цього разу у Чернівцях. У нашому суспільстві не прийнято виносити сімейні проблеми на загальний огляд. Але справлятися самотужки часто не під силу. Не страждайте мовчки! Зверніться до фахівця! Дізнайтеся, як покращити дизайн своєї сім'ї та налагодити взаємодію. Приходьте 23 грудня на авторську майстерню "Сімейний дизайн" і покращуйте своє життя!095 177 9003 - Ігор095 337 0716 - Ірина

Благодійні Вечорниці. Клуб народного Танцю.
20.01.2019

Якщо Ви любите АКТИВНИЙ та КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК, тоді те, що написано нижче Вас ЗАЦІКАВИТЬ! Запрошуємо Вас порухатись, покружляти та погецати під запальні мотиви народних танців! Бельгійська полька, Коробочка, Ойра-ойра, Краков'як, Чардаш, Гречаники – і це далеко не весь перелік народних танців, які ви зможете вивчити.Будуть танці, буде весело, буде атмосферно. Вміти танцювати не обов'язково.

Контактна Імпровізація: Політаєм?
10.02.2019

Жизнь море ща поныряем... (Кравц)   Запрошую поринути у потік рухів та взаємодії зі світом довколо. Ми розігріємся і будемо танцювати і кривлятися, довіряти та досліджувати, відчувати та безмірно тішитися життю! А вже як енергія бурлітиме, то… хто зна шо то має бути? Імпро! Рекомендується одягнути вільну м”яку одежу, а також прийти зі своїми коханими - так краще всього проводити життя. ОРГАНІЗОВУЄ: Taras Kornichuk - скоморох, тамада, творець, живець, чоловік та айтішнік :)

Жіноча слов'янська гімнастика "Сила Берегині"
11.04.2019

Дорогі дівчата, жінки, берегині, богині! З радістю запрошуємо Вас на Слов'янську гімнастику «Сила Берегині». «Сила Берегині» - це давньослов'янська РОДова енергетична практика – занурення в своє тіло, свої почуття і відчуття для того, щоб пізнати суть своєї жіночої природи, пробудити справжні якості Жінки-богині, Берегині сімейного вогнища. Завдяки цій практиці, жінки в любові, гармонії душі і тіла, починають виконувати досить прості та витончені вправи, працюючи з потоками енергій, стихіями, слов'янськими символами, замовляннями, які плавно перетікають в ритуальний танець древніх слов'янок, а потім, увійшовши в потік, танцюють свій власний танець Сили - танець Життя. Питання, ЯКІ ВИРІШУЄ ПРАКТИКА:Як залучити в своє життя любов ?!Як мати величезну кількість енергії і завжди відчувати себе повною сил?Як реалізуватися самій і допомогти реалізуватися своєму чоловікові?Як допомогти зберегти здоров'я і силу своїм близьким?Як виглядати привабливою ?!Як забути назавжди про хронічні болячки ?!Як залучити достаток?А також елементи Жіночої побутової Магії !!!ЩО ДАЄ ГІМНАСТИКА:- Жіночність і привабливість- Силу і здоров'я- Поставу, стрункість та граціозність- Допомагає знайти своєю «половину», вдало вийтизаміж- Лад у стосунках з чоловіком- Зв'язок зі своїм РОДом- Усвідомлене управління своїм життям- Допомагає розкрити свій дар і призначення І це далеко не весь перелік того, чого можна досягти займаючись слов'янською гімнастикою.ПРОВОДИТЬ: Лада-Алла Корнейчук.МАТИ З СОБОЮ: каримат, спідниці, сукні або вільний одяг.

Пропозиції

BLACK FRIDAY у Комп’ютерній Академіі "ШАГ"

Увага! BLACK FRIDAY! Приходь в Комп’ютерну Академію "ШАГ" на пробні уроки для діток від 8-14 років та отримай можливість виграти знижку на навчання до 50%! У програмі найцікавіші напрямки ІТ, встигніть зареєструватися! Ваша дитина обожнює комп’ютер та усе з ним пов’язане? Можливо ви виховуєте майбутнього ІТ-шника! Переконайтесь, що захоплення технологіями та інтернетом може бути корисним – приходьте на пробні уроки для дітей 8-14 років в IT STEP Academy! Ми підготували найцікавіші напрямки ІТ, які дуже популярні серед дітей: 1. Робототехніка.2. 3D моделювання. А поки діти отримуватимуть нові знання та незабутні враження, батьки зможуть дізнатися більше про ІТ та можливості, які відкривають технології для дітей.

Шопінг-тур в Ясси (Румунія)

Одноденна поїздка в місто Ясси. Кого цікавить шопінг - до ваших послуг великий торговий центр Палас Молл та продуктовий супермаркет. Кого цікавить історія - поруч історичний центр з старими храмами, мерією та іншими будівлями. Хто бажає просто відпочити - на території торгового центру безліч зон відпочинку з кафе, терасами, спортивними майданчиками, каруселлю і т.д. Тому запрошуємо всіх!

Чорна п’ятниця – чиста вигода!

Час для бізнесів заробляти! Підготуйтесь до зустрічі ваших гостей заздалегідь з нашими пропозиціями. Чорна п’ятниця – чиста вигода!

Black Friday в ТЦ "Майдан"
23.11.2018
ТЦ "Майдан", вул. Героїв Майдану 71

Чернівці, зустрічайте найграндіозніше свято шопінгу в “Майдані” Запрошуємо вас на Black Friday - подія з великими знижками та видовищним шоу, яка буває лише раз на рік!! На кожного з Вас чекатимуть: - дзеркальний манекен, який чекатиме на фото з Вами; - тематична фотозона, біля якої Ви можете робити фото на пам'ять; - стильний квест, головний приз якого - 5000 грн на шопінг; - розважальна програма, яка доповнить це свято; - розіграш головного призу - 10000 грн на шопінг.

Чорна п'ятниця в "Підлога City"
23.11.2018 - 25.11.2018
"Підлога City", вул. Хотинська 73

Поспішайте придбати ламінат, паркетну дошку за максимально можливими знижками.

Black weekend

АКЦІЯ "Black weekend" в DEPO't center!!! Лише з 23 по 25 листопада Вас чекають шалені знижки та подарунки! Щоб стати учасником Акції потрібно купити будь-що в магазині з наліпкою "Учасник акції "Black weekend" на суму від 200 грн, підійти з чеком до промоутера (1пов. ТРЦ) та обрати собі подарунок! Промоутер чекає на Вас 23-25 листопада, з 10:00 до 21:00 на 1 поверсі, біля фонтана.

Тур вихідного дня в Румунію "Дорогами загадок та відкриттів"

Кращий тур на вихідні! Сучава - Воронець - Сігішоара - Пояна Брашов - Бран - Сіная - Брашов. Ви побачите розписні монастирі, замок Дракули, королівський палац і багато іншого.   Займає тур 2 дні (субота-неділя), ніч в готелі в Пояна Брашов.

Новорічний тур "Краківський вояж"

Новорічний тур "Краківський вояж".  2 ночі в готелі в центрі Кракова!!! (500 м від Ринкової площі). Екскурсія по Кракову, можливість відвідати Величку, Закопане та термальні купальні. Ціна туру - всього 165 євро Приєднуйтесь і відсвяткуйте Новий рік 2019 весело та цікаво!

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
26.01.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).

Кіно

Кінопоказ "Клуб "Вихідного дня" ("Breakfast club")
16.11.2018
Вільний простір “Apartamentul №24”, провулок Пушкіна 4

Фільм "Жінка в полоні"

«Жінка в полоні» – це фільм про Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин на день без оплати. Її гнобителі відібрали в неї документи, і їй не можна виходити з дому без дозволу. З нею поводяться як з твариною: годують недоїдками і не надають ліжка для сну. Маріш проводить дні зі страхом у серці, але мріє про те, щоб повернути собі своє життя. Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона – не одна. Вона починає проявляти довіру. Після двох років зйомок вона збирається з духом і розказує про свій план: «Я втечу». У фільмі простежений героїчний шлях Маріш назад до свободи.

Фільм "Явних проявів немає"

Що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні? З чим вони змушені стикатися, сам на сам, у мирному житті, і де закінчується війна? Це історія жінки, яка повертається з війни. Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.

Фільм "Дорослі"

Аніта, Ріта, Рікардо та Андрес уже 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Після стількох років їм починає набридати це безпечне, добре знайоме середовище. Їм уже більше 45 років, і в декого з них виникає відчуття, що робота у шкільній пекарні більше не є для них викликом. Крім того, вони прагнуть свободи на більш особистому рівні. Аніта й Андрес закохані одне в одного, але досі живуть із батьками. Вони мріють про тихе місце, де вони могли б побути вдвох на самоті, і хочуть одружитися і мати сім’ю. На жаль, суспільство, у якому вони живуть, не має засобів, щоб задовольнити їхнє бажання більшої незалежності. Попри те, що їх навчають, як стати «відповідальними дорослими», усі четверо залишаються залежними від інших, які приймають за них рішення. Це велике розчарування для них.

Коротка документалістика

4 короткі документальні стрічки українського та іноземного виробництва:- Вихідний.- Моя щаслива непроста родина.- Коли я чую спів птахів.- Гірчиця в садах.

Презентація документального фільму "Вірю, чекаю, молюся"

У Чернівцях презентують документальний фільм Катерини Стрельченко «Вірю, чекаю, молюся», котрий знайомить із двома болючими наслідками війни на Донбасі – полоненими та зниклими безвісти. Кіно розповідає як про колишніх полонених, так і про рідних бійців, котрі досі не знають, яка доля спіткала їхнього батька чи сина. Також стрічка відкриє завісу подій Іловайського котла.

Фільм Фредеріка Вайзмена "Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека"

Фільм Фредеріка Вайзмена «Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека» зазирає за лаштунки одного з найвеличніших сховищ знань у світі і показує глядачеві місце гостинності, культурного обміну і навчання. Бібліотека з її 92 філіалами по всьому Мангеттену, Бронксу та Стейтен-Айленду вбачає свою місію в тому, щоб бути ресурсом для всіх мешканців цього багатогранного і космополітичного міста. Нью-Йоркська публічна бібліотека є проявом глибоко вкоріненої американської віри у право кожного знати і бути поінформованим. Це одна з найбільш демократичних інституцій Америки — бібліотека вітає кожного. Бібліотека прагне надихати людей навчатися, розвивати знання і зміцнювати спільноти.