Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:
Містична драма "...Вір або не вір"

Наша землячка, відома сучасна українська письменниця Марія Матіос, як ніхто, розуміє народну душу. У цьому ви переконаєтеся коли побачите виставу «…ВІР АБО НЕ ВІР» за мотивами її оповідання «Не плачте за мною ніколи…». Ви впізнаєте, можливо, своїх знайомих і рідних, згадаєте дитинство, з якого уривками і досі долітають слова бабусь про життя людини на цій землі. У виставі одна з таких бабусь – Юстина. Вона найстарша в буковинському селі. І, готуючись до відходу у інший світ, розказує сусідці Вірі не лише про своє життя, а й про те як хоче зустріти цей відповідальний для людини час. Її одкровення про себе та розповіді про людей, які вже відійшли, сповнені глибиною народної мудрості, дотепного гумору і власної філософії. Останнє палке бажання Юстини, щоб на її похоронах усі дотрималися звичаїв предків, спочатку бентежить і навіть лякає сусідку Віру, в якої все життя ще попереду. Але таку бабусю як Юстину можна слухати і не переслухати, бо говорить вона про смерть не так як усі інші. Таке неординарне ставлення здивує будь-кого, та воно має у Юстини власне міцне підґрунтя. Тому й моторошні оповідки бабусі, інколи смішні та містичні, поволі змінюють свідомість Віри. Юстина зізнається їй -- «… свої останні години на цім світі хочу прожити по розумові», і вирішує передати саме Вірі оті сакральні знання предків та секрет довгого та щасливого життя. Вистава нагадує про те, що перед кожною людиною щодня постає питання вибору як прожити своє життя, «Бути чи не бути?» як у В. Шекспіра, чи «…ВІР АБО НЕ ВІР» як у М. Матіос. І в цьому театр цілком погоджується з автором, яка в інтерв'ю газеті «День» 23.03.2001р. сказала: «Я думаю, що, перш за все, треба робити акцент на тих поняттях, які ніколи не втрачають актуальності: осмислення того, як одна людина взаємопов’язана з іншою, як будувати стосунки, як робити вибір у житті (адже людина щодня стоїть перед якимось вибором, починаючи від вибору прального порошку і до вибору людини, з якою вона може чи життя пов’язати, чи на дуель стати). Проблема моральних начал. Проблема адаптації людської особистості до викликів часу у цьому планетарному селі – на Землі. Це буде актуально завжди».

Вистава "Трагедія бунту"

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської презентує нову виставу “Трагедія бунту” за мотивами соціально-психологічного роману Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні”. «ЦЕ ВИСТАВА ПРО ЗАНЕПАД ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ» – П. Колісник.Кожна з історичних епох не минає безслідно ні для окремих людей, ні для народу в цілому. Найстрашнішою трагедією є трагедія людини, яка не пішла в життя власною дорогою, а, ніби чужу одежу, вдягла чужу жахливу долю.Режисер-постановник п’єси - заслужений діяч мистецтв України Петро Колісник. Тривалість п’єси – 2 години 30 хвилин (2 дії).

Вистава "Океани"

26 січня відбудеться вистава “Океани”. Цією виставою громадська організація «Особливі серед нас» спільно з керівниками «Театру анімації» Іваном та Катериною Бутняками дають старт створенню у Чернівцях особливого театру. Учасники «Океанів» – діти з особливими потребами, діти з синдромом Дауна та ДЦП, аутизмом, ЗПР та батьки особливих діток. Вистава заявляє про світ людей з особливими потребами. Вона зрозуміла будь-якою мовою: актори грають майже без слів, лише за допомогою пластики тіла та оживлення предметів.

Ювілейний концерт гурту "Ненсі"

Нове супервидовищне шоу в рамках ювілейного туру гурту “Ненсі” - 25! Новітні та всенародно-улюблені хіти - “Дым сигарет с ментолом”, “Чистый лист”, “В шикарном отеле”, “Чёрный кадиллак”, “Ах, туман-туман”, “Как любил я тебя” - і багато інших! Яскраві і проникливі голоси солістів! Безліч несподіваних сюрпризів! Океан позитивних емоцій! Атмосфера справжнього музичного свята! Для Вас «Ненсі» - поп-гурт №1 - зіграє в своєму фірмовому стилі, подарує тепло і свою “ментолову музику”, улюблену мільйонами. Прийшов час побачитися з кумирами наживо, щоб привітати їх з ювілеєм!

Гумористичне шоу "Брати Шумахери"
07.02.2019
FLORACLUB

Творчий дует «Брати Шумахери» - Сергій Цвіловський і Юрій Великий - герої найрейтинговіших гумористичних телепроектів України: «Бійцівський клуб»! «Київ вечірній»! "Вечірній квартал"! Комедійний дует «Брати Шумахери» - приголомшливий тандем гумору і сатири, реприз і каламбурів, пародій і мініатюр, самовдоволення і вихваляння. Хлопці закінчили Одеський Інститут Інженерів Морського Флоту, який свого часу закінчив М.М.Жванецкий. Тому працюють не за фахом ВНЗ, а за фахом Жванецького. «Брати Шумахери» - часті гості концертів студії «Квартал 95». Саме для продуктів студії Брати Шумахери створювали найкращі свої жарти і репризи.

Кастинг телепроекту “Х-Фактор”
10.02.2019
“Z Club”, вул. Зелена 6

“Х-Фактор” - українська версія британського проекту — музичного талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту конкурсантів. Всі учасники обираються шляхом публічних прослуховувань. Шоу стартувало на телеканалі СТБ 4 вересня 2010 року.

Гарячі вечірки щочетверга у РК "Sorbonne"

Щочетверга гарячі вечірки разом з -20% на весь алкоголь впродовж вечора та безліч неймовірних коктейлів від наших барменів.

Crazy Girl Party

Ось і настала довгоочікувана п’ятниця! Сьогодні у вас є можливість відпочити після важкого робочого тижня в РК «Сорбонна»! Дівчата, ви ж пам’ятаєте про вечірку «Crazy Girl Party»? Скоріше бронюйте столики та приводьте з собою подруг. Вхід до 00.00 безкоштовний!

STUDENT’S&TATYANA’S DAY

Ми підготували для Вас STUDENT’S & TATYANA’S DAY!!! Це саме та вечірка, на якій має бути кожен студент. “Егоїст” збирає усіх найпозитивніших та найбільш крутих студентів, щоб зірвати танцпол та відірватися по максимуму. Вас чекає спрощений фейс-контроль та дрес-код. KARAOKE. LOUNGE РЕСТОРАН. DJ PASHA KOXX DJ DZHAMAN DJ ENUK MC BOTANIQ Збирай друзів і побачимося!!!

Бізнес гра CashFlow
25.01.2019
Чернівці

Новий Рік - нові можливості! Боїшся ризиків, але готовий рухатись до поставленої цілі? Тоді дістань безцінні знання і супер досвід в грі «Cashflow». Cashflow — це гра, яка змінить спосіб Вашого мислення, а слідом за ним і все Ваше життя. Гра, яка переконає Вас у тому, що різниця між бідними і багатими людьми полягає тільки у способі мислення. Це настільний бізнес-тренажер для тих, хто хоче зрозуміти основні правила розпорядження своїми грошима і досягти фінансової свободи через інвестування і створення пасивних джерел доходу. Все у Ваших руках! Почніть вже зараз і закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх досягнень! Запис на гру за телефоном: 0661242054

Корпоративна гра CashFlow
26.01.2019
Чернівці

Керівникам і власникам бізнесу! Ваше завдання - об'єднати колектив. Створити спільну стратегію і план досягнення цілей. Надихнути співробітників на командну роботу. Тоді тренінг-гра CashFlow в корпоративному форматі - те що Вам необхідно! Корпоративна гра CashFlow дозволяє: - бачити можливості, які в силу певних обставин для багатьох залишаються недоступними; - визначити та позбутися від ключових обмежень у професійній сфері; - зрозуміти переваги командної роботи, стратегії win-win. - визначити ефективну стратегію менеджменту. Власникам бізнесу гра-тренінг допоможе: 1. Краще пізнати своїх колег і співробітників. 2. Визначити їх лідерські якості, ступінь відповідальності, сильні і слабкі сторони. 3. Прийняти відповідальні кадрові рішення. 4. Розвинути систему менеджменту. 5. Відкрити нові можливості і розвинути особисту і професійну ефективність. Ваші співробітники в результаті гри-тренінгу отримають: - підвищення навичок комунікацій в команді; - розвиток умінь ефективного ведення переговорів; - національне використання власних і позикових ресурсів; - вдосконалення повноважень планування і делегування; - вибудовування партнерських відносин; - підвищення відповідальності за прийняття рішень; - відповідальність за дотримання домовленостей; - навички ефективного тайм-менеджменту; - відстоювання інтересів компанії на найближчий час і на перспективу; ... і багато іншого, не менш корисного...   Проводить бізнес-тренажер "Cash Flow" Назар Семанчук (Nazar Semanchuk) ! 3 роки досвіду та проведено більше 120 ігор. Запис на гру за телефоном: (066) 124 2054.

Вечір настільних ігор
26.01.2019
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Не знаєте чим зайнятися в суботу ввечері? Плани раптово змінилися і немає альтернатив? Хочете відпочити від повсякденної рутини та чудово провести час? Тоді Вам 100% потрібно прийти до нас на ігротеку. Культурний відпочинок, цікаві настільні ігри, весела компанія та душевна атмосфера чекатимуть на Вас. Якщо раптом виникнуть питання — телефонуйте на цей номер (095) 169 3533

День Австрійської кухні в RePublic!

Австрійська кухня багатогранна та дуже смачна. 26 січня День Австрійської кухні в RePublic! Шніцель Меню та смачна музика від Groove Company чекає на Вас! Австрійська кухня дуже різноманітна та відрізняється в різних регіонах країни. У національній кухні відчувається італійський та німецький вплив, дуже багато спільних рис з кухнею Угорщини, Чехії, Словенії і навіть Туреччини. Смачно, як дома! До зустрічі в RePublic! Замовлення столиків за тел. 095 882 2227, 098 518 11 77

Відкриття виставки Андрія Житару

ЖИТАРУ Андрій Георгійович народився 13 серпня 1954 р. в с. Малинівка Новоселицького р-ну Чернівецької обл. З 1989 року – член Спілки Художників України. У 1973 р. закінчив Кишинівське художнє училище ім. Рєпіна. Впродовж 1976-1982 рр. – навчався у Кишинівському медичному інституті. Працює у галузі станкового живопису. Концепція творчості А. Житару містить фольклорні образи та різноманітну символіку. У стилістиці поєдналися прийоми фігуративного і абстрактного мистецтва, насичена колірна гама. Індивідуальна манера поєднує складну філософію буття, втілену у створених фантазією мистця образах. Художник синтезує традиції сучасного молдавського мистецтва з авангардними течіями початку ХХ ст. На рахунку художника є чимало всеукраїнських, закордонних (Румунія, Канада, Росія) та персональних виставок (Чернівці, 1989, 1998, 2005-2006).

Виставка-розпродаж авторських картин Віктора Марковича
03.03.2019
1-й поверх (один корпус з інтернет-провайдером "Велес")

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! У людей, які займаються будь-яким видом творчості на протязі довгого часу, виникає бажання поділитись з тими, хто зможе отримати естетичне задоволення від споглядання на Творіння автора. І справа не в схваленні більшістю намальованих образів на полотні, а в розкритті глибинної суті, зашифрованих посилів та сакральних символів, які пронизують кожну роботу від моменту задуму і аж до матеріального втілення. Якщо для Вас картина не лише частина інтер’єру квартири чи будинку, офісу чи студії, а й двері до внутрішнього Світу, який прагнете збагатити, наповнити та розкрити – запрошуємо на виставку–розпродаж сакральних авторських картин Віктора Марковича.

Одноденний тур "Гуцульський тандем"

Чудовий варіант одноденного туру в Карпати. В програмі туру: Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка зимовими Карпатами.Вартість: 380 грн. з особи.

Романтичний вікенд в Стамбулі до дня Закоханих

Романтичний вікенд в Стамбулі до дня Закоханих! Подаруйте своїм коханим незабутні враження! 3 ночі в готелі+сніданки в готелі. Екскурсія по Стамбулу. Виїзд з Чернівців: 11.02.2019

Похід Карпатами. Невідома Буковина: шлях до Паміру
15.02.2019 - 17.02.2019
Чернівці

На самому кордоні з Румунією на горі Томнатик в Покутсько-Буковинських Карпатах є незвичайний і колись секретний об'єкт - покинута радіолокаційна станція «Памір» або як його ласкаво називають місцеві жителі «Кульки». Нитка маршруту: Чернівці – сел. Шепіт – водоспад Сучавський Гук – пер. Семенчук – г. Томнатик - РЛС «Памір» – г. Яровиця – хр. Томнатикул – р. Сучава – пер. Шурдин – Долішній Шепіт – Чернівці Тривалість: 3 дні. Складність маршруту: Низька. Намети не потрібні, ночуємо в колибі :) В цьому поході: Покутсько-Буковинські Карпати, РЛС «Памір» на горі Томнатик, каскадний водоспад Сучавський Гук, найвища точка Буковини - гора Яровиця, національний парк «Черемоський».ПРИМІТКА.РЛС «Памір» - засекречена військова частина, що стежила за всім повітряним простором Європи, бойове чергування велося постійно протягом майже 30 років! У різних куполах військової частини (всього їх 5!) знаходилися антени: сантиметрового діапазону, висотоміри дециметрового діапазону, кругового огляду «П-35», а у найбільшому - радіолокаційна антена далекого спостереження «П-14 Лена» - найбільше наукове досягнення того часу! Через свої величезні розміри «Памір» абсолютно не вписується в навколишній гірський ландшафт, тому справляє яскраве враження. Ми обов'язково дослідимо купола «Паміру» і заночуємо біля одного з них. Але це ще не все! На маршруті ми побачимо водоспад Сучавський Гук, незважаючи на скромну висоту, це найпотужніший водоспад Чернівецькій області, піднімемося на найвищу точку Буковини - гору Яровиця (1576 метрів), помилуємося унікальними видами з її вершини - всі купола «Паміру» як на долоні, пройдемося по хребту Томнатикул з прекрасними видами на румунські гори, побачимо найвищий перевал Чернівецькій області - Шурдин. Що входить у вартість походу: • групове спорядження • послуги інструктора-провідника • реєстрація в рятувальних службах • триразове харчування з перекусами • медична страховка • страховка від нещасного випадку Що НЕ входить у вартість походу: • оренда особистого спорядження (місця в наметі, спальники, рюкзаки, каремати) • трансфер по всій маршрутній нитці (до 750 гривень). Від точки збору в Чернівцях до першої похідної точки на маршруті і назад у Чернівці.

Семінар "Фізіогноміка. Зчитування людей по обличчю»
23.01.2019

Історія фізіогноміки йде корінням в глибоку старовину. В Японії і Китаї існували спеціальні школи, де людське обличчя вивчалося буквально по міліметру. Саме слово фізіогноміка (від грец. Physis - «природа», «природні задатки» і gnomonikos - «досвідчений», «проникливий») означає мистецтво пізнавати за рисами обличчя характер людини, його долю, певний зв'язок між зовнішнім виглядом і характером.Тіло людини не вміє брехати. Читаючи інформацію тіла, Ви завжди будете знати правду. Що б свідомість людини не говорила Вам, її тіло завжди показує справжні наміри.Обличчя людини - немов карта життя, яка відображає риси характеру і темпераменту, здібності до навчання і професійного зростання, найбільш видатні здібності, стан здоров'я ... Все це можна прочитати на людському обличчі, як у відкритій книзі долі!Хочете навчитися розпізнавати риси характеру за зовнішністю -  запрошуємо Вас на курс семінарів «Фізіогноміка: Зчитування людей по обличчю» вивчити це мистецтво і розширити своє розуміння оточуючих людей і навколишнього світу в цілому!ПРОВОДИТЬ: Остапова Оксана - досвід заняття фізіогномікою більше 10 років.

Робота із Голосом - Drama Debates
25.01.2019

Приходь на Drama Debates! Це спеціально розроблена програма для розвитку навичок нетворкінгу, ораторського мистецтва та експресії за допомогою методів неформальної освіти та акторського мистецтва.ПРОГРАМА РОЗРАХОВАНА: на УСІХ, хто прагне краще розуміти свої емоції та емції інших людей, а також вміти ними керувати. Також ті хто прагне вдосконалити навички публічного виступу, переконливого висловлення думок та побудови міцних соціальних зв'язків. ВИ ОТРИМАЄТЕ: - Вдосконалення навичок ораторського мистецтва та експресії - Можливість спробувати себе у якості актора, відкрти у собі акторскі здібності; - Практичні знання про емоції та як ними керувати - Попрактикуєте із своїм голосом, тілом, відчуттями, відкриєте для себе нові засоби виразовості; - Навчитесь грунтовно висловлювати та захищати свою думку, вам стане більш комфортно виступати на публіці; - Будете більш вільно почуватись перед аудиторією, дпокращиш навички самопрезентації - Дізнаєтесь що таке нетворкінг та як будувати міцні соціальні зв’язки; У Вас можливо виникне запитання, чи потрібен для участі додаткові навички чи досвід? - Ні, для участі не потрібні додаткові знання про театр чи практика. Все що вам необхідно - це цікавість та бажання працювати із методами театру. ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО: зручний одяг (ми багато рухатимемось, та виконуватимемо безліч драматичних вправ, тож краще одягнути те, у чому вам комфортно).

Базовий курс “Колористика від “А” до “Я”
25.01.2019 - 25.02.2019
вулиця Устима Кармелюка, 110Б

Базовий курс “Колористика від “А” до “Я”.Початок: 25 січня. Тривалість — 1 міс., 12 занять.Вартість 7000 грн.

Salutem - школа здорового харчування
27.01.2019
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Salutem - безкоштовна школа здорового харчування для підлітків і людей які цим цікавляться! Круті спікери! Серед яких відомі блогери, лікарі, психолог.

Магія звуку. Група з гри на барабанах та хангах

Запрошуємо взяти участь у творчій лабораторії "Магія звуку". Грати, співати і танцювати - це так само природно для нас, як дихати і ходити! Єдине, що нам заважає це робити - думка, що це складно! На творчій майстерні "Магія звуку" ми: - дослідимо магію звуків і вібрації; - навчимося чути і звучати; - оволодіємо практикою видобування звуку на музичних інструментах. Ми з ними подружимося! - творитимемо музичні джеми. Перебування у такому просторі - корисне і приємне. Зцілює та гармонізує як фізичний, так і психічний стан людини! Контактний телефон: (066) 875 1721

Терапевтична група у Чернівцях
28.01.2019
вул. Головна 80

Запрошуємо взяти участь у роботі терапевтичної групи в Чернівцях. Для кого? Психологів, фахівців суміжних спеціальностей (медицина, педагогіка, соціологія), студентів за даними спеціальностями, людей будь-яких інших професій, які бажають познайомитися із гештальт-напрямком і використовувати його у житті і роботі. Для учасників навчальних програм з гештальт-терапії години роботи в групі зараховуються як групова терапія. Ведучі терапевтичної групи: Ігор Огданський - психолог з 15-річним стажем, гештальт-терапевт, фахівець по роботі з проблемами залежності, супервізор. Ірина Толочко - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ведуча тематичних та терапевтичних груп, супервізор. Запис та деталі: 095 177 90 03 - Ігор Огданський, 095 33 707 16 - Ірина Толочко.250 грн за одну сесію.

Гурток “Умілі ручки”

Ваша дитина сумує і їй нічим зайнятись. Розвій нудьгу працею, яка приносить видимий результат та яскраві емоції! Завітайте до нас в дитячий центр “Гарбузик”, у нас є гуртки, які не тільки зацікавлять Вашого малюка, але й розвинуть його творчі здібності! Приймаємо діток від 3 до 6 років. Пн-Ср: з 17:00- 17:50.

Гурток “Вчимося малювати”

Ваша дитина сумує і їй нічим зайнятись. Розвій нудьгу працею, яка приносить видимий результат та яскраві емоції! Завітайте до нас в дитячий центр “Гарбузик”, у нас є гуртки, які не тільки зацікавлять Вашого малюка, але й розвинуть його творчі здібності! Приймаємо діток від 3 до 6 років. Вт-Чт: 17:30 - 18:20.

Тихі чаяння

Отже, чайання відбулося залишивши за собою легкий шлейф недомовленності минулого року. В новому прийдешньому часі бажання здійснюються! Тому в усіх охочих до чаювання, які не встигли відчути тонку межу між чай і чань, є можливість посмакувати напоєм. Навмисно щоб зробити наше спілкування більш витонченним ми перенеслися в епоху Сун й на світанку посеред китайського саду сакральних дерев за мить до початку Хлібних дощів назбирали для Вас пелюстки Чорного Улуню й зстарили в гарбузі Ку Гуа. Приходьте пробудитись і освіжити свій розум . Увага ! Обов'язкова реєстрація для бажаючих! Кожна людина , яка цікавиться подією , яка готова внести 50 юань (50 гривень) за чай і організацію події, і яка впевнена, що наступного разу 12 січня/19 січня/26 січня ( на вибір) о 15:00 точно зможе відвідати наш захід.

MobiDev Developers MeetUp 2019
29.01.2019
Чернівці

29 січня MobiDev відкриває сезон професійних івентів в Чернівцях з Developers MeetUp 2019. Під час зустрічі ми обговоримо, як розробник мобільного ПЗ може полегшити собі життя і ефективно організувати робочий процес.

WebUI Meet-Up Chernivtsi
09.02.2019
Rivoly City Club, с. Чагор, Глибоцького р-ну

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
26.01.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).

Пірнай за чохлами в Мультиmedia

ВПЕРШЕ в історії Чернівців - пірнаємо за безкоштовними чохлами! У магазині МУЛЬТИМЕDІА на Соборній площі повна чохломанія: - кожен гість нашої вечірки одягне ласти і маску для плавання і пірне у басейн з… чохлами! - 2518 безкоштовних чохлів на будь який смак - відхопи собі найкрутіший. У програмі PARTY: Всім учасникам - абонемент в басейн з чохлами. Повний all inclusive аксесуарів для техніки. Дайвінг за чохлами з досвідченим інструктором. КОЛИ? 2 лютого! ДЕ? Магазин МУЛЬТИМЕDІА, вул. Героїв Майдану, 1В (пл. Соборна) Ну, що, дайвери, вперед за враженнями!! Приходьте, Вас чекає повний чохлюзів!❤️

Depo't телепорт

ТРЦ «Депо» телепортує закоханих! Кожен хто здійснить покупку на сумму від 1 тисячі гривень до 14 лютого має шанс виграти подорож на двох. Детальна інформація на сайті ТРЦ Депо.

Пікнік біля навислої скелі

25 січня 2019 о 19:00 за підтримки Arthouse Traffic відбудеться показ містичної драми "Пікнік біля навислої скелі", який був знятий за мотивами однойменного роману Джоан Ліндсі . Країна: Австралія Рік: 1975 Хронометраж: 115 хв. Жанр: драма, містика Режисер: Пітер Уїр У ролях: Рейчел Робертс, Вів'єн Грей, Хелен Морс, Домінік Гард, Джон Джеррет, Джекі Уівер, Френк Гуннелл та ін. Фільм викриває норми та закони європейського устрою, які спаплюжують природню поведінку індивіда і пригнічують його лібідо. Сюжет. 14 лютого 1900 року студентки жіночого коледжу Еппл'ярд вирушили на пікнік до підніжжя Навислої скелі. Чотири дівчини відпросилися прогулятися по скелях, і назад повернулася тільки одна. Пізніше серед каменів загубилася і їх вчителька. Зникнення це так і залишилося загадкою… Кількість місць обмежена до 34, тому приходьте заздалегідь. Після показу відбудеться обговорення для всіх бажаючих.