Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:
Музична казка "Коза-Дереза"

Музичну казку «Коза-дереза» написав основоположник української класичної музики Микола Лисенко. Уперше її поставили в Києві 1888-го року. Учасниками були діти композитора та його троюрідного брата - актора та режисера Михайла Старицького, а також друзі дітей. Цікаво, що костюми та танці допомагала створювати Леся Українка. «Коза-дереза» має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом. Музика у цій виставі глибоко національна, бо у кожного персонажа є своя мелодія відомої української пісні. Тож, дітки дошкільного та шкільного віку, змалечку знайомляться із народними українськими піснями. А ще ця казочка розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими. Сценічну версію та постановку вистави здійснив режисер Сергій Кузик. Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська Хормейстер – Оксана Рошка Балетмейстер-постановник – Марія Циба Диригент, аранжування – Володимир Шнайдер Ролі виконують: заслужені артисти України - Д. Анепська, М. Гоменюк, В.Стаханов, актори - К.Зборлюкова, О. Кільчицька-Дудка, С. Винарчук, К.Андроник, Л. Надкернична, М. Піта, О.Дадус, П. Мегера, А. Топорівський, В. Глазнєв, В. Барановський, Н. Кавулич, Н. Губко У виставі беруть участь артисти оркестру та балету.Тривалість - 45 хв. 

Музична комедія на дві дії "Шельменко-Денщик"

Запрошуємо побачити улюблену виставу українців – комедію «Шельменко-денщик» за Г. Квіткою-Основ’яненком. Автор настільки вдало описав характери героїв, які яскраво відображають нашу ментальність, особливо, вміння виживати за найрізноманітніших обставин, що ця вистава не покидає репертуарні афіші багатьох українських театрів. П’єса неодноразово ставилася і в нашому театрі (1944, 1991 рр.) Це була одна з улюблених п’єс Василя Василька, легендарний режисер навіть сам грав Шельменка. Хитромудрі інтриги, що її плете бувалий Шельменко, прагнучи з`єднати закохану пару. А поруч наївно-комічні батьки – патріархальні поміщики Шпаки і, ясна річ, жених, що безнадійно залицяється. Усе це, помножене на акторський кураж та багатобарвність театральних засобів, породжує веселе, дотепне дійство, проте, не без моралі. Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Віталій Денисенко У ролі Шельменка – відомий за багатьма виставами актор Микола Гоменюк. У виставі також можна побачити заслужених артистів України: Богдана Братка, Ларису Попенко, Катерину Чумакову, а також молодих артистів театру: Анну Моргунову, Олексія Надкерничного та інших.Тривалість - 2 год. 10 хв.

Вистава "Чарівна стежина"

Весела мандрівка бурхливим містом. Кошенята допоможуть дітям вивчити правила дорожнього руху.

Violin Steam

Violin Steam - інструментальної квартет, що грає в стилях джаз, поп, рок та фолк. Приходьте насолодитися виступом цього колективу!

Концерт Олени Мацелюх (орган) та Анжели Приходько (скрипка)
27.02.2019
Зал органної та камерної музики

Вечір, на який ми хотіли би запросити шанувальників камерної музики, для Вас підготували солістка Львівського будинку органної та камерної музики Олена Мацелюх та скрипалька з Івано-Франківська Анжела Приходько. Пані Олена, вже не вперше, представляє нам органні твори Й.С.Баха та А. Вівальді. І ми вже не раз мали унікальну можливість насолодитися високодуховною грою віртуозної органістки, з її особистим баченням кожного музичного твору та гри на інструменті. Не вперше ми будемо слухати і талановиту скрипальку пані Анжелу, яка вже неодноразово виступала на сцені філармонії як солістка, так і художній керівник струнного ансамблю «Quattro Corde». ЇЇ віртуозний стиль відрізняється надзвичайно вдумливим, сучасним трактуванням музики та витонченим музичним смаком. Тому особливо цікавим, на мій погляд, буде почути музичний дует двох прекрасних жінок, творчий тандем обдарованих виконавиць, які безкінечно закохані у свої музичні інструменти. Орган і скрипку.  Ніби так просто… та напрочуд геніально…На стільки, на скільки можна досягти величі геніїв бароко – Йогана Себастіана Баха та Антоніо Вівальді.

Серцевий Напад

Серцевий Напад - музичний гурт, заснований у 2004 році в місті Чернівці. Гурт довго експериментував з відтінками панк-року, проте зупинився на жанрі поп-панк/панк-рок. Ще у далекому 2007 гурт збирав повні клуби людей, завдяки виходу першого альбому "Дорослі Діти", що такими хітами як "Субкультура", "Punk Girl", "Дорослі Діти", підняв гурт на всеукраїнський рівень популярності. І з того часу вже 13 років поспіль гурт активно гастролює клубами і фестивалями України.

Ліга Сміху. Ювілейний тур.

Ліга Сміху та її кращі команди вирушають у всеукраїнський тур ювілейного сезону найсмішнішого шоу на відчізняному телебаченні.Ще більше концертів і ще більше зустрічей з фанами гарантує Ліга Сміху.

Crazy Girls Party

А ти вже готова до "Crazy Girls Party"? Цієї ночі як завжди тільки найкрутіші хіти ! Запалюй танцпол разом з нами! І не забудь взяти подруг! *Тільки для повнолітніх Забронюй столик (066) 779 77 40

Гаряча субота в РК "Sorbonne"

Без розваг жити надзвичайно сумно! Але ми знаємо як можна це виправити. Скоріше збирайте компанію друзів та приходьте в неймовірну суботу у «Сорбонну». Чекаємо на Вас ❤️.

"Free Sound" в РК "Бартка"

В нeділю 24 лютого формація Free Sound ділитимeться з Вами своїм внутрішнім теплом і завершить останній вік-енд зими кавeр-вeрсіями найкращих світових хітів на сцені ресторану РК “Бартка”.Працюємо з 12:00 до 2:00 (гастро-паб), з 17:00 до 2:00 (ресторан). Бронювання - ‎‎‎(050) 750 9999, ‎‎‎(0372)50 9999

Бізнес гра CashFlow
24.02.2019
Чернівці

Ви задаєтесь питаннями:Чому Ваше життя не таке, яким ви хочете його бачити?З чого розпочати кардинальні зміни?Та головне питання: чи готові Ви до цього? Запрошуємо Вас на бізнес-гру CashFlow, де ви знайдете відповіді на ці та інші запитання! "Cash Flow" - це гра-революція, гра, яка змінює свідомість, гра-дзеркало! Це міні-тренінг з фінансової грамотності та поліпшення свого життя в цілому. Гра "Cash Flow" - це відображення нашого реального життя. Можливість побачити себе з боку, свої сильні та слабкі сторони. У грі Назар використовує коучингові інструменти, що підвищує її ефективність для Вас в кілька разів. В процесі гри учасники відстежують причинно-наслідкові зв'язки, бачать як думки й дії впливають на реальність і результат. Гра допоможе довести фінансові навички до автоматизму і максимально наблизитися до своїх мрій та життєвих цілей. Все у Ваших руках! Почніть вже зараз і закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх досягнень! Запис на гру за телефоном: 0661242054

Операція: "Фантом"
04.05.2019 - 05.05.2019

Продовження серії ігор "Сектор Нуль". Деталі та реєстрація на форумі ФСУ

Х Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів»
14.05.2019 - 18.05.2019
Чернівці

Засновник та ідейний натхненник конкурсу – Ольга Чурікова-Кушнір, яка сьогодні є доцентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Тут, у стінах ЧНУ імені Юрія Федьковича, конкурс-фестиваль “Хай пісня скликає друзів” у квітні 2018 року пройшов уперше. Форум відразу знайшов багато друзів і прихильників вокально-хорового мистецтва, серед яких діячі культури, відомі виконавці і музикознавці, представники чернівецької культурної спільноти та окремі меценатські родини. Відтепер історичне місто Чернівці здобуло новий статус – столиця вокального і хорового мистецтва.

Тріпа|нація. Мистецтво як теракт

24 лютого о 18:00 відбудеться дискусія, в якій обговорюватиметься роль та значущість мистецтва в сучасному світі. Головною метою заходу буде отримати відповідь на питання " Яку роль виконує мистецтво в дисциплінованому суспільстві контролю?" Лектори, які будуть вести бесіду : - Микита Сарнацький Nikita Sarnatsky ( кандидат філософських наук, доцент, керівник ЧТЕІ лабораторії інтелектуального розвитку); - Олександр Сушинський Alexander Sushinsky (лектор , мистецтвознавець, куратор Лаборатория Эстетических Исследований). "Мистецтво – не є тим чим воно було завжди, воно не служить фараону і папі, воно визначає міру невідомого своєї епохи, як писав колись А.Рембо. А це означає, що мистецтво/поезія/філософія перетворюються на теракт в тому сенсі , що підривають спокій GrowMad’и (громади) , тому що сьогодні ставка робиться не на істину і опіум, а на процесуальність прояснення і осягнення реальності. Miss you art, Viva die_Kunst’wo." Олександр Сушинський.

Передчуття весни

Перше передвесняне тепло - гарний стимул для творчості, як і тепло зустрічі з авторами, чия творчість наповнює нас позитивом,вивищує над буденністю, спонукає до дружнього обміну враженнями. І вони обіцяють бути цікавими. За минулий місяць від попередньої зустрічі відбулося багато приємних новин: відзнак учасників нашого клубу на різних рівнях. "Дебют - Читання" запрошує на зустріч з новими творами . Вхід вільний, обирайте зручний для себе час від 16-00. Ми раді вашій увазі.

Презентація двотомної книги-хроніки Романа Зіненка “Іловайськ. Війна, якої не було”

У книзі описані події, що відбувалися впродовж трьох тижнів серпня 2014 року в Іловайську. Окрім документальних свідчень з офіційних звітів і джерел, видання складається зі спогадів бійців та офіцерів із більш ніж 25 різноманітних підрозділів. Загалом у книзі згадані імена, прізвища і позивні близько 700 учасників тих подій.

Одноденний тур "Гуцульський тандем"

Чудовий варіант одноденного туру в Карпати. В програмі туру: Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка зимовими Карпатами.Вартість: 380 грн. з особи.

Квест "Вся Буковина за 1 годину"

Цікава інтерактивна пригода-екскурсія експозиціями обласного краєзнавчого музею. Команда складається з 2-3 осіб. За 1 годину огляду музейних експонатів команда повинна знайти якнайбільше відповідей на запропоновані питання. Пропонується два рівня складності та три вікові групи: учні 6-7 класів, 8-11 класи та Open.Початок о 14.00.

Шопінг-тур в Австрію

Шопінг-тур в Австрію. 28.02.2019 р. Короткий тур - маса плюсів: - виїзд з Чернівців - купання в найвідоміших угорських термах - Сечені - шопінг в дизайнерському аутлеті Парндорф - цілий вільний день у Відні - екскурсія у Відні для бажаючих.

Авторський курс "Таємниці тілесного Я"
22.02.2019 - 24.02.2019
вул. Герцена 1а, каб.26

Запрошую Вас на авторський курс “Таємниці тілесного “Я” у форматі тематичної терапевтичної групи. Курс складається з 7 сесій ( по три кожна). Ви навчитеся опиратися на себе та інших; дізнаєтеся як будувати власні кордони, коли вступаєте в контакт з оточуючим світом; розширите свої методи роботи з клієнтами, опираючись на тілесні феномени клієнтів; отримаєте практичні навички розпізнавання власних тілесних реакцій. Для кого цей курс? 1. Практикуючих психологів, лікарів. 2. Студентів педагогічних та медичних вузів. 3. Людей, які хочуть розібратися в собі, навчитися слухати, розуміти, а також використовувати знаки та сигнали, які посилає тіло, розширити уявлення про себе, навчитися знаходити та використовувати ресурси власного тіла. Кожна сесія включає теорію, практичні заняття, отримання особистого клієнтського досвіду, практику роботи з тілесним. Тренер — Ірина Толочко.

ЗНОбачення: Майстерня підготовки до ЗНО
24.02.2019
Чернівецький осередок Української Академії Лідерства, вул. Дарвіна 2а

Складаєш цього року чи наступного Зе-Ен-О? Ці літери тебе завжди лякали? Не хочеш вчитися і витрачати свої нерви даремно? А знаєш що? Я знаю рішення! Нові знайомства, ненудні міні-лекції, мотивація, практична підготовка до іспиту, смачна їжа, розіграш... Хех, та що це я тобі все розповідатиму?! ПРИХОДЬ І ПЕРЕКОНАЙСЯ НА ВЛАСНІ ОЧІ! Що на тебе чекає?? - мотивація до навчання та як правильно розподіляти свій час; - досвід ЗНО випускниці; - як можна готуватися до ЗНО цікаво та весело; - як запам'ятати безліч дат і термінів; - робота в команді та практичні знання; - поради психолога: як не з'їсти собі всі нерви під час підготовки та на іспиті. Тренінг найбільше спрямований на підготовку до ЗНО з української мови та літератури (оскільки всі цей іспит складатимуть?). Окрім цього, інші предмети також будуть згадані. Для участі необхідно заповнити анкету. Запрошуємо учнів 10-11 класів! Чекаємо САМЕ НА ТЕБЕ! 24 лютого, 10:00, Буковинський державний університет (лекторій Української академії лідерства).

Одноденний тренінг “ЗНОбачення”
24.02.2019
Чернівецький осередок Української Академії Лідерства, вул. Дарвіна 2а

24 лютого о 10:00 в чернівецькому осередку Української академії лідерства (вулиця Дарвіна, 2А) відбудеться одноденний тренінг “ЗНОбачення”, присвячений комплексній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. На відвідувачів майстерні підготовки до ЗНО очікують: – мотивація до навчання та як правильно розподіляти свій час; – досвід підготовки до ЗНО випускниці; – як можна готуватися до ЗНО цікаво та весело; – як запам’ятати безліч дат і термінів; – робота в команді та практичні знання; – поради психолога. На тренінг запрошують учнів 10-11 класів, а також студентів коледжів та професійно-технічних училищ. Участь у проекті безкоштовна.

Анатомія. Ладомир Лось.

Нервова система людини. Сідничний нерв та його патології. Протрузії і грижі міжхребцевих дисків.

Змагання з канікросу (біг з собаками)

Мета заходу – підтримати розвиток їздового спорту та провести благодійну акцію для соціалізації дітей з особливостями.Програма:10:30 – реєстрація учасників;  11:00 – відкриття змагань; 11:00 – катання дітей на поні, конях та собаках; 13:00 – закриття змагань.Також під час заходу віддаватимуть в добрі руки котів та собак, яких підібрали на вулиці.Реєстрація для участі в змаганнях за номером: 0 66 808 08 09 Ігор.

Терапевтична група у Чернівцях
25.02.2019
вул. Головна 80

Запрошуємо взяти участь у роботі терапевтичної групи в Чернівцях. Для кого? Психологів, фахівців суміжних спеціальностей (медицина, педагогіка, соціологія), студентів за даними спеціальностями, людей будь-яких інших професій, які бажають познайомитися із гештальт-напрямком і використовувати його у житті і роботі. Для учасників навчальних програм з гештальт-терапії години роботи в групі зараховуються як групова терапія. Ведучі терапевтичної групи: Ігор Огданський - психолог з 15-річним стажем, гештальт-терапевт, фахівець по роботі з проблемами залежності, супервізор. Ірина Толочко - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ведуча тематичних та терапевтичних груп, супервізор. Запис та деталі: 095 177 90 03 - Ігор Огданський, 095 33 707 16 - Ірина Толочко.250 грн за одну сесію.

Майстер-клас зі складання кубика Рубика для початківців

Друзі, запрошуємо Вас на крутезний майстер-клас️. "Кубик Рубика” за дві години"!!! Ваша дитина мріє навчитися складати кубик Рубика? Але не знає з чого почати? Тоді наш Майстер-клас саме для ВАС!!! Чекаємо діток віком 7-11 р. за адресою м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 160, 2-й пов.! Пропонуємо: - провести час із користю; - навчитися базовим навикам складання відомої головоломки; - вперше САМОСТІЙНО зібрати кубик Рубика за схемою! Чекаємо на Вас 24 лютого (неділя) на 14:00. Записуйтесь за номером (097) 6193445.

OZZY kids pasty
24.02.2019

Запрошуємо усіх в неділю на дитяче свято в “OZZY” (Пр. Незалежності, 96а).Початок 16:00. “OZZY kids pasty”: безкоштовний аквагрим, ігри для малечі, веселі аніматори.

Майстер-клас “Лялька Lol”

Оригінальна ЛЯЛЬКА “ЛОЛ”, яка буде лише у Вашої дитини! Перший цьогорічний МАЙСТЕР-КЛАС від “ІриСок” — розпис ароматних ляльк Лол, наповнених ванількою та корицею. Вам сподобається!? Лише в неділю 3 БЕРЕЗНЯ. Лише о 12:00. Лише 120 грн.( з 28.02 - 150 грн.). Вік НЕ ОБМЕЖЕНО, (для дітей до 5 років з батьками). Тривалість: 60-120 хв. Кількість місць обмежено, тому записуйтесь якнайшвидше. Для детальної інформації звертайтесь: (050) 35 35 110 (097) 35 35 110

Система побудови професійного косметологічного догляду
25.02.2019
ТЦ "Проспект", офіс 142

ВПЕРШЕ В МІСТІ ЧЕРНІВЦІ!! “Система побудови професійного косметологічного догляду на продукції "Green Pharm Cosmetic"» ВПЕРШЕ офіційна презентація від ТМ "Green Pharm Cosmetic" у Вашому регіоні! На семінарі буде розкрито: - всі нюанси правильного догляду за шкірою; - протоколи проведення процедур карбоксітерапії та гідроксітерапії; - правильний домашній догляд за проблемною шкірою, допомога клієнту; - презентація НОВИНОК (ІННОВАЦІЯ в anti-age therapy). ЛЕКТОР - провідний спеціаліст "Грін Фарм Косметик" - Світлана Панченко. Косметолог з 20-річним стажем, яка перша в Україні отримала демо-версію препаратів, розробляла протоколи процедур та є сертифікованим лектором ТМ "Green Pharm Cosmetic". Умови участі: БЕЗКОШТОВНО. Попередня реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА, кількість місць обмежена. Телефонуйте, записуйтеся та дізнавайтеся додаткову інформацію 095-71-36-644 050-56-02-339

OPEN DAY День відкритих дверей
27.02.2019
вул. Д.Загула 13, м. Вижниця, Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка

Обираєте заклад освіти та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготуватися до вступу? Відтепер, щосереди двері Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відчинені для всіх, кого цікавить сучасна професійна мистецька освіта. У камерній, затишній атмосфері Ви зможете зустрітися з адміністрацією коледжу, дізнатися відповіді на всі запитання, отримати індивідуальну консультацію безпосередньо зі співробітником інформаційного відділу приймальної комісії.

Благодійні Вечорниці. Клуб народного Танцю.
28.02.2019

Якщо Ви любите АКТИВНИЙ та КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК, тоді те, що написано нижче Вас ЗАЦІКАВИТЬ! Запрошуємо Вас порухатись, покружляти та погецати під запальні мотиви народних танців! Бельгійська полька, Коробочка, Ойра-ойра, Краков'як, Чардаш, Гречаники – і це далеко не весь перелік народних танців, які ви зможете вивчити.Будуть танці, буде весело, буде атмосферно. Вміти танцювати не обов'язково.

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
23.02.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).

Безкоштовне караоке в арт-пабі “Garage”

НЕ СТРИМУЙ СЕБЕ!! Щопонеділка: безкоштовне караоке в арт-пабі “Garage”. Тільки тобі вирішувати, з якої ноти почнеться твій тиждень! ⠀ Які переваги: Ми в самому центрі міста: Театральна, 6. Багато інста-фотолокацій. Між музичними батлами можна смачно та недорого перекусити. Співаєш що завгодно, як завгодно та в якій завгодно кількості. Найбільший паб Чернівців звучатиме твоїм голосом! ⠀ Стартуємо 4 лютого. ⏰ з 20:00 до 00:00. Ббуде гучно, весело і смачно ЗАХОДЬ! ⠀

10 років Квант Сервісу
05.03.2019 - 29.03.2019

Відсвяткуйте разом з нами ювілей "Квант Сервісу"! В березні місяці "Квант Сервіс" виповнюється 10 років. Для нас це дуже важлива подія і ми хочемо цією радістю поділитися і з Вами. Тому, на протязі цілого місяця надаємо 10% знижки на ремонт будь-якої техніки!! Заходьте, будемо раді Вас бачити.

Фільм "Холодна війна"

28 лютого о 19:00 за підтримки Arthouse Traffic відбудеться показ мелодраматичного фільму "Холодна війна" режисури Павла Павліковського , автора фльму "Іда". Країна: Польща, Франція, Велика Британія, 2018 Хронометраж: 84 хв. Жанр: мелодрама Режисер: Павло Павліковський («Іда») У ролях: Іоанна Куліг, Томаш Кот, Борис Шіц, Агата Кулеша. В основу сюжету лягла історія відносин батьків режисера - персонажі носять їх імена. Справжні Віктор і Зула померли в 1989 році, незадовго до падіння Берлінської стіни. Останні 40 років вони провели разом: сходилися і розлучалися, переслідували і мучили один одного по обидва боки залізної завіси. «Вони обидва були сильними, чудовими людьми, але разом завжди перетворювали все в катастрофу», - згадує Павліковський. "У фільмі Павла Павліковського найважливіше - поза екраном. Під виглядом мелодраматичних перипетій відбувається трагічна боротьба між індивідами - і всією культурою - з жартом історії. Це боротьба, чий драматизм відбився і в дебютному романі Мілана Кундери." - розповідає режисер Гжегож Бжозовський. СюжетПристрастна історія кохання між чоловіком і жінкою різного походження та темпераменту, які смертельно несумісні і все ж приречені бути разом.Ві Події відбуваються на тлі Холодної війни 1950-х років у Польщі, Берліні, Югославії та Парижі – неможливі почуття у неможливі часи.

Гранд Централ. Атомне кохання

7 лютого 2019 о 19:00 за підтримки Arthouse Traffic відбудеться показ франко-австрійської кінодрами "Гранд Централ. Кохання на атоми". Країна: Франція, Австрія, Рік: 2013 Жанр: мелодрама Режисер: Ребекка Злотовськи У ролях: Леа Сейду, Тахар Рахім, Олів'є Гурме, Дені Меноше, Жоан Ліберо, Ножа Куадра Ребекка Злотовськи, режисер фільму, в одному зі своїх недавніх інтерв'ю сказала, що для неї радіація - це метафора пристрасті. Це і є ключ до фільму, що пояснює, чому він робить такий гіпнотичний ефект. Тяжіння героїв один до одного важко описати в термінах жанру мелодрами - любов, показана на екрані, це «саспенс» в чистому вигляді, повний пристрасті термоядерний синтез. Сюжет. Гарі — здібна молода людина, яка все схоплює на льоту. Він з тих, кому рідко дають обіцянки. Він перебивається випадковими підробітками і одного разу отримує роботу на атомній станції. Серед реакторів, в атмосфері підвищеної радіоактивності, він знаходить все те, що шукав: гроші, згуртований колектив, сім'ю. Але в цьому згуртованому колективі працює і Кароль, дружина іншого колеги, і в неї Гарі закохується. Заборонене кохання і радіація повільно отруюють його. Кожен день таїть загрозу. Кількість місць обмежена до 34, тому приходьте заздалегідь.