Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:

Театр

Музична казка "Білосніжка і семеро гномів"

Всесвітньо відома історія Білосніжки та гномів поведе у світ казки. І казка ця не тільки для дітей, але й для дорослих, адже основна тема, на якій наголошує режисер Андрій Романов – це дружба. У дружбі і єдності сила гномів, тільки разом вони здатні перемагати зло.Діти бачать у казці – одне, дорослі – зовсім інше, та одне буде спільним – гарний настрій і незабутні враження.Тривалість - 1 година.

Містична драма "...Вір або не вір"

Наша землячка, відома сучасна українська письменниця Марія Матіос, як ніхто, розуміє народну душу. У цьому ви переконаєтеся коли побачите виставу «…ВІР АБО НЕ ВІР» за мотивами її оповідання «Не плачте за мною ніколи…». Ви впізнаєте, можливо, своїх знайомих і рідних, згадаєте дитинство, з якого уривками і досі долітають слова бабусь про життя людини на цій землі. У виставі одна з таких бабусь – Юстина. Вона найстарша в буковинському селі. І, готуючись до відходу у інший світ, розказує сусідці Вірі не лише про своє життя, а й про те як хоче зустріти цей відповідальний для людини час. Її одкровення про себе та розповіді про людей, які вже відійшли, сповнені глибиною народної мудрості, дотепного гумору і власної філософії. Останнє палке бажання Юстини, щоб на її похоронах усі дотрималися звичаїв предків, спочатку бентежить і навіть лякає сусідку Віру, в якої все життя ще попереду. Але таку бабусю як Юстину можна слухати і не переслухати, бо говорить вона про смерть не так як усі інші. Таке неординарне ставлення здивує будь-кого, та воно має у Юстини власне міцне підґрунтя. Тому й моторошні оповідки бабусі, інколи смішні та містичні, поволі змінюють свідомість Віри. Юстина зізнається їй -- «… свої останні години на цім світі хочу прожити по розумові», і вирішує передати саме Вірі оті сакральні знання предків та секрет довгого та щасливого життя. Вистава нагадує про те, що перед кожною людиною щодня постає питання вибору як прожити своє життя, «Бути чи не бути?» як у В. Шекспіра, чи «…ВІР АБО НЕ ВІР» як у М. Матіос. І в цьому театр цілком погоджується з автором, яка в інтерв'ю газеті «День» 23.03.2001р. сказала: «Я думаю, що, перш за все, треба робити акцент на тих поняттях, які ніколи не втрачають актуальності: осмислення того, як одна людина взаємопов’язана з іншою, як будувати стосунки, як робити вибір у житті (адже людина щодня стоїть перед якимось вибором, починаючи від вибору прального порошку і до вибору людини, з якою вона може чи життя пов’язати, чи на дуель стати). Проблема моральних начал. Проблема адаптації людської особистості до викликів часу у цьому планетарному селі – на Землі. Це буде актуально завжди».

Комедія "Кохання у стилі бароко"

Дія відбувається у маєтку графа-бешкетника‚ витівника‚ здатного на всілякі вибрики та жарти. Його парубоцька вечірка захлинається "страшною" звісткою: їде наречена! В плани затятого холостяка одруження аж ніяк не входить. Проте існує родинний заповіт: якщо не одружиться на Оляні, з якою покійні батьки заручили його десять років тому, він позбавляється спадщини. Єдиний вихід і гроші зберегти‚ і волю парубоцьку – примусити наречену саму зректися шлюбу. Отже, граймося, хлопці! Здається, ідея шикарна: граф перевбирається на свого псаря Онисима, а той, нічого не розуміючи через велику пиятику, стає "графом". Але не так сталося, як гадалося… Нестримний потік жартів, чудові віршовані монологи. Чергова історія кохання, але у вишуканому обрамленні у стилі бароко. Тривалість - 1 година 40 хв.

Музична казка "Коза-Дереза"

Музичну казку «Коза-дереза» написав основоположник української класичної музики Микола Лисенко. Уперше її поставили в Києві 1888-го року. Учасниками були діти композитора та його троюрідного брата - актора та режисера Михайла Старицького, а також друзі дітей. Цікаво, що костюми та танці допомагала створювати Леся Українка. «Коза-дереза» має високу художню цінність і велике виховне значення, бо у ній засуджується насильство, брехливість, хижість, а вчить вона малят захищати скривджених, допомагати слабшим і стверджує перемогу добра над злом. Музика у цій виставі глибоко національна, бо у кожного персонажа є своя мелодія відомої української пісні. Тож, дітки дошкільного та шкільного віку, змалечку знайомляться із народними українськими піснями. А ще ця казочка розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими. Сценічну версію та постановку вистави здійснив режисер Сергій Кузик. Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська Хормейстер – Оксана Рошка Балетмейстер-постановник – Марія Циба Диригент, аранжування – Володимир Шнайдер Ролі виконують: заслужені артисти України - Д. Анепська, М. Гоменюк, В.Стаханов, актори - К.Зборлюкова, О. Кільчицька-Дудка, С. Винарчук, К.Андроник, Л. Надкернична, М. Піта, О.Дадус, П. Мегера, А. Топорівський, В. Глазнєв, В. Барановський, Н. Кавулич, Н. Губко У виставі беруть участь артисти оркестру та балету.Тривалість - 45 хвилин.

Вистава "Різдвяна ніч"

Останній день перед Різдвом минув. Зимова ясна ніч настала. Глянули зірки. Все голосніше й голосніше лунали вулицями пісні і вигуки. Парубки жартували досхочу. Здавалося, до ранку готові веселитися. І ніч, як на те, так розкішно теплилась. Місяць велично виплив на небо сяяти добрим людям ісвіту, щоб було весело колядувати, славити Христа, бажати здоров'я господарю, господині, дітям, усій родині... Інсценізація та постановка нар. арт. України Олега Мосійчука.Тривалість 2 години.

Трагікомедія "Кайдашева сім'я"

Відомий твір класика української літератури Івана Нечуя-Левицького й досі не втратив своєї актуальності. Родинні суперечки у боротьбі за власність і вищість над іншими, викликають сміх крізь сльози. Соціально-побутовий жанр оповідання у новій виставі набуває трагікомедійного звучання. Старий Кайдаш намагається відшукати сенс буття дорогою з церкви до шинка. Просто на очах перетворюються характери Мелашки та Лавріна. Дрібні побутові суперечки переростають у безглузду війну рідних людей. Хто зупинить шалене коло ворожнечі? Чи врешті настане між Кайдашенками мир? Про це дізнаються глядачі, подивившись виставу.Тривалість - 2 години 10 хв.

Вистава "Енні"

Всесвітньо відома історія про маленьку дівчинку-сироту Енні вперше на українській сцені. Енні разом з іншими сиротами росте у дитячому притулку, у неї є мрія – мати справжніх маму і тата. Попри те, що батьки дівчинки загинули у автокатастрофі, вона щиро вірить у те, що вони живі і незабаром прийдуть по неї. Життя у сиротинці геть «не солодке», вихователька міс Феніган всіляко знущається над дітьми. Незважаючи ні на що, Енні вірить у диво, і воно стається… на Різдво. Вистава про родинне тепло, якого, на жаль, багатьом у цьому світі так бракує. Тож запрошуємо усією родиною подивитися виставу! Вистава успішно була представлена на декількох фестивалях, зокрема, на фестивалі «Коломийські представлення-2015» була високо відзначена головою журі Адою Роговцевою. Режисер вистави – художній керівник театру, народна артистка України Людмила Скрипка.Тривалість - 1 година 40 хв.

Комедія оманливості почуттів "Дванадцята ніч, або Як собі хочете"

Ця остання життєрадісна комедія великого англійського драматурга епохи Відродження названа на честь дванадцятої ночі після Різдва, яка вважалася кінцем святкових днів і відзначалася особливо бурхливо. У цій комедії панує кохання, яке гартується випробуваннями. Долати їх було нелегко і 400 років тому, і сьогодні. А коли додаються ще й плутанина і непорозуміння, то смішно стає не акторам, а глядачам. Цікава інтрига сюжету: Себастьян та Віола – брат і сестра, які втратили один одного в бурхливому морі. Обидва залишилися живими, але кожен вимушений починати нове життя у незвичайній країні Іллірії – країні, де завжди панують веселощі та пустощі. Мешканці її завжди привітні та жартівливі. Окрім двох – герцога Орсіно та графині Олівії, бо Орсіно до нестями закоханий в Олівію, а вона не може полюбити його, бо в жалобі за померлими батьком і братом. Перевдягнена в чоловіка Віола, називаючи себе Цезаріо, стає на службу до герцога, який наказує добитися в Олівії побачення з ним. Але Віола сама закохується у герцога. Олівія ж, пройнявшись полум’яними речами юнака, покохала зовсім не герцога, а Цезаріо, який насправді є Віолою. І поки вони намагаються розв’язати складний любовний вузол, інші мешканці казкової країни тим часом отримують насолоду від життя. Так пан Тобіо – дядько Олівії, зі слугами Олівії – Марією, Фабіаном та Блазнем розігрують ключника Мальволіо, переконуючи, що сама графиня кохає його. Отже, хто і як знайде своє кохання, і при цьому не зійде з розуму від божевільних пустощів та жартів, – про це театр разом із Шекспіром покаже вам лише вкінці вистави.Тривалість - 2 год. 20 хв.

Вистава "Як Настуня ледь не стала марою"

Повчальна історія про нечепуру Настуню, яка сподобалась підступній Бабі Язі і та вирішила викрасти дівчинку, щоб зробити з неї мару. Аби повернути Настуню, в дорогу вирушають сестричка Оленка і Домовичок. Яким чином вдасться визволити Настуню з хатинки Баби Яги – про це Ви зможете дізнатися самі, відвідавши виставу. Яскрава музична вистава неодмінно сподобається Вам та Вашим дітям.Тривалість - 1год. 20хв.

Ще раз про Червону Шапочку

Бабуся запросила Червону Шапочку на пиріжки, та дорога довга, через ліс, а там вовк… І не лише він… На шляху дівчинки трапляється Баба Яга, Айболит з Бармалієм, Снігова Королева та Іван Царевич. Добра і повчальна казка про те, що поганих – не буває, неодмінно сподобається не лише діткам, але й дорослим.Тривалість - 1 год. 15 хв.

Вистава "Інцидент"

Під час відкриття нового відділення банку стався прикрий інцидент, який викликав неабиякий резонанс та інтерес, безліч пікантних ситуацій і багато сміху.... Що ж за інцидент трапився у театрі? Приходьте і дізнаєтесь самі. Ефектна, весела та видовищна вистава за п’єсою італійського драматурга Луїджі Лунарі подарує Вам хороший настрій та незабутні враження. Режисер – народна артистка України Людмила Скрипка. Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська. Балетмейстер – Неля Зберя.Тривалість - 2 год. 10 хв.

Павлинка

Комедію білоруського класика Янки Купали «Павлинка» про історію дівчини, що попри волю батька сама обрала собі долю, уперше показали глядачам більш як сто років тому. Коли автор прочитав її на молодіжній вечірці, студенти швидко організували збір коштів для її постановки. Вистава мала нечуваний успіх, а автор став на довгі роки популярним. І сьогодні вистава захоплює глядачів щирим народним гумором, національним колоритом, мудрістю та душевною теплотою. Як часто буває у комедіях, – окремі репліки персонажів настільки запам’ятовуються глядачам, що їх і досі при нагоді розбирають на цитати. Тож цей веселий і дотепний твір, де, окрім співів, жартів і танців, є кохання, інтрига, і своя правда як у батьків, так і у дітей, – сподобається багатьом. Вистава йде у чудовому перекладі класика української літератури Павла Тичини. Жестом поваги до будь-якої національної культури сприймаємо рішення режисера-постановника вистави, заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського, щоб пісні актори співали білоруською. Ролі виконують: народна артистка України Тамара Артеменко-Кільчицька, заслужені артисти України Богдан Братко, Микола Гоменюк, Лариса Попенко, Наталія Гунда, Оксана Коновей, В’ячеслав Стаханов, актори Ольга Кільчицька-Дудка, Марина Піта, Дмитро Леончик, Андрій Топорівський, Ігор Андроник, Назар Кавулич, Олексій Надкерничний.

Вистава "Пригоди морського вовка"

Будь-які перешкоди, труднощі, непорозуміння подолають ті, хто вміє мріяти, любити, дружити. Адже якщо поруч вірний друг, можна подолати все. І навіть якщо трапляться труднощі, то справжня дружба ними лише загартується. Вистава «Пригоди морського вовка» саме про це. Вона буде цікава в першу чергу для дітей молодшого віку, але й будь-який дорослий отримає величезне задоволення, поринувши у світ мрій та фантазій.Тривалість - 1 година.

КАРЛСОН, ЯКИЙ ЖИВЕ НА ДАХУ

Карлсон - добре відомий для глядачів з радянських фільму та мультика. На сцені цього кумедного персонажа, принаймні, у Чернівцях ще ніхто не бачив. Це наш Карлсон, якого не було ні в Радянському Союзі, ні в американців, ні в сучасних мультфільмах українських. Проте, характерні риси Карлсона все ж збережені: він веселий, непосидючий, багато бешкетує і, звичайно ж, як і в мультфільмі, літає.Тривалість - 1 год. 20 хв.

Вистава "Поранкова душа"

До 155-ї річниці від дня народження української письменниці Ольги Кобилянської, ім'я якої носить наш театр, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун здійснив постановку своєї п'єси  "Поранкова душа", яку написав на основі щоденників Ольги Юліанівни.   Серед персонажів, окрім Кобилянської, є її батьки, відомі письменники – Василь Стефаник, Леся Українка, Осип Маковей, Євген Озаркевич та інші. Подивившись виставу, глядачі більше дізнаються про життя і творчість нашої славетної землячки.Тривалість - 1 год. 30 хв.

ЖИЛА СОБІ СИРОЇЖКА

Цікава історія з життя лісових грибочків, які теж можуть розмовляти, сміятись і навіть плакати. Вони, як і люди, – бувають добрі і погані, у кожного свій характер, свої примхи. І от одного разу погані гриби викрадають чарівну скриню, яка дарує лісу дощ. Хто ж врятує ліс від засухи, хто наважиться на поєдинок зі злим Мухомором? Ви дізнаєтесь це, якщо завітаєте до казкового світу театру і побачите незвичайні пригоди Сироїжки та її друзів.Тривалість - 1 година.

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». У концерті задіяно 150 артистів і більше 30 тонн світлового і звукового обладнання. Тексти – Люк Пламондон.Музика – Ріккардо Коччіанте.

Концерти

MOZART L’Opera Rock Le Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу – геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад 100 артистів.

Концерт Еміля Крупника

Еміль Аронович Крупник – український і ізраїльський поет, письменник, журналіст, автор-виконавець пісень в жанрі російського шансону. Автор і виконавець культової «Мурки» українською мовою. Еміль Крупник є автором текстів пісень виконавця шансону Володимира Файера. У 2002 році в Москві фірмою «Артіль Східний вітер» випущений альбом Вл. Файера «Воля». Всі тексти написані Е. Крупником. Цього вечора – ювілейний творчий вечір Еміля Крупника. За участі дуету «Нігун» (м. Київ), ансамблю «А їдише нешуме» та музикантів Чернівецької філармонії. Спеціальні гості: Світлана Шаханова, Світлана Островська, Фелікс Шустер.

Концерт заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю ім. А. Кушніренка

У чудовому Буковинському краї в листопаді 1944 року при Чернівецькій обласній філармонії був заснований професійний художній колектив – Заслуженного Академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю, організатором якого став збирач пісенного фольклору, самобутній місцевий композитор Григорій Шевчук, який разом з відомим хормейстером Василем Міньком очолили цей колектив. Першим балетмейстером ансамблю став киянин Григорій Дихта — фронтовик, який після поранення потрапив до Чернівців.За високий професіоналізм, оригінальність концертних програм колектив ансамблю одержав найвищі оцінки журі на фолькльорних фестивалях в Польщі (м.Кошелін 2011р., м.Закопане 2015р.) і Румунії (м.Яси 2015р.). В 2015 році на базі концертних програм ансамблю був знятий музичний фільм "Буковинські передзвони", який одержав багато схвальних відгуків від глядачів. За останній час було здійснено більш, як 30 фонозаписів вокальних, оркестрових творів і композицій з репертуару ансамблю.У 2014 році колектив великим святковим концертом на сцені обласної філармонії відзначив своє 70-ти річчя від дня заснування, у звязку з цією визначною датою в житті ансамблю колектив нагороджений Грамотою Верховної Ради України.Своїм натхненним мистецтвом заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю оспівує красу рідного краю, дарує людям естетичну насолоду, робить свій певний внесок у національне відродження і розвиток української музичної культури.

Сергій Бабкін презентує альбом «Музасфера»

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.

Макс Пташник у VYO pub
16.12.2018

Нещодавно львівський музикант-мультиінструменталіст, сонграйтер, саунд-продюсер — Макс Пташник презентував нову композицію #хочубутикраще та анонсував перші міста дебютного туру Україною. «#хочубутикраще — це продовження відвертої, але конструктивної розмови, в першу чергу, з самим собою, яку я почав у попередній композиції — «Прокидайся». В моєму житті наступив момент, коли я зрозумів що рухаюсь в бік, протилежний, від своїх бажань та потреб. Я усвідомив наскільки багато ми брешемо самі собі та наскільки викревлене наше сприйняття самих себе. Відчув, що настав час для складних, але потрібних рішень. Цей трек - роздуми про мої власні нові цілі, викликлики та прагнення; спроба апдейтнути свої стосунки з людьми та оточуючим світом.”— коментує Макс Пташник. "Я підготував особливі мінімалістичні версії пісень з двох попередніх міні-альбомів «обіцянка кінця самотності», «буденна пересічна драма» та кілька композицій що увійдуть до майбутнього альбому. Атмосфера концертів буде затишною камерною та невимушеною - я вважаю такий формат найбільш доречним для першого знайомства з більшістю слухачів.” Гурт Макс Пташник був заснований у 2017 році в США. За рік існування гурт встиг виступити на фестивалях «Файне місто», «Бандерштат», «ZaxidFest» та інших. Артист взяв участь у телешоу «Хіт-конвеєр» та «Рок-гараж». Трек «Воля» на слова Юрія Іздрика ввійшов у топ100 пісень українською мовою за версією Karabas Live та в топ-50 пісень 2017 року за версією LiRoom.

Концерт "Піккардійської терції"

25 грудня вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть сольний концерт у Чернівцях. Нова програма, з якою акапельний колектив гастролює містами України, має назву «Найкраще». Місце зустрічі із гуртом у Чернівцях – Театр ім. О. Кобилянської. Початок концерту – о 19:00. «Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За понад чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу».Склад вокальної формації «Піккардійська Терція»: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин. У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Велика Британія, Австрія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур.

LEOBAND ORCHESTRA. WHITE CHRISTMAS

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ WHITE CHRISTMAS?1. Відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва2. Почути улюблені хіти3. Насолодитись звучанням неперевершеного Leoband Orchestra та голосами Павла Ільницького, Оксани Караїм і Ladies’ TRIOКонцерт White Christmas - музична традиція Нового року!Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.

Новорічно-різдвяна “Буковинська казка”

За участю артистів Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка Початок о 18:30. Зал Філармонії. Ціна квитка — 50 грн.

Вечірки

"Яскрава Неділя" в клубі "Сфера"

Кожної неділі безкоштовний вхід для всіх до 23:59 в клубі "Сфера"!!

Стенд-ап єднання в пабі "Вйо"
11.12.2018

А ви не думаєте, що дідусь являвся надзвичайно егоїстичною скотинякою? Він не міг витягнути ріпку самостійно, змушував та залучав пенсіонерів, неповнолітніх та тварин. Тим часом банда лунатиків, пограбувала магазин «Все для сну», а дерева доростуть до небес, тільки в випадку якщо їхнє коріння досягне самого пекла. Ви давно не чули новини сюрреалістичних світів? Не дізнавались про відношення матеріальних ніщебродів та водночас моральних олігархів, до світових новин? Не знаєте куди припаркувати автівку? Тоді вам пора до нас! Свіжі та знову в силах, щойно з маямських пляжів, стенд-ап меншини з різних міст західної України, будуть радувати ваші обличчя, своїми влучно підміченими словесними зворотами та добірними матюками. Локеренейшин: Паб «Vyo» - Кохановського 9. Датейшин-початкейшин: 11 грудняковіча. Самийсамийпочаткейшин: 20:00 (не запізнюйся, май повагу). Цінавапросіка: 100гривень.

Чучєло Чєрвя

Любі друзяки! В холодний зимовий вечір 12-го грудня маєте файну нагоду погрітися гарячою музикою найромантичнішого гурту Буковини "Чучєло Чєрвя"! Не пропустіть повз себе вже відомі загалу блокбастери "Закоханий людожер", "Гоп-чух, Тетяно", "Волохате мило", нові хітяри "Мольфар: Духи Карпат", "П'ятниця, 13-го" та багато іншого цікавого й інтересного! До зустрічи 12.12.18 в пабі RePublic, в вечір Хард-року, романтики та справжньої чоловічої дружби! І пам'ятаймо: середа - це маленька п'ятниця! )

"Сни Дріади" (м.Івано-Франківськ)

«Сни Дріади» – це неоднозначне явище в українській рок-музиці, але безперечно таке, що назавжди запам’ятовується, і щороку завойовує нових шанувальників. Протягом всього існування гурту, хлопці працювали над своєю музикою, не покладаючи рук, вносячи в тексти, музику, і звучання свої душі. Пропонуємо Вам зануритися у атмосферу щирого, драйвового, потужного і змістовного музичного коктейлю під назвою «Сни Дріади», і знайти в їхній музиці частиночку себе.

Андріївські вечорниці!
12.12.2018
"Симфонія", ресторан, вул. Лесі Українки 30

Незабутнє свято для вас з кокурсами, гаданнями, запальними танцями та плетінням оберегів. Замовлення приймаються за телефоном 0685768567 Вхід у вишиванках.

Мега СТУД ТУСА

Круті студентські туси щочетверга зі спеціальним студентським меню!! Найкращі ціни на все для студентів !!! Face control 18+ Вхід для дівчат до 00:00 безкоштовний Для хлопців 40 грн.

Бурдони Черна у пабі RePublic

Незважаючи на мороз, на Андрія ніхто не буде сидіти вдома, правда ж? Наші предки збралися в цей день на вечорниці, чому б не продовжити цю славну традицію? А тим більше, якщо вечорниця відбудеться в оновленому Паб "RePublic"! Доречі, "Бурдони" теж будуть в оновленому складі))) Ми підготували для вас сюрприз і навіть не один! Чекаємо на вас 13 грудня о 20:00 на 3-му поверсі ТЦ Depot. Вхід вільний.

Молодіжна етно-вечірка на Андріїівські Вечорниці
14.12.2018
Клуб "Контакт" вул.Небесної Сотні, 2

Молодіжна етно-вечірка на Андріїівські Вечорниці "Знайди свого Андрія" Місце: Клуб "Контакт" вул.Небесної Сотні, 2  

Crazy Girl Party

Ось і настала довгоочікувана п’ятниця! Сьогодні у вас є можливість відпочити після важкого робочого тижня в РК «Сорбонна»! Дівчата, ви ж пам’ятаєте про вечірку «Crazy Girl Party»? Скоріше бронюйте столики та приводьте з собою подруг. Вхід до 00.00 безкоштовний!

Солодка п’ятниця!!!

Солодка п’ятниця щотижня в клубі “Сфера”!! Розпочинаємо вихідні правильно!Безкоштовний вхід для всіх до 23:00+для дівчат на барі необмежені free коктейлі з 00:00 до 00:30.

Студентський Новий рік в РК “Бартка”

Відсвяткуємо Миколая неймовірно круто всі разом в колі друзів! Попередній продаж квитків по 100 грн: 0663389301 або у офіційних промоутерів. Кількість квитків для передпродажу обмежена! . В день вечірки вхід 150 грн. Початок о 22:00, вхід 18+ . Особам, що молодо виглядають рекомендуємо брати з собою документи!

Мистецькі заходи

Автограф-сесія з Андрієм Курковим та Юрієм Винничуком
11.12.2018
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

11 грудня до Чернівців завітають відомі письменники Андрій Курков та Юрій Винничук. Зустріч та автограф-сесія відбудуться у Буковинському медіа-центрі Bell Vue за адресою:вулиця Ольги Кобилянської, 2. Початок заходу о 18:30.Юрій Винничук — одна з наймасштабніших постатей сучасного українського літературного процесу: блискучий дорослий і дитячий письменник, поет, перекладач, упорядник, актор, редактор, колумніст, містифікатор, засновник театру-кабаре, знавець жіночих і дитячих душ.Його твори перекладені в Англії, Аргентині, Білорусі, Канаді, Німеччині, Польщі, Сербії, США, Франції, Хорватії, Чехії. За казками автора зняли мультфільми «Історія одного Поросятка» та «Як метелик вивчав життя».Юрій Винничук автор перекладів з англійської, валлійського, слов’янських мов. У 2015 році вийшов роман Винничука «Аптекар», який отримав чимало позитивних відгуків, став фіналістом конкурсу Книга року Бі-Бі-Сі, але поступився збірці оповідань Василя Махна. 2012 отримав відзнаку «Золотий письменник».Андрій Курков — автор понад двох десятків книг, його твори перекладені на 30 мов світу (англійська, німецька, французька, голландська, іспанська, японська тощо), за його сценаріями поставлено 18 документальних і художніх фільмів.Андрій Курков — перший з письменників СНД, чиї книги опинилися в «топ-десятці» європейських бестселерів. У Європі він визнаний сучасним російськомовним письменником № 1.Окрім цього, як есеїст та журналіст, він пише на теми культури, політики і Києва. Андрій Курков регулярно співпрацює із закордонними періодичними виданнями («Neue Zuriche Zeitung», «Die Welt», «Bauwelt», «Ліберасьон» і т.д.).

Презентація поетичної збірки Сергія Татчина "Любити"

Український поет Сергій Татчин презентує свою збірку "Любити" у місті Чернівці. Збірка Сергія Татчина «Любити» започатковує серію присвячену сучасній українській літературі «Поезія21». До серії увійдуть імена тих, чия творчість позначає століття, що плине та визначає віяння часу. До цієї книги увійшли 111 поезій талановитого вінницького поета, автора збірок «Пташка», «Вінницька абетка», «#епістолярні хроніки» та інших. Модераторка події — Інга Кейван.

Походи, екскурсії

Week-End тур до Румунії

Запрошуємо вас відвідати чудову Румунію, а саме Сігішоару - Батьківщину Графа Дракули, неймовірної краси ущелину Біказ, "червоне озеро - Lacu Rosu", "румунський Зальцбург" - Брашов, зловісний "Замок Дракули" в Брані, та розкішний палац-резиденція румунських королів - Пелеш.

Одноденний тур "Гуцульський тандем"

Чудовий варіант одноденного туру в Карпати. В програмі туру: Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка зимовими Карпатами.Вартість: 380 грн. з особи.

Казкові зимові канікули в ГРК Мигово
24.12.2018 - 29.12.2018
Організовує "Шоколаd camp" - дитячий табір

Подаруйте своїй дитині казкові новорічні канікули в Карпатах з костюмованою вечіркою, катанням на лижах та сноуборді, цікавими іграми та майстер класами!!

Екскурсійний тур "Винний тур на Закарпаття"

Коли говориш "Закарпаття" - то відразу асоціація вино... термальні басейни... сироваріння. Запрошуємо вас відвідати наш екскурсійний тур "Винний тур на Закарпаття". В програмі туру: відвідаємо щорічний винний фестиваль аматорського виноробства "Червене вино" в Мукачево, оздоровимось в термальних басейнах в Берегово, насолодимось справжнім мистецтвом виготовлення найкращого вина на Закарпатті - Chateu Chizay, а також відвідаємо справжню еко-ферму, де виготовляють сири за старовинними закарпатськими рецептами. Ми розкриємо для вас справжню естетику та культуру вина!

Всеукраїнський рух "Твоя країна Чернівці"
18.01.2019 - 20.01.2019
Різні локації міста

Ви прослідкували закономірність, що візити в рамках Всеукраїнського руху "Твоя країна" в Чернівцях з'являються частіше, ніж деякі студенти ходять на пари? Так? Але ви ще не були в нашому місті і не бачили славнозвісний український Хогвартс, не гуляли чарівними, затишними вуличками, які так і хочуть переповісти історії часів Австро-Угорської імперії, або ж не зустрічалися вранці з двірником, який підмітає нашу улюблену пішохідну вулицю букетом троянд? Ви ще не пили запашної кави? Не спілкувалися з милими та відкритими Чернівчанами? Як? Ви ще цього всього не зробили? Швиденько відкривайте google-forms і заповнюйте анкету на візит до Чернівців, який відбудеться у перший місяць нового року, тобто 18-20 січня. Пам'ятайте, життя - мінлива штука, тому скористайтеся можливістю побувати в столиці Буковини вже зараз!

Навчання та розвиток

Ізостудія "Магія творчості"
09.12.2018

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! На це здатен кожен, хто прагне бачити не тільки очима, а й серцем. Для кого проводяться заняття в ізостудії "МАГІЯ ТВОРЧОСТІ"?- для тих, хто хоче втілити дитячу мрію – навчитися малювати;- для тих, хто завдяки живопису хоче по-іншому навчиться дивитися на світ;- для тих, хто хоче підняти свій рівень професіоналізму для роботи;- для тих, хто хоче навчиться малювати для загального розвитку;- і, нарешті, для тих, хто завдяки малюванню хоче звернутися до свого внутрішнього світу, осягнути нові можливості та відкриття.Якщо Ви впізнали себе хоча б в одному з пунктів - ЗАПРОШУЄМО ВАС навчитися Містерії роботи з фарбами.ПРОВОДИТЬ: Маркович Віктор - професійний художник із 20-річним стажем.КОЛИ: по неділях, з 11:00 до 13:00 год.

Лекція-воркшоп "Маніпуляція: виявлення та протистояння"
12.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Обережно, нами маніпулюють! ЗМІ, реклама, політики, продавці, навіть близькі нам люди. Деякі маніпуляції очевидні, деякі приховані. Одні з них корисні, інші руйнують наше життя. Як з цим всім бути? Ми допоможемо зазирнути в саму метафізику маніпуляції, з'ясуємо її лінгвістичну, біологічну та психічну природу. Навчимо Тебе не бути маріонеткою, і розкажемо як здобути прихильність людей. Лекція доповнена інтерактивом, тому Ти зможеш одразу на собі перевірити, що таке маніпуляція. Приходь на захід, якщо Ти:1. Маркетолог/Рекламіст/SMMник Зрозумієш що керує людським вибором, і як допомогти зробити "правильний" вибір.2. Працюєш у ЗМІ/журналіст Виявлятимеш маніпуляції у висловлюваннях публічних осіб.3. Власник бізнесу Зрозумієш бажання і мрії своїх клієнтів.4. Блогер Зумієш стати лідером думок і навчишся розташовувати до себе аудиторію.5. Громадський діяч Станеш ефективнішим оратором, зможеш обернути своє завзяття на користь людству.6. Студент Дізнаєшся, як не стати жертвою маніпуляції і зламати систему.7. Цікавишся психологією Краще зрозумієш себе та оточуючих, їх бажання, дії, слова. А також, якщо Ти просто хочеш стати кращим і бути "ближчим до кухні". ❗️Обережно❗️ Твій світогляд може змінитися! Якщо Ти не готовий до нового, і не збираєшся міняти свої думки, то краще сходи на каву з тістечком :) Лектор: PHd з філософії, мандрівник, блогер, експерт з методології науки, психоаналізу Myroslaw Melnychuk

Тестування гри “Земля майбутнього”

“Земля майбутнього” - це настільна, трансформаційна, навчальна та командна гра у науково-популярному жанрі. Сюжет гри: нашій планеті загрожують різноманітні катастрофи, здатні знищити не лише еко-системи, але все людство. Серед них глобальне потепління, забруднення океанів та прісної води, знищення лісів, атомна, вугільна та нафтова енергетика, загрози з космосу, ядерна та біологічна війна, природні катастрофи, а також техно-загрози — штучний інтелект. Гра поки ще знаходиться в процесі розробки, її вихід планується приблизно у лютому 2019 р. Але Ви можете прискорити процес її створення та вдосконалення.

Майстер-клас "Управління енергетикою Людини"
13.12.2018

Багато людей в наш час скаржаться на постійну втому та брак енергії. Але в дійсності - кожна людина володіє ВЕЛИЧЕЗНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ, тільки потрібно навчитися його активізувати і керувати цією силою !!! Якщо Ви хочете НАВЧИТИСЬ АКТИВІЗУВАТИ СВІЙ ПРИХОВАНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ та СВІДОМО КЕРУВАТИ ЕНЕРГІЄЮ, а також ПОКРАЩИТИ СТАН ЗДОРОВ'Я - запрошуємо Вас на МАЙСТЕР-КЛАС "Управління енергетикою Людини". ПРОВОДИТЬ: Поляков Генадій Миколайович – керівник Чернівецької філії Міжнародної Академії Біоенерготехнологій, практичний досвід енергокорекції - понад 30 років.КОЛИ: щочетверга, з 18:30 до 20:30 год.

Навчальний курс "Гештальт-терапія в приватній практиці та житті: навчання"
14.12.2018 - 16.12.2018
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

До участі в програмі запрошуються психологи, спеціалісти суміжних дисциплін (медицина, педагогіка, соціологія), можливій набір студентів із цих спеціальностей (від 21 р.). А також усі інші, хто бажає познайомитися з гештальт-напрямом та залучити його до свого життя та професії. ОСНОВНІ ТЕМИ ПРОГРАМИ: 1. Основи гештальт-терапії. 2. Контакт, кордони контакту, цикл досвіду. 3. Супротив та захисні мехханізми в гештальт-терапії. 4. Динаміка self. 5. Гештальт- і тілесно-орієнтований підхід. 6. Творчі методи гештальт-терапії. Після закінчення навчального курсу Ви отримаєте сертифікат першого ступеню. Загальна кількість навчальних годин — 180 год.

Авторський курс "Таємниці тілесного Я"
14.12.2018 - 16.12.2018
вул. Герцена 1а, каб.26

Запрошую Вас на авторський курс “Таємниці тілесного “Я” у форматі тематичної терапевтичної групи. Курс складається з 7 сесій ( по три кожна). Ви навчитеся опиратися на себе та інших; дізнаєтеся як будувати власні кордони, коли вступаєте в контакт з оточуючим світом; розширите свої методи роботи з клієнтами, опираючись на тілесні феномени клієнтів; отримаєте практичні навички розпізнавання власних тілесних реакцій. Для кого цей курс? 1. Практикуючих психологів, лікарів. 2. Студентів педагогічних та медичних вузів. 3. Людей, які хочуть розібратися в собі, навчитися слухати, розуміти, а також використовувати знаки та сигнали, які посилає тіло, розширити уявлення про себе, навчитися знаходити та використовувати ресурси власного тіла. Кожна сесія включає теорію, практичні заняття, отримання особистого клієнтського досвіду, практику роботи з тілесним. Тренер — Ірина Толочко.

WEST BUSINESS FORUM

Думаєте, що ви знаєте все про маркетинг та продажі? WEST BUSINESS FORUM зламає усі стереотипи, про які ви тільки могли чути. Спікери форуму — автори ділових бестселерів та керівники успішних компаній готові поділитись з вами найновішою і актуальною інформацію, яку ви зможете застосувати у власному бізнесі.Найкраще закінчення 2018 року — це отримати нові знання, натхнення і мотивацію для реалізації глобальних бізнес-ідей на 2019 рік від провідних експертів!⠀Спікери WBF:▪️Дмитро Розенфельд — один з кращих маркетологів України, «ЗОЛОТИЙ СПІКЕР України та СНД» 2016 року, В2В Masters розкриє тему: «Продажі складним клієнтам».▪️Дмитро Борисов — один з найвідоміших рестораторів України, власник та бренд-шеф однойменної мережі ресторанів «Gastrofamily» з виступом «Інноваційний маркетинг = ефективний бізнес».▪️Євгеній Василенко — маркетолог, засновник бізнес-школи "Майстерня" та ТОВ "Бізнес Молодість", спеціаліст в Digital Reputation, Reputation Capital&Management розповість про «Digital трансформація бізнесу».

Презентація програми "Відкритий Світ" в м. Чернівці
15.12.2018
вул. О. Кобилянської, 47

15 грудня 2018 р. о 12.30 Американські Ради з Міжнародної освіти запрошують всіх охочих на презентацію програми "Відкритий Світ" в м. Чернівці. Програма Конгресу США «Відкритий світ» призначена для молодих громадських лідерів, а саме для тих, хто впливає на політичну ситуацію й суспільну думку в країні - представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, некомерційних організацій й інших структур, що займаються громадськими питаннями та, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, а також зацікавлені в побудові демократії, ринкової економіки й верховенства права. Під час презентації Ви дізнаєтесь про структуру програми, відбірковий процес та можливості для випускників програми. Під час зустрічі також буде представлено інші програми, що адмініструються Американськими Радами з Міжнародної Освіти. Презентацію проводитимуть Вероніка Грищенко, координаторка програми "Відкритий Світ" в Україні та Дана Кавара, координаторка випускників програми "Відкритий Світ". Чекатимемо на Вас за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (Window on America Center в м. Чернівці).

МагічНОворічна кулька! Майстер-клас по плетінню бісером
16.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Цей майстер клас особливий, і першими участь в ньому захочуть взяти справжні поціновувачі Фортелю! Отже, якщо ти хочеш, щоб твою новорічну ялинку прикрасила особлива кулька із написом FortelUA – тобі на цей МК! Адже саме тут, у крафт-хабі FortelUA ми разом створимо не тільки ялинкову прикрасу, але й новорічний настрій. Навчимося плести гачком та разом обв’яжемо основу із пінопласту бісером. Усі учасники підуть із майстер класу із власною оригінальною новорічною іграшкою (розмір 4,5 см). А якщо ти не хочеш кульку із написом "Фортель" (хоча такого не буває), то також не біда. Адже можна обрати та зробити прикрасу в двох інших гарних варіаціях. Захід цікавий та тривалий – до шести годин, для дорослих та підлітків старше 15 років. Плести новорічні дива будемо 16 грудня, починаючи із 13.00 у крафт-хабі “FortelUA” (вул.Сагайдачного,2) Навички та інструменти, необхідні для участі: вміти плести гачком основні петлі (повітряна петля та стовпчик без накиду) та мати свій улюблений гачок № 1 (або менше). Бісер, основа та інші матеріали входять у вартість МК.

Семінар "Міжнародні стандарти харчової безпеки ХАССП"

Запрошуємо Вас на тренінги по стандартам харчової безпеки ХАССП (HACCP). Це спеціальна навчальна програма, розроблена для закладів ресторанного господарства. ХАССП (HACCP) - це система контролю якості в харчовій галузі. Стандарти ХАССП (HACCP) відображають необхідний рівень безпеки виробництва, зберігання, транспортування та приготування харчових продуктів в конкретному закладі.  1-й блок - теоретичний.2-й блок - шефський (практичний).3-й блок - законодавчий.4-й блок - технічний. Наша програма розроблена для: - власників, директорів і керуючих закладами ресторанного господарства; - шеф-кухарів, су-шефів, кухарів і всіх працівників кухні; - технологів і завідувачів складом в закладах ресторанного господарства;

Психологічна транс-гра “Філософія щастя”

Ви щасливі? Впевнені, що щасливі... без тіні сумнівів? А що якщо хтось поділиться з Вами рецептом щастя? На це здатна нова трансформаційна психологічна гра “Філософія щастя”. Що Ви отримаєте в результаті зігравши в “Філософію щастя”? 1. Ви зрозумієте, які саме сфери життя Вам варто розвивати для покращення якості життя. 2. Ви зрозумієте, як саме і якими методами можна розвивати свої сфери життя так, щоб вони в решті-решт Вас зробили щасливими. 3. Ви дізнаєтеся від чого залежить Ваше особисте щастя; що Ви не робите чи робите недостатньо добре для того, щоб це прекрасне почуття наповнило Вас. 4. Ви отримаєте рекомендації виключно для Вас і Вашої ситуації. 5. Ви подивитися на своє життя по-іншому, під іншим кутом і зрозумієте з чого конкретно варто почати робити зміни. Гра триває від 3 до 6 годин. Кількість гравців: від 4 до 6 людей. Передбачено один кава-брейк. Автор гри — Тіна Коновалова (підприємець, засновниця клубу Вільних людей).

Chernivtsi Networking: Change Makers vol.6.
06.01.2019
Українська Академія Лідерства, вул. Чарльза Дарвіна 2

Що таке Networking Change Makers? Це відкритий простір для спілкування, живого та драйвового. Це місце зустрічей та знайомств, що надихають. Це формат, де немає формату, для свободи та прояву кожного. Це місце, де можна зустріти представників державного та громадського секторів, науки, медіа, культури та бізнесу.Нетворкінг – подія, під час якої учасники знайомляться, спілкуються, обмінюються думками, ідеями та досвідом. Мета – зібрати в одному місці людей з різних середовищ. Тих, які готові бути змінотворцями (Change Makers), жити розумінням проактивності та небайдужості, творити великі та маленькі зміни в суспільстві та державі.Організатори такої події у Чернівцях: Тарас Корнійчук, Любов Марушина, Сергій Кізіма та Ігор Константинюк. 

Зимові курси "Language School"
21.01.2019 - 22.02.2019
Бібліотеки міста

Hello!!! Шукаєш можливості, як прокачати свій рівень іноземної мови, подолати мовний бар’єр, пізнати культуру одразу багатьох країн та з користю провести свою зиму? Тоді зимові курси “Language School” – cаме для тебе. Що ти отримуєш? Можливість протягом 5 тижнів інтенсивно вивчати обрану іноземну мову за спеціально створеною програмою разом з волонтерами з різних куточків світу, тренувати мовлення, долати мовні та культурні бар’єри у режимі нон-стоп та познайомитись з цікавими людьми з різних куточків світу. P.S. А також не упусти можливість вивчати іноземну мову 24/7 , ставши Host family (приймаючою родиною для волонтера)Загальна тривалість курсу - 5 тижнів.Тривалість занять - 2 години, 5 разів на тиджень.Вартість - 500 грн (за весь курс, 50 год).

Майстер-клас "Багатоярусні торти"

Майстер-клас "Багатоярусні торти" Вперше на Буковині!!! Кондитери і любителі, Ви не можете пропустити це дійство! ⠀ Коли❓ 22-23 січня Де❓ Ciabatta Roastery&Bakery Cafe вул. Героїв майдану, 150 Хто❓ Організатор: Ciabatta academy Майстер: Маргарита Ференц ⠀ Чому ми навчимось❓ Звісно, буде теорія. І вона буде присвячена бісквітам та начинкам. Розкриваємо багато секретів, які допоможуть вправно поєднувати смаки, текстури та інгредієнти. Збирання багатоярусного торта: все про конструкції та секретні секретики, 5-, 3-, 2-х ярусні торти-башні в американському стилі. Фальш-яруси - для когось звучить трохи космічно, але мова йтиме про те, коли, як, для чого їх використовувати. Декор: вафельний, аерограф, сусальне золото, робота з кольорами та акварельний розпис. Це важко, але трендово та надзвичайно цікаво.

Семінар "Цілі: як правильно ставити та досягати результату"
22.01.2019

"Тільки той, хто концентрується на цілі з належною ретельністю та самозреченням - досягає її ! " (О.К. Томулець). Ви замислювалися коли-небудь, чому одні люди впевнено йдуть по життю, ставлячи і досягаючи амбітні цілі, а інші – начебто, сповнені рішучості , ставлять перед собою цілі, але при цьому не отримують бажаних результатів? В чому секрет? І чому більшість людей так і залишаються мрійниками по життю, знаходячи потім тисячі виправдань своїм невдачам. Що ви дізнаєтесь на семінарі?- Як визначити головні цілі в житті;- Як правильно ставити цілі для їх реалізації;- Як мотивувати себе на досягнення цілей;- Як знайти в собі силу для досягнення важливих життєвих цілей.Кому буде цікаво відвідати семінар?- Тим, хто хоче досягти своєї мети- Тим, кому набридло топтатися на місці- Тим, хто готовий до позитивних змін у своєму житті.

Семінар "Фізіогноміка. Зчитування людей по обличчю»
23.01.2019

Історія фізіогноміки йде корінням в глибоку старовину. В Японії і Китаї існували спеціальні школи, де людське обличчя вивчалося буквально по міліметру. Саме слово фізіогноміка (від грец. Physis - «природа», «природні задатки» і gnomonikos - «досвідчений», «проникливий») означає мистецтво пізнавати за рисами обличчя характер людини, його долю, певний зв'язок між зовнішнім виглядом і характером.Тіло людини не вміє брехати. Читаючи інформацію тіла, Ви завжди будете знати правду. Що б свідомість людини не говорила Вам, її тіло завжди показує справжні наміри.Обличчя людини - немов карта життя, яка відображає риси характеру і темпераменту, здібності до навчання і професійного зростання, найбільш видатні здібності, стан здоров'я ... Все це можна прочитати на людському обличчі, як у відкритій книзі долі!Хочете навчитися розпізнавати риси характеру за зовнішністю -  запрошуємо Вас на курс семінарів «Фізіогноміка: Зчитування людей по обличчю» вивчити це мистецтво і розширити своє розуміння оточуючих людей і навколишнього світу в цілому!ПРОВОДИТЬ: Остапова Оксана - досвід заняття фізіогномікою більше 10 років.

Семінар "Тілесні Оздоровчі Практики"
26.01.2019

Оздоровчі системи - системи знань і практичних методик, що дозволяють забезпечити формування стійкого здоров'я людини. Оздоровчі системи формувались з моменту зародження людських цивілізацій і природним чином входять в культуру людства. Традиційні системи прийшли до нас з країн з безперервним і спадкоємним розвитком культури суспільства. Сучасні оздоровчі системи - дозволяють використати найновітніші технології. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ відчути на собі позитивну дію оздоровчих систем під час курсу практичних семінарів, де Ви зможете дізнатись про: - основну біомеханіку рухів тіла - правильну постава тіла під час паттерна кроку - можливості виявлення порушень в поставі за допомогою тестування окремих м'язів - методи усунення дисфункцій на основі оздоровчих вправ і практик- практики Північної Традиції з включенням образів спрямованих на оздоровлення всього організму- поняття системи каналів, меридіанів, по яких протікають енергії Янь та Інь- практику "5 Тібетських перлин"- теорію У-Сін та багато іншого ...

Семінар "Здоровий Сон. Майстерність Снобачення"
29.01.2019

А що ви знаете про "сон" та "снобаченння"?Ось деякі науково-доведені факти:1. Жити без сну неможливо, адже він є запорукою здоров’я та сили. В середньому за життя кожна людина спить 25 років.2. Всі люди бачать сновидіння, навіть сліпі люди бачать сни. 3. Якщо ви думаєте що спите без снобачень, це означає, що ви їх просто забуваєте. В середньому люди бачать и від 4 до 7 сновидінь за ніч, але забувають до 90% снів напротязі 10 хвилин після пробудження.4. Дослідження стверджують, що від до 38% людей коли-небудь бачили віщі снобачення. 70% зазнавали явище під назвою дежавю. 5. Особливим типом сновидінь є так званий свідомий сон — тобто людина усвідомлює, що спить, і таким чином може контролювати ситуацію уві сні. Якщо хтось бажає більше дізнатись про:- важливість правильного сну;- цикли та фази сну;- підготовку до здорового сну;- причини безсоння і їх вирішення;- практики запамятовування сновидінь;- розшифрування прихованої суті ваших снів;- методи усвідомлення у сновидіннях;- ваші можливості в усвідомлених сновидіннях;- вплив усвідомлених дій у снобаченні на реальне життя ... ПРОВОДИТЬ: Остапов Григорій - практик методик усвідомлених снів з понад 30-літнім особистим досвідом.

Лабораторія творчості. Час для Гри.
29.01.2019

За межами уявлень про правильні та неправильні дії є поле. Я зустріну тебе там... (Румі). Запрошуємо на деякий час відчути себе Дитиною, яка просто любить Грати. На протязі кількох годин ми будемо Творити граючись і гратись створюючи. Одночасне народження музики, співу, танцю, малювання чи інших проявів - це експеримент природної СПІВТВОРЧОСТІ. Проте можна буде дозволити собі все, чого душа бажає - створювати музику, танець чи картину; просто слухати і спостерігати, або просто БУТИ !!! У всіх бажаючих буде можливість пограти на етнічних інструментах: ХендПан, Джембе, Дарбука, Співаючі чаші, Діджіріду, Дримба, всі види флейт і сопілок, Дудук, Саксофон і багато інших... Буде ще цікавіше якщо Ви зможете принести свої інструменти, полотна та фарби або інші інструменти для спільної творчої діяльності.ОРГАНІЗОВУЄ: Достовалов Олександр ( Jan Drum) - веселий мандрівник, який досліджує цей чудовий, незбагненний світ.

Семінар: Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі"
19.02.2019

Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі" - це дивовижна методика, яка на основі дати народження людини розкриває всі пласти та сфери життєдіяльності людини. Детально описує всі енергії, з якими людина приходить в цей світ і відкриває інформацію про її призначення, дає можливість пройти по особистій Матриці долі, побудованій на кодах Вашого життя, як по сходинках мудрості та усвідомленості душі і духу.Курс семінарів "Матриця Долі" по Методу Наталії Ладіні буде цікавий тим, хто бажає:- пізнати і знайти себе; - вибрати свій Шлях в житті;- знайти своє Призначення;- побудувати відносини;- знайти причини хвороб;- знайти розуміння з іншими людьми.

Семінар "Куди приводять Базові Концепції"
30.03.2019

Протягом свого дитинства кожне дитя чує певний набір слів, які відкладаються в його свідомості і підсвідомості. Фрази батьків стають нашими базовими концепціями, якими ми керуємося у дорослому житті і підсвідомо рухаємося по тій траекторії, яку нам нав’язали. Часом, вони можуть бути для нас навіть убивчими! Кому буде цікаво: - людям, які хочуть відповісти собі на питання: «Чому я так живу?» - батькам і тим, хто збирається ними стати - всім бажаючим, хто хоче формувати свої особисті нові концепції життя. Про що будемо говорити: - про формування базових концепцій - про базові концепції, які нам заклали наші батьки - про небезпечні базові концепції «на смерть» - про фрази, які ми говоримо своїм дітям і їх наслідки - про зміни базових концепцій у потрібні й корисні Якщо Вас зацікавила дана інформація - ЗАПРОШУЄМО ВАС на корисний семінар "Куди приводять Базові Концепції".

Курс "Слов'янська Відична Традиція"
08.04.2019

Слов'янська відична Традиція наших Предків, зберегла в собі Віду (практичні знання) про всі сфери життя людини, життєві ситуації і завдання з якими ми стикаємося щодня. Вона розглядає наше життя цілісно і комплексно, з усіх боків: людина-людина, людина-сім'я, людина-суспільство, людина-Бог.Досвід тисячі поколінь, збережений в Відичних Знаннях та живе спілкування з кудесником Слов'янської Традиції - допоможе вам осягнути себе і той світ, в якому ви живете. Ви зможете задавати запитання і отримати відповіді - практики, стани та відання!Теми курсу:1. Сенс Життя людини. Призначення і життєвий Шлях. Чому ми страждаємо? Як зрозуміти і знайти себе. Де шукати силу для самореалізації.2. Душевний і духовний розвиток, єдність і розбіжність. Як духовно розвиватися і бути успішним в матеріальному світі.3. Божественний задум: Чоловік і Жінка. Як їм жити разом і знайти спільне щастя. Правила щасливих сімей і сімейні обов'язки з точки зору Традиції.4. Як стати успішним і знайти в собі силу досягати важливих життєвих цілей.ПРОВОДИТЬ: Yasnovid Semerga - кудесник Родового Вогнища Слов'янської відичної традиції, майстер вікових посвят, відичний психолог.

Майстер-клас "Колесо життєвого балансу"
18.05.2019

Чи доводилося Вам ловити себе на думці, що Ви біжите по життю, намагаєтеся все встигнути, самореалізуватися, досягти матеріальної незалежності і стабільності, і начебто навіть успішно, але не відчуваєте при цьому радості? Незадоволеність власними успіхами може бути пов'язана з тим, що Ви розвиваєте себе однобоко, пустивши на самоплив інші сфери життя. І саме там Вас наздоганяють невдачі. Давайте навчимося знаходити слабкі місця за допомогою "Колеса життєвого балансу", адже як показує практика, це відмінний інструмент для того, щоб розібратися в собі і налагодити своє життя. На майстр-класі, ви зрозумієте: - З яких значущих областей складається ваше життя; - Що в Вашому житті для вас по-справжньому важливо; - Зміни в якій області сприятимуть поліпшенню якості всього вашого життя; - Які кроки ви можете зробити, щоб вже протягом найближчих декількох днів реалізувати важливі зміни. В результаті зустрічі Ви: - отримаєте інструкцію і практичний досвід роботи з Колесом. - розробите індивідуальний план досягнення своїх цілей. - знайдете джерела ресурсів для роботи над собою і якістю свого життя.

Спорт, здоров’я

Йога для дітей 7-10 років
12.12.2018

Дитяча йога - для хлопчиків та дівчат віком 7- 10 років - це цікава весела інтерактивна гра з елементами гімнастики та йоги. Навчитися володіти своїм тілом, без використання спеціальних тренажерів, ось завдання, що ставимо перед собою! Заняття по понеділках, середах та п'ятницях, 16.30 (тривалість 1 година). Вартість заняття 50 грн.

Турнір по Пейнтболу

Прийняти участь може кожен бажаючий. Незалежно від статі та фізичної кондиції! Гра відбуватиметься в ТРЦ "Панорама" (комфортний зал із освітленням). Вартість участі ВСЬОГО 500грн з команди. Переможці отримають: Кубок Warriors 2018 медалі, цінні призи та подарунки від партнерів. Фотозвіт від Geometria. ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ТЕЛ ☎️ 099 277 07 71 . Кількість місць обмежена поспішайте!

Звукова терапія - цілющі звуки тібетських співочих чаш та гонгів
15.12.2018 - 16.12.2018

На вас чекає унікальна можливість вивільнити та відпустити увесь непотрібний емоційний багаж, відкривши Себе вже, прямо Тут і Зараз! Звук – найкращий провідник у цьому магічному та особливому енергетичному процесі! Гармонія звукових вібрацій, які випромінюють чаші, створює потік звукових хвиль у певному діапазоні (432Гц), який взаємодіє з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації та самовідновлення на трьох рівнях: Тіло, Душа і Розум! Якщо ви бажаєте отримати заряд енергії, або ж у вас емоційний стрес, напруга від трудового тижня, неспокійний сон чи роздратування, - все це можна водночас змінити на спокій, розслаблення, покращення сну, відчуття легкості в тілі та внутрішньої цілісності! Сеанс проводить Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з досвідом роботи та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.Тривалість - 4 години.

Salutem - школа здорового харчування
27.01.2019
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Salutem - безкоштовна школа здорового харчування для підлітків і людей які цим цікавляться! Круті спікери! Серед яких відомі блогери, лікарі, психолог.

Курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів"
13.04.2019

Слово «йога» в перекладі з санскриту означає «союз, з'єднання, зв'язок, єднання, гармонія». Йога – це союз душі з вічною істиною. Наука йоги виникла ще у сиву давнину. Відомо, що вона з’явилась в Індії і згадки про неї, її філософію, асани є у найдревніших манускриптах. Опис знань Йоги писали на санскриті, священній мові, яку могли розуміти тільки люди високоосвічені, в основному це були ті, хто відносився до привілегійованих каст жреців. Саме через мовний бар’єр йога на протязі довгого часу залишалася не доступною для більшості людей. Та зараз цікавість до неї щораз зростає, її мудрість стає все більш популярною по всьому світі. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ на курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів", на якому ви зможете дізнатись: 1. Про місце гімнастики йогів серед сучасних тренувальних систем. 2. Методи підвищення ефективності тренувального процесу. 3. Динамічні та статичні режими виконання вправ і їх специфіка. 4. Практики глибокого розслаблення як важливий елемент тренувань. ПРОВОДИТЬ: Липовський Сергій - викладач гимнастики йог!в з 8 -річним стажем

Волонтерство, благодійність

Благодійна акція "Пряникове містечко"

Усіх охочих запрошують долучитися до акції та спекти свій пряниковий будиночок чи інші солодощі. Співорганізаторка акції Катерина Пономарьова запрошує до участі кондитерів, батьків та дітей.

Благодійна акція "Любов тварин, яка лікує"

У обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи запровадили анімалотерапію, а саме − лікування за допомогою собак породи хаскі, її проводить відомий спеціаліст з каністерапії Ігор Роздобудько. Аби популяризувати таку терапію, 18 грудня, до дня Святого Миколая, на площі Філармонії відбудеться благодійна акція «Любов тварин, яка лікує» для діток з аутизмом та дитячим церебральним паралічем. Початок акції – о 15:00. Під час заходу в ігровій формі пройдуть заняття, ігри для дітей із спеціально навченими собаками-терапевтами, які розвивають інтелектуальні здібності, дрібну і грубу моторику. Граючись з тваринами, діти заспокоюються, вчаться співпереживати та взаємодіяти з іншими, а також стають більш відповідальними, намагаючись враховувати інтереси чотирилапих друзів, і що дуже важливо – дитина отримує психологічний комфорт. Також діток будуть катати на санях, відбудеться виставка безпородних собачок в костюмах, концерт за участю танцювальних колективів та виступ службових собак. Окрім цього, спеціаліст з каністерапії Ігор Роздобудько додав, що наразі до акції запрошують долучитися власників собак порід хаскі. Під час заходу пройде акція із прилаштування тварин, підібраних з вулиць міста.

Благодійна акція "Життя – це не дрібниці"
18.12.2018 - 19.12.2018
Різні заклади міста

18-19 грудня у Чернівцях відбудеться акція «Життя – це не дрібниці». Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила керівниця в БФ «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарьова. Всі заклади у Чернівцях запрошують приєднатися до акції та виконати наступні умови: Знайти вдома звичайну трилітрову банку і розташувати ії в своєму закладі 18-19 грудня з надписом «Життя – це не дрібниці»; Зробити фото, для того, щоб ми могли сповістити наших друзів, що банка для збору дріб’язку є саме у Вас; Долучити до акції своїх друзів та знайомих, розповісти клієнтам, пацієнтам, відвідувачам про акцію; Зібрати кошти для важко та невиліковно хворих діток нашого міста; Отримати звіт за кожну, в прямому сенсі, копійку. За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону: 0953344 334

Дитячі заходи

Репертуар вистав на грудень

Запрошуємо Вас та Ваших діток на вистави!!!9 грудня - "Заздрісний Котик".16 грудня - "Троє поросят".23 грудня - "Принцеса на горошині".30 грудня - "Як Лисиця Пташкою була".

Новорічні ранки у ДРЦ "Країна Мрій"

Нехай усі мрії здійсняться!! Святкуємо Новий Рік разом! У програмі: Дід Мороз, казкові герої, майстер-класи, новорічна вистава, ігри та квести, святковий хоровод.

Свято “Ніч перед Миколаєм”

Миколай, Миколай!! Завітай до діток в Іриску!! На святі “Ніч перед Миколаєм” діти познайомляться з святим Миколаєм та звірятами, допоможуть Святому Миколаю роздати подарунки звірятам і самі отримають дуже цікаві подаруночки, а ще виховають нечемну Солоху та зроблять творчу роботу! Ми обіцяємо: море веселощів та незабутні враження, приємну атмосферу чудового свята, зустріч зі святим Миколаєм, надзвичайну програму, конкурси, танці, ігри, подарунки.

Розважально-пізнавальна програма "Все про Св. Миколая"

ВХІД ВІЛЬНИЙ для усіх бажаючих! Завітай 19.12.18 р в середу на 12:00 на розважаль-пізнавальну програму "Все про Св. Миколая" та на 18:00 на дискотеку "Любий Миколаю". Вас особисто зустрічатиме - Св. Миколай. Приходь за адресою вул. Головна 265 а (3-ій поверх), ДРЦ Fantasy Town.

Анімаційно-пластична вистава "Океани"

Громадська організація «Особливі серед нас» спільно із керівниками «Театру анімації» Іваном та Катериною Бутняками створюють у Чернівцях особливий театр. У День святого Миколая вони презентують усім охочим містянам виставу «Океани». Учасниками вистави є діти з особливими потребами, діти з синдромом Дауна та ДЦП, аутизмом, ЗПР та батьки особливих діток. Початок прем’єри «Океани» відбудеться 19 грудня, о 17:00, в приміщенні Палацу «Академічний». Вистава «Океани» – це анімаційно-пластична вистава, де мінімум тексту, багато візії, багато ляльок, предметів і рухів тіла.

Свято Миколая
19.12.2018
Flora Club

Дитяче свято Святого Миколая:-анімаційна програма-смачний обід-майстер-клас-подаруночки-фотозвіт.

Казкова вечірка до дня Святого Миколая
19.12.2018

Запрошуємо на казкову вечірку до дня св. Миколая з новорічним шоу для діток, новорічними героями, дискотекою, караоке, фотосесією, подарунками та смачним майстер-класом печива власними руками “ШОКОЛАD camp” 19 грудня‼️ 16.00 -19.00 ресторан PUB 34.  Дрес код: Новорічний!! Не пропустіть, буде реально круууто, цікаво та феєрично. Вартість квиточка 250 грн.‼️ (якщо 2 діток з сім’ї -20%)‼️ А також подаруночок мамулям до дня св. Миколая, 16.00 ресторан Family Veranda, майстер клас новорічного салату від одного з найкращих шеф поварів м. Чернівці, а також дегустація фірмового чаю Family Veranda у святковій атмосфері, а також розіграші та подарунки від z.a psychology center, косметологічного центру Naturel, дитячого бутіка LiLi, дитячого табору ШОКОЛАD, ресторану Family Veranda. Вартість квиточка 150 грн.☝️ Квитки можна придбати: КЦ Naturel, бутік LiLi, Family Veranda. Або забронювати за тел. (050) 6763343

Новорічна вечірка MINIBOSS 2018

Новорічна вечірка MINIBOSS 2018 — усі філіали!!!! Запрошуються студенти та їх друзі, а також усі батьки (татусі та матусі) і прабатьки (бабусі та дідусі) філіалів MINIBOSS в Україні (Київ, Одеса, Чернівці, Львів, Вінниця, Нова Каховка, Каховка) на ВЕЛИКЕ СВЯТО — НОВОРІЧНУ ВЕЧІРКУ!!!! Святкуємо 2019 рік — рік Свинки! В програмі: - концернтні шоу-номера; - ігри, квести, конкурси; - арт-батли “Батьки і Діти”; - виступи від учнів NANOBOSS; - виступи від учнів MINIBOSS; - виступи від студентів BIGBOSS; - виступи від ШКОЛИ Рока; - благодійний проект “Діти Дітям”; - парад картин від LEONARDO ART SCHOOL; - подарунки від журналу MKIDS — MINIBOSSKIDS!; - подарунки від журналу TEENAGER; - показ мод в номінації “Кращий новорічний костюм”; - ящик знайомств MINIBOSS; - дискотека. Дрес-Код: світло-ніжно-рожевий; білий; чорний. Кожна дитина — отримає подарунок.

English New Year в Ірисці!!

А Ви знайомі з Санта Клаусом? Бо ми вже так!!! Всім дуже сподобалося англійське свято з ірисками, правда ж?!!! І ми продовжуємо, такого Ви ще не бачили!! English New Year в Ірисці!! Знайомство з Санта Клаусом, англійською символікою та традиціями! Буде надзвичайно цікаво, адже діти не тільки будуть веселитися, а й вивчать традиції святкування Нового року в англомовних країнах. Для дітей від 4 до 6 років.

Новорiчний ранок в Мармеладi

Новорiчний ранок в Мармеладi. 25 грудня о 17.30 . Як завжди буде неймовiрно весело!!!! Попереднiй запис за тел. 0508105263, 0509396967

Інше

Дівич-вечір "Про бажання"
11.12.2018

В час, коли дівчата збираються на традиційні вечорниці "на Андрія", ми поговоримо про силу бажань та як робити так, щоб вони збувалися. Загадаємо бажання на наступний рік і запустимо потрібні хвилі. А ще, будемо пити трав'яний чай, ласувати смаколиками, плести мандали.

"Жіночий двіж"

З радістю хочемо запросити Вас на “Жіночий двіж”! Для кого? Для учасниць #sd_che_challenge і всіх дівчат, яким цікаво розвиватись! Коли? 12 грудня о 18:00 Де?  Paul Celan Literaturzentrum / Літературний целанівський центр , вул. О. Кобилянської, 51 Що буде? - дізнаємось, як наші дівчата працювали над досягненням своїх цілей; - чи досягли вони успіху чи залишились прокрастинаторками. А ще – для вас ми запросили цікавих гостей, та про них згодом!? Якщо ти не була в грі, то можеш приєднатись зараз! Адже так ти зможеш стати на крок ближче до реалізації власних задумів. Переконані, що історії наших учасниць та поради гостей стануть для тебе великим мотиваційним поштовхом до роботи над собою!

Зимові свята у БК "Роша"

На календарі вже офіційно Зима. А це значить, що попереду казкова пора зимових свят. Всі ми любимо різдвяні й новорічні свята і бережемо віру в казку. Ще з дитинства цей чарівний час овіяний родинним затишком та теплом, любов’ю і теплими сімейними обіймами. Наша творча родина, запрошує усіх бажаючих у цей казковий час відвідати низку заходів, що відбудуться у БК “Роша”.

Прес-конференція щодо запуску публічної консультації із громадськістю

Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка» та Чернівецька міська рада запрошують всіх охочих на прес-конференцію щодо запуску публічної консультації із громадськістю, яка відбудеться 22 листопада о 12:00 у приміщенні мерії (105 кабінет). Презентуватимуть її: Наталія Олексіївна Хілько – заступниця директора Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, головний архітектор Чернівців; Інна Валеріївна Пашанюк – регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях. Учасники дізнаються більше про інструмент публічних консультацій – ефективний механізм налагодження діалогу влади та громади, використання електронної платформи «Ваша думка» для їх проведення, а також напрацювання столиці Буковини у цьому напрямку.Даний захід пройде в рамках Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» за підтримки «Національного Демократичного Інституту» (NDI).

Медійний десант від “МедіаПроРеформа” буде у Чернівцях
13.12.2018 - 15.12.2018
Чернівці

Медійний десант мережі “МедіаПроРеформа” висаджуватиметься у Чернівцях. У межах інформаційного семінару “Місцеві ініціативи на підтримку процесу децентралізації” проекту “МедіаПроРеформа” з 13 по 15 грудня у Чернівцях відбудуться зустрічі учасників із п’яти областей України. Журналісти, блогери, громадські лідери вивчатимуть специфіку та інформаційний ландшафт Буковини у контексті впровадження реформ на місцевому рівні. Відбудеться дискусія з питань залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ у Дніпропетровській, неокупованій частині Луганської, Херсонській, Львівській та Чернівецькій областях. Ініціатор заходу – Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан». Контакти: Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932 Ігор Полянський, медіаексперт проекту, тел.: (050) 9655244 Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні

Fashion Brunch з Аліною Френдій

Мода, краса, здоров'я - три секрети успіху дівчини. B честь четвертої річниці Gioia ми запросили для тебе не просто цікавих спікерів, а практиків та професіоналів! Щоб "між нами, дівчатами" поділитися власними таємницями, історіями та порадами. Що на тебе чекає? -Public talk про найцікавіше: стиль, блогерство та власний бренд від Аліни. -Workshop актуальних зачісок та макіяжу від Олени Довганич. -Speach на тему "Модна молода мам" від Ірини Пернаровської. -А Олександра Сваровських поділиться секретами правильного харчування та тренувань між нами, дівчатами. Додай до цього кришталеве шампанське, подарунки та чарівну Jerry Heil! P.S. ми поки не розказуємо, але прямо на Fashion brunch тебе чекає неймовірний сюрприз - перетворення! Тільки тсс!

Програма святкових новорічно-розважальних заходів-2019
16.12.2018 - 13.01.2019
Різні локації міста

Прес-служба Чернівецької міськради оприлюднила програму святкових новорічно-розважальних заходів. 16 грудня о 15:00 запалять Новорічні ялинки на вул. Руській, 267, вул. І.Підкови, 3 та бульварі Героїв Крут, 9. 19 грудня, у День Святого Миколая, у Чернівцях на Соборній площі відбудеться урочисте відкриття головної ялинки міста, Казкового будинку та Різдвяного ярмарку. Початок о 17.00. На відвідувачів чекають новорічно-різдвяні розваги, майстер-класи, казкові герої, сувеніри, новорічні подарунки та іграшки, смачна випічка, гарячі напої, солодощі та різні смаколики. 23 грудня о 15:00 відбудеться урочисте відкриття різдвяної шопки на Центральній площі.

Відкриття Різдвяного містечка
19.12.2018
Соборна площа

19 грудня, у День Святого Миколая, на Соборній площі відбудеться урочисте відкриття Різдвяного містечка.Цьогоріч Різдвяне містечко буде з новим 3D-освітленням. Окрім цього, для всіх чернівчан буде нова фотозона та різноманітні майстер-класи для дітей.Також стало відомо, що працівники Тресту зеленого господарства обрали новорічну ялинку. Дерево знайшли в Красноїльську на Сторожинеччині. Висота ялинки приблизно 19-20 метрів. Зрубати та доставити ялинку до Чернівців планують наступного тижня.

Авторська майстерня "Сімейний дизайн"
23.12.2018
Чернівці

Продовжуємо зустрічі у рамках авторської майстерні "Сімейний дизайн". Цього разу у Чернівцях. У нашому суспільстві не прийнято виносити сімейні проблеми на загальний огляд. Але справлятися самотужки часто не під силу. Не страждайте мовчки! Зверніться до фахівця! Дізнайтеся, як покращити дизайн своєї сім'ї та налагодити взаємодію. Приходьте 23 грудня на авторську майстерню "Сімейний дизайн" і покращуйте своє життя!095 177 9003 - Ігор095 337 0716 - Ірина

Благодійні Вечорниці. Клуб народного Танцю.
20.01.2019

Якщо Ви любите АКТИВНИЙ та КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК, тоді те, що написано нижче Вас ЗАЦІКАВИТЬ! Запрошуємо Вас порухатись, покружляти та погецати під запальні мотиви народних танців! Бельгійська полька, Коробочка, Ойра-ойра, Краков'як, Чардаш, Гречаники – і це далеко не весь перелік народних танців, які ви зможете вивчити.Будуть танці, буде весело, буде атмосферно. Вміти танцювати не обов'язково.

Контактна Імпровізація: Політаєм?
10.02.2019

Жизнь море ща поныряем... (Кравц)   Запрошую поринути у потік рухів та взаємодії зі світом довколо. Ми розігріємся і будемо танцювати і кривлятися, довіряти та досліджувати, відчувати та безмірно тішитися життю! А вже як енергія бурлітиме, то… хто зна шо то має бути? Імпро! Рекомендується одягнути вільну м”яку одежу, а також прийти зі своїми коханими - так краще всього проводити життя. ОРГАНІЗОВУЄ: Taras Kornichuk - скоморох, тамада, творець, живець, чоловік та айтішнік :)

Жіноча слов'янська гімнастика "Сила Берегині"
11.04.2019

Дорогі дівчата, жінки, берегині, богині! З радістю запрошуємо Вас на Слов'янську гімнастику «Сила Берегині». «Сила Берегині» - це давньослов'янська РОДова енергетична практика – занурення в своє тіло, свої почуття і відчуття для того, щоб пізнати суть своєї жіночої природи, пробудити справжні якості Жінки-богині, Берегині сімейного вогнища. Завдяки цій практиці, жінки в любові, гармонії душі і тіла, починають виконувати досить прості та витончені вправи, працюючи з потоками енергій, стихіями, слов'янськими символами, замовляннями, які плавно перетікають в ритуальний танець древніх слов'янок, а потім, увійшовши в потік, танцюють свій власний танець Сили - танець Життя. Питання, ЯКІ ВИРІШУЄ ПРАКТИКА:Як залучити в своє життя любов ?!Як мати величезну кількість енергії і завжди відчувати себе повною сил?Як реалізуватися самій і допомогти реалізуватися своєму чоловікові?Як допомогти зберегти здоров'я і силу своїм близьким?Як виглядати привабливою ?!Як забути назавжди про хронічні болячки ?!Як залучити достаток?А також елементи Жіночої побутової Магії !!!ЩО ДАЄ ГІМНАСТИКА:- Жіночність і привабливість- Силу і здоров'я- Поставу, стрункість та граціозність- Допомагає знайти своєю «половину», вдало вийтизаміж- Лад у стосунках з чоловіком- Зв'язок зі своїм РОДом- Усвідомлене управління своїм життям- Допомагає розкрити свій дар і призначення І це далеко не весь перелік того, чого можна досягти займаючись слов'янською гімнастикою.ПРОВОДИТЬ: Лада-Алла Корнейчук.МАТИ З СОБОЮ: каримат, спідниці, сукні або вільний одяг.

Пропозиції

Різдвяні ярмарки Європи - передріздвяні тури з Чернівців

Тури в Європу в грудні - це можливість поринути в святкову атмосферу, відвідати яскраві та пахучі різдвяні ярмарки, купити подарунки рідним!

WowBox в ТЦ "Майдан"
16.12.2018 - 13.01.2019
ТЦ "Майдан", вул. Героїв Майдану 71

Дива вже близько. Цієї зими ТЦ “Майдан” – офіційна резиденція неймовірних WowBox. Щонеділі з 16 грудня по 13 січня ми разом з Art Nation та Нова Пошта даруємо Вам та Вашим діткам комплекти для читання та гри усією родиною WowBox. WowBox – книга «Лускунчик та мишачий король» з милими ілюстраціями Євгенії Гапчинської, браслет із фігуркою героя казки та розмальовка. Усе із доповненою реальністю, яка оживає за допомогою мобільного додатку WowBox AR. Щоб виграти WowBox, здійсни покупку на суму від 300 гривень одним платежем, реєструй чек і приходь на розіграш! В акції беруть участь чеки номіналом від 300 гривень у будь-якому магазині ТЦ “Майдан”, крім Сільпо з 1 грудня по 13 січня. Реєстрація чеків на стійці адміністрації та у магазинах торгового центру.

Фотопроект «Новорічне диво»

ІриСкА запрошує на НОВОРІЧНУ ФОТОСЕСІЮ!! Новий фотопроект «Новорічне диво»❤️ Що Вас чекає: 20-30 хв професійної фотосесії; мінімум 20-30 фотографій (із базовою корекцією в електронному вигляді/лінк на файлообміник); зазвичай 50-70 фото; Вартість - 150 грн. Для клієнтів* «ІриСки» (*з діючим абонементом) - 130 грн. Попередній запис ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ! Фотографії — це найкраща пам‘ять на довгі роки, отож графік проведення фотосесій: 8 грудня(субота): 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00. 18 грудня(вівторок): 15:30, 16:00, 16:30. 20 грудня (четвер): 15:30, 16:00, 16:30. До зустрічі, друзі❤️ Неймовірні фотографії біля яскравої тематичної фотозони, уже чекають на Вас!!

Привітання від МИКОЛАЯ

По пухнастому сніжку, Миколай крокує. У торбинці для дітей, він сюрприз готує! Цього року "ІриСкА" разом з Миколаєм приготували для дітей неймовірний сюрприз і диво - відеопривітання від Миколая Саме для Вашої дитини! Тривалість відеопривітання - 3 хвилини, вартість - 70 грн. (на флеш карту або лінк), 90 грн.(на диск). Для діток, які відвідують наш Центр - 60 грн (на флеш карту або лінк), 80(на диск). Уявіть здивування і захоплення своєї дитини, коли вранці 19-го грудня, Миколай звернеться Саме до Неї, назве її по імені, запитає чи сподобався його подарунок і привітає зі святом. Для замовлення телефонуйте 050 35 35 110!

Тур вихідного дня в Румунію "Дорогами загадок та відкриттів"

Кращий тур на вихідні! Сучава - Воронець - Сігішоара - Пояна Брашов - Бран - Сіная - Брашов. Ви побачите розписні монастирі, замок Дракули, королівський палац і багато іншого.   Займає тур 2 дні (субота-неділя), ніч в готелі в Пояна Брашов.

Новорічний тур "Краківський вояж"

Новорічний тур "Краківський вояж".  2 ночі в готелі в центрі Кракова!!! (500 м від Ринкової площі). Екскурсія по Кракову, можливість відвідати Величку, Закопане та термальні купальні. Ціна туру - всього 165 євро Приєднуйтесь і відсвяткуйте Новий рік 2019 весело та цікаво!

НОВОРІЧНА НІЧ в АРИСТОКРАТІ

НОВОРІЧНА НІЧ з фіналістами Ліги Сміху - “Стоянівкою”!! Свято мине, а незабутні враження залишуться!

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
26.01.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).