Інше в Чернівцях

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 22 серпня 2019

Майстер-клас “Техніка: Дихання Бога”
22.08.2019

“Дихання Бога” - це заповнення енергією “котлів” сили, любові та розуму. При заповненні активізуються неочікувані можливості та надможливості. Практика наблизить Вас до освоєння потенціалу прихованої сили, якою можна ефективно наповнювати внутрішній простір “котлів”. ПРОВОДИТЬ: Поляков Геннадій Миколайович — керівник Чернівецького філіалу Міжнародної Академії Біоенерготехнології. Практичний досвід енергокорекції — більше 30 років. ПОДРОБИЦІ по телефону: 050 80 00 656.

Піжамна вечірка P`aint Your Town
22.08.2019
Соборна площа

Що зробити, щоб відчути себе в просторі міста, як вдома? Влаштувати на площі у центрі піжамну вечірку! Приєднуйтесь до учасників P`aint Your Town: вдягайте піжами, халати та домашні капці, беріть гамаки, карімати та ковдри та приходьте 22 серпня о 21.00 у сквер на Соборній площі. Не забудьте напої та смаколики! p.s Будемо вдячні, якщо під час нашої вечірки Ви утримаєтесь від відкритого вживання алкоголю: щоб уникнути провокацій та конфліктів.

Завтра, 23 серпня 2019

Флешмоб заради виживання #FridaysForFuture
23.08.2019
Початок на Театральній площі, далі - центральна частина міста

ВИМОГИ активістів: 1. 100% чистої енергетики! Заявити про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягати його до 2050 року. 2. Ні викопному паливу! Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі і визначити шлях до повної декарбонізації економіки України. 3. Енергоефективність – пріоритет № 1! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах. 4. Припинити дотувати з державного бюджету промислове тваринництво, яке є одним з головних джерел викидів парникових газів. 5. Зеленому місту – зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах. 6. Ні одноразовому пластику! Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

День Державного Прапора України
23.08.2019
Центральна площа

23 серпня приходьте на Центральну площу. Беріть із собою стрічки і прапори. Приходьте, щоб пригадати – рівно 100 років тому силами небайдужих українців в єдине ціле поєдналися Українська та Західноукраїнська Народні Республіки. Їх теж єднав прапор. Ми сильні, якщо ми єдині. Давайте відчуємо це 23 серпня. Зустрічаємося о 19:00, щоб рівно о 19:19 на честь сторіччя нашої єдності пригадати: «… і настане час, коли один скаже «Слава Україні» і мільйони відгукнуться - «Героям Слава!»

Субота, 24 серпня 2019

Тренінг-семінар "Дитина у світі емоцій"
24.08.2019
вул. Героїв Майдану 31/14

Запрошуємо на психологічний тренінг для батьків «Дитина у світі емоцій». Емоційна сфера – важлива частина нашої особистості, проте дуже часто важко розуміти себе, своїх близьких, важко пояснити іншим свої відчуття, розуміти сигнали внутрішнього світу. Але усвідомлення, називання, визнання своїх та дитячих емоцій приносить для нас полегшення, заспокоєння та розуміння, а у стосунках з дитиною – відчуття близькості з батьками. Ми поговоримо про те, для чого нам емоції. Як зрозуміти свої почуття та почуття дитини? Що робити, коли вони є дуже сильними та переповнюють нас? Як забезпечити гармоній розвиток емоційної сфери дитини? Більше дізнаємося про: – почуття дитини, з точки зору самої дитини; – те, як розвинути у дитині здатність любити; – особливості розвитку емоцій від внутрішньоутробного життя до підліткового віку; – те, чому у дитини трапляються істерики і тривоги, з’являються агресія чи страх; – те, як правильно визначити межі заборони. Запис за номером 0955776062  

Неділя, 25 серпня 2019

Звітна виставка кераміки "Буковина-2019"

С 6 по 24 серпня в одному з мальовничих куточків Буковини в селі Репужинці Чернівецької області на території спортивно-оздоровчого табору БДМУ «Здоров’я» відбудеться VI Міжнародний практикум художньої кераміки «Буковина-2019». Свій початок Міжнародний практикум бере з 2013 року. Протягом названого часу учасниками практикуму були митці різних країн: Японії, Туреччини, Білорусі, Молдови та України. Цьогорічний захід пройде під гаслом «Вчитель – Учень». Учасники практикуму художники-керамісти представники вищих творчих навчальних закладів України, Туреччини та Молдови. Програма практикуму передбачає виконання і презентацію власних керамічних творів, ознайомлення зі специфікою творчого підходу найкращих керамістів інших країн. Названий захід – це унікальна можливість розширення і збагачення досвіду, а також популяризація керамічного мистецтва. Організатори практикуму галерея сучасного мистецтва міста Чернівці «Галерея на Штейнбарга» (директор Наталія Богомаз) за підтримки родини Бурбак. Куратор Міжнародного творчого практикуму художньої кераміки "Буковина-2019" художник-кераміст, викладач Львівської Національної Академії Мистецтв - Ксенія Жижій.

Вівторок, 27 серпня 2019

"Знання початкової традиції"
27.08.2019

Слов'янство як частина Початкової Традиції несе в собі знання про будову Всесвіту та взаємодію його складових. Пробудження природних первинних образів активізує життєві сили та допомагає впорядкувати життєвий досвід. ПРОВОДИТЬ: Віктор Маркович — викладач з 20-річним стажем. Інформація за тел. 0506548369. Вхід вільний.

Субота, 31 серпня 2019

Сніданок про фронтенд

Сніданки про фронтенд тепер і в Чернівцях! Цього разу Сергій Бабіч (Sergiy Babich) запрошує Анастасію Недбайло (Nedbailo Anastasiia) та Влада Антипенко (Влад Антипенко) виступити на Сніданку та розказати вам цікаві кейси з власного досвіду. Після виступів на Вас чекатиме AmA-сесія з усіма спікерами одночасно! Сергій Бабіч розкаже вам про те, як навчитись любити NGRX та RxJS і при цьому не розгубити друзів. Від Анастасії ми про те, як вона знайшла і опанувала таємний манускрипт «Як володарювати світом. Частина 1: Е2Е» А Влад поділиться думками щодо того, як зробити себе та веб кращими. Ранні квитки вже доступні!

Субота, 14 вересня 2019

Виїзний тур "Чорнобиль"
14.09.2019 - 15.09.2019

Тур відбудеться 14-15 вересня. - Трансфер з Чернівців до Києва та у Чорнобиль. - Страхування. - Ночівля в готелі. - Обід на Станції. - Екскурсійне обслуговування (Київ та Чорнобильська зона). - Дозиметри. - Страхування. - Незабутні враження! Все це входить у вартість туру! 14.08. Екскурсія Києвом, поселення в готель. 15.08. Екскурсія в Чорнобиль (Повний день) та вночі переїзд до Чернівців. ВАРТІСТЬ ТУРУ - 2950 ГРН. Більше деталей за телефоном: +380 66 833 27 91 - Ярко. ВАЖЛИВО попереднє бронювання!