Спорт у Чернівцях

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 22 серпня 2019

Група "Йога для вагітних"
03.07.2019 - 30.08.2019

Набираємо групу йоги для вагітних! Курс триватиме: 3 липня - 30 серпня, понеділок, середа, п'ятниця- 11:30. З перших днів вагітності. Записуйтеся на курс вже - це саме те, що Вам потрібно.

Субота, 24 серпня 2019

Забіг Незалежності 2019
24.08.2019
площа Філармонії

Забіг Незалежності - це насамперед сімейне свято! Приходь всією родиною та біжи за свою Незалежність! Дистанції на вибір: 2,5 км та 5 км Участь БЕЗКОШТОВНА! Патріотична бігова подія, що не має ані вікових, ані спортивних обмежень! Всі бажаючі можуть обрати дистанцію та пробігтися центром рідного міста пліч о пліч зі своєю родиною, друзями та знайомими в День Незалежності.

Неділя, 15 вересня 2019

Sheriff Fight Challenge у Чернівцях
15.09.2019
Чернівці

Охоронний холдинг Шериф та Всесвітня Рада Панкратіону (WPC) оголосили виклик всеукраїнського масштабу - Sheriff Fight Challenge! Це безпрецедентна для України подія, на яку ми запрошуємо не тільки професійних спортсменів. Цей виклик для кожного, хто вміє тримати удар! Ми проводимо турнір за правилами професійного панкратіону, до участі в якому запрошуємо хлопців, громадян України, 2001 року народження і старше. Для нас немає значення, де ти тренувався і які нагороди маєш. На Sheriff Fight Challenge перемога при будь-яких умовах дістанеться виключно самому гідному. Змагання пройдуть в два етапи: відбіркові тури в чотирьох містах - Харків, Кропивницький, Суми, Чернівці. І якщо ти не пройшов відбір з першого разу, то маєш ще спроби в інших містах, щоб потрапити в жовтні на фінал у столиці! Ми вже провели змагання у Сумах та Кропивницькому, ваше місто - Чернівці! Приходьте на це свято спорту, реєструйтеся, щоб прийняти участь!