Мистецькі заходи у Чернівцях

Дати:
Розділи:

Неділя, 25 серпня 2019

Вечір каверів у Вернісажі!
25.08.2019
вулиця Ольги Кобилянської, 53

Запрошуємо Вас на вечір каверів від молодих виконавців! Для вас прозвучать пісні українською, англійською та французькою! Чекатимемо 25 серпня о 17.30 в центрі культури "Вернісаж" (вул. Кобилянської, 53)!

Вівторок, 27 серпня 2019

Інклюзивна студія живопису "Мистецтво долає бар’єри"

ОСОБЛИВЕ СВІТОБАЧЕННЯ "ОСОБЛИВИХ" ДІТЕЙ 27 серпня 2019 року в Арт – Інфо Центрі «Czernowitz - Чернівці» (вул. Б.Хмельницького 68) 15.30 до 17.30 відбудеться друга інклюзивна студія живопису "Мистецтво долає бар’єри" в рамках інклюзивного проекту «Світ очима дітей». Проект став переможцем конкурсу у програмі «Інклюзивне мистецтво» Українського культурного фонду спільно з Британською Радою в Україні та реалізується в Чернівцях за підтримки Українського культурного фонду. Проект «Світ очима дітей» має на меті - створення рівних умов, рівного доступу людей з особливими потребами до культурно – мистецьких заходів та подій, сприяння інклюзивності в культурних та творчих секторах, широкого залучення дітей з інвалідністю до культурно-мистецьких заходів, подій, створення умов для вільного відображення власного світосприйняття засобами мистецтва. Учасники інклюзивної мистецької події: 10 безпосередніх учасників - діти з інвалідностю в дружньому тандемі з персональними арт – педагогами створять неповторні живописи та продемонструють чернівчанам своє власне особливе світобачення та світосприйняття. Діти-вболівальники, за бажанням долучатися до творчого процесу.Для всіх учасників події будуть створені робочі місця для творчості . 10 арт педагогів, дитячий психолог та волонтери будуть працювати зі всіма дітьми. В програмі заходу: *Театралізований перфоменс за участі акторів «Маленького театру» Дитячого клубу «СонцеСвіт». *Веселі забави * Фотосесії. *Смаколики та подарунки кожному учаснику від наших чернівчан - Добродарів!

Аромат стиглого літа

Творчі ужинки серпня у прозі, поезії, авторській пісні: авторське першопрочитання. Вхід вільний.

П`ятниця, 20 вересня 2019

Виставка "Бісерна терапія"

Виставка "Бісерна терапія" відкриється у Чернівецькому Художному музеї 20 вересня і триватиме до 6 жовтня. Опісля ця ж виставка експонуватиметься у Києві та у Чикаго. Настасія Марусик – дизайнерка виробів з бісеру та напівкоштовного каміння. Два роки тому Настасія Марусик видала першу книжку про буковинські прикраси з бісеру “Стародавні буковинські вироби з бісеру”. Мисткиня вже давно мешкає у США. Настасія оволоділа цим мистецтвом бісероплетіння самотужки. Вже у 2013 році організувала мистецьку студію “Ґердан” при Українському інституті модерного мистецтва у Чикаго і вчить бісероплетінню усіх бажаючих. Настасія за фахом інженер-конструктор, тому сама розробляє схеми бісерних прикрас.

Вівторок, 01 жовтня 2019

Презентація роману Макс Кідрук "Доки світло не згасне назавжди"

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися. Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим. Лишайтеся на лінії, стежте за анонсами! Попереду буктрейлер, плейлист і ... мобільний додаток! Більше - під час презентації!