Курс флористики у місті Чернівці

Курс флористики - фото
Дата початку: 13 серпня 2019
Дата кінця: 18 серпня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Уявіть собі світ, де панують квіти та зелень, де радість переповнює Вас, де кожен день несе в собі нові емоції та відкриття для Вас. Ви маєте шанс змінити своє життя назавжди, забронювавши місце у нашій школі на курсі флористики і стати успішним флористом у сфері прибуткового квіткового бізнесу.
Не зволікайте, багато думати і зважувати не потрібно, просто завітайте до нас і самі все зрозумієте. Не важливо чи є у Вас досвід у флористиці чи немає - ми покажемо Вам свій погляд на флористику. Наша команда пропонує на Ваш особистий вибір такі пакети курсу:
.
“Стандарт” - 3 дні. Базова флористика - це один з головних курсів, який підготує Вас до саморозвитку, розкриє Ваш особистий погляд на творчість і коротко прояснить чи потрібні Вам квіти, а Ви їм?
.
“Оптимальний” - 4 дні. Базова+основи весільної флористики - розкривши свої очі за 3 дні Ви по іншому поглянете на квіти і станете близькими подругами з флористикою, а на 4 день Вас очікує знайомство з головними елементами весілля: букетом нареченої, бутоньєрками, віночками тощо.
.
“Преміум” - 5 днів. Весільний флорист-декоратор - уже приміряєш на себе таку роль? Тоді цей пакет точно для тебе. Базова флористика допоможе тобі швидко освоїти всі секрети весільної флористики: оформлення виїзної церемонії,оформлення ресторану, весільного кортежу все це та багато іншого чекає тебе саме в цьому пакеті
.
“Бізнес” - 6 днів. Ти успішний флорист з навичками та досвідом роботи,але не знаєш з чого розпочати свій квітковий шлях?Даний пакет курсу створений саме для тебе, консультація бізнес-тренера з приводу питань ведення бізнесу, обговорення помилок і ефективні рекомендації чекають на тебе на 6 день курсу флористики.
.
“Курс-інтенсив "Весільна флористика" - 2 дні - секрети кріплення, створення справжньої казки, арки різної складності, фотозони, композиції і все що необхідно для незрівнянного весілля ти з легкістю опануєш разом з нами всього за 2 дні.
Перегляди 25

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук