Презентація книги "У вогняному кільці. Оборона ЛАП" у місті Чернівці

Презентація книги "У вогняному кільці. Оборона ЛАП" - фото
Дата події: 14 жовтня 2018
Місце проведення: Буковинський Медіа-Центр Belle Vue
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
14 жовтня 2018 року, на Покрову, в День козацтва та захисника України, відбудеться презентація книги "У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту" у Чернівцях.
На презентації будуть присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв. Запрошуємо учасників тих подій та всіх, кому небайдужа тема героїчної оборони ЛАП!
Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.
У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).
Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
ДатаЧас
14-10-2018
13:00