Презентація книги "У вогняному кільці. Оборона ЛАП" у місті Чернівці

Презентація книги "У вогняному кільці. Оборона ЛАП" - фото
Дата події: 14 жовтня 2018
Місце проведення: Буковинський Медіа-Центр Belle Vue
14 жовтня 2018 року, на Покрову, в День козацтва та захисника України, відбудеться презентація книги "У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту" у Чернівцях.
На презентації будуть присутні автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв. Запрошуємо учасників тих подій та всіх, кому небайдужа тема героїчної оборони ЛАП!
Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.
У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).
Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
ДатаЧас
14-10-2018
13:00