Булгаков квест у місті Чернівці

Булгаков квест - фото
Дата події: 23 червня 2018
Місце проведення: вулиці міста
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
ГО "кОнОгОнКа" ( http://konogonka.com/gromads-ka-organizatsiya ) та соціальне підприємство "КОНОГОНКА edutainment" ( http://konogonka.com/sotsial-ne-pidpry-yemstvo ) відкривають серію проектів, спрямованих на підтримку розвитку креативності творчих людей та популярізацію креативного потенціалу м. Чернівці, "вібрації" (за визначенням Р. Флоріди) якого сприяють та спонукають до творчості.

Відомо, що влітку 1916 р. всесвітньо відомий М. Булгаков працював у госпіталі (тепер - обласна клінічна лікарня на Головній) та у вільний час полюбляв прогулянки від лікарні до Резиденції митрополитів. Блукаючи містом за ймовірним "маршрутом Булгакова", можна побачити цілу низку архітектурно-атмосферних "вібрацій" та припустити їхній вплив на його майбутню літературну творчість.

Запрошуємо до створення гіпотез, які можуть припускати ймовірність надихаючих відображень Чернівців у фантасмогоричних творах великого літератора - романах "Майстер і Маргарита", "Театральний роман"; повістях "Дияволіада", "Фатальні яйця", "Собаче серце", "Таємному другу", "Записки на манжетах"; п'єсах "Багряний острів", "Біг", "Блаженство", "Війна і мир", "Зойчина квартира" та ін. Просимо висловлюватись у розділі "Дискусія", на підставі яких й планується створити такий собі гіпотетичний "Творчий маршрут Булгакова в Чернівцях".

Далі буде...

Захід проводиться в рамках "ЧеРІВНІ: проект згуртування громади м. Чернівці" ( https://www.facebook.com/groups/754491738079034/ ).

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук