Центр кризової вагітності "Дім надії"

Дім надії - фото
Чернівці
проспект Незалежності, 114а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Скільки болю, страху, зневіри та відчаю можна вкласти в одне тільки слово — аборт. Оточуючим здається, що жінка, котра погодилась на такий «страшний гріх» не має жодних почуттів, здорового глузду чи розуміння того, що вона вчиняє. Люди часто осуджують, зневажають та навіть не намагаються зрозуміти ту, котра зважилась на такий крок — крок ,що призведе до смерті.

Аборт — це важкий вибір, який змінює життя жінки на «до» і «після». Вона вже не буде такою як колись і ніхто не дізнається, як болить її не тільки тіло, але й душа. І вкрай важливо, щоб в такі моменти жінка не залишалась сам на сам зі своїм відчаєм, бідою та провиною, які вона нестиме через усе життя.

Чи варто брати на себе такий тягар? Чи варто втрачати таке щастя, як можливість відчути себе матір’ю? Чи варто, можливо, назавжди втратити шанс відчути перший рух своєї дитини, почути перше слово? Чи варто піддаватись відчаю, який полонив вас на декілька місяців, адже попереду вас може чекати щасливе і довге життя з вашими дітьми? Ми переконані, що аборт — це не вихід. І завжди можна знайти вирішення навіть зі складних ситуацій.

Саме тому ми створили Центр кризової вагітності «Дім надії», який дарує надію кожній, хто зневірився у материнстві.

Ми готові:

  • Підтримати морально та допомогти розібратись у кризових ситуаціях;
  • Розмовляти, обговорювати та підтримувати вас у будь-який момент вашої вагітності;
  • Допомогти знайти вихід у ситуації ,що склалась саме у вас.

Ми обговорюємо теми, що точно будуть цікаві жінкам
 

Відгуки