Центр здоров'я та якості життя "Veselka"

Veselka - фото
Відгуків 2
Хмельницький
вулиця Проскурівського підпілля, 25
+38 (068) 206-88-44 (Продаж орхідей та вазонів в горщиках)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 18:00Без перерви
Хмельницький
вулиця Соборна, 55, офіс 54
(Хостел "Побужжя")
+38 (067) 982-29-22 (Запис на масаж)
Хмельницький
вулиця Подільська, 85
(Аптека природи, 3 поверх)
+38 (067) 380-52-07 (Запис на хіджаму)

Інформація

Відчуваєте, що втрачаєте баланс сил? Прагнете гармонії духовного та фізичного стану організму, рівноваги та впевненості? Не варто чекати погіршення самопочуття, слід звернутися до професіоналів, які допоможуть швидко повернутися до повноцінного, сповненого радості й сили, життя.

Вас ласкаво запрошує Центр здоров’я та якості життя «Veselka» — ми займаємося та вчимо правильному мисленню, здоровому харчуванню та управлінню тілом.

Ми надаємо важливу інформацію про те, як зберегти своє здоров’я, безпечно й надовго позбутися тих чи інших захворювань, відновити життєві сили. Цінність діяльності нашого Центру полягає в тому, що ви зможете відшукати відповіді на питання, які хвилювали вас впродовж багатьох років, навчитеся спрямовувати свої думки в правильне русло, керувати ними. Ми даємо інформацію про здорове клітинне харчування та те, як воно впливає на наше життя, адже «ми є те, що ми їмо». Значну увагу приділяємо  вправам та нескладним рухам, завдяки яким можна оздоровитися та запобігти виникненню багатьох захворювань.

Ми пропонуємо послуги дієтолога-нутріціолога. Індивідуально підібрана програма харчування та фізичного навантаження, після обстеження всього організму, допоможе нормалізувати обмін речовин і привести у найкращу форму ваше тіло.

У нашому Центрі працює відділення «Мистецтво управління тілом», яке практикує методику Томаса Ханна — видатного науковця та засновника Інституту соматичних досліджень. Таємниця неймовірної популярності його системи — у високій ефективності та доступності кожному. Комплекс вдало підібраних, унікальних та ефективних  вправ допомагає відновити управління м'язами та скелетом, гармонізувати діяльність свідомості та тіла, позбутися так званих вікових хвороб. Приділяючи цій методиці зовсім небагато часу в день, ви зможете не тільки позбутися цілої низки захворювань, але й насолоджуватись прекрасним самопочуттям та гнучкістю тіла і в 30, і в 60, і навіть у 90 років!

Поряд з навчанням методиці Томаса Ханни відділення «Мистецтво управління тілом» пропонує різні види масажу, зокрема, виконуємо масаж обличчя.

А також, практикуємо хіджаму — дуже давній метод відновлення та оздоровлення тіла. Хіджаму (кровопускання) виконують на потилиці чи на спині. Хіджаму успішно застосовують для лікування багатьох хвороб — запальних процесів,  травм, захворювань суглобів, гінекологічних та інших проблемах.Цей метод безпечний та дієвий.

Вакуумна терапія — безболісний та ефективний метод впливу на організм за допомогою спеціального апарату. Це дає змогу швидко й безпечно зняти больовий синдром, попередити цілий ряд захворювань, активізувати мікроциркуляцію в організмі, очистити його від шлаків. Ця методика чудово допомагає під час схуднення.

Також наш Центр пропонує  комплексне обстеження всього організму за 45 хвилинДіагностика проводиться у 3-х направленнях: аналітичний тест, тестування прибором Акулайф (по акупунктурних точках) і психо-соматичне тестування. Здоров’я в повній мірі залежить від мислення, харчування та рухів, тому ваше здоров’я — справа ваших рук! Ми допоможем вам визначити можливі відхилення у роботі систем та органів і за допомогою природньої натуральної продукції очистим, відновим та нагодуєм ваші клітини необхідними «матеріалами».

Окрім того, у нашій крамниці «Веселка» ви маєте змогу придбати високоякісні натуральні фітопрепарати, органічну продукцію та харчування, безпечну й ефективну натуральну косметику та засоби догляду за домом. Пропонуємо продукцію компаній — партнерів Центру —  NSP, CHOICE, Грін-Віза, LR.

У нашому магазині можна придбати живі квіти, зокрема, є чарівні орхідеї та інші кімнатні рослини у горщиках.

Головна мета та місія роботи Центр здоров’я та якості життя «Veselka» — поширення та популяризація здорового і активного способу життя, правильного мислення, якісного харчування, альтернативного фізичного навантаження. Ми віримо, що гармонійне поєднання натуральної продукції, здорової їжі,  фізичних вправ, творить дива та повертає молодість і бадьорість.

Якщо ви заплуталися у рекомендаціях спеціалістів, хочете знайти відповіді на чимало важливих питань, пов’язаних із вашим здоров’ям — приходьте до нас та змінюйте своє життя на краще.

Відгуки