Центр підтримки бізнесу "NewBiznet"

NewBiznet - фото
Львів
площа Галицька, 7
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 17:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Центр Підтримки Бізнесу - НюБізнет працює на українському ринку консалтингових послуг з 1990 року. За цей час ми стали провідною консалтинговою компанією Західної України, місією якої є всебічна підтримка становлення та розвитку приватного підприємництва в Україні на основі міжнародних бізнес-стандартів. Ця місія реалізується шляхом надання українським та іноземним компаніям, місцевим органам влади, а також тим, хто бажає розпочати свій бізнес професійних консультаційних та тренінгових послуг.


Стратегія Центру спрямована на побудову довгострокової ефективної співпраці з нашими клієнтами і партнерами та базується на розширенні бізнес-послуг, а також впровадженні сучасних стандартів обслуговування клієнтів.


Наша робота побудована, головним чином, за принципом комплексного вирішення завдань, пов'язаних зі становленням та розвитком Вашого бізнесу, а саме: допомога в заснуванні бізнесу, маркетингові дослідження, розробка інвестиційних проектів і бізнес-планів, підбір персоналу, бізнес-навчання, супровід інвестора від приходу на ринок до реалізації проекту.

 

Тренінг «Глобальний маркетинг.Як бути успішним на сучасному ринку»

Глобалізація усіх сфер діяльності в першу чергу зачіпає бізнес. Стратегія експансії на нові ринки – одна із найуспішніших на сучасному етапі. Складно обійтись без знання сучасних підходів глобального маркетингу як першого кроку до розуміння нового середовища діяльності компанії на міжнародних ринках.
Тренінг буде цікавим та корисним власникам бізнесів, підприємцям, керівникам маркетингових підрозділів, менеджерам середньої та вищої ланки підприємств, які працюють в умовах міжнародного співробітництва.
На тренінгу розглядається сучасна концепція глобального маркетингу. Детально описуються середовище глобального маркетингу, інформаційне забезпечення прийняття рішень, можливості виходу фірми на зовнішні ринки, показана важливість врахування поведінки споживачів і покупців, викладаються специфіка товарної політики на зовнішніх ринках, методи розподілу товарів і цінова політика на зовнішніх ринках, описується організація міжнародних маркетингових комунікацій.

Тематика тренінгу:
1.Сучасний маркетинг в умовах глобалізації
2.Глобальні ринки: передумови та перспективи розвитку. Конкуренція в глобальному масштабі. Взаємозв’язок глобалізації з іншими мегатенденціями: індивідуалізацією, інформатизацією, екологізацією.
3.Рішення про доцільність виходу на зовнішній ринок. Рішення щодо стратегії виходу на зовнішній ринок
4.Планування маркетингової діяльності в глобальному середовищі
5.Дистрибуція в глобальних масштабах: взаємозв’язок маркетингу та логістики в обслуговуванні ринків збуту.
6.Інтегровані маркетингові комунікації. Елементи комплексу просування, специфіка на глобальних ринках

Додаткова інформація:
Тренери: Наталя Чорнописька, Уляна Терлецька
Тренінг відбудеться  7-8 грудня 2012 року за адресою м. Львів, пл.Галицька, 7
Тривалість –16 год
Вартість – 1200 грн.
Методи роботи: міні-презентації, робота в групах, кейс-стаді, рольові ігри та ін.
Якщо вас зацікавила дана пропозиція звертайтеся за тел. (032) 235-86-89,

Завітайте на наш сайт: www.newbiznet.com.ua;

Пишіть: ***

Відгуки