Хімчистка "AVTO ART"

AVTO ART - фото
Львів
вулиця Промислова, 9
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


До Ваших послуг : чистка килимів, диванів, салонів автомобілів,реставрація шкіряних салонів авто, а також шкіряних виробів та шкіряного одягу. Працюємона виїзді за попереднім записом.
 
Хімчистка мяких меблів та салонів авто

Через деякий час Ваші дивани, крісла та стільці втрачають свій новий вигляд і вже не радують нас так як раніше. Плями від напоїв, шоколаду, жирних продуктів та інше, затримуються на поверхні, все це викликає дискомфорт. Через це, з часом, старі меблі часто заміняють на нові. Ми пропонуємо вам замовити послугу «Хімчистка м’яких меблів», котра зможе замінити купівлю нових, зекономить ваш час та гроші.  Для того, щоб здійснити чистку дивану, не пошкодивши при цьому його поверхні, потрібно визначити тип тканини та правильно підібрати миючий засіб.

Хімчистка салонів авто, це теж кропітка робота, адже всі поверхні ретельно обробляються, охоплюється вся поверхня салону - тканинні, шкіряні поверхні, елементи з пластика, дерева і інших матеріалів. Наша послуга позбавить вас витрат на заміну автосалонутому, що Ваші меблібудутьякнові. Повна хімчистка салону займає від 5 до 7 годин. Ми створюємо затишок та комфорт у вашому авто!!!

Відгуки