Хімчистка "Perfetto"

Perfetto - фото
Відгуків 23
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 168а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Івано-Франківськ
вулиця Івана Миколайчука, 2
(ТЦ "Арсен")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:0013:00 - 14:00
Сб,Нд10:00 - 18:0013:00 - 14:00
Івано-Франківськ
вулиця Коновальця, 13
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 18:0013:00 - 14:00
НдВихідний
Івано-Франківськ
Південний бульвар, 22
(ТЦ "Екстім Квадрат")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:0013:00 - 14:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Наша хімчистка — одна з кращих з позиції інноваційного обладнання, одночасно наші ціни забезпечили нам величезну базу постійних користувачів.

Швидкість і якість — головні постулати нашої роботи.  За 15 років досвіду роботи на ринку ми вже встигли зарекомендувати себе як надійного та перевіреного «партнера чистоти» для сотень клієнтів. А все тому, що ми в роботі використовуємо перевірені роками методи чистки від італійських майстрів, якісне та сучасне обладнання європейського виробництва,  сертифіковані, якісні та сучасні засоби чищення, барвники та розчинники імпортного виробництва відомих фірм Delta, Fenice, Seitz, Deltaprofi, Alberti Angelo, а також обладнання фірм Domini, Lindus, Pony, Ghidini.

Ми обираємо це сучасний підхід до традиційних методів хімічної чистки та прасування текстилю, а також вдосконалені технології обробки фарбування виробів із різних типів шкіри та відновлення покриття на виробах зі шкіри.

Послуги:

  • чистка текстильних виробів;
  • чистка, відновлення та фарбування шкіряного одягу;
  • ремонт взуття;
  • хімчистка хутра;
  • чистка, відновлення та фарбування шкіряних сумок;
  • чистка, відновлення та фарбування шкіряного взуття;
  • ремонт одягу;
  • ремонт сумок та валіз;
  • догляд за взуттям та сумками.

Відгуки

Oleg Kurtyak (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось хамське поводження.
Загальне враження:Вказано, що прийом працює без перерви. Дуже не сподобалось, коли працівниця на вул Мазепи 168, хамовитим тоном сказала, що в неї обід і все. Хоча було відкрито і ніде не написано, що є обід з певної години.
Переглянути всі відповіді ()
Іван Маліцький (Перехожий)
Не сподобалось
Не сподобалось
Здав в хімчистку зимову куртку яка коштує 200$ , зараз її можна викинути в сміття, попрали в звичайній паральній машині весь наповнювач збився! Сама гірша хімчистка яку я бачив! Люди не здавайте туди речі!!!
Вже на Південому бульварі закрилися, і таке чекає їх всюди
Переглянути всі відповіді ()
Oleksandra Glozhyk-Harasum (Перехожий)
Не сподобалось

Не сподобалось: яскравий приклад бізнесу по-українськи, коли здаєш річ вказують оціночну вартість речі 100грн!!!!!!!! Увага чистка плаття 470 а оцінюють його як добрі шкарпетки у 100грн!!!!!!! І вважають це нормальним, якщо Ви маєте чек на річ то напишуть іншу ціну і вартіст хімчистки тоді складе 1000грн. Це не вкладається в голові, як можна оцінювати річ у 100грн і ще знос 50%, тобто, якщо вони загублять, зіпсують чи ще щось трапиться то повернуть Вам 50грн. Навіть у найкращій хімчистці людський фактор ніхто не відміняв і річ можуть банально загубити..... Брати за чистку сотні і тисячі а відповідальності нести 0!!! А і чек має бути у гривнях, тобто якщо Ви купляєте у Мілані сумку то візьміть чек у гривні бо не поперуть, але доки люди не читають квитанції і погоджуються, що вартість речі 100грн доти так буде!!!! Велике Фе роботі хімчистки!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Христя Ракшава (Перехожий)
Сподобалось
2 тижні тому здавали на чистку пухову куртку в Сільпо на Мазепи. Куртка була вже дуже брудна , не покладала великих надій що її повністю відчистять, але вирішила спробувати. Працівник хімчистки запевнила, що куртку відчистять добре і через тиждень я отримала ідеально чистку куртку. Дякую!
Рекомендую чистити тут пухові куртки, по інших матеріалах - незнаю, не пробувала.
Переглянути всі відповіді ()
Міша Бачкур (Експерт)
Не сподобалось
Найгірша хімчистка з якою я мав справу. Щоб забрати піджак знадобилось місяць і 2 тижня часу,із-за того,що з першого разу "Вони - perfetto",а як звучить,не змогли виконати свою роботу + за таку виконану роботу прийшлось заплатити більше 100 грн. Для прикладу,не буду називати назви щоб не прозвучало як реклама, для чистки піджака в іншій хімчистці Івано-Франківська потрібно майже на половину менше коштів та часу + якість. Висновок: не рекомендую НІКОМУ.
Переглянути всі відповіді ()
Nataliya Mykytyn (Користувач)
Не сподобалось
Це Жах!!! Здала дорогу дубльонку. Гроші звичайно взяли на перед, обіцяли що буде як новенька. Отримала я зіпсуту річ з якимись новими плямами. Коли я звернулася з питанням що це? У відповідь почула, що плями вже були. Тоді я поспілкувалася з власниками перфетто. Це просто хамовиті, жахливі люди. Замість того, щоб компенсувати хоч вартість чистки, власниця сказала, що нічого компенсувати не буде, а дубльонку я можу не забирати нехай в них стоїть. Звичайно я звернулася у спілку прав споживачів, але там мені сказали, що я нічого не добюся. Дубльонку я забрала додому. Викидати в мусор шкода так і лежить. Дорогі речі, такі як, дубльонки і шубки не здавайте в перфетто ніякому разі!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Iryska Voronetska (Користувач)
Сподобалось
Здавала на чистку світлий кардіган, забруднений машинним маслом. Пляма була вже мною прана-перепрана, і Перфетто сказали, що не дають гарантію, що відчистять, тобто на мій розсуд = хочу здаю,а хочу ні. Я все таки здала, 86грн коштувала послуга, термін 2 тижні (довго!), але пляму вивели просто ідеально!!!!
ЯК на мене, то ціни відповідають швидкій і якісній роботі, то або знизьте їх, або працюйте краще!
Переглянути всі відповіді ()
Инна Мельникова (Перехожий)
Не сподобалось
Здала в хімчистку пальто на Коновальця.Сказали працівнику що мені потрібно до 5 числя получити так як воно мені потрібно на 5 число в ресторан,якщо воно мені не буде до 5 числа я здам в іншу хімчистку.Працівник мені сказала що буде ще в четверг тобто 3 числа.Прийшло 3 число звоню мені відповіли що машина тільки приїхала і ще не знають є воно чині що перезвонять.Прийшло вже 5 число я далі звоню,таж ситуація чекаємо машину мені відповіли.Мені на 6 в ресторан я спеціально купила взуття та аксесуари під пальто.Приїжає мій чоловік в 16.00 а йому кажуть вашого пальта нема.Я звоню а мен працівник заявляє не встигли і що не було вказано що це термінова чистка.Що мені робити я питаю в праціника на то почула дуже конкретну відповідь одягніть щось інше.Грош вам ціна за таке ставлення до клієнтів.Здала у вашу хімчистку послідній раз одяг.Ніколи би не подумала що на своє денб народження залишуся без пальта завдяки вам
Переглянути всі відповіді ()
Галина Музичка (Перехожий)
Не сподобалось
Здала в дану хімчистку куртку з натуральної замші ( недешеву) з манюнком на спині викладеним камінчиками. Працівник хімчистки попередила, що деякі камінчики можуть відпасти ( я погодилася), а куртку вони почистять і покрасять. Ця послуга коштувала 590 грн.....
Коли я прийшла отримувати куртку, то крім того що повідпадалали майже всі камінці я непобачила ні факту чистки куртки, ні факту покраски!!!! Яка куртка була , майже така і залишилася ( правда без камінців). Питання риторичне -За що я заплатила 590 грн???!!!. не знаю по інших послугах - але я не раджу чистити в цій хімчистці речі з замші!!!....
Р.S / на жаль негативної оцінки - на сайті нема.
Переглянути всі відповіді ()
Лилия Падёрина (Перехожий)
Не сподобалось
Якби раніше пошукала відгуки про даний заклад, ніколи б не віднесла ковдру на чистку в так зване " перфетто". 350 грн викинула на вітер. Таке враження, що на ковдру лишень прикріпили бірку з номером, а чистку не проводили. Жодна пляма не зникла. Справжнісінький лохотрон.
Переглянути всі відповіді ()
Dmutro-Amp-Anya Popadunets (Перехожий)
Не сподобалось
хімчистка жахлива погано роблять свою роботу.дуже довго чекати на замовлення,великий мінус це ЦІНИ.за чистку звичайної весільної сукні хочуть від 630грн,це дуже дорого.а в інших хімчистках (наприклад єврохімчистка)хочуть тільки 250грн,різниця дуже велика,і при тому що в єврохімчисці можуть виконати замовленя всього лиш за 2-3дні.
Переглянути всі відповіді ()
Марта Данилюк (Перехожий)
Не сподобалось
Ужас, заплатила 450 грн, гроші вимагають наперед! Забрала повністю спорчену річ - пляму терли до дирки, головну пляму залишили !!! Хами, відповідати за спорчену річ відмовляються !!! Не рекомендую, це шарашкіна контора !!!
Переглянути всі відповіді ()
Александр Баклюков (Перехожий)
Не сподобалось
5.08 віддав брюки на чисту (Замовник Баклюков О.О. мітка 330) у квітанції вказали дату повернення 09,08. На зазначену дату прибувши на місце не отримав свій заказ у звязку з його відсутністю. Ніхто не повідомив по затримку по телефону (хоча він був зазаначений у квітанції). Продавець послуг поводився по хамськи. Не рекомендую користуватися послугами цієї контори
Переглянути всі відповіді ()
Нещодавно здавала дороге пальто на "Сільпо "(боялася, що його зіпсують) але дівчинка-приймальниця все гарно пояснила, і сказала не переживати. Пальто почисти гарно, я дуже задоволена, і навіть швидше ніж обіцяли. А про дівчинку можу сказати, що вона дуже приємне і знає свою роботу. Рекомендую всім саме х-стку PERFETTO.
Переглянути всі відповіді ()
Просто жах!!! Віддали світле пальто з плямами від чорних гудзиків. Сказали що можуть спробувати відчистити, треба ще раз заплатити повну вартість але гарантії ніхто не дає. Здала в іншу хімчистку, все відчистили і майже на половину дешевше.
Переглянути всі відповіді ()
ЗДАВАВ В ХІМЧИСТКУ саме в ХіМЧИСТКУ ДОРОГУ ФІРМОВУ КУРТКУ - ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ВОНИ ЇЇ ПРОСТО ВИПРАЛИ.................................МАЛО ТОГО ЩО ГРЯЗЬ ЗАЛИШИЛАСЯ то ЩЕ І ВІД БІЛИЗНИ ІЗ ЯКОЮ ПРАЛИ - НАЧІПАЛОСЯ НА МАНЖЕТИ-ЛИПУЧКИ ПОВНО ВОРСУ І НИТОК... здавав у сільпо... суки вони одним словом - інших слів немає..палити такі заклади треба...
Переглянути всі відповіді ()
на рахунок прийомщиці з Арсену - то правда: сиділа і теревенила по мобільнику, відірвалася тільки, щоб винести річ з підсобки. коли стали оглядати отримані речі, щоб побачити якість чищення, була дуже не задоволена. А про якість чищення скажу: коли ця хімчмсика тільки відкрилася в Арсені, якість була хорошею, зараз же вирішила: більше не здавати туди одежу - псують :(.
Переглянути всі відповіді ()
В Арсені прийомщиця хамка. Послуги не дуже, чекати треба довше, ніж обіцяють. Відстій.
Переглянути всі відповіді ()
Жахлива хімчистка. Повністю зіпсували пальто, більше не можливо його одягнути. Ніколи туди не звертайтесь.
Переглянути всі відповіді ()
Завала дороге замшеве пальто зеленого кольору. Обіцяли почистити та освіжити колір. Віддали дерев*янне вилиняле..., одним словом зіпсоване. Заплатила дорого однак пальто більше не одягала((
Переглянути всі відповіді ()
Здала кашемірове пальто, побоювалась щоб тільки його не зіпсували, працівниця хімчистки запевнила, що такого не буде...але маючи досвід від обслуговування в інших хімчистках, я, чесно кажучи, не повірила))забирала 14 лютого. І це справді був подарунок до свята - РОБОТА ВИКОНАНА БЕЗДОГАННО!!! !Рекомендую усім, заплатіть дорожче, але будьте задоволені виконаною роботою.
Переглянути всі відповіді ()
а я дуже задоволена - чистила там пухових і замшеві чоботи. Хоча ціни і справді високі....
Переглянути всі відповіді ()
Здавав піджак на чистку невеликої плями здерли 60 гривень і віддали помятий, як в корови з рота!
Переглянути всі відповіді ()
Perfeto   Перфетто   Перфето   Ремонт одягу   Ательє   Хімчистки, пральні   Ремонт взуття   Швейне ательє   Хімчистка   Пральня   Прання   Хімічна чистка одягу   Ремонт взуття   Взуттєва майстерня   Майстерня по ремонту взуття   Аквачистка   Аквачистка дубленок   Аквачистка дублянок   Аквачистка одежды   Аквачистка одягу   Аквачистка текстилю   Аквачистка текстиля   Віддати взуття в ремонт   Відновлення сумки   Відновлення шкіри   Відновлення шкіряної сумки   Відновлення шкіряного взуття   Відновлення шкіряного одягу   Відремонтувати взуття   Відремонтувати дитячий одяг   Відремонтувати жіночий одяг   Відремонтувати каблук   Відремонтувати ортопедичне взуття   Відремонтувати підошву   Відремонтувати туфлі   Відремонтувати черевики   Відремонтувати чоловічий одяг   Вада стопи   Валіза   Валізи   Валізи ремонт   Велике взуття   Взуттєва фурнітура   Взуттєвий носик   Взуття з гарантією   Взуття на замовлення   Вивести складні плями   Вкоротити мешти   Вкоротити носик   Вкоротити носик взуття   Вкоротити носик у взутті   Вкоротити одяг   Вкоротити сапожки   Вкоротити туфлі   Вкорочення спідниці   Вкорочення штанів   Врізати мешти   Врізати носик   Врізати носик у взутті   Врізати сапожки   Врізати туфлі   Врізка носиків   Врізка носиків у взутті   Встановлення латки на взутті   Встановлення рубців   Вузьке взуття   Вывести сложные пятна   Гарний ремонт взуття   Де звужити халяву   Де переробляють одяг   Де полагодити валізу   Де поремонтувати   Де поремонтувати валізу   Де почистити шолом   Доступні ціни   Заказать чистку штор   Заміна бігунків   Заміна бігунка   Заміна взуття   Заміна замків   Заміна замків на пальто   Заміна застібки   Заміна каблуків   Заміна комірів   Заміна комірців   Заміна нижньої частини взуття   Заміна обтяжки танкетки   Заміна підкладок верхнього одягу   Заміна підошв   Заміна підошви   Заміна супінатора   Заміна устілок   Заміна халяви   Заміна холяви   Заміна шкіри взуття   Заміна шкіряних устілок   Заміна ґудзиків   Заміни холяви у взутті   Замінити бігунок   Замінити замок   Замінити замок на брюках   Замінити замок на джинсах   Замінити замок на куртці   Замінити замок на спідниці   Замінити замок на штанах   Замінити замок на юбці замінити підкладку   Замінити каблук   Замінити підкладку на куртці   Замінити підкладку на пальто   Замінити підошву взуття   Замовити чистку гардин   Зашити капці   Зашити сумку   Звуження   Звуження взуття   Звуження костюма   Звуження халяви   Звуження штанів   Звужити халяву   Звузити костюм   Звузити спідницю   Звузити шорти   Звузити штани   Звузити юбку   Здати в хімчистку верхній одяг   Здати в хімчистку одяг   Зробити хімчистку верхнього одягу   Зробити хімчистку одягу   Зробити чистку гардин   Зробити чистку хутра   Качественные химчистки   Коліщатка   Коліщатка до сумки   Коліщатка у валізі   Колеса до сумки   Кравчині   Кравчиня   Майстер швея   Майстерня по ремонту   Майстерня по ремонту галантереї   Майстриня   Машинна строчка на взутті   Миття шолому   Набити набійку   Недорогий ремонт взуття   Недорогий ремонт одягу   Підігнути брюки   Підігнути джинси   Підігнути рукав   Підігнути рукав в костюмі   Підігнути спідницю   Підігнути штани   Підгін речей по фігурі   Підгін штанів   Підгин рукава в костюмі   Підгин спідниці   Підклейка підошви   Підфарбовування шкіряних виробів   Переклеювання підошви   Переставити колеса у валізі   Повна переробка одягу   Подкрашивания кожаных изделий   Покрасить дубленку   Покрасить кожаную куртку   Покрасить кожу   Покраска дубленок   Покраска дублянок   Покраска изделий из натуральных тканей   Покраска кожаных изделий   Покраска кожаных курток   Покраска кожи   Покраска курток   Покраска натуральних тканин   Покраска натуральной ткани   Покраска натуральных тканей   Покраска тканей   Покраска ткани   Покраска тканин   Покраска тканини   Покраска шкіри   Покраска шкіряних курток   Полірування шолому   Полагодити валізу   Поламалась валіза   Порвалось взуття   Поремонтувати валізу   Поремонтувати дитячий одяг   Поремонтувати жіночий одяг   Поремонтувати колеса у валізі   Поремонтувати одяг   Поремонтувати тапочки   Поремонтувати чоловічий одяг   Послуги пралень   Послуги хімчисток   Поставити латку на взутті   Поставити набійку   Пофарбувати дублянку   Пофарбувати шкіру   Пофарбувати шкіряну куртку   Почистити вертикальні жалюзі   Почистити замшеві туфлі   Почистити замшеве взуття   Почистити церковний одяг   Почистити шарф   Почистити шкіряну куртку   Почистити шолом   Пральня одягу   Прання індивідуальної білизни   Прання білизни   Прання дитячого одягу   Прання масової білизни   Прання одягу   Прання текстилю   Прасування   Прачечная одежды   Прошивка взуття   Прошити взуття   Ремонт бігунків   Ремонт валіз   Ремонт валіз ціни   Ремонт валіз якісно   Ремонт взуття недорого   Ремонт взуття швидко   Ремонт взуття якісне   Ремонт гаманців   Ремонт дитячого одягу   Ремонт жіночого одягу   Ремонт колес   Ремонт одягу із тканини   Ремонт одягу із трикотажних тканин   Ремонт одягу по доступним цінам   Ремонт поясіс   Ремонт ременів   Ремонт сумок   Ремонт та пошиття виробів із тканини   Ремонт та пошиття одягу із тканини   Ремонт чоловічого одягу   Ремонт шкіряних виробів   Ремонт шкіряних сумок   Ремонт шкіряної галантереї   Ремонтувати одяг   Реставрація взуття   Реставрація шкіряного взуття   Реставрація шкіряного одягу   Реставрація шолома   Розтягування взуття   Розтягування холяв   Розширення   Розширення взуття   Сдать в химчистку верхнюю одежду   Сдать в химчистку одежду   Сделать химчистку верхней одежды   Сделать химчистку одежды   Сделать чистку меха   Сделать чистку штор   Стирка белья   Стирка детской одежды   Стирка индивидуального белья   Стирка массового белья   Стирка одежды   Стирка текстиля   Укріплення каблука   Услуги прачечных   Услуги химчисток   Установка ґудзиків   Фарбування виробів із натуральних тканин   Фарбування дублянок   Фарбування натуральної тканини   Фарбування одягу   Фарбування текстильних виробів   Фарбування шкіри   Фарбування шкіряних виробів   Фарбування шкіряної куртки   Фарбування шкіряного взуття   Фарбування шкіряного одягу   Хімчистка верхнього одягу   Хімчистка взуття   Хімчистка дитячого одягу   Хімчистка дубльонки   Хімчистка дублянок   Хімчистка зимового одягу   Хімчистка килима   Хімчистка ковдри   Хімчистка натурального хутра   Хімчистка одягу   Хімчистка пальто   Хімчистка пуховиків   Хімчистка текстильних виробів   Хімчистка текстилю   Хімчистка хутра   Хімчистка шкіри   Хімчистка шкіряних виробів   Хімчистка шкіряних курток   Хімчистка шолому   Хімчистка штучного хутра   Хімчистки   Химчистка   Химчистка верхней одежды   Химчистка детской одежды   Химчистка дубленки   Химчистка дубленок   Химчистка зимней одежды   Химчистка искусственного меха   Химчистка ковра   Химчистка кожаных курток   Химчистка кожи   Химчистка натурального меха   Химчистка одежды   Химчистка одеяла   Химчистка пальто   Химчистка пуховиков   Химчистка текстиля   Химчистки   Хороша майстерня взуття ремонт сумок   Чистка іграшок   Чистка блузи   Чистка болєро   Чистка весільного корсета   Чистка весільного плаття   Чистка вечірньої сукні   Чистка взуття   Чистка взуття з замші   Чистка гардин   Чистка дитячих автомобільних крісел   Чистка дитячих конвертів   Чистка дитячих крісел   Чистка жилетів   Чистка замшевого взуття   Чистка кардеганів   Чистка ковдр   Чистка ковров   Чистка комбінезона   Чистка кросівок   Чистка курток   Чистка мандрів   Чистка махрових рушників   Чистка нобука   Чистка одеял   Чистка одягу   Чистка піджака   Чистка пальто   Чистка покривал   Чистка покрывал   Чистка пуховиків   Чистка рухової ковдри   Чистка спальних мішків   Чистка спортивного костюма   Чистка сукні   Чистка текстильних виробів   Чистка текстилю   Чистка тюлі   Чистка футболок   Чистка халатів   Чистка хутра   Чистка шерстяної ковдри   Чистка шкіри   Чистка шкіряних виробів   Чистка шкіряних штанів   Чистка шкіряної спідниці   Чистка шкіряного взуття   Чистка шкіряного одягу   Чистка шкіряного піджака   Чистка шоломів   Чистка штори   Чистка штучного хутра   Чистка шуб   Якісні хімчистки   Якісний ремонт шкіряних сумок  
Показати більше