Художня школа-студія "Арт-Маестро"

Арт-Маестро - фото
Рівне
вулиця Студентська, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:30 - 16:00Без перерви
Рівне
вулиця Євгена Коновальця, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:30 - 16:00Без перерви
Рівне
вулиця В'ячеслава Чорновола, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:30 - 16:00Без перерви
Рівне
м. Здолбунів вул. Незалежності, 42д
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб,Нд09:30 - 16:00Без перерви

Інформація

В сучасній художній школі-студії «Арт-Маестро» навчать малювати і дорослих, і дітей. Тут допоможуть розкрити талант діткам, які ще тільки пробуватимуть тримати пензлик в руці. А також тим, хто в шаленому темпі життя хоче мати заняття для душі. Ми відкриті для всіх, хто хоче поринути у світ мистецтва та творити прекрасне.

Що чекає найменших учнів?

Почати навчання у нас можуть дітки від  4-ох років. Заняття проводять творчі та креативні педагоги, які вміють зацікавити та мають підхід до кожного дитини. Допоможіть своїй донечці чи синочку обрати улюблене заняття, серед яких: малювання піском (Sand-Art), живопис, графіка, аплікація, конструювання, ліплення з глини та солоного тіста, нетрадиційні техніки зображень. Діти не бояться творити, втілювати свої іде та фантазії, тому нашим завданням є допомогти розвинути фантазію та художній смак. Хтозна, можливо, саме ваша дитина буде великим художником. Потрібно вчасно звернути увагу на вияв здібностей і записати на навчання в «Арт-Маестро».

Що пропонуємо дорослим?

Ви знали, що ніколи не пізно вчитися новому, особливо, коли це приносить вам задоволення? Тому ми проводимо заняття для дорослих без обмеження за віком. У студії «Арт-Маестро» ви опануєте цікаві техніки малювання, здобудете нові знання, розкриєте себе з іншого боку під час творчого процесу.

У нас є групи для майбутніх абітурієнтів.

Проводимо інтенсивний курс з академічного рисунка, композиції та живопису (гіпсова голова, натюрморт, портрет) для вступників у вищі художні навчальні заклади.  Будьте впевнені, що після навчання творчий конкурс не буде для вас проблемою.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Артмаестро   Художні школи   Школа малювання   Художня школа   Індивідуальні заняття   Індивідуальні заняття з малювання   Аплікація   Арт терапія для дорослих   Групові заняття з малювання   Гурток малювання   Гурток малювання для дітей   Декоративно прикладне мистецтво   Дитячі гуртки здолбунів   Дитячі гуртки мототрек   Дитячі гуртки на коновальця   Дитячі гуртки центр   Заняття для дітей   Заняття для дитини   Заняття з декоративно прикладного мистецтва   Заняття з декоративно прикладного мистецтва для дітей   Заняття з декоративно прикладного мистецтва для дорослих   Заняття з живопису   Заняття з композиції   Заняття з малювання   Заняття з малювання для дітей   Заняття з малювання для дорослих   Заняття з образотворчого мистецтва   Заняття з образотворчого мистецтва для дітей   Заняття з образотворчого мистецтва для дітей 13 років   Заняття з образотворчого мистецтва для дорослих   Заняття з рисунку   Заняття зі скульптури   Запис на малювання   Записати дитину на малювання   Записатись на малювання   Куди записати дитину   Куди записати дитину на малювання   Ліпка   Малювання   Малювання для дітей   Малювання для дорослих   Набір на малювання   Набір у групу малювання   Навчання малювання для дітей   Навчити малювати дитину   Навчитись гарно малювати   Навчитись малювати   Образотворче мистецтво   Рисование   Студія дитячої творчості арт маестро   Хто вчить малювати   Хто навчає малювати   Художнє мистецтво   Художня школа на східному   Художня школа студія арт маестро   Цікаві гуртки   Цікаві заняття для дітей   Чим зайняти дитину   Чим зацікавити дитину   Школа малювання для дітей   Школа малювання для дорослих   Школи мистецтв   Якісні курси з малювання  
Показати більше