Художня студія "Picasso"

Picasso - фото
Відгуків 2
Тернопіль
вулиця Михайла Грушевського, 23
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб11:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Кожна дитина «приховує» в собі талант та потенціал, яким просто необхідно створити правильну атмосферу, щоб вони повністю розкрились. Тим паче, більшість дітей ще змалку проявляють зацікавлення до творчості та малювання особливо. Адже це ще одна можливість проявити себе, відкритись світу через малюнок та показати свої емоції та переживання.

Якщо вашій дитині від 1,4 до 13 років — ми раді бачити малюків в нашій художній студії «Picasso», де вони зможуть познайомитися з різноманітними напрямками творчості.

Заняття проходять в невеликих групах, адже тоді буде можливість приділити вдосталь уваги кожній дитині та допомогти освоїти пройдений матеріал більш якісно та краще. Тим паче, що ми допомагаємо створити прекрасну творчу атмосферу, яка дозволяє дітям почуватись невимушено та комфортно — не соромитись помилок та завзято вчитись новому та незвіданому.

У роботі ми використовуємо тільки сертифіковані якісні матеріали, які є абсолютно безпечними для дитини.

Досвідчені педагоги допоможуть розкрити творчі здібності вашої дитини та домогтися поставлених цілей — навчитись малювати та розвинути творче мислення, фантазію та зацікавити дитину.

Ми застосовуємо унікальні методики, завдяки яким наші учні отримують швидкі та якісні результати — спеціально складена програма, яка враховує особливості сприйняття дитиною нового матеріалу.

Ми поринемо у загадковий світ творчості:

  • ознайомимося з історією мистецтва, кольорами, формами, композицією, рисунком, графікою, ліпкою та рукоділлям;
  • відвідаємо майстер класи для дітей

Відгуки