Хостел "Yellow House"

Yellow House - фото
Відгуків 3
Львів
вулиця Зелена, 109, пов. 5
(5 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Yellow House — це сучасний, комфортний хостел, щойно відремонтований, з новими меблями та обладнанням, з творчим дизайном, який втілює елементи сучасного Львова та подарує гостям приємні, теплі та домашні відчуття!

Хостел Yellow House — це сучасна інтерпретація недорогого молодіжного гуртожитку. Ми пропонуємо комфорт, доступну ціну та необхідні функціональні послуги для проживання.

Ми забезпечимо найкращі умови для молодіжних, шкільних та студентських груп. Для студентів-заочників Хостел Yellow House стане другим домом.

Yellow House може розмістити до 70 гостей. Ми пропонуємо 4- та 2-місне розміщення у просторих кімнатах площею 18 кв.м., обладнаних сучасними зручними одноповерховими ліжками, кріслами та письмовим столом. На поверсі розташовані обладнані всім необхідним душеві кабіни та туалети з умивальниками. Ми подбаємо про вас та створимо приємну атмосферу.

Ціна з особи становить 100 грн. при 4-місному розміщені та 240 грн. за двохмісну кімнату. При розміщенні груп ціна визначається за індивідуальною домовленістю.

Відгуки