Холдингова компанія "Квадратний метр"

Квадратний метр - фото
Червоноград
вулиця Героїв Майдану, 16
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

«Квадратний метр» — це холдингова компанія, яка займається комплексним розвитком територій, проектуванням, інвестуванням та будівництвом житлових комплексів.

У 2015 році наша молода професіональна команда побудувала свій перший проект — сучасний житловий квартал комфорт класу «Рідний дім» у м.Винники.

Ми постійно розвиваємося опираючись на передову світову практику у сфері архітектури, дизайну та будівництва, щоразу робимо свої проекти ще більш досконалими.

Основні принципи нашої компанії — якість, відповідальність і відкритість.

Компанія «Квадратний метр» пропонує комплексні проекти: від початку та до здачі ключів квартир своїм клієнтам, і навіть опісля задля забезпечення власників нашого житла усіма послугами благоустрою та санітарного забезпечення території.

Ми пропонуємо:

  • розробку інвестиційної та архітектурної ідей до етапу будівництва;
  • виступаємо замовником будівництва та генпідрядником;
  • маємо повністю свою матеріально-технічну базу.

Теперішній наш проект у місті Червоноград «ЖК Набережний» — це взірець сучасних архітектурних та дизайнерських рішень, де вдало поєднане комфортне планування, вигідне розташуванням та хороша інфраструктура.

Ми дивимось на розвиток міст по-сучасному, інноваційно, відповідально ставимося до нашої роботи та робимо усе, аби забезпечити населення тільки якісним та безпечним житлом.

«Квадратний метр» — втілюємо вашу мрію в реальність!

Відгуки