Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Новорічний кекс"

Цю виставу можна було б ще назвати: «Секс До і Після Нового Року». Але! .. Адже може бути ще й Вчасно! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай у цій виставі буде все! Пристрасть, безмовне очікування, блискучий гумор та еротичні фантазії, потреба в любові та жаль після пляшки дорогого шампанського, нескінченна гонитва за задоволенням та неприкрита безсоромність олів’є із гастроному. Будь ласка, беріть, що-кому треба! Все до ваших послуг! Інтимні історії під бій курантів. Любовне хуліганство в новорічну ніч. Кого можна викликати, якщо Вам самотньо в Новий Рік? Що найчастіше цікавить чоловіків після сексу? Як повинна «звучати» любляча жінка, щоб залишитися коханою? Який подарунок потрібно собі зробити в Новорічну Ніч, щоб весь рік отримувати задоволення? І чому погано, коли протікає кран? Обіцяємо багато гумору та позитивних емоцій! За умови, що Ви – людина без доброчесного ставлення до життя.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Свято онлайн

Інтернет-екшн «Свято онлайн» М. Бортник-Гулеватої в постановці Анатолія Пундика! Початок о 19:00! У світі, в якому віртуальна реальність з кожним днем все більше замінює справжнє життя, нам стає досить складно відрізнити одне від іншого. Інтернет існування перетворюється в невід’ємну частину буденності усіх людей. Неначе, там, у всесвітній павутині, є все, що можна собі тільки забажати - ідеальні фото, на яких все подано в найкращому вигляді, вірні друзі, які уважно стежать за кожним нашим кроком та лайкають всі наші пости, там є «справжнє» романтичне кохання з ліричними піснями та мільйонами троянд, що, правда, абсолютно без аромату...   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

DIZEL Шоуl

Акторський склад "Дизель Шоу": Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Сергій Писаренко, Євген Нікішин, Максим Неліпа.Дизель Шоу пройде у Хмельницькій обласній філармонії.Запрошуємо усіх на концерт DIZEL Шоу у Хмельницькому!Деталі та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74 

Концерт Олега Винника
15.06.2019 20:00
вул. Проскурівська, 83/1 (Стадіон "Поділля")

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень.Почав свою кар'єру як російськомовний співак (випустив два російськомовні альбоми «Ангел» та «Счастье». Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана».Через два роки Винник випустив свій четвертий, російськомовний альбом «Я не устану» (2015). У 2018 році вийшло ще 2 альбоми: «Ты в курсе» (російськомовний) та «Як жити без тебе» (україномовний).  

Гумор-шоу "Вар'яти"

"Вар'яти-шоу" - перше українське шоу народного гумору. "Вар'яти-шоу" було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Це перше україномовне гумористичне шоу, яке позбавлене російської мови та нецензурної лексики.

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.

Respublica FEST
31.08.2019 - 02.09.2019
Молодіжний парк

RESPUBLICAFEST - найбільший музичний стріт-арт-фестиваль України. Унікальна локація і концепція зробили його одним з найулюбленіших фестивалів країни!3 дні, 3 сцени, більше 70 артистів з різних країн світу!Головна відмінність фестивалю Республіка - це потужна соціальна складова: стріт-арт, графіті, інклюзія, екологічність, проекти міжнародних обмінів музикантами, сцена для молодих гуртів, - все це ви зможете побачити на фестивалі Республіка 2019!

Психотерапевтична робота з сексуальною травмою
22.05.2019 10:00
вул. Герцена, 10

У програмі семінару:- Що таке аб'юз. Види аб'юзу. Допомога психолога.- Хто найчастіше стає аб'юзером. Ознаки аб'юзера.- Форми прояви жіночого аб'юзу.- Форми прояви чоловічого аб'юзу.- Допомога психолога при аб'юзі - насильство в сім'ї.- Що таке «Стокгольмський синдром» і як працювати з його наслідками.- Що таке віктимна поведінка або як стають жертвою.- Види віктимної поведінки жертви.- Характерні ознаки жертв.- Психологічне насильство.- Ревнощі як психологічне насильство.- Газлайтінг.- Наслідки психологічного насильства у дітей і дорослих.- Стратегія надання психотерапевтичної допомоги жертвам сексуального насильства.- Символдрама. Спеціальні мотиви, розроблені Ульріхом Закса, Беатою Штайнер, Клаудіус Штайн, Ренатою Хохауф, Клаусом Кріппнером, Луїзою Реддеманн.Кількість учасників обмежена, встигніть зайняти своє місце в групі!

Дитячий клуб "Fairy tale"

Дитячий клуб «Fairy Tale» саме те місце, куди вам варто записати вашу дитину!Запрошуємо у літній табір для дітей від 6-8 років. Графік роботи 8.30-18.30. Зміни :3.06-14.0617.06-27.061.07-12.0715.07-26.0729.07-9.0812.08-23.08На ваших діток чекають екскурсії по мальовничих місцях Хмельниччини, професійні майстер-класи, відвідування музеїв та виставок, цікавих підприємств. У нас заплановано цікаві конкурси та розваги, програми на свіжому повітрі. Проводимо квести та заняття з читання й математики. У дитячому клубі «Fairy Tale» на малечу чекають:Компетентні педагоги, котрі мають досвід роботи з дітками, зокрема, й з особливими освітніми потребами. Педагоги здатні налагодити контакт з різними малюками, запропонувати всю свою турботу та увагу.Комфортне, просторе та світле приміщення, де дітки зможуть почувати себе невимушено та затишно.Сприятливі для дитини атмосфера та догляд, на які вони заслуговують та потребують — увага до кожної дитини, врахування її побажань та вподобань.Цікаві та захопливі заняття з англійської мови.Заняття з логопедом для загального розвитку та для корекції мовних проблем.Класичні заняття за розкладом, які допомагають дитині стати більш відповідальною та виробити режим дня.Варто зауважити, що всі предмети ведуться профільними фахівцями, які обирають тільки найпопулярніші розвивальні посібники, які довели свою ефективність. Матеріальна база дитячого клубу регулярно оновлюється.Наші послуги:ранній розвиток дітей;логопед;психолог (для дітей, дорослих, сімейних пар, у разі критичних ситуацій в житті);проведення майстер-класів;англійська мова (для дітей та дорослих);німецька мова;тренінги, семінари;репетитори;підготовка до школи, дитячого садка (вивчення математики, української та англійської мови).Додаткову інформацію надамо по телефону. У суботу та неділю працюємо за домовленістю.

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.