Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Комедія "За двома зайцями"

Гарна, але бідна чи багата, але з довгим носом - кого обрати? Класика не вмирає, Голохвості тим паче. Нова вистава старої п'єси. І хоча всі знають, що буде, коли поженешся за двома зайцями, Голохвастий усе ж таки спробує. А глядачам варто прийти й подивитися, що ж такого підготували режисер-постановник Олег Мосійчук та диригент Леонід Деркач. Детальна інформація за номером телефону нижче. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням або в касі театру.  

Вистава "Ма-ля-ля-ля"

Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Вистава "Пан Коцький"

Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Євген Геплюк (фортепіано, м. Київ)

Євген Геплюк – піаніст, композитор, член Національної спілки композиторів України.Народився 15 вересня 1981 року в м. Кам`янці-Подільськомув родині музикантів. У 1996 році закінчив Кам’янець-Подільську дитячу хорову школу. У 200 році з відзнакою закінчив Xмельницьке музичне училище імені В. Заремби, в якому навчався на двох відділах: теоретичному (у класі Стрельнікової І.О.) та фортепіанному (у класі Колосовської М.В.). У 2005 році закінчив фортепіанний факультет Національної музичної академії імені П.І. Чайковського з відзнакою. У 2008 році закінчив асистентуру-стажування НМАУ імені П.І. Чайковського по спеціальності фортепіано, творчий керівник - Заслужений артист України Кот Юрій Миколайович. Впродовж навчання в Національній музичній академії імені П.І. Чайковського займався композицією у класі Народного артиста України, професора Левка Миколайовича Колодуба.З 2006 року працює в Національній музичній академії імені П.І.Чайковського концертмейстером кафедри мідних духових та ударних інструментів.Євген Геплюк – володар Гран-прі обласного конкурсу «Нові імена» (м. Хмельницький, 2000), лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу «Conamorefestum» (м. Київ, 2014), лауреат III премії ІІІ-го Міжнародного конкурсу музичного мистецтва "Харківські асамблеї" (м. Харків, 2018), дипломант Міжнародного конкурсу піаністів «Classic-Поділля» (м. Хмельницький, 2004), двічі дипломант Всеукраїнського конкурсу «Нові імена» (м. Київ,1999, 2000).Постійно веде концертну діяльність як соліст, концертмейстер та у складі камерних ансамблів. Виступав з сольними програмами в концертних залах м. Києва, Хмельницького, Кам’янця-Подільского. У 2018 році виконав дві сольні програми в м. Паттайя (Таїланд). Виступав з Академічним симфонічним оркестром Хмельницької обласної філармонії, диригенти: Ернст Вюрдінгер (Австрія) та Заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов.У творчому доробку Євгена Геплюка фортепіанні, камерні інструментальні та вокальні твори, хори, а також твори для струнного, духового та симфонічного оркестрів.Його твори  виконувались на фестивалях «Музичні прем’єри сезону» (Київ, 2004, 2007), «MusicMarineFest» (Одеса, 2007), «Київ МузикФест» (Київ, 2007). У лютому 2018 року Євгена Геплюка було прийнято до Національної спілки композиторів України.У програмі концерту:Ф. Шопен - 24 Прелюдії, ор. 28П.І. Чайковський - "Пори року", ор. 37 bisКвитки у касі філармоніїМузичний абонемент діє!

Академічний симфонічний оркестр, диригент - Сунь Сюнь (Китай-США)

Відкриття концертного сезону! Академічний симфонічний оркестрДиригент - СУНЬ СЮЙН (Китай-США)Солістка - ЮЛІЯ ВАН (скрипка, Китай-Німеччина-Україна)Юлія Ван народилася в 1996 році в м. Маріуполь. З шести років почала грати на скрипці. У 2007 році поступила в Київську середню спеціалізовану музичну школу імені М.В. Лисенко (клас Людмили Овчаренко). З 14 років вчиться в Музичній Консерваторії в Ганновері (Німеччина) клас професора Кшиштофа Вегжіна (Krzysztof Wegrzyn). Юлія Ван - лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Україні, Росії, Болгарії та в Молдові. Брала майстер-класи у знаменитої скрипальки Іди Гендель, а також у маестро Джона Стрітса. Юлія Ван стала стипендіатом фонду Ієгуді Менухіна "Live Music Now" в 2014 році. Впродовж навчання часто виступала на концертах в містах України, Німеччини, Іспанії, Італії, Росії, Польщі, Франції та Голландії, в тому числі з Симфонічним оркестром Ганновера (Німеччина), з Камерним оркестром Граубюнден (Швейцарія), і з Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під керівництвом диригента Романа Кофмана (Україна).  У програмі концерту:Л. Колодуб - Українська карпатська рапсодія, 4 част.П.І. Чайковський - Вальс з балету "Спляча красуня"Хе Джаньхао, Чень Ган - Концерт для скрипки з оркестром "Метелики"Л.В. Бетховен - Симфонія №5Квитки у касі філармонії.Музичний абонемент діє!

Благодійний концерт гурту із США "Texas Country Boys"

"Texas Country Boys" та Майкл Готт з благодійним концертним туром 30 вересня початок о 19:00 Незабутній вечір у Драмтеатрі ім. М. Старицького. Вхід вільний. Запрошуємо вас та ваших друзів почути звуки їх музики та розчинитися разом під акорди гітар в сільських ритмах кантрі звуків.

Валерій Жидков #Гуднайтшоу

Валерій Жидков - ведучий шоу «Вечірній Київ» і програми «Чисто news», один зі сценаристів «Вечірнього Кварталу» та інших проектів студії «Квартал 95». Свою кар'єру гумориста він почав у якості учасника команди КВК, отримавши сценічне ім'я «Тамбовський вовк». Зараз Валерій виступає з авторськими номерами в проекті «Вечірній Квартал» на «1+1» і сольними концертами.У новому проекті «#Гуднайтшоу» відомий гуморист представляє іронічні монологи про події в країні та світі, про культуру, шоу-бізнес і релігію, про роботу на телебаченні, а також тонко і гостро жартує на побутові теми, розповідає смішні історії про відомих людей і про себе.Як зізнався Валерій, гумор для нього - не мета, а засіб донести глядачеві свої думки:У цьому шоу не буде жартів заради жартів. Гумор тут є не метою, а інструментом, щоб поділитися своїм баченням світу, донести свою думку глядачам. Поговоримо про нас. Про те, чим ми живемо, навіщо живемо, у що віримо, і як нами маніпулюють.

GrindViolencePARTY :: Purulent Spermcanal (CZ) / Statist / +TBA
11.10.2019 18:00
вул. Подільська, 93 (Hot club)

До Хмельницького на один вєчєрочєк залетять чешські олдові грайндкорщики Purulent Spermcanal, які валять ще з середини 90-х років! Усім зацікавленим у важкому і брутальному бути обов'язково!!!   PURULENT SPERMCANAL (Ostrava, CZECH REP.) Goregrind STATIST (Київ) GrindViolence +TBA   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Вечір інструментальної музики: Тріо FLAUTANDO

Тріо FLAUTANDO у складі:Ольги Малик (скрипка)Тараса Малика (флейта)Максима Заводного (гітара)У програмі твори Ф. Каруллі, К. Блума, К. Куммера, Ф. Крьойцера.  Квитки можна придбати у касі філармонії.

Quiz для молоді з представницької демократії

У Хмельницькому молодіжному центрі  відбудеться Quiz для молоді з питань представницької демократії та місцевого самоврядування. До участі в заході запрошуються команди студентів вишів та молодих гравців інтелектуальних ігор, які бажають спробувати свої сили у визначеній тематиці.Команда повинна мати не менше 3 учасників!Для реєстрації на гру заповніть коротку форму за нижчевказаним посиланням. 

Фестиваль Translatorium 2019
04.10.2019

Цього року на літературно-перекладацькому фестивалі TRANSLATORIUM 2019 ми говоритимемо про взаємодію перекладу з візуальним мистецтвом і музикою. Адже тема події — «Співпраця як спосіб творчого процесу».Упродовж трьох днів фестивалю TRANSLATORIUM ми проведемо два десятки подій — лекції, майстерні художнього перекладу, професійні дискусії та неформальні зустрічі. Освітні заходи об’єднані окремим блоком — Освітньою програмою, що відбуватиметься за підтримки Український культурний фонд. Щодня на відвідувачів фестивалю чекатиме насичена вечірня програма, представлена проектами, що працюють на межі різних видів мистецтва.

Лінія Маннергейма. Translatorium

Харківськй гурт «Лінія Маннергейма» працює з електронним і гітарним звучанням. Експериментальний саунд поєднують із глибокими текстовими наповненням. Свій жанр учасники з любов'ю називають «Християнський гіп-гоп». Проект створений у 2017 році поетом Сергій Жадан [офіційна сторінка], а також музикантами Oleg Kadanov («Оркестр Че», «Мантра Керуака») та Евгений Турчинов (Evgeny Turchinov) («Жадан і Собаки», «Барабашоу»). Проект Лінія Маннергейма виступить у Хмельницькому вперше в межах Фестиваль Translatorium 2019. Вхід вільний.

Презентація книжки Євгена Ліра "Степовий бог"
25.09.2019 18:00

Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог» (перша частина трилогії «Хассара») за участі автора.   Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо?Усі відповіді — в серці Степового бога.Євген Лір відомий українському читачеві і як автор збірки екзистенційного горору «Підземні ріки течуть», і як перекладач не менш моторошних творів — завдяки йому українською заговорили творець «Короля у Жовтому» Роберт Чемберс та Алістер Кровлі, «найжахливіша людина на світі». Мешкає у Мелітополі, пояснює цим фактом свою прив’язаність до жахів.   Вхід вільний.

Антон Логов. Відкриття інсталяцій та artist talk

У межах святкування Дня міста літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради ініціюють появу інсталяцій «А», «О», «Безкінечність», об'єднаних темою взаємодії та співпраці як основоположних елементів творення, необхідних для спільного формування культури. Поєднання суттєво різних речей у згуртованому художньому висловлюванні ілюструє можливість кооперації не лише матеріалів, але й людей, а також потребу їхньої активної участі задля змін. Тема відмінності знакових систем, але єдності їхньої функції — успішної трансляції повідомлення, щоб інформація була сприйнята адресантом, підкреслює бажану суть людського спілкування, водночас унаочнює множинність смислів, закладених у знаках мови, та складність у вихопленні потрібного з них. Практика взаємодії інсталяцій з міським простором Хмельницького здійснюватиметься вперше. 12:00 — Відкриття інсталяцій в просторі міста та проходження екскурсійним маршрутом разом із художником Антоном Логовим. Початок зустрічі на майданчику біля торгового центру «Дитячий світ». 12:30 — Artist talk з Антоном Логовим у Хмельницькому обласному художньому музеї. Вхід за квитком до музею (20 грн).

Відкриття виставки скульптур Олексія Леонова

Раді повідомити вам приємну новину. Відкриття виставки творчих робіт члена Національної спілки художників України, київського скульптора Олексія Леонова «Гармонія – шлях мудрості» до Дня міста (29. 09. 2019р. о 12:00) відбудеться в приміщені «Мистецького простору» ПКПЦ ім. М.К. Реріха (Проспект миру 103/1).Понад 120 персональних виставок Олексія Леонова відбулися упродовж 2005 – 2019 років. Географія його робіт вражає: Україна, Білорусія, Росія, майже всі країни Європи, США, Канада, Південна Америка, Киргизія, Узбекистан, Індія, Китай, Монголія, Японія. Роботи скульптора знаходяться більш ніж в 50 містах світу.За словами автора виставки Олексія Леонова концепція його творчості «… об’єднання людей на фундаменті вічних цінностей, вищих прагнень людського духу… Краса є нічим незнищенною основою життя в усіх світах. Моя творчість – це вираження прагнення до краси».На виставці " Гармонія - шлях мудрості" представлені 47 скульптур, з яких 4 з бронзи.У відкритті виставки бере участь Хмельницький академічний муніципальний камерний хор. Художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України – Ігор Цмур.Запрошуємо ЗМІ для висвітлення мистецького заходу відкриття виставки Олексія Леонова «Гармонія – шлях мудрості» до Дня міста.

Карпатськими озерами + Говерла (3 дні)

Вартість: 1650 грн (проїзд, проживання 2 ночі, 2-ох разове: 2 сніданки / 2 вечері, страхування)Туристичне обслуговування: 100 грнВиїзд о 3:30 год з м.Хмельницького.Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Івано-Франківськ – Яремче – Тернопіль – Хмельницький. Деталі за нижчевказаним посиланням.

Світ пригод українського Джеймса Бонда: Лора Підгірна
25.09.2019 13:30
вул. Зарічанська, 10 (Політехнічний коледж)

У рамках Хмельницького міського літературного фестивалю «Слово єднає!» відбудеться творча зустріч із Лорою Підгірною.Лора Підгірна – українська журналістка, письменниця, сценаристка, поетеса, авторка проекту «Літературний туризм». Працює у жанрі українського історичного вестерну. Її успішним дебютом стали два перші романи із серії «Пригоди Марка Шведа» – «Червона Офелія» та «Печатка святої Маргарити». Представлений історично-авантюрний роман є лауреатом міжнародного літературного конкурсу «Коронація Слова-2017» у номінації – «Романи» і ще одним освідченням авторки у любові до історії рідного Поділля.Про ідею, що спонукала до написання українського історичного вестерну «Пригоди Марка Шведа», авторка каже: «Так трапилось, що в моїй родині цікавились історією України та рідного краю зокрема. В певний момент я зрозуміла, що Україні потрібні як справжні, так і вигадані герої. Адже наші, українські, герої в літературі важко живуть, важко борються, важко помирають, над ними плачуть, а на могилі садять червону калину. Настає час героїв-переможців з незламною волею та духом, що не вмирають та яких не беруть кулі, настає час українського Джеймса Бонда».Отже, серія романів про Марка Шведа – це небезпеки, таємниці, кохання... А головне – українська історія, героїчна і драматична.

Super Blago Weekend

Усі знають, що ВО "Твори Добро" та БФ " Центр Добриня" ніколи не стоїть на місці і ми раді презентувати новий благодійний проект - "Blogo Super Weekend" Разом з тобою ми хочемо допомогти Михайлу Ковальчуку, якому потрібне продовження ребілітації у зв`язку з діагнозом: Вторинна мікроцефалія, глибокий спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія, аномалія розвитку нирокКупивши наш подарунковий сертифікат за 30грн, ти автоматично допомагаєш поліпшити здоров`я малюка.Всі учасники проекту отримають можливість виграти сертифікат на те,щоб відпочити на вихідні з друзями.Сертифікат в себе включає:1. Фотосесія від Inna Kravchenko2. Сертифікат барбершоп Frisor Barbershop Khmelnitsky3. 5 сертифікатів на перегляд фільмів у Кінотеатр "планета"4. Сертифікат 200 грн. від Перша кондитерська "Стожари"5. Сертифікат 200 грн від "Добра Піца"6. Сертифікат у Квест-проект "Изоляция" Хмельницкий7. Сетрифікат у Боулінг "Energy"8. Індивідуальне заняття від студії Brodway"Поєднуй коросне з приємним!Бонусом для кожного буде акустично-поетична програма від Молодіжний центр, який відбудеться 17 жовтня о 17.00.Де ми передамо всі зібрані кошти на допомогу дитині батькам та разом насолодимося музикою і віршами від справжніх талантів Хмельницького і не тільки.Купити подарункові сертифікати можна у Хмельницький Молодіжний Центр (Кам`янецька 63(пн-пт 9:00-18:00)Розіграш відбудеться 17 жовтня у прямому на одному із місцевих телеканалів та у інтернеті, в наших соц.мережахЧас для добра!Приєднуйся!

Семінар "SEO - як основний інструмент інтернет маркетингу"

Скільки днів Ви можете прожити без інтернету? А як часто ви вимовляєте «ок, Google»? Ні робота, ні навчання зараз не обходиться без інтернету. Сучасне життя важко навіть уявити без серфінгу по веб-просторах.   Уявіть кількість товарів та послуг, що продаються в інтернеті! А тепер помножте на гонорар за просування! Уявили? Тоді розпочніть нову сходинку в професійному розвитку та зареєструйтеся на семінар «SEO - основний інструмент інтернет маркетингу».Ви дізнаєтеся: • 5 основних принципів роботи пошукових систем. • Навіщо потрібні SEO-шники. • Як спростувати ТОП-7 міфів про SEO. • З чого складається внутрішня оптимізація сайту. • Як скласти Семантичне ядро для сайту. • Як проводити зовнішню оптимізацію сайту. • ТОП-3 основні стратегій просування.

Дитяча субота "З днем народження, місто моє!"
28.09.2019 14:00

Книгарня "Є" запрошує маленьких хмельничан на святкування Дня міста! На учасників чекає весела вікторина, знайомство з міськими легендами, цікаві майстер-класи.   Вхід вільний.

Що потрібно вчити в 9 років, щоб заробляти більше за батьків в 14?

Чому потрібно вчити дітей, щоб надалі вони могли заробляти на своїх знаннях, ідеях і талантах? Саме про це ви зможете дізнатись на відкритому уроці. Технології не стоять на місці! Саме тому сьогодні ми навчаємо дітей нових знань, що принесуть моральне і матеріальне задоволення їм, а їхнім батькам - спокій і впевненість, вже в недалекому майбутньому. Захід для дітей від 9 до 14 років та їх батьків. В програмі: 5 найвідоміших дітей-мільйонерів. 5 сучасних технологій, які можуть вивчати діти. 7 областей знань, які будуть затребувані через 5 років. 5 найважливіших предметів, без яких не можна уявити майбутнє. 3 способи визначити, з чого почати.

Кокаїновий барон

Коли партія кокаїну, яка рухалася з Мексики через Сполучені Штати в Канаду, не доходить до своєї точки призначення – це не обіцяє нічого хорошого. Усе через правоохоронні органи, які перехопили посилку. Генеральний директор наркокартелю (всі його називають просто Бос) вирішив відправити розібратися з цією неприємною ситуацією двох своїх найкращих людей – Кухаря та його партнера торговця людьми Мужика. Безумовно, це буде небезпечна подорож, але тільки ці двоє з ним і зможуть впоратися. За ними стежитимуть федеральні агенти, на їх шляху зустрінуться різні бандити, кур'єри й інші особистості. Небезпека буде просто за кожним кутом. 

Чи вмієш ти зберігати секрети?

Невдачлива співробітниця міжнародної корпорації Емма Корріган під час польоту потрапляє в аварійну ситуацію на літаку і перед страхом смерті вона ділиться своїми секретами з незнайомцем. Літак успішно приземляється, а симпатичний незнайомець виявляється новим керівником підприємства, куди вона летіла працювати. Тепер він знає про Еммі все ...