Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Кайдашева сім'я"

Вічне питання – хто ж у сім’ї головний, чоловік чи жінка, повстає особливо гостро, коли цих жінки 3 – свекруха і невістки. У родині Кайдашів чоловікам залишається тільки слухатись, коритись і розбороняти коханих дружин. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Новорічний кекс"

Цю виставу можна було б ще назвати: «Секс До і Після Нового Року». Але! .. Адже може бути ще й Вчасно! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай у цій виставі буде все! Пристрасть, безмовне очікування, блискучий гумор та еротичні фантазії, потреба в любові та жаль після пляшки дорогого шампанського, нескінченна гонитва за задоволенням та неприкрита безсоромність олів’є із гастроному. Будь ласка, беріть, що-кому треба! Все до ваших послуг! Інтимні історії під бій курантів. Любовне хуліганство в новорічну ніч. Кого можна викликати, якщо Вам самотньо в Новий Рік? Що найчастіше цікавить чоловіків після сексу? Як повинна «звучати» любляча жінка, щоб залишитися коханою? Який подарунок потрібно собі зробити в Новорічну Ніч, щоб весь рік отримувати задоволення? І чому погано, коли протікає кран? Обіцяємо багато гумору та позитивних емоцій! За умови, що Ви – людина без доброчесного ставлення до життя.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "The HARDKISS"

Це третій студійний альбом українського гурту The Hardkiss, представлений 19 вересня 2018 року. Особливістю альбому стали вірші вокалістки Юлії Саніної, які можна почути серед композицій. За словами учасників гурту, робота над цим альбомом тривала 2 роки. Платівка складається із 13 пісень та 4 віршів, більшість із яких є україномовними. Деталі за телефоном (0382) 65 59 25. Квитки можна придбати в касі театру або на karabas.com. Вартість кивтків: 250-750 гривень.

DIZEL Шоуl

Акторський склад "Дизель Шоу": Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Сергій Писаренко, Євген Нікішин, Максим Неліпа.Дизель Шоу пройде у Хмельницькій обласній філармонії.Запрошуємо усіх на концерт DIZEL Шоу у Хмельницькому!Деталі та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74 

Концерт Олега Винника
15.06.2019 20:00
вул. Проскурівська, 83/1 (Стадіон "Поділля")

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень.Почав свою кар'єру як російськомовний співак (випустив два російськомовні альбоми «Ангел» та «Счастье». Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана».Через два роки Винник випустив свій четвертий, російськомовний альбом «Я не устану» (2015). У 2018 році вийшло ще 2 альбоми: «Ты в курсе» (російськомовний) та «Як жити без тебе» (україномовний).  

Гумор-шоу "Вар'яти"

"Вар'яти-шоу" - перше українське шоу народного гумору. "Вар'яти-шоу" було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Це перше україномовне гумористичне шоу, яке позбавлене російської мови та нецензурної лексики.

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.

Respublica FEST
31.08.2019 - 02.09.2019
Молодіжний парк

RESPUBLICAFEST - найбільший музичний стріт-арт-фестиваль України. Унікальна локація і концепція зробили його одним з найулюбленіших фестивалів країни!3 дні, 3 сцени, більше 70 артистів з різних країн світу!Головна відмінність фестивалю Республіка - це потужна соціальна складова: стріт-арт, графіті, інклюзія, екологічність, проекти міжнародних обмінів музикантами, сцена для молодих гуртів, - все це ви зможете побачити на фестивалі Республіка 2019!

Фотовиставка «Пам’ятки України»
05.05.2019 - 30.04.2019
Хмельницька міська централiзована бiблioтечна система

Найкращі світлини конкурсу «Вікі любить пам’ятки»5 квітня об 11.00 відбудеться презентація виставки фотографій «Вікі любить пам’ятки», що перемогли у конкурсі від «Вікімедіа Україна» у 2017-2018 роках. Відвідувачі виставки побачать фото, що стали переможцями у номінаціях «Найкраще фото конкурсу» за два останні роки конкурсу, а також фото, що перемогли у спецномінації «Єврейська спадщина». Усього у виставці візьмуть участь 26 світлини 12 авторів: і професіоналів, й аматорів. У 2017-2018 роках громадська організація «Вікімедіа Україна» вчергове провела українську частину масштабних фотоконкурсів, метою яких є отримання фотографій усіх пам’яток культурної та природної спадщини України під вільною ліцензією та ілюстрування ними Вікіпедії – вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу. Хмельницький – уже п’ята зупинка мандрівної виставки. Раніше її бачили у Києві, Старобільську, Лисичанську та Покровському.Вікіпедія – це вільна енциклопедія, метою якої є забезпечення вільного доступу кожній людині до всіх знань людства і яку кожен може редагувати. «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій пам’яток культурної спадщини під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Конкурс також спрямований на привернення уваги до охорони та збереження пам’яток. Міжнародний конкурс «Вікі любить пам’ятки» вперше було проведено в 2010 році у Нідерландах, наступного року до нього долучилося 18 країн світу, у 2012-ому – Україна. У 2018 році країн-учасниць було 55. Контакти:Валентина Міхалевська (097) 516 07 17, e-mail: kmcbs.с@gmail.com, сайт: www.cbs.km.ua.Вхід вільний.

Психотерапевтична робота з сексуальною травмою
22.05.2019 10:00
вул. Герцена, 10

У програмі семінару:- Що таке аб'юз. Види аб'юзу. Допомога психолога.- Хто найчастіше стає аб'юзером. Ознаки аб'юзера.- Форми прояви жіночого аб'юзу.- Форми прояви чоловічого аб'юзу.- Допомога психолога при аб'юзі - насильство в сім'ї.- Що таке «Стокгольмський синдром» і як працювати з його наслідками.- Що таке віктимна поведінка або як стають жертвою.- Види віктимної поведінки жертви.- Характерні ознаки жертв.- Психологічне насильство.- Ревнощі як психологічне насильство.- Газлайтінг.- Наслідки психологічного насильства у дітей і дорослих.- Стратегія надання психотерапевтичної допомоги жертвам сексуального насильства.- Символдрама. Спеціальні мотиви, розроблені Ульріхом Закса, Беатою Штайнер, Клаудіус Штайн, Ренатою Хохауф, Клаусом Кріппнером, Луїзою Реддеманн.Кількість учасників обмежена, встигніть зайняти своє місце в групі!

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.

Міжнародна виставка котів

Шановні друзі! КЛК «Оскар» запрошує всіх власників кішок 18-19 травня 2019 р. у Хмельницький, прийняти участь у Трьох сертифікатній VII Міжнародній виставці котів «КУБОК БУДДИ»! ТРИ Best in Show за два дні. Наші експерти:Yanina Melnikova, Belarus (AB, WCF)Pascal Pobe, France (AB, WCF)Eleonora Ruggiero, Italy (AB, WCF)   Програма виставки:ТРИ ОЦІНКИ та ТРИ BEST IN SHOW А також:WCF РИНГ kitten/junior (з 3 до 10 місяців)WCF РИНГ adult два дні (з 10 місяців) BREED SHOWS: Maine Coon; Scottish Fold/Scottish Straight; Oriental SH, Siamese. SPECIAL SHOW

Месники: Завершення
25.04.2019 - 01.05.2019

Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству у цьому масштабному протистоянні?