Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Приборкання норовливої"

Творчий колектив Хмельницький театр імені М. Старицького представить глядачу виставу за п'єсою Вільяма Шекспіра - "Приборкання норовливої". За майже 90-літню історію театру комедії Шекспіра не мали сценічного втілення на хмельницькій сцені! Це дуже важливий та хвилюючий крок для всього колективу! І саме тому ми гостинно запрошуємо вас на перегляд першої в історії театру комедії за п'єсою В. Шекспіра. Будемо раді бачити вас на прем'єрі!!! Режисер-постановник: Дмитро ГусаковПереклад: Юрія Лісняка   Квитки можна придбати у касі театру.

Моновистава "Словоспів"

У Хмельницькому монотеатрі "Кут" відбудеться вистава "Словоспів" (за поезією Йосипа Осецького) у виконанні народного артиста України Володимира Смотрителя.Словоспів – це інтимна пісенно-поетична мантра, розмова, з глядачем і слухачем. Можливо саме в такій формі спектаклю на повний голос зазвучить та музика і слово, які раніше непомітно жевріли в ваших душах…Кожна людина володіє неповторною звуковою вібрацією, яка вмотивована космологію всесвіту.В кожній людині є ті, чи інші музично-поетичні здібності, але тому, що вони невчасно були відкриті, виплекані, їхні паростки зів'яли.Квитки можна придбати у касі театру.

Музична комедія "Сватання на Гончарівці"

Початок 24.03 о 19:00, 3.04 о 18:00.   Українське весілля, нагадаємо, починається зі сватання, на якому дівчина або подає рушники (на знак згоди), або, навпаки, підносить нареченому гарбуза.«Сватання на Гончарівці» за однойменною комедією українського класика Г.Квітки-Основ’яненка є своєрідною антологією національної музики. Комедія, помножена на українську музику і пісню, фантазії на тему народних вечорниць — такі жанрові особливості постановки. Окрім народних пісень, у виставі звучить музика з творів українських композиторів Семена Гулака-Артемовського, Миколи Лисенка, Кирила Стеценка.   Квитки можна придбати у касі театру.

Балет Сухішвілі

Запрошуємо усіх хмельничан та гостей міста на концерт балету Сухішвілі у Хмельницькому!Вартість квитка: 350-990 грн.Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.Детальна інформація за номером: (0382) 79-44-74 

Концерт вихованців проекту "Обласна дитяча філармонія"

«Обласна дитяча філармонія» створена при Хмельницькій обласній філармонії з 2014 року. Проект започаткований з метою залучення широкого кола учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв області до концертної діяльності, виявлення талановитих юних музикантів, з метою розвитку духовних орієнтирів дітей через залучення їх до цінностей культури і мистецтва.Всі виступи юних музикантів проходять у супроводі Камерного оркестру філармонії під орудою талановитого диригента Тараса Мартиника  - людини надзвичайної етичності, вражаючої енергії, артистизму, бездоганного художнього смаку. Дитяча філармонія відкриває нові імена!Ми глибоко переконані, що кожен виступ юного музиканта на сцені Дитячої філармонії - це для нього яскраве свято, сповнене неперевершеної емоційності, захоплення, світлих, зворушливих та незабутніх вражень!   Вхід вільний.

Концерт гурту "Один в каное"

Один в каное демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України.Гурт вже встиг побувати з концертами в усіх великих містах України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное є першим в історії України гуртом, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Comedy шоу "VIP Тернопіль"

До вашого міста завітає одна з найкращих гумористичних команд України,неодноразові переможці "Розсміши коміка", півфіналісти 1-го , та срібні призери 2-го сезонів Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі,актори і автори скетчкому "Країна У" та сіткому "Одного разу під Полтавою", серіалу «Готель Галіція»- команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу!!! Дві години сміху та прекрасний настій на довгий час -гарантовано!!!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Гумор-шоу "Вар'яти"

"Вар'яти-шоу" - перше українське шоу народного гумору. "Вар'яти-шоу" було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Це перше україномовне гумористичне шоу, яке позбавлене російської мови та нецензурної лексики.

Фестиваль дитячих театральних колективів "Театральна мозаїка 2019"

Запрошуємо дитячі театральні колективи міста та області взяти участь у Фестивалі дитячих театральних колективів "Театральна мозаїка - 2019". Даний фестиваль проходитиме в м. Хмельницький 6 - 7 квітня 2019 року. Організаторами фестивалю є: управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки, «Мистецький простір» Подільського культурно-просвітительського Центру імені М.К. Реріха. Виступ учасників фестивалю оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять актори, режисери, представники установ-організаторів.   Заявку на участь можна подати за нижчевказаною за адресою.

ProArt - 2019

Міжнародний конкурс піаністів.   Вікові категорії:  Група "Дебют": 7-12 роки - у два тури Група "A": 13-16 роки - у три тури Група "B": 17-22 роки - у три тури Група "C": 23-28 роки - у три тури 

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.

Презентація книги Сергія Мартинюка "Капітан Смуток"
31.03.2019 15:00

Нарешті хмельничани дочекалися, і Хмельницький також стане містом, яке побачить презентацію роману та зможе розпитати про нього особисто автора — Сергія Мартинюка, підписати книгу та зробити фото напам'ять. Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються у єдину історію з ліричною назвою — #КапітанСмуток.Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність…Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама — наче заново прожите життя. 

Презентація книжки "Чоловік з моїм іменем"

Навесні 2019 року стартує Всеукраїнський презентаційний тур нової книжки Івана Байдака – «Чоловік з моїм іменем». Презентації відбудуться у 12 містах: Київ, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Рівне, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Дрогобич, Коломия.Зокрема,6 квітня о 16:00 Хмельницька Центральна міська бібліотека зустріне українського прозаїка з презентацією нової книги «Чоловік з моїм іменем». Серед найвідоміших творів автора – «Особисто Я особисто Тобі» (2013), «Рольові ігри» (2014), «Тіні наших побачень» (2017), «Назва тут не потрібна» (2018).Нова повість Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем» розповідає про чоловіка на ім’я Родвелл Вільямс – замкнутого інтроверта та книголюба. Поховавши своїх батьків та переживши розлучення, він частіше пригадує події минулого: студентські роки, роботу в букіністичній крамниці та випадкову знахідку – біографічні рукописи невідомого автора. Таємничі рукописи не мають чіткого фіналу, доля автора невідома, а ще вони потрапляють до Родвелла в найважливіші моменти життя.Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Певно він знає одне: ми всі змінюємося та стаємо з часом настільки іншими, що, якби зустрілися з нами колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили…«Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ себепізнання, світ, де переплітається минуле й майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно отримуєш шанс повернутись на початок шляху.Наприкінці презентації відбудеться автограф-сесія автора.Вхід вільний

Ввідна лекція курсу "IT Sales Management"

На лекції поговоримо про:- хто такий Sales менеджер, основні обов'язки- чому професія є перспективною- з чого починати опановувати професію- деталі про курс, історії успіху студентівНа лекції ви дізнаєтеся про цю професію, зрозумієте, чи подобається вам така сфера, чим вона цікава. Рекомендуємо відвідати всім, кого цікавить ІТ-сфера та продажі. Викладач і спікер Валерій Іванюк, Sales Manager у Web-systems.solutions, 9+ років в маркетингу, 3+ років в ІТ.

Зарубіжні юрисдикції для IT. E-residency: чому її так люблять в Україні
28.03.2019 18:30

Все, що ви хотіли дізнатись про виведення бізнесу на міжнародний рівеньМасштабування бізнесу часто є показником успішності, адже бізнес завжди прагне розширення. Зростання представництва на локальному ринку є справою часу, адже тут все доволі знайомо. З виходом на міжнародний рівень дещо складніше: часто постає ряд проблем, які важко вирішити без особливого досвіду чи знань, з’являються підводні камені.Як не втратити гроші при виході на міжнародний рівень, на що потрібно звернути увагу при виборі юрисдикції для вашого бізнесу та чим може бути корисна е-residency?Avivi It Academy запрошує власників бізнесу, керівників ІТ-фірм, стартапів та фрілансерів на зустріч з експертом, що супроводжує вихід бізнесу на міжнародний рівень — Наталею Гайкаловою.На івенті поговоримо про:• що потрібно знати тим, хто бажає відкрити бізнес за кордоном?• нюанси відкриття рахунку в закордонних банках;• особливості та переваги е-residency;• як е-residency може сприяти розвитку вашого бізнесу.МенторНаталья ГайкаловаFounder & CEO у Finevolution• Позаштатний експерт з фінансово-правових питань в Payoneer• Позаштатний експерт з фінансово-правових питань для власників карт e-residencу• Спікер конференцій в IT: Outsource People, Kyiv Outsourcing Forum, Lviv Outsourcing Forum, BDMSummitЦіна 300 грн.

Психотерапевтична робота зі сновидіннями
12.04.2019 10:00

Вперше в м. Хмельницькому 12-14 квітня 2019 року відбудеться І сесія Проекту- практикуму "Психотерапевтична робота зі сновидіннями". Розрахований проект на практикуючих психологів та психотерапевтів. Складається практикум з чотирьох триденних сесії на протязі року. Участь сертифікується ВГО ІКЕП.Навчаючий психотерапевт - Кочарян Олександр Суренович, директор Всеукраїнського Інституту Клієнцентрованої та Експірієнтальної психотерапії, доктор психологічних наук,професор, психотерапевт Єдиного реєстру психотерапевтів Європи, супервізор міжнародного класу.   Деталі та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Місто Професій
08.06.2019 12:00
Парк ім. Тараса Шевченка

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".   Вхід вільний.

Фан-тур акторів серіалу "#Школа"

«#Школа» — український телесеріал про життя сучасної школи, підлітків, їхні стосунки з учителями та батьками. Виробництво — «1+1 продакшн». Режисерами телесеріалу виступили Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін та Сергій Уманець. Головні ролі зіграли Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, В'ячеслав Богушевський, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Данило Черкас, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський та Богдан Осадчук.З 15 січня 2018 року перший сезон транслювався на каналі 1+1, де став найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у телесезоні осінь 2017 — зима 2018. У ЗМІ серіал позиціонується як перший український підлітковий серіал. Третій сезон під назвою «Школа. Випускний» стартує 4 березня 2019 року.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Міжнародна виставка котів

Шановні друзі! КЛК «Оскар» запрошує всіх власників кішок 18-19 травня 2019 р. у Хмельницький, прийняти участь у Трьох сертифікатній VII Міжнародній виставці котів «КУБОК БУДДИ»! ТРИ Best in Show за два дні. Наші експерти:Yanina Melnikova, Belarus (AB, WCF)Pascal Pobe, France (AB, WCF)Eleonora Ruggiero, Italy (AB, WCF)   Програма виставки:ТРИ ОЦІНКИ та ТРИ BEST IN SHOW А також:WCF РИНГ kitten/junior (з 3 до 10 місяців)WCF РИНГ adult два дні (з 10 місяців) BREED SHOWS: Maine Coon; Scottish Fold/Scottish Straight; Oriental SH, Siamese. SPECIAL SHOW

Театральний клуб "ET Cetera"

Відеоперегляд кращих зразків світового театрального мистецтва.