Виставка Артура Горшаріка “ФОРМА КОЛЬОРУ” у місті Хмельницький

Виставка Артура Горшаріка “ФОРМА КОЛЬОРУ” - фото
Дата початку: 16 травня 2019
Дата кінця: 9 червня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
12:00
У колажах автор досліджує взаємодію кольору і форми шляхом зміни готових графічних матеріалів. 
Сприйняття якостей середовища проходять завдяки світлу та його породженню – кольору і являють собою фундамент нашого існування. Вони створюють предметний світ наповненим подіями і явищами, розмежовуючи при цьому простір, поверхню і час. Сутністю кольору є створення враження форми і простору для сприйняття людиною. Навіть досконало пам'ятаючи справжню форму предмету, ми сприймаємо кольорову ілюзію як реальність. 
Колір - це бачення життя людини у всіх проявах ії свідомості. Він розкриває всі грані людського існування в межах творення і руйнування, визначає ментальність проживаючих в минулому і в сучасному світі людей, ставлення людини до буття, до самого себе, до оточуючого суспільства і явищ, які постають перед людиною в результаті внутрішніх змін буття і іі власної свідомості. Колір - це логіка, психологія, філософія та естетика існування людини, це зовнішня властивість будь-якого явища, яке закликає дослідити таємниці свідомості людини та буття. 
“Мої дослідження пов'язані з пошуком форм які з’являються в результаті імпровізації, в основному - випадковим чином. Відсутність будь-якого планування майбутньої композиції дає максимально цікавий і непередбачуваний результат. Саме випадковий результат підказує наступний напрямок формування цілісної композиції. Процес роботи перетікає зі спонтанного і експресивного в точно вивірений і цілісний результат. Колір відіграє важливу роль і підсилює баланс форм. Моєю основною метою і завданням є звернутися до емоцій і почуттів глядача і передати естетику композиції, кольору і форми, так як я це відчуваю і бачу в конкретний момент часу.” - Артур Горшарік. 
Виставка триватиме із 16 травня по 9 червня (включно). 
Відкриття 16 травня о 18:30.
Переглянути експозицію можна із вівторка по суботу з 12:00 по 19:00; у неділю з 12:00 по 17:00; понеділок – вихідний.
Вхід вільний.
 
Перегляди 45

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук