Мультимедійна вистава РоздІловІ у місті Хмельницький

Мультимедійна вистава РоздІловІ - фото
Дата події: 17 жовтня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі


На рівні підсвідомого - на рівні почуттів, звуків і дотиків - проект "роздІловІ" про любов і ніжність, війні, забутті і смерті, воскресіння в спогадах, сміху і тиші, і знову - про любов і ніжність.

 Учасники проекту:

-Оля Михайлюк, Київ - режисер, художниця, перформерка. Працює в Україні, Польщі та Німеччини. Автор експериментальних мультимедійних проектів за участю найвідоміших українських письменників, музикантів, відеоартистів. У проекті - відбір текстів, драматургія, візуалізація.
-Сергій Жадан, Харків - письменник, перекладач, публіцист. Його твори позначені численними національними та міжнародними нагородами і перекладені багатьма мовами, що зробило автора одним з найбільш популярних українських письменників сучасності. У проекті - авторські тексти, голос.
-Олексій Ворсоба, Мінськ - композитор, акордеоніст. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого експертами авторитетних музичних видань і премій, а також фестивальною публікою різних країн - від Португалії до Ірану. У проекті - авторські композиції, акордеон.
-Томаш Сікора, Вроцлав - музикант, композитор, активний учасник українсько-польського культурного діалогу. Нашої аудиторії відомий по участі в групі Karbido, в складі якої виступав за все Європі і за її межами. У проекті - авторські композиції, саксофон, саундбокс.
-Сергій Пилявець, Івано-Франківськ - відеоартистів, віджей. --Засновник VJ group CUBE. Працює з музичними і театральними перформансами. Медіа-роботи виставлялися в галереях сучасного мистецтва України, Польщі та Німеччини. У проекті - візуалізація та ефекти.
Під час вистави, звучить поезія під меланхолійні мелодії, у залі - приглушене світло, на екрані - візуальні образи віршів. Саме так виглядає мультимедійний поетичний проект "РоздІловІ".

 

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук